Hoşgeldiniz!

hürriyet

Paylaşınca Çok Güzel Oluyorsun Türkiye! 01:28
Paylaşınca Çok Güzel Oluyorsun Türkiye! 1.795.323 izlenme - 3 yıl önce Paylaşma hürriyeti herkesin hakkı. Hürriyet Dünyası, özgürce paylaşabilmeniz için size yepyeni bir pencere açıyor. #PaylaşmaHürriyeti ile siz yazın, www.hurriyet.com.tr/paylasmahurriyeti adresinde yayınlansın.
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 01:22
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 232.454 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Hürriyet şarkısında yer almak için hürriyet senin! Cümleni seç, fotoğrafını yükle, kendi hürriyetinin şarkısını hazırla. Hepsi hurriyetbenim.com'da.
Hurriyetemlak.com 5.yaşında Yeni Yüzüyle Karşınızda! 00:21
Hurriyetemlak.com 5.yaşında Yeni Yüzüyle Karşınızda! 247.424 izlenme - 6 yıl önce ilan gösterimleri; detay fotoğraf harita ve video sekmeleri ile ayrılan hurriyetemlak.comun yeni arama sistemiyle aranılan ilana artık çok daha hızlı ulaşılıyor.
Hürriyet - Aile İçi Şiddet 00:35
Hürriyet - Aile İçi Şiddet 106.209 izlenme - 4 yıl önce Hürriyet - Aile İçi Şiddet
herkese daha fazla hürriyet 01:01
herkese daha fazla hürriyet 96.412 izlenme - 7 yıl önce
Adana'da Göstericilerin Polis Merkezini Basmaya Çalışması 04:52
Adana'da Göstericilerin Polis Merkezini Basmaya Çalışması 5.350 izlenme - 10 ay önce Adana’da kentin çeşitli bölgelerinde terör örgütü PKK yandaşları eylem yaptı. Caddelerde ateş yakarak trafik akışını kesen göstericiler, taş ve molotofkokteyliyle de polis merkezlerine saldırdı. Birçok polis merkezine gerçekleştirilen saldırılar nedeniyle TOMA ve zırhlı araçlar olaylara yetişmekte güçlük çekti.Göstericilere sinirlenen halk sokağa döküldü.
Ardı Ardına Bıngıl Bıngıl Göğüs Show Periscope Tekrarları 02:40
Ardı Ardına Bıngıl Bıngıl Göğüs Show Periscope Tekrarları 11.589 izlenme - 6 ay önce
En İyi Sunucu Öykü Serter & İlker Ayrık (Altın Kelebek) 08:01
En İyi Sunucu Öykü Serter & İlker Ayrık (Altın Kelebek) 5.557 izlenme - 1 yıl önce En İyi Sunucu Öykü Serter & İlker Ayrık (Altın Kelebek) En İyi Kadın Sunucu : Öykü Serter En İyi Erkek Sunucu : İlker Ayrık ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ (2015)
En İyi Kadın Komedi Oyuncusu Özge Özpirinççi (Altın Kelebek) 03:01
En İyi Kadın Komedi Oyuncusu Özge Özpirinççi (Altın Kelebek) 4.535 izlenme - 1 yıl önce En İyi Kadın Komedi Oyuncusu Özge Özpirinççi (Altın Kelebek) Özge Özpirinççi / Aşk Yeniden ALTIN KELEBEK / Yılın En İyi Kadın Komedi Oyuncusu (29 Kasım 2015)
Ders : Cumhurıyet En Güzel Şey Hürriyet 29 Ekim Cumhuriyet Marşı 02:17
Ders : Cumhurıyet En Güzel Şey Hürriyet 29 Ekim Cumhuriyet Marşı 21.339 izlenme - 4 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET AYKUT iLTER Aykut Öğretmen Cumhuriyet marşı flüt notaları fa fa fa la sol la fa do la si do do la si do ince do do ince re re si sol do do sol la si la sol fa ince do , ince do do ince re re si sol do do sol la si la sol la fa Cumhuriyet Marşı Cumhuriyet, cumhuriyet, en güzel şey hürriyet Nice zahmet, nice emek verdi sana bu millet! Gazimin sen en büyük yadigarısın bana Nice zahmet, nice emek verdi sana bu millet! Dalgalansın her tarafta şanlı Türk'ün bayrağı Korumaktır ve yüceltmek azmimiz bu toprağı! Bu vatan hiç sensiz olmaz, ey güzel cumhuriyet Milletim öyle demiştir; ya ölüm, ya hürriyet! Şair Ramazan Bilgin ÇELİK'in 2023 yılı için yazdığı "Cumhuriyet Marşı" adlı şiiri
Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu Ataberk Mutlu (Altın Kelebek) 01:50
Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu Ataberk Mutlu (Altın Kelebek) 3.354 izlenme - 1 yıl önce Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu Ataberk Mutlu Ataberk Mutlu / Poyraz Karayel ALTIN KELEBEK / Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu (29 Kasım 2015)
Seçimden Sonra Ne Çıkarsa Çıksın Seni Başkan Yaptıracağız 05:08
Seçimden Sonra Ne Çıkarsa Çıksın Seni Başkan Yaptıracağız 4.915 izlenme - 1 yıl önce Hürriyet gazetesinin İstanbul Bağcılar’daki binasına saldırısı sonrası AKP İstanbul Milletvekili ve AKP Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukalın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a, “1 Kasım’daki seçimden sonra ne çıkarsa çıksın seni başkan yaptıracağız” diye seslendi. Ve bu ülkede adalet hukuk diye bir şey olmadığını bir kez daha yüzümüze haykırdı.gazeteyi basıyorsun.camını kapısını kırıyorsun sonrada seçim sonuçlarını dikkate almayacağınızı söyleyen bir açıklama yapıyorsun.ve bir savcıda çıkıp bu konuşmadan sonra işlem yapamıyor.ee yuhh ki yuhh
Serenay Sarıkaya & Çağatay Ulusoy (Altın Kelebek) 05:14
Serenay Sarıkaya & Çağatay Ulusoy (Altın Kelebek) 3.066 izlenme - 1 yıl önce Yılın En İyi Oyuncuları Ödülü ; Serenay Sarıkaya & Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya & Çağatay Ulusoy ALTIN KELEBEK / Yılın En İyi Oyuncuları (29 Kasım 2015)
Batesmotelpro - Üçüncü Tekil Şahıs 01:42
Batesmotelpro - Üçüncü Tekil Şahıs 3.131 izlenme - 10 ay önce Memleketteki insan türlerini gözler önüne seren cins cins insan belgeselinde bu bölümde üçüncü tekil şahısları göstermiş. Her arkadaş grubunda en az bir adet bulunan, yaygın bir cins. Çekingen, kararsız, hatırlanması zor bir insan türü.
AKP'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 01:04
AKP'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 4.069 izlenme - 1 yıl önce bu nedir allahınızı severseniz? bu kadar mı düştü bu ülkede siyasette seviye? insan gerçekten hayret ediyor değil mi abdullahcığım?
Ders İstiklal Güneş Gibi Atam Sen Rahat Uyu Marş Sözü Flüt Notası Altyapısı 04:59
Ders İstiklal Güneş Gibi Atam Sen Rahat Uyu Marş Sözü Flüt Notası Altyapısı 12.235 izlenme - 4 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET AYKUT iLTER Aykut Öğretmen İstiklal Güneş Gibi / Atam Sen Rahat Uyu fa la do la si sol fa / si la sol re do si do fa la do la si sol fa / mi fa re si la sol fa do re si la si re do / la la si sol fa mi fa sol la do re si la si re do / la la si sol fa mi re mi fa ATAM SEN RAHAT UYU İstiklal güneş gibi hür alnımda parıldar Nabzımda ateş gibi fatihlerden bir kan var Atam sen rahat uyu, yolcusuyuz biz hürriyetin Atam sen rahat uyu, bekçisiyiz cumhuriyetin İnsanlıkla ün aldı, tarihinde bu millet Atamdan eser kaldı ülkümüz cumhuriyet Atam sen rahat uyu, yolcusuyuz biz hürriyetin Atam sen rahat uyu, bekçisiyiz cumhuriyetin Zaferlerle doldurdun ömrünü her cephede Sönmeyen ışık oldun şimdi Anıttepe’de Atam sen rahat uyu, yolcusuyuz biz hürriyetin Atam sen rahat uyu, bekçisiyiz cumhuriyetin ATATÜRK Türk’ü ölümden, O’dur kurtaran O’dur yeniden ,Türklüğü kuran Yaptığı ordu, düşmanı kovdu Ulusu yurdu O’dur yaratan Türk’ün dileği O’nun ereği Yüce yüreği Türklüğe vatan Bu memleketi, Cumhuriyeti Canıyla etti Bize armağan Bizi yücelten, Atamızsın sen Yürür izinden, Sana inana Atam, istiklal, güneş gibi, Atam sen rahat uyu, ders, cumhuriyet, hürriyet, aykut öğretmen, cumhuriyet bayramı, en güzel şey, marş
En İyi Dizi | Güneşin Kızları (Altın Kelebek) 02:30
En İyi Dizi | Güneşin Kızları (Altın Kelebek) 1.770 izlenme - 1 yıl önce En İyi Dizi | Güneşin Kızları Altın Kelebek Ödülleri | 29 Kasım 2015 En İyi Dizi | Güneşin Kızları ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ
Harmandalı 05:32
Harmandalı 4.067 izlenme - 3 yıl önce Hürriyet İ.O 4/A Sınıfı 23 Nisan Mersin/Erdemli
Bir Hazin Hürriyet - Nazım Hikmet 04:36
Bir Hazin Hürriyet - Nazım Hikmet 6.936 izlenme - 7 yıl önce nazım hikmet bir hazin hürriyet
nuray mert çildirdi 01:00
nuray mert çildirdi 5.901 izlenme - 7 yıl önce nuray mert çildirdi
Şener Şen Hürriyet Reklamı 00:28
Şener Şen Hürriyet Reklamı 1.366 izlenme - 2 yıl önce Şener Şen'in ne zaman yayınlandığını bilmediğim nostaljik Hürriyet reklamı karşınızda hep beraber izleyelim.
En İyi Dizi Müziği | Toygar Işıklı (Altın Kelebek) 04:33
En İyi Dizi Müziği | Toygar Işıklı (Altın Kelebek) 848 izlenme - 1 yıl önce En İyi Dizi Müziği | Toygar Işıklı (Altın Kelebek) En İyi Dizi Müziği | Medcezir & Toygar Işıklı ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ (29 Kasım 2015)
Büzük İnsan -  Aşık İhsani 10:12
Büzük İnsan - Aşık İhsani 4.377 izlenme - 6 yıl önce o halkımın gerçek ozanı
Maddi Karşılık Almadan Oy Vermemek 00:54
Maddi Karşılık Almadan Oy Vermemek 1.552 izlenme - 1 yıl önce Liberal Demokrat Parti onursal başkanı Besim Tibuk, ülkemizdeki kimi yurttaşların oy verme konusundaki tavrına veryansın ediyor.
E-Kolay Sorgu Reklamı - Kemal Sunal & Fatih Altaylı 01:24
E-Kolay Sorgu Reklamı - Kemal Sunal & Fatih Altaylı 1.414 izlenme - 1 yıl önce Kemal Sunal'ın oynadığı E-Kolay reklamlarından bir tanesi. Reklamda Fatih Altaylı'nın da bulunması dikkat çekici.
Batman - Hürriyet Mahallesi 05:06
Batman - Hürriyet Mahallesi 1.496 izlenme - 3 yıl önce Batman :D
Hentbol 00:46
Hentbol 3.681 izlenme - 9 yıl önce hentbol severlere...
Ünlülerden İlk Atlayışlar (Ben Burdan Atlarım) 02:03
Ünlülerden İlk Atlayışlar (Ben Burdan Atlarım) 2.847 izlenme - 4 yıl önce Ben Burdan Atlarım ünlülerinin ilk atlayış denemeleri. Tuğba Özay, Bayhan, Semiha Yankı, Verdo Penso Ben Burdan Atlarım ekibi kapısını Hürriyet'e açtı
bu böcek break dans yapiyor 01:20
bu böcek break dans yapiyor 5.389 izlenme - 7 yıl önce mutlaka İzleyİn bu böcek break dans yapiyor gözlerİnİze İnanamayacaksiniz
hoşgeldin bebek - hürriyet gazetesi 01:19
hoşgeldin bebek - hürriyet gazetesi 4.917 izlenme - 8 yıl önce insan haklarını yeniden düşünmek için...