Hoşgeldiniz!

hunharca gülmek

Hunharca Gülen Köçek Osman - Ben Bilmem Eşim Bilir 02:59
Hunharca Gülen Köçek Osman - Ben Bilmem Eşim Bilir 16.447 izlenme - 2 yıl önce Hunharca Gülen Köçek Osman - Ben Bilmem Eşim Bilir Ankaralı Namık'ın ekibindeki köçek abimizin gülmesi o kadar komikti ki, programa damgasını vurdu!...
Kazadan Sonra Hunharca Gülen Adam 01:24
Kazadan Sonra Hunharca Gülen Adam 5.380 izlenme - 3 yıl önce İzmit Sanayi Mahallesi’nden geçmekte olan Kiraz Deresi, yağan sağanak yağmur nedeniyle taşınca derenin hemen yanında bulunan Karamürsel Caddesi sular altında kaldı. D-130 karayolunun altından geçen caddedeki su birikintilerini fark edemeyen Mehmet Kaya idaresindeki 77 EN 010 plakalı minibüs, su birikintisinin içine girince aracı arıza yaptı. Arızalanan aracıyla birlikte yaklaşık 6 saat boyunca su birikintisinin içinde mahsur kalan Mehmet Kaya, olay yerine çağırdığı tamircinin aracının ağır hasar gördüğünü söylemesi üzerine gülme krizine girdi. "SU BİRİKİNTİSİNİ FARK EDEMEDİK" Aracının kullanılamaz hale geldiğini belirten Mehmet Kaya, “Caddeye ilk girdiğimizde su birikintisini fark edemedik. Ne olduğunu da ciddi anlamda göremedik. Ondan dolayı arabayı ancak buraya kadar çıkartabildik. Şuanda çekicinin gelmesini bekliyoruz. İzmit’te ciddi anlamda alt yapı olmadığı için bu sıkıntıları yaşıyoruz. İnşallah yetkililer bir an önce fark eder. Biz mağdur olduk inşallah başkaları bu duruma düşmez” dedi. Arızalanan araç daha sonra olay yerine gelen çekici ile otoparka götürüldü. Aracı sulara gömülen vatandaş gülme krizine girdi
Hunharca Gülen Adam Vine 00:06
Hunharca Gülen Adam Vine 6.873 izlenme - 3 yıl önce Vine Nedir? Öncelikle Vine Nedir? sorusunun cevabını vereyim. Twitter’ın sahibi olduğu Vine kısa videolar paylaşmaya yarayan bir cep telefonu uygulamasıdır. Nasıl twitterda 140 karaktere sığdırdığımız düşünceleri paylaşıyorsak Vine’da da yine vine adı verilen 6 saniyelik videolar çekip paylaşıyoruz. (Eğer Twitter Nedir? Nasıl kullanılır? bilmiyorsanız buraya tıklayıp öğrenebilirsiniz. ) Vine’da yine Twitter’da olduğu gibi çeşitli hesapları takip edebiliyor, beğendiğiniz Vineları Revine (Retweet’in Vine versiyonu) edebiliyorsunuz. Vine Nasıl Kullanılır? Bu bölümde Vine’ı telefonumuza nasıl yüklerim? Vine’da nasıl video çekip paylaşırım? Vine gizlilik ayarları konularını ele alacağım. Vine nasıl yüklenir? Vine uygulamasını İPhone/iPad için AppStore’dan Android cihazlar içinse Google Play Store’dan yüklememiz gerekiyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hunharca Gülen Adam Komik Versiyon 00:04
Hunharca Gülen Adam Komik Versiyon 2.957 izlenme - 3 yıl önce Kendi yapımımdır İSTEK atarsanız başka şeylerede remix yaparım
Hunharca Gülen Teyze 00:05
Hunharca Gülen Teyze 866 izlenme - 2 yıl önce Hunharca Gülen Teyze Hunharca gülen adamdan sonra hunharca gülen teyze fenomen olmaya aday.Hunharca gülen teyzeyi izliyoruz.
Uykusunda Hunharca Gülen Bebek 00:44
Uykusunda Hunharca Gülen Bebek 1.508 izlenme - 3 yıl önce Komedi Diyarii
Hunharca Gülen Adam 3 00:08
Hunharca Gülen Adam 3 514 izlenme - 3 yıl önce hunharca gulen adam 3
Göt İle Şişe Açmak - Hunharca Sevinç İçerir 00:28
Göt İle Şişe Açmak - Hunharca Sevinç İçerir 513 izlenme - 2 yıl önce Sağlam göt varmış abimizde helal olsun. Bu nasıl bir sevinmektir arkadaş, ülke olarak sevinmeyi bile unuttuk lan köreldik iyice. Millete bak götüne şişe sokup eyleniyor, ne güzel.
