Hoşgeldiniz!

Hüseyin Uysal

Belediye Başkanından Tuvaletçiye Fırça 02:13
Belediye Başkanından Tuvaletçiye Fırça 2.963 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz gecesi darbe teşebbüsünde bulunulmasının ardından yurt genelinde olduğu gibi Kdz. Ereğli'de de demokrasi nöbeti tutulmaya başlandı. Gece sokakta bekleyen vatandaşlardan tuvaletlerde verdiği talimata rağmen para alındığını öğrenen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bu duruma tepki gösterdi. Tuvalet çalışanına fırça atan Uysal, "Yaptığınız fırsatçılık. Bütün otobüsler bedava, vatan elden gidiyor, şurada beş kuruşun derdindesiniz. Gel belediyeye, ben sana maaşımdan her akşam 50 lira vereyim. Ayıp, ayıp. Kazandığınız para haram zıkkım olsun. Bu gece, o vatandaştan para aldıysanız haram olsun o para size. Orada sabaha kadar vatandaş bekliyor. Yaptığınız ayıp. Azıcık aklın varsa düşünmen lazım. Oradaki vatandaş yiyorlar, çay içiyorlar. Size söyleyeyim, burası bedava. Bunun kararını almıştım, bu olaylar da olunca burada bedava olacak artık. Vatandaştan tuvalet parası alınmayacak. 80 lira belediyeye vereceksiniz, ondan sonra 300 lira oradan buradan kiralayacaksınız, bu olmayacak artık. Beş kuruşluk çiş yapıyor adamlar, para alıyorsunuz. Fırsatçılar sizi. Buralar halkındır, bedavadır. Halk 50 kuruşa çay içiyor, siz onlardan 1 lira para alıyorsunuz. Buraya aylık 80 lira, 100 lira kira veriyorsunuz demi aylık? Ben göstereceğim size, ayıp” diye konuştu. Belediye başkanının tepkisi karşısında ne yapacağını şaşıran tuvalet çalışanı ise hiçbir şeyden haberi olmadığını ve bu akşam geçici olarak geldiğini söyledi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Uqur Özr_özlüyorum Ben Seni. 03:42
Uqur Özr_özlüyorum Ben Seni. 204 izlenme - 6 yıl önce Uqur Özer EkLemek İçin ) www.facebook.com/iqqle (uqur Özer Ve Hüseyin uysaL)
Beşiktaş'a Şampiyonlar Ligi'ne Katılım Daveti - Fikret Orman 01:55
Beşiktaş'a Şampiyonlar Ligi'ne Katılım Daveti - Fikret Orman 18 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Uefa'nın Şampiyonlar Ligi'ne 3. Ön Eleme Turundan Katılması Beklenen Beşiktaş'a Davet Göndermesine İlişkin, "beşiktaş'a Ve Karadeniz'e Hayırlı Olsun" Dedi.
Şahin: 03:40
Şahin: "Türkiye'nin geleceği için 10 Ağustos'ta yapılacak olan seçimler son derece önemlidir" - 12 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Türkiye'nin geleceği için 10 Ağustos'ta yapılacak olan seçimler son derece önemlidir" dedi.
Başkan Uysal Ereğli Halkını Mayıs Ayındaki Etkinliklere Davet Etti 04:04
Başkan Uysal Ereğli Halkını Mayıs Ayındaki Etkinliklere Davet Etti 1 izlenme - 12 ay önce Başkan Uysal Ereğli halkını Mayıs ayındaki etkinliklere davet etti .Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Mayıs 2017 meclis toplantısının son oturumunda bu ay içerisinde yapılacak sosyal etkinlikler hakkında bilgi verdi.
İşler: ''Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz'' - 05:22
İşler: ''Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz'' - 5 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili, "Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz.