Hoşgeldiniz!

hurda

Atık Malzeme Toplayan Gençle Zabıtanın Tartışması 00:56
Atık Malzeme Toplayan Gençle Zabıtanın Tartışması 3.040 izlenme - 2 ay önce Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi şehir merkezinde çek çek adı verilen araçlarla çöp ve hurda toplama iş yapan kişilere yönelik olarak uygulama ve denetim yapan zabıta ekipleri, kontrol noktası oluşturarak bu noktalardan geçen hurdacıların topladıkları malzemelere ve araçlara el koydu. Bu esnada yaşanan bir kavga ise cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
Üniversiteli Cem Özkan Hurdalardan Heykeller Yapıyor 01:25
Üniversiteli Cem Özkan Hurdalardan Heykeller Yapıyor 4.108 izlenme - 4 ay önce ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü son sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Cem Özkan, hurda malzemelerle birbirinden ilginç heykeller yapıyor.
hurda haldeki golf bakın ne oluyor! 03:24
hurda haldeki golf bakın ne oluyor! 45.675 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/videoclubu
1300tl'ye Hurda Minibüs Alan Youtuber 10:14
1300tl'ye Hurda Minibüs Alan Youtuber 6.202 izlenme - 8 ay önce Fazla uzatmadan açıklamaya şunu yazmak istiyorum.Bu youtube nasıl bir ortam oldu da 1300 liraya hurda minibüs alarak beni izleyin arabayı yaptıralım abone olun kanalıma abone olun tarzında bir yer oldu.
inanılmaz kaza,mucize kurtuluş 01:55
inanılmaz kaza,mucize kurtuluş 70.405 izlenme - 10 yıl önce öldürmeyen allah öldürmüyor
8 bin Liraya Aldığı Hurda Cipi, 30 Bin Lira Harcayarak Yeniden Yaptı 02:57
8 bin Liraya Aldığı Hurda Cipi, 30 Bin Lira Harcayarak Yeniden Yaptı 4.525 izlenme - 1 yıl önce Zonguldak'ta oturan 28 yaşındaki Cenk Topçu, 8 bin liraya aldığı 1993 model hurda cipi, 30 bin lira harcayarak yeniden yaptı. Özel bir şirkette satış müdürü Cenk Topçu, askeri araç olarak kullanıldıktan sonra hurdaya ayrılan 1993 model cipi, 8 ay önce Kırıkkale Makine Kimya Endüstrisi Kurumu'ndan ihaleyle 8 bin liraya satın aldı. Çekici ile Zonguldak'a getirilen araç büyük bir revizyona sokuldu. Cip, dış ve iç döşemesinden motorundaki vidasına kadar 30 bin lira harcanarak sıfırdan yapıldı. Cenk Topçu'nun sanayi sitesinde bir çok usta ile birlikte çalışarak ve 30 bin liraya harcayarak yaptığı cip, ilgi gördü. Topçu, aracın çocukluk hayali olduğunu ve bunu gerçekleştirmek için motorlu kuryelik dahil birçok işte çalıştığını söyledi.
34 Bin Liraya Lamborghini 01:00
34 Bin Liraya Lamborghini 5.745 izlenme - 2 yıl önce Lamborghini'nin en çok satan modeli olan Murcielago ile kaza yapan ABD'de yaşayan bir genç arabasını satışa sundu. Genç adam hurdaya dönen arabası için 11 bin 600 dolar, 34 bin TL istedi!
Hurdaya Çıkmış Laptop Bataryasından Powerbank Yapmak 23:26
Hurdaya Çıkmış Laptop Bataryasından Powerbank Yapmak 2.642 izlenme - 8 ay önce Videolarında kullandığı güzel üslup ile insanı adeta hipnotize eden ve bunun yanında izletirken eğlendiren,öğreten Murat abimizin bir başka icraatı daha... Kanala ulaşmak için; https://www.youtube.com/channel/UCLqQ5u1b5Q-LFfcUCYiKd4Q
50 Milyon Dolarlık Hurda Klasik Araba Mirası 05:03
50 Milyon Dolarlık Hurda Klasik Araba Mirası 8.500 izlenme - 3 yıl önce artcurial motorcars tarafından, fransa'da bir çiftlikte bulunan 60 adet klasik otomobil buldundu. bulunan bu 60 adet araba içinde; otomobillerin ilk yıllarından kalma modellerde bulunuyor.
renault 12 toros baştan sona modifiye yapım ... 04:17
renault 12 toros baştan sona modifiye yapım ... 17.054 izlenme - 7 yıl önce komedi
Hurda Araçtan Tank Yapmak - Rusya 01:11
Hurda Araçtan Tank Yapmak - Rusya 3.325 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın Çelyabinsk bölgesindeki Magnitogorsk kentinde, yağmurlu ve karlı havalarda köy evine ulaşmakta güçlük çeken bir Rus, kırk yaşındaki Lada marka otomobilinden tank yaptı.