İlber Ortaylı'nın Cahiller Diye Haykırması 00:52
İlber Ortaylı'nın Cahiller Diye Haykırması 459 izlenme - 3 yıl önce Başlık zaten gayet açık. Sizi bilmem ama bu adamı çok samimi ve açık sözlü buluyorum. Hele ki şu aralar sahtekarlıklardan boğulduğumuz günlerde.
Kadir İnanır'a Hunharca Gülen Kötü Adamlar 00:26
Kadir İnanır'a Hunharca Gülen Kötü Adamlar 344 izlenme - 3 yıl önce Silahlara veda filminden bir kesit. Bir grup kendini bilmez, Deli Kadir abiye hunharca gülüyor.
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 2 01:39
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 2 355 izlenme - 3 yıl önce Geçen yıl düşen arkadaşlarına kahkahalarla gülmesiyle alkislarlayasiyorum'u sallayan abimizi tekrar hatırlatmak için yükledim bu videoyu. Eğlenmek için kendine vakit ayırabilen insanları görmek buna fırsat bulamayanları gülümsetebiliyor en azından.
Hunharca Gülen Adamın Videosu 01:12
Hunharca Gülen Adamın Videosu 156 izlenme - 3 yıl önce Hunharca Gülen Adamın Videosu
Hunharca Gülen Adam Takipçilerine Açıklamalarda Bulunuyor 02:58
Hunharca Gülen Adam Takipçilerine Açıklamalarda Bulunuyor 166 izlenme - 3 yıl önce Hunharca Gülen Adam görev sırasında bursada bir ormana gölgeliğe çektiği kamyonundan takipçilerine önemli açıklamalarda bulunuyor ve cevap veriyor..
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 01:20
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 192 izlenme - 3 yıl önce Ordu, Korganlı abimizin müthiş hobisi ve arkadaşlarını deli eden gülmesi ile çekimlere devam etmektedir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65300/futursuzca-gulen-adam-5-egsoza-dal-sokarak-ittirmek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65088/futursuzca-gulen-adam-3 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65039/futursuzca-gulen-adam-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65177/futursuzca-gulen-adam-4-final-vurusu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64893/futursuzca-gulen-adam-motur-yukarda-mi-galdi
Hunharca Gülen Adam HALİL SÖYLETMEZ ( VİNE ) 00:14
Hunharca Gülen Adam HALİL SÖYLETMEZ ( VİNE ) 92 izlenme - 1 yıl önce Gülüşüyle güldür güldür'de kendini belli eden ve beyaz show'a çıkan adam şimdide Halil Söyletmez ile vine çekti.
Gül Gari 00:53
Gül Gari 84 izlenme - 3 yıl önce gul gari
Hunharca Gülen Adam 01:12
Hunharca Gülen Adam 77 izlenme - 3 yıl önce Hunharca gülen adam...
Jeep İkiye Bölününce Hunharca Gülen Adam 01:16
Jeep İkiye Bölününce Hunharca Gülen Adam 115 izlenme - 3 yıl önce Çamura saplanmış Jeep'i kurtarma çalışmaları kötü sonuçlanıyor bu duruma fazla sevinen dayının gülüşü ise hala kulaklarda.
Fütursuzca Gülen Adam Motur Yukarda mı Galdı 00:57
Fütursuzca Gülen Adam Motur Yukarda mı Galdı 94 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanı ortama neşe katmak için ufak bi komiklikte kahkahayı patlatır. motorları kapıp iş yorgunluğunu atan bu abilerimiz, içlerinde barındırdıkları pervasızca gülen bu esrarengiz adamın gülüşüyle neşe bulur. düşme esnasından sonra bi sessizlik oluşur. beyinde anlık kırık çıkık tespiti yapılır ve ardından gülme efekti patlayıverir.
Fütursuzca Gülen Adam 4 Final Vuruşu 00:27
Fütursuzca Gülen Adam 4 Final Vuruşu 52 izlenme - 3 yıl önce Ordulu Abimiz bu sefer daha önce hiç gülmediği kadar yüksek sesle gülerek yeni bir rekora imza atıyor. İzlemeye doyum olmaz.