Hoşgeldiniz!

hülya avşar show

Meltem Cumbul: 18 Yaşına Kadar Erkek Arkadaşım Yoktu (Hülya Avşar Show) 02:55
Meltem Cumbul: 18 Yaşına Kadar Erkek Arkadaşım Yoktu (Hülya Avşar Show) 2.866 izlenme - 3 gün önce Hülya Avşar Show'a konuk olarak Meltem Cumbul'a aşk hayatı sorulunca 18 yaşına kadar hiç erkek arkadaşı olmadığını açıklamış.
Arda Kural'dan Ferdi Tayfur Taklidi (Hülya Avşar Show) 00:31
Arda Kural'dan Ferdi Tayfur Taklidi (Hülya Avşar Show) 6.820 izlenme - 2 ay önce Hayatı iniş çıkışlarla dolu dizilerin başarılı erkek oyuncusu Arda Kural bir zamanlar Hülya Avşar Show'a katılıp Ferdi Tayfur'un taklidini yapmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yıldız Tilbe'den Hülya Avşar'a: Kıskandın Mı Dekoltemi? 00:44
Yıldız Tilbe'den Hülya Avşar'a: Kıskandın Mı Dekoltemi? 2.841 izlenme - 1 ay önce Hülya Avşar Show'a konuk olarak gelen Yıldız Tilbe'nin sırt dekoltesi olay olmuş. Hülya Avşar'ın tepkisi üzerine Yıldız Tilbe "Kıskandın mı" deyince bakın Hülya Avşar neler söylemiş.
Hülya Avşar'ın Müjde Kutaral İle Bilek Güreşi Yapması (Nostalji) 00:58
Hülya Avşar'ın Müjde Kutaral İle Bilek Güreşi Yapması (Nostalji) 2.602 izlenme - 2 ay önce Hülya Avşar Show'a konuk olarak gelen profesyonel sporcu Müjde Kutaral, Hülya Avşar'la bilek güreşi yapmış. İyi Seyirler.
Ayşegül Aldinç - Ben Kimselere Yar Olmam (2000 Hülya Avşar Show) 05:18
Ayşegül Aldinç - Ben Kimselere Yar Olmam (2000 Hülya Avşar Show) 2.933 izlenme - 3 ay önce Ayşegül Aldinç - Ben Kimselere Yar Olmam (2000 Hülya Avşar Show) Şarkı Sözleri: Bir başka gece yarısı Yüreğimde sancısı Yine başladı tanrım Sen bana sabır ver Bir başka olur acısı Yüreğimde sancısı Yine başladı tanrım Sen bana akıl ver Diyecek sözüm yok Sen bana sabır ver Ben kimselere yar olmam Seni hep bekleyeceğim Dedim ama artık iflah olmam Sen diye öleceğim
Sibel Can & Hülya Avşar Dans Show 01:51
Sibel Can & Hülya Avşar Dans Show 20.359 izlenme - 3 yıl önce Sibel Can Hülya Avşar Dans Show Daha fazlası www.izlesene.com/sibelcan kanalında....
Q Kızları Hülya Avşar Show'da (2002) 04:26
Q Kızları Hülya Avşar Show'da (2002) 8.020 izlenme - 2 yıl önce Nezin daha önce sahne aldığı q jazz barın nez ünlü olduktan sonra yerine gelen kızları izleyeceğiz.Dansçılardan en kısa boylu olan reyhan gökdeniz o zamanlar kaya çilingiroğluna tecavüz suçlamasında bulunmuş ama yalanı ortaya çıkınca da herkesten özür dilemişti.Şimdiden uyarayım videonun tamamını izledikten sonra istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.Çünkü müziği bile insanı tahrik ediyor.
Sefa Doğanay Hülya Avşar Show Taklitler 05:55
Sefa Doğanay Hülya Avşar Show Taklitler 18.594 izlenme - 6 yıl önce sefa doğanay hülya avşar show taklitler
Sefa Doğanay'dan Taklitler - Hülya Avşar Show 05:55
Sefa Doğanay'dan Taklitler - Hülya Avşar Show 15.254 izlenme - 6 yıl önce
Hülya Avşar Aikido Yapıyor 02:52
Hülya Avşar Aikido Yapıyor 215 izlenme - 1 ay önce Hülya Avşar Aikido Yapıyor Hülya Avşar, konuk olarak çağırdığı profesyonel aikidocularla birlikte aikido yapıyor. İyi seyirler.
Duydum Ki Unutmuşsun - Tarkan (Hülya Avşar Show) 03:22
Duydum Ki Unutmuşsun - Tarkan (Hülya Avşar Show) 15.353 izlenme - 8 yıl önce
Biri Bizi Gözetliyor - Melih & Eray - Hülya Show (2001) 12:39
Biri Bizi Gözetliyor - Melih & Eray - Hülya Show (2001) 3.066 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar birden parlayan, daha sonra bir aralar Eray ve Melih vardı söylemlerinin kahramanları Hülya Show'a konuk olmuş. Geçmişe bakıldığında şu adamlar için ne kontürler harcamışız, paramızı nelere harcamız diye düşünmemek elde değil. Ben Eraycıydım mesela, ama hiç paraya kıyıp oy moy atmadım. Daha çok okuldaki arkadaşları gaza getirip bu hafta kesin Eray alacak varını yoğunu Eray'a bas demekle yetinirdim. Harbi bir aralar Melih ve Eray vardı noldu onlara ya?
Tarkan - Çok Eşlilik Tehlikelidir (Hülya Avşar Show - 1995) 03:36
Tarkan - Çok Eşlilik Tehlikelidir (Hülya Avşar Show - 1995) 2.096 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin gururu,dünyanın Megastar'ı sevgili Tarkan'ın 1995 yılında Hülya Avşar Show'a katıldığı programda bir soru üzerine verdiği cevaptır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Hülya Avşar Show Jenerik (1996) 03:31
Hülya Avşar Show Jenerik (1996) 1.398 izlenme - 2 yıl önce Cumartesi gecelerinde, günün maç özetinin akabinde başlayan show programı. Sunucu Hülya Avşar, konuklar Serdar Ortaç, Tarkan, Kenan Doğulu vs. O zamanlar Acunlar yok elbet cumartesi gecelerini Hülya Avşar ile geçiriyoruz. Şimdilerde Acun'a şükür mü etsek bilemedim.
Kerim Tekin - Karbeyaz (Hülya Avşar Show Canlı Performans) 04:41
Kerim Tekin - Karbeyaz (Hülya Avşar Show Canlı Performans) 62 izlenme - 4 hafta önce Kerim Tekin - Karbeyaz (Hülya Avşar Show Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Hasret vuruyor gecenin koynunda Anılar vuruyor gözyaşlarıma Çılgın bulutlar dönüyor başımda Uykusuz geceler kapımda Yıkılsa dünya kıyamet kopsa Yine de vazgeçmem ölürüm derdimden [Nakarat] Karbeyazdır ölüm ellerinden gülüm Yine yoksun diye düşmanım her güne Dursun dünya dönmesin sensiz Yaşatmasın allahım sensiz
Biz Nereye - Tarkan Ft Özlem Tekin 06:15
Biz Nereye - Tarkan Ft Özlem Tekin 2.925 izlenme - 7 yıl önce tarkan & özlem tekin düeti
Hülya Avşar Show - Okan Bayülgen - Seren Serengil ve Sinan Çetin (1999) 19:31
Hülya Avşar Show - Okan Bayülgen - Seren Serengil ve Sinan Çetin (1999) 785 izlenme - 2 yıl önce Medya'nın alkışlarla yaşıyorum tarafından sevilmeyen herifleri Okan Bayülgen ve Sinan Çetin 1999 yılında Hülya Avşar Show'a konuk olmuşlar. İkisinin de site sakinleri tarafından sevilmediğini biliyorum çünkü haklarındaki yorumlar pek iç açıcı değil. 1999'da Okan Bayülgen , Sinan Çetin nasılmış izliyoruz efenim. İyi seyirler herkese.
