Hoşgeldiniz!

hüsnü çoban

Arka Sokaklar - Hüsnü Çoban'ın Vurulması 05:58
Arka Sokaklar - Hüsnü Çoban'ın Vurulması 39.348 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar dizisinde sevilen karakter Hüsnü Çoban vuruluyor. Not : Abi bu kadar kötü oynanır mı yahu. 398 bölüm çekmişsiniz. İnsan kentini geliştirir biraz...
Arka Sokaklar Tüm Bölümlerin Özeti 02:35
Arka Sokaklar Tüm Bölümlerin Özeti 10.171 izlenme - 12 ay önce Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de yayımlanmaktadır. Aynı zamanda eski bölümleri akşam üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır.
Hüsnü Çoban'ın Ölümü (Lise Versiyonu) 01:10
Hüsnü Çoban'ın Ölümü (Lise Versiyonu) 6.645 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar Dizisi Kanal D ekranlarında adeta fenomen bir dizi haline geldi. Dizi oyuncuları da diziyle birlikte adeta evlerimizde aileden birisi gibi oldular. Özellikle de Hüsnü Çoban karakteri doğallığıyla kendisine gönüllerde taht kurdu. Dizinin son bölümünde de uyuşturucu ticareti yapanların peşine düşen Hüsnü komiser çatışmada ağır yaralandı. Arkadaşları imdadına yetişir ama artık çok geçtir,Hüsnü Komiser artık daha fazla dayanamamış ve arkadaşlarının kollarında hayata gözlerini yummuştur.
bambaşka bir Şehir var [arka sokaklar] 02:43
bambaşka bir Şehir var [arka sokaklar] 36.510 izlenme - 9 yıl önce www.mursenpinar.tr.gg www.mursenpinar.tr.cx sunar
Lord Of The Rings - Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi 00:50
Lord Of The Rings - Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi 4.166 izlenme - 2 yıl önce 27.04.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Lord Of The Rings - Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Arka Sokaklar Hüsnü Thug Life 00:25
Arka Sokaklar Hüsnü Thug Life 710 izlenme - 2 yıl önce arka sokakların sevilen karakteri hüsnü çoban ve polis kıza verdigi o ayarı sizlerle izliyoruz tam kapak tadında iyi seyirler
Arka Sokaklar 400. Bölüm Fragmanı (6 Mayıs Cuma 2016) 00:50
Arka Sokaklar 400. Bölüm Fragmanı (6 Mayıs Cuma 2016) 754 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de yayımlanmaktadır. Aynı zamanda eski bölümleri akşam üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet amiri Rıza Baba olur.
Ben Kirlendim Baba - Arka Sokaklar 406. Bölüm 17 Haziran Cuma 05:01
Ben Kirlendim Baba - Arka Sokaklar 406. Bölüm 17 Haziran Cuma 502 izlenme - 2 yıl önce Ekranların final yaptıktan sonra izleyicileri tarafından büyük bir tepki toplayan dizi tekrar Kanal D kanalı ile sözleşmelerini yenileyerek yeni sezonda da yayın hayatına devam ediyor.
Mesut'a Hapishane Yolu Göründü - Arka Sokaklar 400.Bölüm 6 Mayıs Cuma 03:59
Mesut'a Hapishane Yolu Göründü - Arka Sokaklar 400.Bölüm 6 Mayıs Cuma 375 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 400. Bölüm'de; Mesut, Hüsnü için başını belaya sokuyor. Hüsnü'nün yaşam savaşı vermesine neden olan Kadir’in sorgusuna giren Mesut, sinirlerine hakim olamıyor. Mesut, adama sorduğu sorulardan her alamadığı cevap karşısında kendini daha da kaybediyor. Bu duruma dayanamayan Kadir, sorguda bayılıyor ve Mesut geri dönülmez bir yola giriyor. Mesut'un üzerine atılan suç, ekibi eskisinden de zor bir noktaya sürüklüyor.
