Hoşgeldiniz!

hulki cevizoğlu

Siz Ne Zaman Müslüman Oldunuz? - Ali Nesin 10:19
Siz Ne Zaman Müslüman Oldunuz? - Ali Nesin 6.126 izlenme - 2 yıl önce Edip yüksel ve ateizm dernek başkanının konuk olarak katildigi programa telefon ile bağlanan Ali nesin , saatlerce süren tartışmaya farkli bir soluk getirdi.İzliyoruz.
Aczmendi Tarikatı Nedir? - Müslüm Gündüz (1995 Ceviz Kabuğu - HBB) 19:29
Aczmendi Tarikatı Nedir? - Müslüm Gündüz (1995 Ceviz Kabuğu - HBB) 2.544 izlenme - 9 ay önce Zamanın çok konuşulan ismi Müslüm Gündüz, Aczmendi tarikatının ne amaçla çıktığı ve bu akımın genel anlamlarını, adetlerini açıkladığı nostlajik HBB kaydı.
Süleyman Ateş'in Canlı Yayını Terk Etmesi - Ceviz Kabuğu 01:41
Süleyman Ateş'in Canlı Yayını Terk Etmesi - Ceviz Kabuğu 3.352 izlenme - 2 yıl önce 2000'lerin başından bir ceviz kabuğu yayını. Gordon Freeman pardon Hulki Cevizoğlu ilahiyatçı yazar Süleyman Ateş'e son sözlerini soruyor. 19cu reis Edip Yüksel'in sözünü kesmesine sinirlenen Ateş yayını terk ediyor. Bunun üzerine yayın sona eriyor.
Türkiye'nin Büyük Çoğunluğu Deist 01:45
Türkiye'nin Büyük Çoğunluğu Deist 5.604 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin el clasico'su "ateist vs. islam alimi" karşılaşmasında telefonla programa bağlanan Aziz Nesin'in oğlu Ahmet Nesin, insanların kabul etmekte zorlandığı bir noktaya değinmiş. Deist gibi yaşayıp kabul etmekte zorlanan hatta farkında bile olmayan insan sayısı, kuran'a göre yaşayan müslümanlarla kafa kafaya oynar mı?
Aziz Nesin'in Din Konusunda Görüşleri - Ceviz Kabuğu 06:03
Aziz Nesin'in Din Konusunda Görüşleri - Ceviz Kabuğu 4.343 izlenme - 3 yıl önce Aziz Nesin katıldığı bir televizyon programında telefonla bağlanan bir izleyicinin sorularını yanıtlıyor. İzleyici hem din konusu hakkında genel görüşlerini hem de Sivas Katliamı'nı soruyor. Konuşmanın girişinden anlıyoruz ki bu görüntüler 1994 senesine ait. Her zamanki gibi cesur ve açık sözlülükle sorulara cevap veriyor. "Ben insan yetiştiriyorum"
Hz. Muhammed Çok Kişiyi Öldürttü - Kadir Mısıroğlu 02:24
Hz. Muhammed Çok Kişiyi Öldürttü - Kadir Mısıroğlu 3.057 izlenme - 3 yıl önce Eski Microsoft çalışanlarından Hulki Cevizoğlu'nun sunduğu bir programa konuşan Üstat Kadir Mısıroğlu, Hz. Muhammed'in siyasi sebeplerden dolayı çok kişiyi öldürttüğünü söyledi. Kendisine küfür edilen bi' şiirden dolayı şairi öldürtmesi ise Charlie Hebdo Katliamını hatırlatmadı değil.
Aziz Nesin Yıllar Önce Tayyip Erdoğan'a Böyle Demişti: 08:09
Aziz Nesin Yıllar Önce Tayyip Erdoğan'a Böyle Demişti: "Elinize Güç Geçince Onu Kullanacaksınız" 3.433 izlenme - 4 yıl önce Aziz Nesin, yıllar önce Hulki Cevizoğlu'nun sunduğu bir programda, o dönemde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Tayyip Erdoğan'ın kendisini şeriatçı olarak tanıttığını anlatıyor.
Osmanlı Keşke Alevileri Bitirseydi - Kadir Mısıroğlu 01:08
Osmanlı Keşke Alevileri Bitirseydi - Kadir Mısıroğlu 2.383 izlenme - 3 yıl önce İslamcı ve Osmanlıcı kimliği ile tanınan ve sağcı kamuoyunda ağırlığı olduğu bilinen Kadir Mısıroğlu, Hulki Cevizoğlu'nun sunduğu Ceviz Kabuğu programında Aleviler için insanlık dışı bir ifade kullandı. Programın diğer konuğunun Osmanlı'da 30 bin alevinin katledildiğini hatırlatması üzerine, Mısıroğlu sinirlendi ve Alevileri kastederek "İsyan eden adamı bitireceksin, keşke bitirseydi' ifadelerini kullandı.
Aziz Nesin - Türkiye Sömürge Değildir (Cevizoğlu´na Verdiği Ayar) 03:50
Aziz Nesin - Türkiye Sömürge Değildir (Cevizoğlu´na Verdiği Ayar) 1.416 izlenme - 3 yıl önce Aziz Nesin, yabancı dillerin günlük hayatımızı istilasına karşı,insanları türkçe konuşmaya çağırıyor. Ne kadar da haklı, izliyoruz efendim.
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 05:35
Attila İlhan - Oktay Sinanoğlu - Avrupa Birliği ve Misyonerlik 849 izlenme - 3 yıl önce Üstad Attila İlhan ve ünlü bilim adamı Oktay Sinaoğlu ile Ceviz Kabuğu'nun Star'da olduğu zamanlardan bir program, özellikle Attila İlhan'ın konuşmasında açılan misyoner okullarını tek tek saymıştır. not: Biraz saçma gelebilir fakat Attila İlhan kesin bilgi olmadıkça kesinlikle bir bilgiyi vermez, yaymaz, emin olun. Hepsini bir yerden alıntı yapmıştır, çoğunlukla da nereden aldığını söyler.
Muhsin Yazıcıoğlu'nu Ağlatan Şehit Kızı 09:45
Muhsin Yazıcıoğlu'nu Ağlatan Şehit Kızı 762 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun zamanında katıldığı Ceviz Kabuğu programından anlar. Uyarmadı demeyin; ağlatır, gaza getirir, sinirlendirir, isyan çıkartır.
Oktay Sinanoğlu'nun Karısını Azarlaması 00:32
Oktay Sinanoğlu'nun Karısını Azarlaması 646 izlenme - 3 yıl önce Hulki Cevizoğlu'na konuk olan Oktay Sinanoğlu bir sebepten dolayı karısına kızar ve azarlar. Adam neden parladı neden coştu bilemiyorum ama kendisine buradan acil şifalar diliyorum.
Hulki Cevizoğlu'ndan Art Spikerine Fırça 01:25
Hulki Cevizoğlu'ndan Art Spikerine Fırça 1.425 izlenme - 9 yıl önce hulki cevizoğlu'ndan art spikerine fırça
Fuat Bahçeçi - Hulki Cevizoğlu 01:35
Fuat Bahçeçi - Hulki Cevizoğlu 624 izlenme - 5 yıl önce Fuat Bahçeçi - Hulki Cevizoğlu
Bölüm 1: Ceviz Kabuğu - Ateizm Derneği Kurucularıyla Söyleşi [02 05 2014] 01:08:41
Bölüm 1: Ceviz Kabuğu - Ateizm Derneği Kurucularıyla Söyleşi [02 05 2014] 257 izlenme - 4 yıl önce Hulki CEVİZOĞLU'nun konukları Ateizm Derneği kurucuları; Tolga İNCE, Ürün DESEN, Selin ÖZKOHEN. Hulki Cevizoğlu'nun Programı
Hulki Cevizoğlu Habertürk - Burası Haftasonu 33:07
Hulki Cevizoğlu Habertürk - Burası Haftasonu 252 izlenme - 5 yıl önce Simge Fıstıkoğlu İle Burası Haftasonu - 11 Kasım 2012
Fetö Terör Örgütü Hulki Cevizoğlu'nu Öldürmek Mi İstedi?  03:56
Fetö Terör Örgütü Hulki Cevizoğlu'nu Öldürmek Mi İstedi? 91 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci-yazar Hulki Cevizoğlu, paralel yapının kendisini nasıl öldürmek istediğini ilk kez Beyaz Tv ekranlarında anlattı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Oktay Sinanoğlu'nun Karısını Azarlaması 00:32
Oktay Sinanoğlu'nun Karısını Azarlaması 75 izlenme - 4 yıl önce Hulki Cevizoğlu'na konuk olan Oktay Sinanoğlu bir sebepten dolayı karısına kızar ve azarlar.
Adnan Oktar: Hulki Cevizoğlu Mehdiyetle ilgili sorularını gönderirse açıklarım. 27:52
Adnan Oktar: Hulki Cevizoğlu Mehdiyetle ilgili sorularını gönderirse açıklarım. 32 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 30 Ocak 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/215750/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-Hulki-Cevizoglu-Mehdiyetle-ilgili-sorularini-gonderirse-aciklarim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo