Hoşgeldiniz!

hurafe

Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 00:25
Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 373.812 izlenme - 1 yıl önce Hocayı ve kendisinin İslam anlayışını bu ifadesiyle daha iyi idrak ediyoruz. 01.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şeyhin Gözüne Bakan Kömür Gibi Yanar - Menzil Tarikatı - Hurafelife 01:33
Şeyhin Gözüne Bakan Kömür Gibi Yanar - Menzil Tarikatı - Hurafelife 8.256 izlenme - 7 ay önce Eski Gavs'ın Oğlu, Şimdiki Gavs'ın Yeğeni Fevzeddin'in Hikayeleri. Gavs'ın gözüne bakmamesi lazım! Gavs'ın gözüne bakan kömür gibi yanar.
Din ile Aldatanlar - Hurafeler Derlemesi 08:25
Din ile Aldatanlar - Hurafeler Derlemesi 4.619 izlenme - 4 ay önce Amacımız İslam'ı kötülemek değil, İslam'ı kötüleyenleri deşifre etmektir.
Adıyaman Şeyh-i Tevbe Ettirirken 00:37
Adıyaman Şeyh-i Tevbe Ettirirken 6.126 izlenme - 7 ay önce hurafelife'ın gönderdiği videonun altında anlattığım olaylara inanmayan arkadaşlar olmuş. Saçmalıktan ibaret olduğunu ve o tarz şeylerinin yaşanmadığı söylemiş. Bu videoda Adıyaman şeyhinin tövbe ettirmesini izleyebilirsiniz. O beyaz dallar, metrelerce uzuyor. Yarabbb ben pişmanım, işlediğim günahlarını bir daha yapmayacağım.. dedikten sonra aksam eve gittiğiniz abdest alıyorsunuz ve o gece hiç konuşmuyorsunuz. Eşinin varsa onunla yatmıyorsunuz o aksam yalnız bir oda da kalıyorsunuz. Bazı dualar ediyorsunuz. Ve o gece günahlarınız affoluyor. Rüyasında şeyhi görenlerin ise, günahlarının affedilmesi kesinleşmiş oluyor. Burada çoğu yorumlar yazıp gülüp eğleniyoruz, dalga geçiyoruz, am göt meme muhabbetleri yapıyoruz ama gün geçtikçe dahada bir kötülüğe gidiyoruz.
Cariye İdrarını İçti - Cübbeli - Hurafe Life 01:51
Cariye İdrarını İçti - Cübbeli - Hurafe Life 9.368 izlenme - 11 ay önce Cübbelinin sapık hikayeleri. Cariye Peygamber Efendimizin idrarını içmiş.
Mehmet Okuyan vs Cübbeli Kapışması 11:30
Mehmet Okuyan vs Cübbeli Kapışması 6.934 izlenme - 1 yıl önce NOT: Lütfen tatlısu ateisti çıksın. "Onlar ki, sözü dinler de en güzeline uyarlar. İşte bunlardır, Allah'ın kılavuzladıkları; işte bunlardır, akıl ve gönül sahipleri." Zumer 18. Cübbeli tamamen dinin içini boşaltan ve insanları şirke götüren bir insandır. Şimdi sözleri dinleyin en güzeline inanın. Sadece Allah! Not: Youtube daki "Ateizm ve Din" kullanıcısına teşekkürler.
Tuvalet Taşının Allah'la Konuşması - Hurafe Life  Cübbeli Hoca 00:55
Tuvalet Taşının Allah'la Konuşması - Hurafe Life Cübbeli Hoca 7.385 izlenme - 11 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca Tuvalet Taşının Allah'la Konuşmasını Anlatıyor. - Ya Rabbim ne suçum vardı da beni tuvalet taşı yaptın? Sus! 60 Yaşını geçip de sakalsız ölene mezar taşı yaparsam daha mı iyi olur? Hurafe Life
Tevrat, İncil, Kur'an Ortadoğu Masallarıdır - Celal Şengör 02:08
Tevrat, İncil, Kur'an Ortadoğu Masallarıdır - Celal Şengör 6.944 izlenme - 1 yıl önce Celal Şengör'ün önceki açıklamalarından çok da farkı bulunmayan bir başka açıklaması. De izleyek haydin.
Namaz Pagan İbadeti midir? 05:11
Namaz Pagan İbadeti midir? 3.294 izlenme - 8 ay önce Namazın İslama özgü ve islam ile başlayan bir ibadet şekli olduğu kanısı Müslümanlar arasında yaygındır. Ancak başta Kur'an ayetleri olmak üzere namazın müslümanlara özgü bir tapınma tarzı olmadığını gösteren kayıtlar gününüze kadar ulaşmıştır.[8][9][10] Mekke döneminde ilk yazılan sureler olduğu rivayet edilen Alak ve Müddessir surelerinde namazdan bahsedilmesi bu görüşü desteklemektedir. Hint toplumu ve İslam öncesi Ortadoğu toplumlarında, bu tapınmaların bir arınma ritüelini takip eden, günün belirli saatlerinde belirli bir yöne veya nesneye yönelerek yapılan dua merasimleri olduğu, bu merasimlere değişik vücut hareketlerinin eşlik ettiği düşünülebilir.
Müridlerini Ezerek Şifa Dağıtan Şeyh - Hurafe Life 00:38
Müridlerini Ezerek Şifa Dağıtan Şeyh - Hurafe Life 4.693 izlenme - 11 ay önce Şeyh'imiz müridlerini ezerek şifa dağıtıyor! Her türlü tedaviyi yapıyor. Hurafe Life
Antik Çağda İnanç Sömürüsü 11:07
Antik Çağda İnanç Sömürüsü 999 izlenme - 10 ay önce Antik Yunan'da, insanları tanrıların varlığına inandırmak için ustaca hazırlanan kandırmacalar, doğaüstü varlıklara gönülden inanmanın yeterli olmadığını, inananları uyutmaya devam etmek ve soyut bir kavram olan inancın devamlılığı için rahiplerin bu tür somut teknik hilelere başvurmak zorunda kaldıklarını gösteriyor. (Bunlar olmasa, mazallah din elden gidecekti demek.) Aynı sömürü kültürü, günümüzde de göz yaşı döktüğü iddia edilen Meryem Ana heykelleri, engellileri iyileştirdiği iddia edilen çeşme suyunun aktığı yerin ticari bir alana dönüştürülmesi (bkz. Fransa'daki Lourdes), sözde aziz ve kutsal kimselerin sözde şifa verdiği söylenen kalıntıları veya sözde kutsal eşyaları, dilek dilenen türbeler, şeytan taşlama, Hacer el-Esved gibi nesnelerle sürüyor.
Anadolunun Batıl İnançları 01:56
Anadolunun Batıl İnançları 1.081 izlenme - 1 yıl önce Batıl inanç, mantıksal bir temele dayanmayan inanç ve davranışlara denir. Gerçek bir sonucu olmayan, tepkisi kanıtlanamayan davranışlarda bulunmak, sözler söylemek, veya inançlara inanmaktır. Yolculuğa çıkan birisinin arkasından yere su dökmek, merdiven altından geçmemek, gece tırnak kesmemek buna örnektir.
Adıyaman Menzil Hurafe Fabrikası 15:49
Adıyaman Menzil Hurafe Fabrikası 2.220 izlenme - 2 yıl önce Adıyaman Menzil Hurafe Fabrikası....
Anadolunun Batıl İnançları 01:56
Anadolunun Batıl İnançları 858 izlenme - 1 yıl önce Batıl inanç, mantıksal bir temele dayanmayan inanç ve davranışlara denir. Gerçek bir sonucu olmayan, tepkisi kanıtlanamayan davranışlarda bulunmak, sözler söylemek, veya inançlara inanmaktır.
Kalplerdeki pisligi ortaya çıkardı ismi '' Allah '' ... 05:48
Kalplerdeki pisligi ortaya çıkardı ismi '' Allah '' ... 130 izlenme - 5 ay önce
Kanlı Nigar - 80'lik Kaynananı 15'inde Kız Yapar 05:21
Kanlı Nigar - 80'lik Kaynananı 15'inde Kız Yapar 461 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal ve Fatma Girik'in başrollerini paylaştığı tadına doyum olmaz filmin en akılda kalıcı sahnesidir Hacı Bumbala.çocukluğunda onu görünce korkmayan yok gibidir.(tabi ki ilk sırada Gulyabani var.) Fatma Girik'in uçma sahnesi dönemin Yeşilçam'ı için gayet büyük bir prodiksiyondur."80'lik kaynananı götür 15'inde kız yapar" sözü ise bizi bizden almaktadır
Tasavvufu tamamen reddetmek doğru mudur ? 05:50
Tasavvufu tamamen reddetmek doğru mudur ? 206 izlenme - 1 yıl önce Tasavvufu tamamen reddetmek doğru mudur ? Yoksa içerisinde doğrular var mıdır ? Tasavvufu tamamen reddetmenin bir zararı var mıdır ? Şemseddin Özaykan anlatıyor tasavvuf ve tasavvuf ehlini,gerçek tasavvuf ehlinin hak olduğunu içerisinde bidat ve huraferin reddedilmesi gerektiğini...
Peygamberimiz (sav) ‘Hz. Mehdi (as) hurafelerle değil, Kuran’la konuşacağını’ bildirmiştir. 00:49
Peygamberimiz (sav) ‘Hz. Mehdi (as) hurafelerle değil, Kuran’la konuşacağını’ bildirmiştir. 84 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 8 Eylül 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/208414/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-(sav)-‘Hz-Mehdi-(as)-hurafelerle-degil-Kuran’la-konusacagini’-bildirmistir- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sefer Ayı Ve Gökten İnen Belalar Hurafesi 01:18
Sefer Ayı Ve Gökten İnen Belalar Hurafesi 149 izlenme - 2 yıl önce Sefer Ayı Ve Gökten İnen Belalar Hurafesi..
Batıl bir din Hinduizm 39:50
Batıl bir din Hinduizm 100 izlenme - 1 yıl önce Hinduizm, diğer Uzakdoğu dinleri gibi batıl bir inançtır. Allah'ın vahyine değil, insanların ürettikleri saçma geleneklere ve öğretilere dayanan büyük bir yanılgıdır. Ancak Hinduların sözde kutsal kitap olarak kabul ettikleri bu metinlerin hiçbiri Allah’ın vahyine dayanmaz. Bu metinler yalnızca Aryanlar ve çeşitli Hindu liderleri tarafından kaleme alınmış efsanelerden, hikayelerden ibarettir. Hindular, hayatlarını, ayinlerini, ritüellerini bu kitaplardaki hurafelere göre düzenlerler. Bu nedenledir ki Hinduizm, akıldışı uygulamalar ve batıl geleneklerle doludur. Ve bu kitaplarda tanımlanan kasvetli ve karanlık dünya, Hindular için ideal bir hayat modeli olmuştur. Kuşkusuz her insan dilediği dini seçmekte ve ona göre yaşamakta özgürdür. Ama doğrunun ne olduğunu anlatmak ve yanlışı eleştirmek de, Allah'ın Müslümanlara verdiği bir görevdir. Bu belgeselin hazırlanmasındaki amaç ise, bu yanılgıya karşı hem Hinduları hem de diğer insanları uyarmaktır. http://www.a9.com.tr/izle/2903/HD-Belgeseller/Batil-bir-din-Hinduizm A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
İnanıyorsanız, Konuşacak Bir Şeyimiz Kalmadı Demektir 05:10
İnanıyorsanız, Konuşacak Bir Şeyimiz Kalmadı Demektir 114 izlenme - 2 yıl önce Ateist bireylerin, başta ailesi olmak üzere çevrelerinden en sık duyduğu cümle "düşüncenize, görüşünüze saygılıyız" olsa gerek. Ama en yakın aile bireylerinden sosyal çevrelerine kadar bu söz, genelde sadece lafta kalır ve karşı tarafın kendisine gösterilmesini beklediği o meşhur "saygı", bizlere gelince anlamını yitirir. Bu video da, bu durumu açıklayan bir ateistin açık mektubudur. İzleyelim ve Alkışlayalım.
