Hoşgeldiniz!

hurdacı

Katil, Irmak Bebeğin Cesedini Çöpe Atarken Görüntülendi! 01:22
Katil, Irmak Bebeğin Cesedini Çöpe Atarken Görüntülendi! 26.178 izlenme - 1 yıl önce Son günlerde herkesin sorduğu bir soru var: 'Irmak Bebek Öldü mü?, Irmak'ın cesedi bulundu mu?'' İşte bu konuda Manisa'yı sarsan Irmak Kupal'ın katili ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. 3.5 yaşındaki Irmak Kupal'a tecavüz edip öldüren Himmet Aktürk, kamera arkasında Müge Anlı'ya her şeyi itiraf etmişti.. Güvenlik kamerasına yakalanan görüntülerde ise, katilin Minik Irmak'ın cesedini taşıma anı ortaya çıktı. Müge Anlı'nın programında cinayetin itiraf edildiği anlar: https://www.izlesene.com/video/muge-anlida-cinayeti-itiraf-eden-katil/9540518
Hurdacı Metalciler Ankara Sokaklarında 01:28
Hurdacı Metalciler Ankara Sokaklarında 2.924 izlenme - 2 yıl önce Hurdacı metalciler pikap ve megafonla Ankara sokaklarında metal, hevi metal alıp satarken
Anılarda Yaşayan Adem 02:03
Anılarda Yaşayan Adem 4.460 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz anılarını anlatırken adeta ânda yaşıyor. Ortamdaki 'deli bulduk konuşturalım ' mantığı tiksinti verse de anlatım çok tatlı.
Tertip'in Terörist Sözlüsü - Bizimkiler 03:44
Tertip'in Terörist Sözlüsü - Bizimkiler 1.745 izlenme - 10 ay önce Efsane dizi Bizimkiler'in sevilen karakterlerinden Tertip evlenmek için hurdacı Hüseyin'e başvurmuş o da Tertip'e uygun bir kısmet ayarlamıştır. Yalnızlık duygusunu iliklerine kadar hisseden Tertip ise ayarlanan bu kısmet'i o benim sözlüm diyerek çoktan bağrına basmıştır. Fakat Davut usta birçok zaman olduğu gibi bu işte bir terslik olduğunu sezer. Davut Usta'nın kadın hakkında yaptığı olumsuz yorumlarda haklı olduğu Hüseyin'in dükkana gelmesiyle kesinlik kazanır. Gelin adayı mazlum mu mazlum birisidir. o kadar mazlumdur ki etkin pişmanlıktan faydalanmış ve 3 ay içerisinde de serbest kalacaktır.
hurdacı demirci eskici.. 01:00
hurdacı demirci eskici.. 4.092 izlenme - 6 yıl önce cam silerken hiç bu kadar komik bişeyle karşılaşacağımı sanmıyordum.. evin önünden geçerken abi bi de bize el salladı sanırım albüm çıkarıcak yakında.. d memleketimin hurdacısı bile egzantirik
Hurdacı Muharrem (KÜFÜRLÜ) 04:16
Hurdacı Muharrem (KÜFÜRLÜ) 1.050 izlenme - 2 yıl önce Telefon işletmelerinin efsanelerinden Hurdacı Muharrem. Arşivciler ısrar ettiler, eksik kalmasın dedik.
Hurdaci Muharrem - Extended Edition (Küfür İçerir) 10:49
Hurdaci Muharrem - Extended Edition (Küfür İçerir) 826 izlenme - 3 yıl önce Tahminen 1985-1990 arası yıllarda kaydedilmiş ve "Özdemir" serisi ile birlikte bir döneme damga vurmuş ünlü telefon işletmesi.Arşivci bir üye Hurdacı Muharrem lafını duyunca anıları canlanır, diyaloglar,seri küfürler bir film şeridi gibi gözünün önünden geçer.Muharrem'i farklı kılan şey nedir?Sorusunun cevabı da : Aslında Muharrem ilk başlarda garibandır.Karısının durumunu ve olayın sebebini anlamaya çalışır.Zamanla işleten kişilerle buluşmaya başlar.Karşı taraf hiç gelmese bile Muharrem her buluşmaya gider.Sözünün eridir.Ortağı Ali ile birlikte ittifak yapması bu yolda kararlılığını gösterir.Er ya da geç arayanları bulacaktır.İlk başlarda sığ ilerleyen sohbet ise zamanla cinsel organlardan koltukaltı bölgesine yönelir."Pezevenk nedir?" , "Top nedir?" gibi sosyolojik tespitler ise aslında sohbetin en entellektüel kısmıdır. Kısaca Muharrem eskimez,unutulmaz...Efsaneye saygıyla... İlgili İçerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/314/hurdaci-muharrem-kufurlu
Gece bekçisi Lütfü vs Hurdacı (+18) 01:53
Gece bekçisi Lütfü vs Hurdacı (+18) 510 izlenme - 3 yıl önce Şaka anlayışımızın doruklarını zorlayan bir video, önce küfürle başlayıp sonra tekme ardından tokat ardından sarılma durumları ve akla gelen tüm küfürler, hepsi bir arada.
Hurdacı Hakan - Aramasın Aramasın 02:45
Hurdacı Hakan - Aramasın Aramasın 409 izlenme - 5 yıl önce Hurdacı Hakan - Aramasın Aramasın
cılgın hurdacılar 00:52
cılgın hurdacılar 522 izlenme - 8 yıl önce siz hic bu kadar cılgın bi hurdacı gördünüzmü
Senayi Kaya - Hurdacı Geldi Gerçek Damar 01:08
Senayi Kaya - Hurdacı Geldi Gerçek Damar 301 izlenme - 6 yıl önce senayi kaya artık her yerde şçhret olmaya başladı. senayi kaya okul çıkışından sonra her türlü iş yapıyıor.....
Hurdacılar Tekno Dance 02:44
Hurdacılar Tekno Dance 302 izlenme - 6 yıl önce hurda dükkanında iş bitimi eğlence amaçlı çekilmiştir niğdeliler
Mahallenin Delisi 00:16
Mahallenin Delisi 167 izlenme - 4 yıl önce izlediğiniz için teşekkürler videoyu beğenmeyi ve kanalımaa abone olursanız sevinirim ............................................................................................................ İŞ TEKLİFLERİ(business) speed_blue28@hotmail.com ........................................................................................................... Snapchat krkmz_28 İnstagram https://goo.gl/ORPrzu İzlesene : https://goo.gl/h0h2jW Faacebook (kişisel hesaap) https://goo.gl/VIduAr Facebook (sayfa) https://goo.gl/3LZ59a Steam korkmaz2834 ...................................................................................................... İZLEMEDEN GEÇME https://www.youtube.com/watch?v=2t8E_... https://www.youtube.com/watch?v=5Cp1d... https://www.youtube.com/watch?v=1GEr1...
Uçan Liseli 01:01
Uçan Liseli 432 izlenme - 10 yıl önce salaklık
Olmaz Böyle Şeyyyyyyyyyyyyyyyy 03:31
Olmaz Böyle Şeyyyyyyyyyyyyyyyy 376 izlenme - 9 yıl önce çok süper
hurdacı tekno dance 02:44
hurdacı tekno dance 236 izlenme - 6 yıl önce bu video hurda dükkanında iş bitimi eğlence amaçlı çekilmiştir niğdeliler
Hurdacı Hakan - Bugün Benim Yeşil Bağım Kurudu 02:08
Hurdacı Hakan - Bugün Benim Yeşil Bağım Kurudu 269 izlenme - 5 yıl önce Hurdacı Hakan - Bugün Benim Yeşil Bağım Kurudu
Sosyete Hurdaçı Hakan Gene Çoşuyor - Nizar Nihat Topçu 01:39
Sosyete Hurdaçı Hakan Gene Çoşuyor - Nizar Nihat Topçu 145 izlenme - 5 yıl önce Baba Hako Gene Çoşuyor...! Baba Nihoyla Nizar Nihat Topçu....! Yalındamlar Köyü Merkez Elazıg No Dokuz Evde Yokuz.
