Hoşgeldiniz!

Hüseyin Sözlü

Ceyhan Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sözlü 04:55
Ceyhan Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sözlü 2.112 izlenme - 6 yıl önce Ceyhan Belediye Başkanı Sayın Hüseyin SÖZLÜ'ünün Ceyhanda 3.Dönem İktidara Gelişinin 2. Yılıdır.Bugüne Kadar Ceyhan'a Vermiş Olduğu Büyük Hizmetlerden Dolayı Kendisine Teşekkürlerimizi Sunarken Başarılarının Devamını Diliyoruz.Hüseyin BAĞRIYANIK.
Yiyecek bir dilim ekmekleri bile yok 05:30
Yiyecek bir dilim ekmekleri bile yok 344 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adana'm Gülsün Diye (Hüseyin Sözlü Seçim Şarkısı) 03:43
Adana'm Gülsün Diye (Hüseyin Sözlü Seçim Şarkısı) 251 izlenme - 2 yıl önce Facebookta Bizi Takip Etmek İcin Lınklere Tıklayıp Begenın. www.facebook.com/PAROLA.01.ADANA www.facebook.com/Adanaliyik www.facebook.com/AdanaFan01Page www.facebook.com/Adana01Bizik
2015 Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı 01:48
2015 Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı" - Kortej Yürüyüşü 269 izlenme - 2 yıl önce Adana'da bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Adana 2015 Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı", kortej yürüyüşü ile başladı.
Ceyhan Belediye Başkanından Başbakan Erdoğan'a ağı 15:30
Ceyhan Belediye Başkanından Başbakan Erdoğan'a ağı 751 izlenme - 6 yıl önce http//www.adanahaber.net/?sayfahaberdetay&id8539haber detayı için linke tıklayınadana haber.net / adana’nın en güçlü haber sitesi
ADANA'DA  HOROZ DÖVÜŞÜNE POLİS BASKINI ! 02:33
ADANA'DA HOROZ DÖVÜŞÜNE POLİS BASKINI ! 126 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
MHP'li Başkan'dan İskilipli Atıf Hoca'ya Ağır Hakaret 02:26
MHP'li Başkan'dan İskilipli Atıf Hoca'ya Ağır Hakaret 30 izlenme - 1 yıl önce Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, teröre tepki yürüyüşünde yaptığı konuşmada İskilipli Atıf Hoca'ya ağır sözler söyledi.
EV SAHİBİNİ VURAN GÜVERCİN HIRSIZLARI TUTUKLANDI 00:41
EV SAHİBİNİ VURAN GÜVERCİN HIRSIZLARI TUTUKLANDI 55 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Soner Çetin'e 'tetikçi' İddiası Mahkemede! 02:15
Soner Çetin'e 'tetikçi' İddiası Mahkemede! 50 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "kanalımıza Ait Diğer Videolara Ulaşmak Ve Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza Göz Atabilir Ve Abone Olabilirsiniz. Keyifli Seyirler..."
Adana'daki Ulaşım Zammını Otobüste Prostesto Etmek 01:56
Adana'daki Ulaşım Zammını Otobüste Prostesto Etmek 39 izlenme - 2 yıl önce Adana'da 1.75 Tl Olan Ulaşım Ücreti 5'lik Bir Zamla 2.25 Tl Oldu. Asgari Geliri Olan Kişileri Ve Öğrenci Kardeşlerimizi Düşündüğümüz Takdirde Bir Yere Gidiş-dönüşün 4.5 Tl Olduğunu (en Az) Varsayarsak Kardeşimizin Tepkisinin Sonuna Kadar Doğru Olduğunu Belirtmek Gerek. Umarım Yapılan Bu Zamlar Geri Alınır Ve Başta Öğrenciler Olmak Üzere Ulaşım Sorunu Yaşayan Kardeşlerimize Gereken Kolaylıklar Sağlanır.
Hdp Adana Milletvekili Aday Listesi 00:51
Hdp Adana Milletvekili Aday Listesi 33 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Hdp Adana Milletvekili Aday Listesi Hdp Adana Milletvekili Aday Listesi
Adana Emniyet Müdürü Atatürk Anıtı Önüne Çelenk Koydu 01:41
Adana Emniyet Müdürü Atatürk Anıtı Önüne Çelenk Koydu 40 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü Mertçe Söyleşi'de 1.bölüm 01:08:00
Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü Mertçe Söyleşi'de 1.bölüm 38 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "kanalımıza Ait Diğer Videolara Ulaşmak Ve Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza Göz Atabilir Ve Abone Olabilirsiniz. Keyifli Seyirler..."
Az Kalsın Bir 'özgecan' Vakası Daha Yaşanıyordu! 02:59
Az Kalsın Bir 'özgecan' Vakası Daha Yaşanıyordu! 36 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
KATİL ZANLISI DEMİR ŞEBEKEDE SIKIŞINCA YAKALANDI 02:25
KATİL ZANLISI DEMİR ŞEBEKEDE SIKIŞINCA YAKALANDI 27 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akdeniz'de Korkutan Deprem! 00:25
Akdeniz'de Korkutan Deprem! 24 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ÇUKUROVA BELEDİYESİ, KENT TEMİZLİĞİ İHALESİ CANLI OLARAK YAPILDI 01:14
ÇUKUROVA BELEDİYESİ, KENT TEMİZLİĞİ İHALESİ CANLI OLARAK YAPILDI 24 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sözlü Son Noktayı Koydu, 'ben Slim Fit Giyiniyorum' 04:29
Sözlü Son Noktayı Koydu, 'ben Slim Fit Giyiniyorum' 23 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
GÜRSELPAŞA MAHALLESİ’NDE HALK GÜNÜ 01:40
GÜRSELPAŞA MAHALLESİ’NDE HALK GÜNÜ 21 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kayıp Çocuğun Cesedi Bulundu ! 01:22
Kayıp Çocuğun Cesedi Bulundu ! 21 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "kanalımıza Ait Diğer Videolara Ulaşmak Ve Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza Göz Atabilir Ve Abone Olabilirsiniz. Keyifli Seyirler..."
Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü Mertçe Söyleşi'de 2.bölüm 39:02
Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü Mertçe Söyleşi'de 2.bölüm 17 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "kanalımıza Ait Diğer Videolara Ulaşmak Ve Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza Göz Atabilir Ve Abone Olabilirsiniz. Keyifli Seyirler..."
Soma Faciası Duruşması Ertelendi! 05:23
Soma Faciası Duruşması Ertelendi! 16 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "kanalımıza Ait Diğer Videolara Ulaşmak Ve Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza Göz Atabilir Ve Abone Olabilirsiniz. Keyifli Seyirler..."
GÜNEŞE ALDANMAYIN, KIŞ GERİ GELİYOR! 00:52
GÜNEŞE ALDANMAYIN, KIŞ GERİ GELİYOR! 15 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ADANA’DA MICIR DEHŞETİ: 01:35
ADANA’DA MICIR DEHŞETİ: 14 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
BESİCİ, KADIN TUZAĞI İLE KATLEDİLMİŞ 02:29
BESİCİ, KADIN TUZAĞI İLE KATLEDİLMİŞ 14 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ADANA'DA GECE KULÜPLERİNE OPERASYON; 10 GÖZALTI 02:01
ADANA'DA GECE KULÜPLERİNE OPERASYON; 10 GÖZALTI 14 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hüseyin Sözlü 'teröristbaşına Çiçek Göndermem' 00:52
Hüseyin Sözlü 'teröristbaşına Çiçek Göndermem' 9 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Hüseyin Sözlü 'teröristbaşına Çiçek Göndermem'
Ünal Karaman: 3-4 Gün Uyku Uyuyamadım 01:52
Ünal Karaman: 3-4 Gün Uyku Uyuyamadım 12 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
BARAJ FACİASINDA KARAR ÇIKTI 01:59
BARAJ FACİASINDA KARAR ÇIKTI 12 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Özgecan Cinayetinde Sıcak Gelişme! 01:03
Özgecan Cinayetinde Sıcak Gelişme! 11 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "kanalımıza Ait Diğer Videolara Ulaşmak Ve Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza Göz Atabilir Ve Abone Olabilirsiniz. Keyifli Seyirler..."