Hoşgeldiniz!

Hüloğ Videoları İzle

Çobanlık Yapan Çomar 01:12
Çobanlık Yapan Çomar 2.218 izlenme - 4 ay önce "Border Collie" ırkı İskoç çomarı, kendini koyun sanan ve koyun gibi davranan bizim çomarların aksine çobanlık yapıyor.
Yeni Hüloğ Vakası 01:50
Yeni Hüloğ Vakası 15.313 izlenme - 3 yıl önce "Yeni bir hüloğ vakası mı" dedirten o ilginç videoda bir hocanın, "Başbakan Cumhurbaşkanı olsun Erdoğan", "Oylar Tayyibe verilsin Cumhurbaşkanı olsun Müslümanlar huzur bulsun Erdoğan" "Herkes oyunu Erdoğan'a versin Erdoğan", "Herkes Erdoğan desin duasını Erdoğan'a yapsın Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan" dediği duyulurken diğer hocanın ise "amin" dediği görülüyor.
Hüloğ Abla Feat Justin Bieber - Baby 00:23
Hüloğ Abla Feat Justin Bieber - Baby 9.465 izlenme - 4 yıl önce Akparti seçmeni ile Justin Bieber'in düeti.
Hülooğğğğ Abla G-Max Versiyonu 00:18
Hülooğğğğ Abla G-Max Versiyonu 3.000 izlenme - 4 yıl önce Hülooğğğğ Abla G-Max Versiyonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sokak Röportajları - Cumartesi Tatili 01:58
Sokak Röportajları - Cumartesi Tatili 664 izlenme - 8 ay önce Trt arşivdeki efsane videolardan biri daha. Adeta Kazlıçeşme Mitingi havasında geçen röportajın görüntü kalitesi berbat. Bi sitede iki alkış alacağım diye bütün kotamı size yedirecek değildim heralde. Favorim 55. saniyede sahneye çıkan satışçı abi. haydi hep beraber hüloğ!
Yolsuzluk Ülkeye Hizmettir Diyen AKP Seçmeni 00:18
Yolsuzluk Ülkeye Hizmettir Diyen AKP Seçmeni 1.711 izlenme - 3 yıl önce Adam Smith ekonomi teorisyeni ak partili seçmenler karşısında diz çöküp tövbe ister.Tamam yolsuzluk yapıyor ama para ülke içinden dışarı çıkmadığı için fark etmez yani. akp muhafazakarlığı dinciliği budur.içki içen kahkaha atan namussuzdur ama çalan çırpan namusludur.
Ben De Özledim - Ali Altay Hüülooğğğğğğ 01:03
Ben De Özledim - Ali Altay Hüülooğğğğğğ 1.276 izlenme - 4 yıl önce Ben De Özledim - Ali Altay Hüülooğğğğğğ
Fazla Enerjiyi Ak Gençlik Tarzı Dışarı Atma Yöntemi 04:27
Fazla Enerjiyi Ak Gençlik Tarzı Dışarı Atma Yöntemi 740 izlenme - 2 yıl önce Enerjilerini sosyal ve sportif aktiviteler veya münasebetler ile atamayan ak gençlik üyeleri, başkanları için hep bir ağızdan coşkuyla şarkılarını söylüyorlar. titan saadet zinciri partilerini anımsatan bu performansla 10 dakikada 150 kalori yakabilirsiniz.
Hülooğğğğ Abla G-Max Versiyonu 00:18
Hülooğğğğ Abla G-Max Versiyonu 398 izlenme - 2 yıl önce Ak parti seçmeni videosundan tanıdığımız pokemon, angry birds versiyonları da çok sevilen hüloğ ablanın: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127283/akp-secmeninin-kamera-gorunce-cosmasihüloğ lunapark montajını izliyoruz.
AKP Kazlıçeşme Mitingi Hayvanlı Versiyon 00:25
AKP Kazlıçeşme Mitingi Hayvanlı Versiyon 385 izlenme - 2 yıl önce Pokemon versiyonundan sonra şimdide hayvanlı versiyon Orijinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127283/akp-secmeninin-kamera-gorunce-cosmasi Pokemon versiyonu izlemek için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127476/ak-partili-secmen-pokemon-edition
Mc Cehalet - Recep Tayyip Erdoğan'ın Askerleriyiz 01:01
Mc Cehalet - Recep Tayyip Erdoğan'ın Askerleriyiz 363 izlenme - 2 yıl önce Kimse kusura bakmasın ama Ak Parti seçmeni diyince aklımda böyle bi tip canlanıyor hep. Tamam herkes böyle olmayabilir ama hepsini toplayınca ortaya bu çıkıyor. Matematikteki limit işlemini seçmenler üzerine uygulasan işlem bu tip bi seçmene yakınsıyor yani. Şimdi hepinizi videoyu izleyip utanmaya ve 1 dakikalık southpark sessizliğine davet ediyorum.
