Hoşgeldiniz!

hümanizm

Sultana - Hümanizm 04:25
Sultana - Hümanizm 16.328 izlenme - 8 yıl önce tüm büyük düşünenler ve "sizin" için ;)
Yardım İçin Gelen Alman Gencin Çantasını Çalan Suriyeliler 00:15
Yardım İçin Gelen Alman Gencin Çantasını Çalan Suriyeliler 7.566 izlenme - 3 yıl önce Almanyada sığınmacılara yiyecek yardımı yapan bir gencin etrafını akbaba gibi saran suriyeliler tüm iyi niyetiyle insanlık yapmaya çalışan bir genci yağmaladı. alamanya alamanya bunda kerizini bulamanya.siz kabul etmeye devam bunlar daha en iyi günleriniz.
Ölmeliyiz Fakat Doğru Zamanda - Friedrich Nietzsche 02:12
Ölmeliyiz Fakat Doğru Zamanda - Friedrich Nietzsche 1.898 izlenme - 2 yıl önce Varolusculuk akımının önemli isimlerinden Friedrich Nietzsche , felsefe'nin iz birakan onemli isimlerinden birisidir. Bu kısa pasaj Nietzsche Ağladığında, Irvin D. Yalom tarafından yazılmış bir romanın filme uyarlanmis halidir. Ümitsizliği konu alan bir düşünce romanıdır. Nietzsche'nin hayatını ve düşüncesini, psikanaliz ile harmanlayarak anlatan bu pasaji iziyoruz.
Carl Sagan - Pale Blue Dot/Soluk Mavi Nokta - Türkçe Altyazılı 04:04
Carl Sagan - Pale Blue Dot/Soluk Mavi Nokta - Türkçe Altyazılı 173 izlenme - 2 yıl önce Pale Blue Dot, yani soluk mavi nokta, 1977de fırlatılan Voyager 1 uzay aracının 1990 yılında dünyaya yaklaşık 6.000.000.000 km uzaklıktan çektiği, videonun başında görülen fotoğrafın adıdır. Kendini dünya insanlarının bilim ile tanışmasına adamış, herkes için bilim sloganı ile yola çıkmış, ilk kez 1980 yılında yayınlanan, tüm dünyada 500.000.000dan fazla insan tarafından izlenmiş, bir dönem TRT tarafından da yayınlanmış 13 bölümlük belgesel serisi Cosmosun yazarı ve sunucusu, Pulitzer ödüllü yazar ve astronom Carl Sagan, Voyager 1 tarafından gönderilen bu fotoğraf üzerine, Dünyanın insanlık için önemine dair bir kitap yazmıştır. Videoda Sagan'ı, kitabından bir bölümü okurken kendi sesinden dinliyorsunuz.
Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var 04:05
Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var 82 izlenme - 3 yıl önce Ölümünün 9. yılında barış için bir ömrünü adayan şair ceketli çocuk, Trabzon'un gururu olan Kazım Koyuncu'yu Denizde Karartı Var adlı şarkısıyla anmak istedim. Mekanın cennet olsun Kazım Koyuncu..
Robert Stevens - Hümanizm 04:24
Robert Stevens - Hümanizm 57 izlenme - 6 yıl önce
Hümanizm İngiliz Derin Devletinin Firavun Döneminden Öğrendiği Halkı Aşağılayan Batıl Bir Dindir 03:42
Hümanizm İngiliz Derin Devletinin Firavun Döneminden Öğrendiği Halkı Aşağılayan Batıl Bir Dindir 7 izlenme - 7 ay önce Hümanizm İngiliz derin devletinin Firavun döneminden öğrendiği halkı aşağılayan batıl bir dindir.