Hoşgeldiniz!

Hüseyin Çapkın Videoları İzle

İstanbul Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tutuklandı 01:14
İstanbul Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tutuklandı 1.569 izlenme - 6 ay önce Fethullahçı Terör Örgütü’nün mülkiye yapılanmasına ilişkin soruşturmada gözaltına alınan İstanbul eski emniyet müdürü Hüseyin Çapkın tutuklanarak cezaevine konuldu.
Olimpiyat Stadı’na kaçak girişler kamerada 06:17
Olimpiyat Stadı’na kaçak girişler kamerada 4.650 izlenme - 3 yıl önce Olaylı derbi öncesi Atatürk Olimpiyat Stadı’na gişeler üzerinden atlayan birçok kişinin içeriye girme anları taraftarlar tarafından kaydedildi.
Hüseyin Çapkın Görevden Alındı 00:29
Hüseyin Çapkın Görevden Alındı 3.577 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyeti'nde 5 şube müdürünün görevden alınmasının ardından İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın yardımcıları da görevden alındı. İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın 2 yardımcısı, Organize Şube'de görev yapan 2 müdür yardımcısı ve Mali Şube'de görev yapan 2 müdür yardımcısı mevcut görevlerinden alındı. GÖREVDEN ALINANLARIN İSİMLERİ "Büyük Rüşvet" adı verilen bakan oğullarının da gözaltına alındığı yolsuzluk ve rüşvet operasyonunu yürüten şubelerden Organize Suçlarla Mücadele Şubeden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı, Mali Suçlarla Mücadele Şube'den sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Hamza Tosun, Organize Şube Müdür Yardımcıları Şenol Demir, Ahmet Kalender ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcıları Yasin Topçu ve Kazım Aksoy'da görevden alındı. Sabah saatlerinde 5 şube müdürü de görevden alınmıştı. Yerlerine de jet atamalar yapılmıştı. YENİ GÖREV YERLERİ İstanbul'da görevden alınan 2 il emniyet müdür yardımcısı ve 4 şube müdür yardımcılarının yeni görev yerleri belli oldu. Buna göre, Mali Suçlarla Mücadele ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden sorumlu Hamza Tosun Silivri'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına; Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü, Kaçakçılıkla Mücadeli Şube Müdürlüğü, İnterpol, Sierra, Europol'den sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı Sancaktepe'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına, Mali Şube Müdür Yardımcısı Yasin Topçu Çekmeköy Müdür Yardımcılığına, Kazım Aksoy ise Gaziosmanpaşa Müdür Yardımcılığına, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcıları Şenol Demir Özel Güvenlik Şube Müdür Yardımcılığına, Ahmet Kalender ise Eğitim Şube Müdür Yardımcılığı'na getirildi. YENİ SORUMLU MÜDÜRLER DE BELLİ OLDU Mahir Çakallı'nın yerine Beşiktaş ve Sarıyer'den sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Erkin Adalar, Hamza Tosun'un yerine ise Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Selami Yıldız getirildi.
Hüseyin Çapkın Görevden Alındı! 00:29
Hüseyin Çapkın Görevden Alındı! 908 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın görevden alındı.
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Oldu 01:01
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Oldu 1.205 izlenme - 3 yıl önce Görevden alınan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın yerine Selami Altınok getirildi. Görevden alınan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın yerine Aksaray Valisi Selami Altınok getirildi. ‘Yolsuzluk ve rüşvet’ soruşturmasıyla ilgili bir önemli gelişme daha yaşandı. 11 emniyet müdürünün ardından İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da görevden alındı. Çapkın, görevden alınmasıyla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Hüseyin Çapkın, “Biz devlet memuruyuz, gelmemiz nasıl doğal ise gitmemiz de öyle doğal. Nasıl geldiysem öyle gidiyorum böyle. 4.5 senedir devletimize, milletimize sadakatle hizmet etmeye çalıştık. Bugün de normal devlet memurluğu ataması kapsamında Merkez Valiliğine atamamız oldu. Hayırlısı olsun. Merkez Valiliğine gidiyorum. Zaten geçici görevle İstanbul’a gelmiştik. Merkez Valiliğine geçiyoruz. Bana devletimize, milletimize hayırlı olsun" diye konuştu. SELAMİ ALTINOK KİMDİR? 1966 yılında Erzurum İli Narman İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzurum'da tamamladıktan sonra, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümüne girdi. 1988 yılında üniversiteyi bitirdi. 1989 yılında Erzincan'da Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Bir yıl süreyle İngiltere'de bulundu. Sırasıyla; Kayseri Akkışla İlçesinde Kaymakam Vekilliği, Tokat Almus, Bitlis Güroymak, Van Erciş, Samsun Terme ve Antalya Serik ilçelerinde Kaymakamlık yaptıktan sonra Erzurum İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandı. Van 100. Yıl Üniversitesinde Yakın Çağ Tarihi üzerine Yüksek Lisansını tamamladı. Ağustos 2012 tarih ve 2012/3511 Sayılı Kararname ile Aksaray Valisi olarak atanmıştır. Selami Altınok evli olup, iki erkek, bir kız çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedi
Hüseyin Çapkın'dan İlk Açıklama 00:43
Hüseyin Çapkın'dan İlk Açıklama 365 izlenme - 3 yıl önce Hüseyin Çapkın görevden alınmasının ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi.
Hüseyin Çapkın FETÖ'den Gözaltına Alındı 03:53
Hüseyin Çapkın FETÖ'den Gözaltına Alındı 47 izlenme - 6 ay önce İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Fethullahçı Terör Örgütü’nün mülkiyedeki yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alındı. Aynı soruşturma kapsamında Pendik Kaymakamı Osman Tunç, Mülkiye Müfettişleri Gürkan Polat ve Yılmaz Tunç da gözaltına alındı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Fethullahçı Terör Örgütü'nün mülkiyedeki yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturmada İstanbul eski emniyet müdürü Hüseyin Çapkın soruşturma çerçevesinde Çeşme'de şüpheli olarak gözaltına alındı. ÇEŞME'DE GÖZALTINA ALINDI Cumhuriyet Savcısı Mehmet Şenay Baygın, Vali Avni Mutlu ile birlikte tutuklanan 12 şüpheliden el de edilen yeni bilgi ve belgeler çerçevesinde ve İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun da verdiği ifade doğrultusunda Hüseyin Çapkın hakkında gözaltı kararı verdi. Baygın’ın talimatı üzerine Çeşme'de bulunan Çapkın'ın evine operasyon yapıldı. FETÖ şüphelisi olarak gözaltına ve 17-25 Aralık sürecinin yaşanması ve öncesine ilişkin eylemleri mercek altına alınan alınan Çapkın, İstanbul'a getirilmek üzere yola çıkarıldı. Aynı soruşturma kapsamında Pendik Kaymakamı Osman Tunç, Mülkiye Müfettişleri Gürkan Polat ve Yılmaz Tunç da gözaltına alındı.
Vali’yi kızdıran soru: Parkta eşimle öpüşebilecek miyim? 07:56
Vali’yi kızdıran soru: Parkta eşimle öpüşebilecek miyim? 133 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı 23 gün sonra açıldı. Kararı açıklayan Vali Mutlu’ya bir kadın ’Parkta eşimle öpüşebilecek miyim?’ diye sordu, Vali Mutlu ’En çok merak ettiğiniz soru bu mu?’ cevabını verdi.
Çapkın ''Gelmemiz Nasıl Doğalsa Gitmemiz de Öyle Doğal 00:55
Çapkın ''Gelmemiz Nasıl Doğalsa Gitmemiz de Öyle Doğal 72 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Memurlar Kararnamesi ile görevden alınıp merkez valisi olarak atandığını söyledi. Çapkın, "Gelmemiz nasıl doğalsa gitmemiz de öyle doğal." dedi.
hüseyin çapkın etilerdeki patlamayla ilgili açıklama 02:45
hüseyin çapkın etilerdeki patlamayla ilgili açıklama 92 izlenme - 6 yıl önce hüseyin çapkın etilerdeki patlamayla ilgili açıklama yapıyor
Hüseyin Çapkın'ın Mal Varlığına El Konuldu 00:48
Hüseyin Çapkın'ın Mal Varlığına El Konuldu 9 izlenme - 6 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında tutuklanan İstanbul'un eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın malvarlığına el kondu. Tedbir kararı kapsamında tüm bankalara ve tapu müdürlüklerine yazı gönderildi. FETÖ/PDY'nin mülkiye yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da gözaltına alınmıştı.
Vali’den operasyon açıklaması 07:36
Vali’den operasyon açıklaması 22 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Taskim Meydanı’na düzenlenen operasyonla ilgili açıklama yaptı.
Ünlüleri Teşhir Eden Biz Değildik, Basın Düşünsün! 00:52
Ünlüleri Teşhir Eden Biz Değildik, Basın Düşünsün! 26 izlenme - 4 yıl önce Ünlüleri Teşhir Eden Biz Değildik, Basın Düşünsün!
Vali’den ’silahlı provokatör’ iddiasına yanıt 05:41
Vali’den ’silahlı provokatör’ iddiasına yanıt 12 izlenme - 4 yıl önce ’Bizim algı yönetimi dediğimiz konuda, zihinlerimizi bombardımana tabii tutan, bu tür yalan haberlerle emniyeti sıkıntıya sokmaya gayret eden her türlü algı için özen göstereceğiz.’