Polis'ten Hurdacıya 'Atatürk Maskesi' Uyarısı 02:12
Polis'ten Hurdacıya 'Atatürk Maskesi' Uyarısı 71 izlenme - 4 yıl önce Polis'ten Hurdacıya 'Atatürk Maskesi' Uyarısı
Hurdacı Feat Enes Annem 03:00
Hurdacı Feat Enes Annem 90 izlenme - 6 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Hurdacı 00:51
Çeşitli Sanatçılar - Hurdacı 68 izlenme - 6 yıl önce
Hurdacı Feat Enesss Sonuna Kadar Dinleee 02:23
Hurdacı Feat Enesss Sonuna Kadar Dinleee 70 izlenme - 6 yıl önce dinle
5 Kişilik Aile Gardıropta Yaşıyor 03:02
5 Kişilik Aile Gardıropta Yaşıyor 11 izlenme - 10 ay önce Şanlıurfa'da, kira ile elektrik ve su parasını ödeyemeyen vatandaş ev sahibi tarafından evden çıkarılınca, iki metrekarelik tek gözlü mobil gardırop yaparak 5 kişilik ailesiyle içinde yaşıyor. Haliliye İlçesinde geçimini atık malzemeleri toplayarak sağlayan son dönemlerde ise bu işi de yapamayan hurdacı Veysi Hurma (48), birikmiş bin 500 liralık kira ve su ile elektrik borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından 3 yıldır oturduğu evden çıkarıldığını belirtti. Kira, elektrik ve su borcu ödeyemediği için böyle bir yerde kalmaya karar verdiğini söyleyen Hurma, evindeki gardırobu, 2 metrekarelik tek gözlü mobil eve dönüştürdüğünü ifade etti., eşi Dilek, çocukları 5 yaşındaki Türkan, 7 yaşındaki Mustafa ve 12 yaşındaki Mehmet Hurma ile birlikte Türk bayrağı astığı, 4 tekerlekli 2 metre genişliğindeki mobil evde yaşamaya başlayan Hurma, gardıropa astığı Türk bayrağını da Suriyelilerin çaldığını söyledi. 3 yıldır sigortasızım, işsizim, hurdacılık yapıyorum diyen Hurma, yetkililerden iş istedi.
Hurdacı Cinayeti Yargı Önünde 00:53
Hurdacı Cinayeti Yargı Önünde 9 izlenme - 8 ay önce Hurdacı cinayeti yargı önünde BURSA - Bursa'da, hurdacı arkadaşını öldüren kişinin yargılanmasına başlandı.
Gazeteye İlan Verip Hayat Arkadaşı Aramak 01:03
Gazeteye İlan Verip Hayat Arkadaşı Aramak 55 izlenme - 3 yıl önce Geçimini hurdacılık yaparak kazanan bu temiz kalpli abimiz hayat arkadaşını gazete ve internet sitelerine verdiği ilanla bulmaya çalışıyor. Umarım istediği mutluluğu yaşar.
Hurdacı Feat Enesss Dinleee 02:23
Hurdacı Feat Enesss Dinleee 51 izlenme - 6 yıl önce
Kaportacı, Hurdacı, Işsiz Gençleri Şampiyon Yaptı 05:19
Kaportacı, Hurdacı, Işsiz Gençleri Şampiyon Yaptı 12 izlenme - 1 yıl önce 1990'lı yıllarda Türkiye'nin Bulgaristan'ın elinden adeta kaptığı Türk sporcular arasında yer alan eski dünya ve Avrupa şampiyonu Ekrem Celil, Antalya'da bedensel engelli, kaportacı, hurdacı ve işsiz gençlerden halter sporuna yeni şampiyonlar yetiştiriyor.
Minik Irmak'ın Ardından Bir Vahşet Daha 01:25
Minik Irmak'ın Ardından Bir Vahşet Daha 10 izlenme - 11 ay önce Manisa'nın Alaşehir ilçesinde 14 Ekim tarihinde hurdacı Himmet Aktürk tarafından cinsel istismara maruz kaldıktan sonra boğularak öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın babası Bilal Kupal, eşi Suriye ve diğer kızı 10 yaşındaki Ayşe'yi bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu. Olay, bugün akşam saatlerinde ilçeye bağlı Fatih Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre ikamet ettiği evde cinnet getiren Bilal Kupal,eline aldığı bıçakla önce eşi Suriye Kupal'ı (27) ardından 10 yaşındaki kızı Ayşe Kupal'ı bıçaklayarak öldürdü. Daha sonra bıçakla kendisini de çeşitli yerlerinden bıçaklayarak intihar girişiminde bulunan Bilal Kupal, komşularının haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ve 112 Acil Servis ekipleri tarafından yaralı olarak Alaşehir Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. ===================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/IHA-Abone İHLAS HABER AJANSI YOUTUBE KANALI HAKKINDA: İhlas Haber Ajansı’nın YouTube kanalında farklı kategorilerde günün öne çıkan haberlerine, İHA Arşivine, İlginç haberlere ve birçok videoya ulaşabilirsiniz. İHA'nın Youtube kanalındaki çalma listelerini kullanarak dilediğiniz kategorideki videolara da abone olabilirsiniz.
Hatay'da Hurdacı Deposunda Patlama: 3 İşçi Yaralı 02:16
Hatay'da Hurdacı Deposunda Patlama: 3 İşçi Yaralı 1 izlenme - 4 ay önce - Hatay'da hurdacı deposunda patlama: 3 işçi yaralıHATAY - Hatay'da bir hurdacı deposunda patlama meydana geldi.