Modifiyeli Klasik Otomobiller - Vububup 435 03:23
Modifiyeli Klasik Otomobiller - Vububup 435 6.919 izlenme - 6 yıl önce Hot Rod American Muscles Viva Las Vegas Video
Hurda Parçalar Kullanarak Transformers Robotları Üreten Baba ve Oğul! 02:38
Hurda Parçalar Kullanarak Transformers Robotları Üreten Baba ve Oğul! 1.094 izlenme - 9 ay önce Kullanılmayan araç parçalarından robot üretmeye başlayan çiftçi baba oğulun ilk tasarımı yaklaşık bir buçuk ay sürdü. Ancak ilk tasarımdan sonra büyük bir heyecanla işlerine devam eden ikili sonrasında Optimus Prime ve Bumblebee üretti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
plastik kırma makinası 2.el 00:43
plastik kırma makinası 2.el 9.836 izlenme - 8 yıl önce her türlü plastiğe uygundur
Lüks Arabayı Çekmek İsterken Hurdaya Çevirmek 00:59
Lüks Arabayı Çekmek İsterken Hurdaya Çevirmek 285 izlenme - 3 ay önce Rusya'da bir adam arkadaşına yardım etmek istemiş fakat böyle yardım olmaz olsun kardeşler. Keyif kaçırıcı bir video...
Hurda Kablo Ayirma Fimak 01:35
Hurda Kablo Ayirma Fimak 6.833 izlenme - 9 yıl önce www.fimakplastik.com.tr hurda kabloların bakır ve plastiğinden nasıl ayrıldıgının videosu
Kağıt Toplayıcıları Ayda Ne Kadar Kazanıyor 02:26
Kağıt Toplayıcıları Ayda Ne Kadar Kazanıyor 3.860 izlenme - 4 yıl önce TEB TV ile Sokak Ekonomisi, günde kilolarca kağıt, jelatin ve alüminyum toplayan kağıtçıları dinliyor. Geri dönüşüme katkı sağlayan kağıtçıların işi hangi faktörlerden etkileniyor, uluslararası ticaret işleri nasıl açıyor? Cevaplar Sokak Ekonomisi'nde.
Hurdacıya Torpil Şakası (Kütahya)sanayi 00:21
Hurdacıya Torpil Şakası (Kütahya)sanayi 5.977 izlenme - 9 yıl önce kütahya sanayide oksijen ile çalışan hurdacıya torpil şakası
1000 TL'ye Aldığı Aracı 25 Bin TL Harcayarak Yenileyen Adam 01:26
1000 TL'ye Aldığı Aracı 25 Bin TL Harcayarak Yenileyen Adam 474 izlenme - 5 ay önce Hatay'ın Dörtyol ilçesinde yaşayan Muhlis Aslan, bin liraya hurda olarak aldığı, halk arasında "Hacı Murat" olarak adlandırılan 1973 model Murat 124 marka otomobili 25 bin lira harcayarak yeniledi.Enteresan ekmek aslanın ağzında ben bin lira hurda aaraç alacam üstüne 25 bin harcıcam çılgınlık hakketen
Maaşını Alamayan İşçi Patronunun Arabasını Parçaladı 03:00
Maaşını Alamayan İşçi Patronunun Arabasını Parçaladı 2.305 izlenme - 3 yıl önce Sudan’da maaşını alamayan işçi patronunun lüks arabasını iş makinasıyla paramparça etti. İddiaya göre, Sudan’da bir işçi maaşlarını ödemeyen patrona unutamayacağı bir ders vermek istedi. İnternette yayınlanan videoda kullandığı iş makinesinin önüne aldığı son model aracı parçalayıp eziyor.
Slugterra - Hurda Yığını - Çizgi Film 01:59
Slugterra - Hurda Yığını - Çizgi Film 2.004 izlenme - 2 yıl önce Slugterra - Hurda Yığını - Çizgi Film "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Milyon Dolarlık Lamborghini'yi Hurda Eden Dan Bilzerian 00:15
Milyon Dolarlık Lamborghini'yi Hurda Eden Dan Bilzerian 1.828 izlenme - 3 yıl önce instagram fenomeni olan Dan Bilzerian aşırılıklarına bir yenisini daha ekledi milyon dolarlık arabayı nasıl hurda ettiğini izliyoruz. Ayrıca dan bilzerian'ı araştırırmanızı önermem çünkü yaşadığı hayatı intihar sebebiniz olabilir... kişisel not: ben hayal ediyorum bu oç yaşıyor.
fimak sunta kırma makinası 00:25
fimak sunta kırma makinası 5.744 izlenme - 8 yıl önce hurda suntalar kırılıp tekrar sunta ve mdf imalatı yapılmaktır.