Müslüm Gürses - Fincanın Etrafı (Hülya Avşar Show) 05:20
Müslüm Gürses - Fincanın Etrafı (Hülya Avşar Show) 1.202 izlenme - 3 yıl önce Bize Özel
Okan Bayülgen Sohbetleri - Hülya Avşar Show (1999) 02:15
Okan Bayülgen Sohbetleri - Hülya Avşar Show (1999) 958 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1999. Okan Bayülgen, Seren Serengil ve Sinan Çetin Hülya Avşar'ın programına katılmışlar. Okan Bayülgen bildiğimiz gibi her sohbeti belden aşağıya vurmak da Mehmet Ali Erbil ile yarışır durumda. Karşısında Hülya, yanında da Seren olunca vurdukça vuruyor belin dibine dibine. Videoda ses kayması var, gözlerinizi kapatarak izleyiniz.
2002 Show TV Reklam Kuşağı 08:27
2002 Show TV Reklam Kuşağı 615 izlenme - 2 yıl önce 2012 itibariyle üzerinden 10 yıl geçmiş bir reklam bandını sizlere sunuyorum. Bonus kısmı ise program tanıtımlarından oluşuyor. Dünya Kupası programından yola çıkaran bandın Nisan yada Mayıs aylarına ait olduğunu düşünüyorum.
Bir Zamanlar Show TV 07:35
Bir Zamanlar Show TV 841 izlenme - 2 yıl önce Show TV'nin eski zamanlarda yayınladığı dizi, program ve pek çok içerikten oluşan kısa bir video.
Tarkan & Hülya Avşar - Duydum ki Unutmuşsun 03:28
Tarkan & Hülya Avşar - Duydum ki Unutmuşsun 343 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle site sakinlerini Hülya Avşar'a maruz bıraktığım için özür dilerim. Amma velakin Tarkan'ın sesinin ve yorumunun güzelliğinden midir, Show TV logosundan mıdır, o günleri hatırlamamdan mıdır bilemeyeceğim ama bu versiyonunu görmeyen kalmasın istedim. Hülya Avşar'ın sese benzer şeyi sadece bağırırken çıkarmasını ve detoneden detoneye koşmasını bir kenara bırakırsak, Tarkan'ı alkışlarla dinleyelim.
Tarkan'ın Polislerle Şıkıdım Düeti (Hülya Avşar Show - 2001) 01:50
Tarkan'ın Polislerle Şıkıdım Düeti (Hülya Avşar Show - 2001) 204 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin Megastarı büyük sanatçı sevgili Tarkan'ın Karma albümüyle kasıp kavurduğu zamanlardan kalma 2001 yılına ait Hülya Avşar Show programından ilginç bir kesittir. Nostaljik bir değer olur diye arşivimdeki bu videoyu sizlere paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Ama Ben Biraz Ofsaytım - Nejat İşler 04:15
Ama Ben Biraz Ofsaytım - Nejat İşler 281 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Hakkında Herşey film ekibini, 2003 senesinde Hülya Avşar Show'da görüyoruz. Seneler içerisinde fizyonomik açıdan pek bir değişim göstermeyen Nejat abimizin o zamanki ofsayt duruşunu izliyoruz.
Tarkan - Benzemez Kimse Sana (2001) 02:32
Tarkan - Benzemez Kimse Sana (2001) 159 izlenme - 2 yıl önce Tarkan'ın Show TV'nin dupdubudupdupdubudupdup olduğu yıllarda katıldığı Hülya Avşar Show'dan canlı bir Benzemez Kimse Sana performansı. Gönül isterdi ki arada hadi şimdi siz söyleyin demeseydi de Hülya Avşar'ı duymasaydık. Bu programda bir de Duydum ki Unutmuşsun söylemişliği var fakat o sitede mevcut, arayan bulabilir. Neyse efendim bu nostaljik, güzide videoyu alkışlarla yaşatalım. Konser Versiyonu; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85200/tarkan-benzemez-kimse-sana-konser