Batıl İnanç Hurafeleri 00:06
Batıl İnanç Hurafeleri 163 izlenme - 3 yıl önce Batıl İnanç Hurafeleri
Mustafa İslamoğlu - Allah Üzerinden Kendi Hurafeni Pazarlama! 02:50
Mustafa İslamoğlu - Allah Üzerinden Kendi Hurafeni Pazarlama! 89 izlenme - 2 yıl önce Mustafa İslamoğlu - Allah Üzerinden Kendi Hurafeni Pazarlama!
Hurafe 03:08
Hurafe 241 izlenme - 8 yıl önce ghettopar - by-tmac
Delisin - Dükkanı Tavaf Etmek 02:55
Delisin - Dükkanı Tavaf Etmek 128 izlenme - 2 yıl önce Tüm ustaların toplandıgı, türk halkının hurafelere inanma potansiyelini sakkadanak ortaya seren mukemmel bir film olan delisin filminin en akılda kalan sahnesi sizlerle.Kahvede oturan amcalarımızın "önce 3tur koşulacaaaaaaak, sonra para atılacaaaaak" deyip piskopatça tespitinden sonra bir anda bomboş sokak insan seline döner, olaylar gelişir. "bangonot atarım ben anadın mı." diyen abimize benden bir alkış geliyor.
Yasin Gündoğdu Hurafe Ve Bid'atler. Çelik Kasa Mübarek (Din İle Alakalı Olmayan Şeye Bid'at Denmez!) 32:10
Yasin Gündoğdu Hurafe Ve Bid'atler. Çelik Kasa Mübarek (Din İle Alakalı Olmayan Şeye Bid'at Denmez!) 26 izlenme - 7 ay önce Yasin GÜNDOĞDU HURAFE ve BİD'ATler. Çelik Kasa Mübarek (Din ile Alakalı Olmayan Şeye Bid'at denmez!) https://www.facebook.com/yasinhocam www.twitter.com/yasindiyanet
Türkiyede Anlatılan Bidat Ve Hurafelerden 1 Kaç Örnek... 19:54
Türkiyede Anlatılan Bidat Ve Hurafelerden 1 Kaç Örnek... 41 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de anlatılan bidat ve hurafelerden 1 kaç örnek...
Kaş almak günah mıdır.? (Adnan Oktar) 01:24
Kaş almak günah mıdır.? (Adnan Oktar) 39 izlenme - 1 yıl önce Kaş almak günah değildir. Kaş almanın günah olduğuyla ilgili hadisler kadınları aşağılayan hadislerin pek çoğu gibi uydurmadır. Bunlar gerçek hadisler değildir. http://a9.com.tr http://harunyahya.org/ kaş almak, haram mıdır, günah mı, helal mi, var mı, caiz mi, islamda, kuranda, estetik yaptırmak, saç boyatmak, makyaj yapmak, adnan oktar, adnan hoca, harun yahya, video, izle,
Cabgu Letafet - Hurafe 2011 02:59
Cabgu Letafet - Hurafe 2011 100 izlenme - 5 yıl önce cabgu letafet hurafe 2011
Cübbeli'nin Şefaat Hurafeleri (Allah İle Aldatmak) 05:19
Cübbeli'nin Şefaat Hurafeleri (Allah İle Aldatmak) 42 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli'nin Şefaat Hurafeleri (Allah İle Aldatmak)