Hurda Arabalar Nasıl Parçalanıyor? 04:43
Hurda Arabalar Nasıl Parçalanıyor? 1.649 izlenme - 3 yıl önce Hurdya çıkan araçların acımsızca parçalanışı...
Knight Online Bug Avnil  9 Cleaver 06:15
Knight Online Bug Avnil 9 Cleaver 6.942 izlenme - 9 yıl önce 9 claever basamama daha doğrusu knight online hatası sakın sızde aynı hataya düşmeyın
Hurdadan Formula 1 Aracı Yaptı 01:28
Hurdadan Formula 1 Aracı Yaptı 150 izlenme - 3 ay önce Yozgat'ın Sorgun ilçesinde 'Formula 1' tutkunu kaporta ustası, hurda otomobil, traktör parçaları ve inşaat profillerinden oluşan 'Formula 66' ismini verdiği 'Formula 1' aracını yaptı. Sorgun Sanayi Sitesinde 10 yıldır tamirhane işleten 24 yaşındaki Fahri Taşkan'ın 3 ay içerisinde yaptığı aracı görenler gözlerine inanamıyor. Formula 1 tutkunu Taşkan, çok sevdiği aracı yarış aracını alacak gücü olmadığı için bu aracı yapmaya karar verdi. Hurda otomobil, traktör ve inşaat profillerinden oluşan hurdalarla 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde Taşkan 'Formula 66' ismini verdiği aracı yaptı. Yıllarca hayal ettiği aracı kendi yaptı Aracın tasarımının tamamen kendisine ait olduğunu söyleyen 24 yaşındaki kaporta ustası Fahri Taşkan, "Bende Formula 1 tutkunluğu oldukça fazla. Yıllarca böyle bir araca sahip olmak istedim. Ancak imkanlarım el vermediği için ben de bu aracı kendim imal etmeye karar verdim. Aracın şase kısmını inşaat profilinden yaptım. Taban sacını traktör römorklarında kullanılan sacdan, dış kaporta kısmını bakalitten, motor kısmı ise hurdacılardan topladığım 4-5 parçadan bir araya getirdim. Debriyaj, fren ve vites kollarını traktör parçalarından bir araya getirdim. Aracımız normal araçlardan 40 santimetre daha uzun olup, motor kısmı arkadadır. Şu anda hız parkurlarında denediğimiz sürat 170 kilometre hızı vurdu. Formula 66 ismini verdiğim bu araç bana yaklaşık 9 bin liraya mal oldu. Bana yeteri kadar destek verilirse ben inanıyorum ki bir helikopter dahi yapabilirim" dedi. Aracın ilgi gördüğünü ve tebrik edildiğini söyleyen Taşkan, "Sanayi gelen vatandaşlar aracımızı gördüklerinde çok şaşırıyorlar. Tebrik ediyorlar, helal olsun diyorlar. Bunlar bizim için büyük şeyler, güzel şeyler. Aracın başında bazen selfie çekim yapıyorlar. Tabi çevreden böyle ilgi görmek bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah yakın bir zamanda gerekli mercilerden izin alıp aracımızı trafiğe çıkartmak istiyoruz" diye konuştu. Aracı gören vatandaşlar da aracı büyük bir merakla izlerken, çok beğendiklerini söylediler.
anakart hurdası değerlendirilmesi 00:45
anakart hurdası değerlendirilmesi 2.380 izlenme - 7 yıl önce hurda ram hurda harddisk hurda işlemcielektronik kart hurdası bilgisayar ve bilgisayar parçaları anakart ekran kartı ses kartı işlemci power supply harddisk cep telefonları ve/ veya cep telefonu kartları server ve network ürünleri switch hub router vb... kablo yazıcı tarayıcı fotokopi grupları demir alüminyum bakır paslanmaz madenlerini geri dönüşüm amaçlı değerlendirilmektedir... güncel fiyatlarımız için bize ulaşın... geri dönüşüm için gerekli tüm lisans ve belge
Traktör Kepçe Deneme 02:12
Traktör Kepçe Deneme 2.785 izlenme - 5 yıl önce Traktör hurda kağıt balya yükleyici kepçe İMALATI .... Traktör hurda kağıt balya yükleyici kepçe VALVOİL KUMANDA KOLU CASAPPA DİŞLİ POMPA 1500 KG KALDIRMA KAPASİTESİ 4, 25 METRE KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ ... CANLI TARIM İŞ MAKİNALARI
Çöp Varili Ne Hale Gelir 00:34
Çöp Varili Ne Hale Gelir 3.428 izlenme - 9 yıl önce çöp varİlİnİn param parça oluŞu
ŞİŞe kirma makİnasi 01:09
ŞİŞe kirma makİnasi 3.921 izlenme - 9 yıl önce hurda ŞİŞelerİ kirip hacİmlerİnİ küçültmek amaçlidir.