Hoşgeldiniz!

Hüseyin Yayman

Hüseyin Yayman: 2015 Seçimlerine Chp İle Hdp İttifakı Damga Vuracak 01:15
Hüseyin Yayman: 2015 Seçimlerine Chp İle Hdp İttifakı Damga Vuracak 137 izlenme - 3 yıl önce Vatan yazarına göre CHP yeni bir Kürt açılımı ile gündeme geliyor. Parti, 2015 seçimlerinde HDP ile ittifak yapacak.
Hüseyin Yayman'nın 20 Günde Çark Etmesi 03:03
Hüseyin Yayman'nın 20 Günde Çark Etmesi 75 izlenme - 2 yıl önce AKP'ye yakınlığıyla bilinen Vatan gazetesi yazarı ve Gazi Üniversitesi öğretim üyesi Hüseyin Yayman da AKP'den milletvekili olmak için istifa etti. Daha 15 gün önce CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor programındaki vekillik iddiaları için "Yok öyle bir şey" diyen Yayman, bugün görevinden istifa ederek milletvekili adaylığını açıkladı. MHP'li Türkoğlu, Yayman'ın bu sözleri üzerine "Hadi sizinle bahse girelim Hüseyin Yayman" diyerek iddiasında ısrar etmişti. Stüdyodakilerin ısrarlı soruları üzerine Yaman, "Efendim yok öyle bir şey" demişti. Türkoğlu'nun iddiası doğru çıktı ve Hüseyin Yayman vekillik için istifa etti.
Kayfor-14'te Kapanış Oturumu Gerçekleşti 03:03
Kayfor-14'te Kapanış Oturumu Gerçekleşti 4 izlenme - 3 ay önce 14'te kapanış oturumu gerçekleşti Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Yayman, "16 Nisan'daki değişimi gecikmiş bir değişim olarak görüyorum"VAN - Uluslararası Kamu Yönetimi Forumu'nun kapanış oturumuna katılan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Doç. Dr.
Türkiye Gündemindeki Sıcak Başlıklar Ankara Günlüğü’nde 00:30
Türkiye Gündemindeki Sıcak Başlıklar Ankara Günlüğü’nde 37 izlenme - 3 yıl önce AK Parti’nin Genel Başkan ve Başbakan Adayı Ahmet Davutoğlu oldu… Peki, 62. hükümet nasıl şekillenecek? Hangi isimler bakanlık koltuğuna oturacak? Yeni dönemin şifreleri neler? Ankara’nın ve Türkiye’nin gündemindeki sıcak başlıkları CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Hüseyin Yayman ve Hürriyet Gazetesi YazarıAnkara Temsilcisi Deniz Zeyrek ile birlikte yorumlayacak…Ankara Günlüğü Özel yayın ile bu akşam 21.00’da CNN TÜRK’te
Ne Oluyor - 9 Ekim 2014 Perşembe 02:36:41
Ne Oluyor - 9 Ekim 2014 Perşembe 30 izlenme - 3 yıl önce Çözüm süreci risk altında mı? Sokaklarda kim çatışıyor? Tampon bölge ihtimali ne anlama geliyor? Şirin Payzın sordu: Abdülkerim Gök, Fikri Sağlar, Verda Özer, Hüseyin Yayman, Nazmi Gür ve Mehmet Emin Aktar, Ne Oluyor?'da tartıştı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Demirtaş: Seçilirsem İmralı'ya Gitmem 00:19
Demirtaş: Seçilirsem İmralı'ya Gitmem 48 izlenme - 3 yıl önce HDP'nin Köşk adayı Selahattin Demirtaş, seçilmesi durumunda İmralı Adası'nda Abdullah Öcalan'ı ziyaret etmeyeceğini belirtti.
Tarafsız Bölge - 3 Kasım 2014 Pazartesi 02:14:56
Tarafsız Bölge - 3 Kasım 2014 Pazartesi 27 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Kobani'ye silah yardımı, Erdoğan'ın "tezgah çalışıyor" vurgusu ve Ahmet Davutoğlu'nun HDP'ye "süreç" mesajı… HDP çözümün aktörü olmaya devam edecek mi? Ahmet Hakan sordu, HDP'den Nazmi Gür, MHP'den Ruhi Ersoy, Hüseyin Yayman ve Koray Çalışkan yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman: 07:29
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman: "Başbakanların İdam Edilmemesi İçin Bu Sistem... 2 izlenme - 4 ay önce Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman: "Başbakanların idam edilmemesi için bu sistem değişmeli" Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ahmet Selim Köroğlu: "Millet kendisini yönetecek olanı yine kendi oylarıyla belirleyecek"KAYSERİ - Sivil Dayanışma Platformu Kayseri Şubesi tarafından...
Ankara Günlüğü - 9 Kasım 2014 Pazar 01:21:28
Ankara Günlüğü - 9 Kasım 2014 Pazar 12 izlenme - 3 yıl önce Çözüm sürecinde son durum. Süreç nasıl ilerleyecek? Hükümet HDP görüşmesi olacak mı? Alevi açılımının ayrıntıları neler? AK Parti seçimlere nasıl hazırlanıyor? Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ankara Günlüğü'nde Hüseyin Yayman ve Hande Fırat'ın sorularını yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Türkiye Gündemindeki Sıcak Başlıklar Ankara Günlüğü’nde 00:30
Türkiye Gündemindeki Sıcak Başlıklar Ankara Günlüğü’nde 12 izlenme - 3 yıl önce AK Parti’nin Genel Başkan ve Başbakan Adayı Ahmet Davutoğlu oldu… Peki, 62. hükümet nasıl şekillenecek? Hangi isimler bakanlık koltuğuna oturacak? Yeni dönemin şifreleri neler? Ankara’nın ve Türkiye’nin gündemindeki sıcak başlıkları CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Hüseyin Yayman ve Hürriyet Gazetesi YazarıAnkara Temsilcisi Deniz Zeyrek ile birlikte yorumlayacak…Ankara Günlüğü Özel yayın ile bu akşam 21.00’da CNN TÜRK’te