Lenin Konuşurken Hüloğğ Diye Bağıran Kalabalık 00:23
Lenin Konuşurken Hüloğğ Diye Bağıran Kalabalık 420 izlenme - 2 yıl önce Rus Komünist Partisinin kurucusu, Sovyetlerin ilk başkanı Vladimir Lenin'in zamanında yaptığı konuşma, miting, hitap falan. Yahu sanki bir şeyleri andırıyor, benzeşiyor gibi ama alla alla enteresan... "Tarih tekerrürden ibarettir" diye boşa dememişler.
CHP Leaks 00:28
CHP Leaks 175 izlenme - 2 yıl önce CHP son günlerde ortaya çıkan video ile adeta yıkılmanın eşiğine geldi. Bu çok gizli görüntüler artık gün yüzüne çıktı.
Taylor Swift Miting Edition I Knew You Were Trouble (Hüloğğ Teyze Edition) 00:37
Taylor Swift Miting Edition I Knew You Were Trouble (Hüloğğ Teyze Edition) 165 izlenme - 2 yıl önce Ak Partili teyzemizin ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift ile yaptığı düet. Amerika müzik listelerine bir numaradan giriş yapmış.
Hüloğ Belgeseli 04:37
Hüloğ Belgeseli 139 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar internetten gezinirken karşılaştığım bir video. Tebessüm ettirdi. Son dönemde yaşananları özetler niteliktedir.
Yuhalayın Arkadaşlar - Bekir Bozdağ'a Protesto 01:22
Yuhalayın Arkadaşlar - Bekir Bozdağ'a Protesto 181 izlenme - 3 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kastamonu Devrakani'de Kaymakamlık ziyareti sırasında, tekrar aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Aliustaoğlu tarafından karşılandı. "Hoşgeldiniz" diyerek bakanın elini sıkan Aliustaoğlu, Bozdağ'dan "Bu yaptığın terbiyesizlik" tepkisini aldıktan sonra kalabalığa, "Yuhalayın arkadaşlar!" komutunu verdi. Bunun üzerine kalabalık Bakan Bozdağ'ı yuhaladı. Bakan Bozdağ'ın arkasından sloganlarla yürümek isteyen gruba polis engel oldu. Polis ve kalabalık arasında arbede yaşandı.
Üçüncü Köprünün Dünyanın Çevresini 3 Kez Dolaşması 01:00
Üçüncü Köprünün Dünyanın Çevresini 3 Kez Dolaşması 151 izlenme - 3 yıl önce Ayaklarının yapımı biten Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde kullanılacak halatların toplam uzunluğu 120 bin kilmetre, yani çevresi 40.075 km. olan dünyanın çevresini 3 kez dolaşabilecek uzunlukta... Fazla söze gerek yok; siz onlara koyun demeye devam edin; onlar atı aldı, Üsküdar'ı geçti, başladıkları yere geri dönmelerine az kaldı... Arada taşak geçmek için "hüloooğ" da diyebilirsiniz.. Diyorsunuz zaten... Deyin amk...
Başbakan Erdoğan’a Rap Şarkı Desteği (Yerse) 04:02
Başbakan Erdoğan’a Rap Şarkı Desteği (Yerse) 125 izlenme - 3 yıl önce Cevdet Yıldız isimli şahıs üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsunu simgeleyen yıldızlı tişörtüyle Başbakanı şimdiden Cumhurbaşkanı ilan etti. Yıldız, şarkısında Erdoğan ' a övgüler yağdırdı. Başbakan ' ın 2023 hedeflerini gerçekleştirerek yepyeni projelerini de kaleme alan şarkıcı, Erdoğan ' ın dünyaya verdiği derslerin herkese ibret olduğunu şarkısında yer verdi. Yakında kendisine Başbakanlık-pardon C.başkanlığı danışmanlığı verilmesi bekleniyor.
Başbakan Erdoğan’a Rap Şarkı Desteği (Yerse) 04:02
Başbakan Erdoğan’a Rap Şarkı Desteği (Yerse) 56 izlenme - 3 yıl önce Cevdet Yıldız isimli şahıs üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsunu simgeleyen yıldızlı tişörtüyle Başbakanı şimdiden Cumhurbaşkanı ilan etti. Yıldız, şarkısında Erdoğan ' a övgüler yağdırdı. Başbakan ' ın 2023 hedeflerini gerçekleştirerek yepyeni projelerini de kaleme alan şarkıcı, Erdoğan ' ın dünyaya verdiği derslerin herkese ibret olduğunu şarkısında yer verdi. Yakında kendisine Başbakanlık-pardon C.başkanlığı danışmanlığı verilmesi bekleniyor.