Hoşgeldiniz!

hüseyin avni coş

Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi 00:09
Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi 5.744 izlenme - 2 yıl önce Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi yani PİÇ Vali Coş, meydanlarda demokrasi nöbetini sürdüren Sakaryalılara seslendi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş : Millete Nasıl Ateş Ettiniz? 00:37
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş : Millete Nasıl Ateş Ettiniz? 3.925 izlenme - 2 yıl önce Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, gözaltına alınan darbeci askerlere çok sert bir şekilde tepki gösterdi. Vali Hüseyin Avni Coş, FETÖ'nün darbeci askerlerine "Cezanızı göreceksiniz. Millete nasıl ateş ettiniz. Sivil halka nasıl ateş ettiniz. Siz Türk askeri değil misiniz." şeklinde tepki gösterdi. O anlar, kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
Vali'den Sert Tepki 03:11
Vali'den Sert Tepki 3.086 izlenme - 5 yıl önce Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Atatürk Parkı'nda vatandaşlara ve polise pilav ve ayran dağıtımı sırasında "Biz direnişi burada yapıyoruz. Burada niye pilav dağıtıyorsunuz" diyen CHP'li kadın meclis üyesine "Polise pilav dağıtmak için senden izin mi alacağım" diyerek tepki gösterdi. (Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Vali Coş Bakakaldı - Sakaryalıların Yüksek Hızlı Tren Hayal Kırıklığı 01:25
Vali Coş Bakakaldı - Sakaryalıların Yüksek Hızlı Tren Hayal Kırıklığı 947 izlenme - 3 yıl önce Açılışı Ankara'da yapılan içinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da içinde bulunduğu Piri Reis Yüksek Hızlı Treni Sakarya'nın Arifiye ilçesi Garı'nda durmayınca burada Vali Hüseyin Avni Coş ile birlikte bekleyen yaklaşık 200 kişi hayal kırıklığı yaşadı.
Allah Belanı Versin Diyen Gavatı Alın 00:51
Allah Belanı Versin Diyen Gavatı Alın 977 izlenme - 4 yıl önce Allah Belanı Versin Diyen Gavat
Vali Coş'tan Darbeci Askerlere: Cezanızı Göreceksiniz 00:37
Vali Coş'tan Darbeci Askerlere: Cezanızı Göreceksiniz 258 izlenme - 2 yıl önce Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, gözaltına alınan darbeci askerlere çok sert bir şekilde tepki gösterdi. Vali Hüseyin Avni Coş, FETÖ'nün darbeci askerlerine "Cezanızı göreceksiniz. Millete nasıl ateş ettiniz. Sivil halka nasıl ateş ettiniz. Siz Türk askeri değil misiniz." şeklinde tepki gösterdi. O anlar, kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş : Millete nasıl ateş ettiniz? Siz Türk askeri değil misiniz? 00:37
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş : Millete nasıl ateş ettiniz? Siz Türk askeri değil misiniz? 121 izlenme - 2 yıl önce Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş : Millete nasıl ateş ettiniz? Siz Türk askeri değil misiniz?
Devlet Bahçeli, Adana Valisi'ne Ateş Püskürdü 02:16
Devlet Bahçeli, Adana Valisi'ne Ateş Püskürdü 188 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'u sert sözlerle eleştirdi. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'u sert sözlerle eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "AKP Valisi bir meczup gibi terör estirmiştir. Kalabalıkların üzerine hakaretlerle, küfürlerle yürüyen ve burnunun dikine giden bir devlet görevlisine Adana yakışmamaktadır" dedi. Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, bir vatandaşla girdiği diyalogda sarf ettiği sözler sebebiyle Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'a ateş püskürdü. Devlet Bahçeli, "AKP Valisi bir meczup gibi terör estirmiştir. Kalabalıkların üzerine hakaretlerle, küfürlerle yürüyen ve burnunun dikine giden bir devlet görevlisine Adana yakışmamaktadır. Başbakan ve Valisi tencere ve kapak misali birbirini bulmuş millete şiddet dolu sözlerde hevesle buluşmuştur. Başbakan Erdoğan hükumeti Adanalılardan özür dileyerek gerekli idari tasarrufu yerine getirmelidir" diye konuştu. Öğrenci evleri konusuna da değinen Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan'a sert eleştiriler yöneltti
CHP'li kadına Vali fırçası! Senden mi izin alacağım? 03:12
CHP'li kadına Vali fırçası! Senden mi izin alacağım? 146 izlenme - 5 yıl önce Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, çevik kuvvet polisine pilav dağıtmak isteyince o bölgede eylem yapan kadın Valiye tepki gösterdi.
Adana Valisi Törende Halka Küfür Etti 02:03
Adana Valisi Törende Halka Küfür Etti 169 izlenme - 4 yıl önce Adana'daki 10 Kasım törenleri sırasında Vali Hüseyin Avni Coş vatandaşlar tarafından protesto edildi. Protestolar üzerine öfkeyle makam aracından inen Coş 'Allah belanı versin' diyen bir vatanadaş için 'O gavatı getirin' dedi.
 Dilenci Valiyi tanımayınca... 01:23
Dilenci Valiyi tanımayınca... 109 izlenme - 4 yıl önce Adana’da 75 yaşındaki dilenci, yardım istediği kişinin .vali olduğunu öğrenince, önce şaşırdı sonra da kendisini evlatlık almasını istedi. Adana’da bir ayağı sakat olan 75 yaşındaki dilenci, yardım istediği kişinin Vali olduğunu öğrenince önce şaşırdı, sonra da “Artık dayanamıyorum, beni evlatlık al” dedi. Yaşlı adam, elinde bir tek evinin kaldığını, onu da oğlunun almak istediğini söyledi. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, bir polis memurunun kızının vefatı dolayısıyla geldiği Adana Adli Tıp Kurumu’nda, kendisinden yardım isteyen 75 yaşındaki Cabbar Er ile bir süre sohbet etti. Coş’un Vali olduğunu bilmeyen Er, tarla sürerken düşüp sakatlandığını aynı zamanda da kanser tedavisi gördüğünü anlattı. Yaşlı adamın zor durumda olduğunu gören Coş, “Sigortan yok mu? Nizip'ten gelmişsin, oradaki kaymakamlık sana yardım etmedi mi?” diye sordu. Yaşlı adam, Coş’un ilgisini ve yanındaki korumaları görünce, “Şimdi neysin sen?” diye sordu. Coş da “Ben Adana Valisiyim” diye cevaplayınca, Er, “Vali sen misin? Seni gazetede okudum. Artık dayanamıyorum yanına geleyim beni evlatlık al” diyerek Vali’ye sarıldı. Olay karşısında şaşıran Coş da “Olur mu hiç öyle şey sen bizim babamızsın. Biz seni nasıl evlatlık alalım” dedi.Geçimini tarlada çalışarak ya da dilenerek geçirdiği öğrenilen Er, gazetecilerin ‘çocuklarınız size bakmıyor mu?’ sorusu üzerine, “Bakmak mı? Bana mı? Oturduğum evi elimden almak istiyorlar. O ev de olmasa beni yatırmayacak. Bir gelin var bana yemek de vermiyor, 'git nereye gidersen' diyor. Ben de devletin yanına giderim dedim” şeklinde konuştu.Coş, yaşadığı ilginç sohbetin ardından, yaşlı adama yardım edilmesi konusuyla bizzat ilgileneceğini söyleyerek, Adli Tıp Kurumu’ndan ayrıldı.
Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi Yani Piç 00:24
Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi Yani Piç 43 izlenme - 2 yıl önce Vali Coş'tan Paralel İhanet Çetesi kısaltması Vali Coş, meydanlarda demokrasi nöbetini sürdüren Sakaryalılara seslendi. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş demokrasi nöbetlerinin 20. gününde de Sakaryalıları Kent Meydanı'nda yalnız bırakmadı. "KISACA PİÇ" Mikrofonu elini alıp Sakaryalılara seslenen Coş, Paralel yapının açıklamasını yaptı. Coş, 'Paralel İhanet Çetesi yani kısaca PİÇ' dedi. Vali, bu açıklamasıyla halktan büyük alkış aldı.
Vali Hüseyin Avni Coş FETÖ'yü Anlattı 07:35
Vali Hüseyin Avni Coş FETÖ'yü Anlattı 34 izlenme - 2 yıl önce Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, A Haber ekranlarında terör örgütü FETÖ'nün yapılanmasını anlattı.
Adana Valisi Törende Halka Küfür Etti 02:03
Adana Valisi Törende Halka Küfür Etti 111 izlenme - 4 yıl önce Adana'daki 10 Kasım törenleri sırasında Vali Hüseyin Avni Coş vatandaşlar tarafından protesto edildi. Protestolar üzerine öfkeyle makam aracından inen Coş 'Allah belanı versin' diyen bir vatanadaş için 'O gavatı getirin' dedi.
Havuzun İçinde Kaç Metreküp Su Olduğunu Zihinlerimize Kazıdık 01:58
Havuzun İçinde Kaç Metreküp Su Olduğunu Zihinlerimize Kazıdık" 93 izlenme - 3 yıl önce "Havuzun içinde kaç metreküp su olduğunu zihinlerimize kazıdık"- Sakarya'da iki yıl önce kurulan ve kısa zamanda 57 Türkiye şampiyonluğu elde eden Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, artık Paralimpik Oyunları'na sporcu yetiştirecek- Kulüp Başkanı Şentürk: - "Görme engelliler iki yılda ancak bu havuzun yolunu ezberleyebilir.
Vali Coş'un Emniyet Ekiplerini Mobeselerden Yönettiği An 02:28
Vali Coş'un Emniyet Ekiplerini Mobeselerden Yönettiği An 20 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sakarya Valiliği'ne giden darbeciler valiliği ele geçirmeye çalışmıştı. Darbe girişiminin olduğu saatlerde emniyet personeli kısa süre içerisinde Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde toplanırken, Vali Hüseyin Avni Coş'un talimatıyla operasyon hazırlıkları başlatılmıştı. MOBESE MERKEZİNDEKİ GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞILDI Vali Hüseyin Avni Coş emniyet binasına gelerek operasyonu yerinden yönetti. Vali Coş'un mobese merkezindeki görüntüleri servis edildi. EMNİYET EKİPLERİ KAMERALARDAN BAKARAK YÖNETTİ Mobese merkezine gelen Vali Coş'un ekranlardan resmi daireleri, askeri tesislerin çevreleri ile şehir merkezini izleyerek, bir yandan da telefon görüşmeleri yapması, sık sık çevresindeki polis müdürlerine dönerek talimatlar vermesi görüntülere yansıdı.
Adana’da bayraklı gence tazyikli su 02:23
Adana’da bayraklı gence tazyikli su 68 izlenme - 5 yıl önce Ellerinde Türk Bayraklarıyla hükümet aleyhine slogan atan göstericileri polis tazyikli su ile dağıttı. Vali Coş, Adana’da 23 polisin yaralandığını 31 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
Vali Coş'tan Adil Öksüz Açıklaması 03:08
Vali Coş'tan Adil Öksüz Açıklaması 16 izlenme - 1 yıl önce Adil Öksüz'ü arama çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, özel ekipler oluşturduklarını belirtti. Vali Coş, konuyla ilgili şunları söyledi: "Güvenlik kuvvetlerimizde özel ekipler oluşturduk. Bunlar hem poliste var, hem jandarmada var. Bu ekipler gerektiğinde birlikte hareket etme, birlikte çalışabilme özelliklerine sahipler. Bunlar intikal eden her ihbarı en kısa süre içinde, süratle değerlendiriyorlar. Sonuç olarak bugüne kadar zaten bize hiçbir istihbarat biriminden Adil Öksüz'ün ilimizde olduğu, Sakarya'da barındığına dair bir bilgi, intikal etmemiştir. Dolayısıyla bütün çalışmalar intikal eden ihbarların değerlendirilmesi şeklinde ve buradaki akrabalarının takibi ve kontrolü şeklinde sürdürülmüştür." "YAPILMASI GEREKEN HER ŞEY YAPILIYOR" Coş, Adil Öksüz'ü arama çalışmaları sırasında her ihbarın değerlendirildiğini anlattığı açıklamasını şöyle sürdürdü: "Güvenlik kuvvetlerimiz, Valiliğimiz ve Cumhuriyet Başsavcılığımız bu konunun üzerinde fevkalade dikkatle, titizlikle durmaktadırlar. Bu konuda yapılması gereken tüm çalışmalar en iyi şekilde yapılmıştır. Bu konuda iddialıyız. Yani yapılması gerekip de ihmal edilen eksik ve aksak bırakılan bir husus yoktur. Söz konusu şahsın ilimizde olma ihtimali, diğer illerde bulunma ihtimali kadardır. Bütün buna rağmen biz sanki buradaymış gibi, burada bulunuyormuş gibi teyakkuz halinde, alarm halinde gerekli çalışmaları yapıyoruz. Arama-tarama çalışmalarını, istihbarat çalışmalarını yapıyoruz. Şu ana kadar ilimizde olduğunu, geçici bir süre de olsa serbest bırakıldığı günlerin dışında ilimizde barındığına dair bir bilgi, iz, emare alamadık, elde edemedik. Söz konusu şahsın Sakarya'da olduğu, ancak yakalanamadığı gibi bir iddia kesinlikle doğru değildir. Burada olduğuna dair herhangi bir, bilgi, delil, iz, emare olmuş olsa bunlar muhakkak en iyi şekilde mevcut oluşturduğumuz özel ekipler tarafından değerlendirilecektir." "BÜTÜN İHBARLAR KONTROL EDİLDİ" Öksüz'le ilgili çok değişik ihbarlar geldiğini ifade eden Coş, şöyle konuştu: "Söz konusu şahısla ilgili intikal eden ihbarlarda çok değişik yerlerde olabileceğine dair bilgiler intikal etti. Mesela pazar yerinde, plajda, yok efendim yaylada, ormanda, yer altında, yer üstünde saklandığına dair ihbarlar intikal etti. Bunların hepsini, en seri şekilde doğru olabileceği varsayımını dikkate alarak 'Böyle bir şey olmaz, söz konusu şahıs neden plajda dolaşsın ki?' ya da kimisi 'Motosiklete binmiş gidiyordu' efendim 'Şurada geziyordu' ya da 'Filancalarla beraber dolaşıyordu' şeklinde enterasan değişik, ilginç ihbarlar da yapıldı. Bunların hepsi sanki doğruymuşçasına titizlikle ele alındı ve süratli bir şekilde gerekli kontrol, araştırma çalışmaları yapıldı. Ancak, hepsinin asılsız olduğu ortaya çıktı. Bu ihbarların değerlendirilmesinin yanında tabiki istihbarat çalışmalarına da önem veriyoruz. Ancak yapılan istihbarat çalışmalarında da söz konusu şahsın burada olduğuna, burada barındığına dair, hakkında yakalama kararı verildikten sonra Sakarya'da yaşadığına dair herhangi bir bilgi yok."
Hüseyin Avni Coş - Biyografi Tv 00:37
Hüseyin Avni Coş - Biyografi Tv 6 izlenme - 11 ay önce
Türkiye'nin Hayvansız Sirki 02:44
Türkiye'nin Hayvansız Sirki" Son Gösterisini Sundu 15 izlenme - 3 yıl önce "Türkiye'nin hayvansız sirki" Sakarya'daki son gösterisini sundu- Kent merkezinde iki hafta boyunca çeşitli gösterilerin sunulduğu sirki 28 bin kişi izledi "Türkiye'nin hayvansız sirki", Sakarya'daki son gösterisini sundu.