Arka Sokaklar 399. Bölüm 2. Fragmanı (29 Nisan Cuma 2016) 00:43
Arka Sokaklar 399. Bölüm 2. Fragmanı (29 Nisan Cuma 2016) 410 izlenme - 2 yıl önce Baş komiser Hüsnü Çoban vuruldu. Tüm ekip ve ailesi perişan durumda.... Hüsnü'ye hastanede yapılan müdahaleler yeterli olacak mı? Arka Sokaklar 398. Bölüm Özeti Maruf’un Samet’in ölümüne sebep olması ekibi şoka uğratır. Maruf sorguya alınır. Öncesinde de Mesut durumu Cahit amire anlatır. Maruf o kadar rahat bir adamdır ki sorguda olması umurunda bile değildir. Cahit anlatılanlara inanmak istemez. Prosedür uygulanmaya başlanır. Olay yerindeki memurun ve Arda’nın ifadesi alınır. Maruf’un da sorgusuna Mesut ve Hüsnü girer. Savcılığa sevki yapılır. Mesut Selin ile beraber savcılığın önünde beklemektedir. Savcı Maruf’u serbest bırakır. Müfettiş sorgusuna kadar Amiri Cahit’in gözetimi altında olacaktır. Cahit abilik yapıp Maruf’u kendi evine götürür. Maruf’un Ankara Haymana’da ki kız kardeşi, Şükran arar. Şükran ağabeyine derdini anlatır. Maruf ve Şükran babaları Selahattin, 50’li yaşlarda bir adamla gencecik bir kızı evlendirmek istemektedir. Maruf’u Cahit’i bir şekilde atlatmayı başararak kız kardeşini kendi yöntemlerine göre Kadir’in adamlarından Basri ile birlikte kurtarmaya gider. Bir numaralı silah kaçakçısı Kadir Yelence’nin has adamı Basri ekibin engeline takılmıştır. Kadir’e ulaşmanın yolu Basri’den geçmektedir. Basri Ankara otobanında yüz tarama sistemine yakalanmıştır. Yanında biri vardır ancak yüzü seçilemez. Plakadan kullandığı aracın kiralık olduğu tespit edilir. Aracı kiralayan şirketten bilgi alınarak bir adrese ulaşılır. Bu adres Hüsnü’nün bulunduğu mevkii ye yakındır. Çevre ekiplerden de yardım alarak verilen adrese gider. Rezidansın güvenliği ile görüşülüp Basri hakkında bilgi alınır. Hüsnü mekanda resmi polisleri bırakıp ayrılır. Bu sırada Basri ve Maruf evden bir şeyler almak için mekana gelirler. Resmi polislerden Oktay Basri’yi tanır, Hüsnü baş komiserine haber verir. Hüsnü sert bir manevra ile hemen mekana geri döner. Hüsnü döndüğünde çatışma çoktan başlamıştır. Hüsnü resmi polisler Hamdi ve Oktay’ı kurtarmaya çalışırken Maruf’un silahından çıkan kurşunlar sırtından isabet eder…
Gidiyorsun Değil mi Hüsnü? - Arka Sokaklar 399. Bölüm 29 Nisan Cuma 2016 02:48
Gidiyorsun Değil mi Hüsnü? - Arka Sokaklar 399. Bölüm 29 Nisan Cuma 2016 329 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 399. Bölüm'de; Hüsnü'nün vurulmasıyla herkes perişan oluyor. Suat, rüyasında hayati tehlikesi olan Hüsnü'yü kaybettiğini görüyor.
Arka Sokaklar 398. Bölüm - Hüsnü Çobanın Vurulma Anı 04:37
Arka Sokaklar 398. Bölüm - Hüsnü Çobanın Vurulma Anı 276 izlenme - 2 yıl önce
Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi - Çocuk Version 00:30
Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi - Çocuk Version 389 izlenme - 2 yıl önce 30.04.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi - Çocuk Version başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ekip Hüsnü İçin Operasyonda - Arka Sokaklar 399. Bölüm Cuma 2016 03:29
Ekip Hüsnü İçin Operasyonda - Arka Sokaklar 399. Bölüm Cuma 2016 243 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 399. Bölüm'de; Ekip, Hüsnü'ye yapılan hain saldırının intikamını almaya niyetlidir. Hüsnü'yü vuran Maruf’un peşine düşen ekip, bulundukları yere baskın yapıyor ve çatışma sonucunda Maruf'u ellerinden kaçırıyorlar.
Hakan Aylin'in Hayatını Kurtarıyor - Arka Sokaklar 402. Bölüm 20 Mayıs Cuma 02:11
Hakan Aylin'in Hayatını Kurtarıyor - Arka Sokaklar 402. Bölüm 20 Mayıs Cuma 210 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 402. Bölümde; Keskin nişancının hedefi olan Aylin, Hakan'ın dikkati sayesinde son anda kurtuluyor.
Bir Delikanlının Bitişi - Arka Sokaklar 411. Bölüm 7 Ekim Cuma 03:21
Bir Delikanlının Bitişi - Arka Sokaklar 411. Bölüm 7 Ekim Cuma 178 izlenme - 1 yıl önce Arka Sokaklar 411. Bölüm'de; Tekin’in okulda gösterisi vardır. Gösteride de kanto söyleyecek, kadın kılığına girecektir.
Arka Sokaklar 459 Bölüm Tekin Ben Seni Unuturumamma Annemı Unutmam 02:24
Arka Sokaklar 459 Bölüm Tekin Ben Seni Unuturumamma Annemı Unutmam 24 izlenme - 3 ay önce Youtube Channel : https://www.youtube.com/channel/UCIHCCzmUsiiKgXUAheeYtIA?view_as=subscriber
Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı (20 Mayıs Cuma) 00:40
Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı (20 Mayıs Cuma) 199 izlenme - 2 yıl önce ARKA SOKAKLAR KONUSU Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de yayımlanmaktadır. Aynı zamanda eski bölümleri akşam üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, yapımcılığını Türker İnanoğlu'nın üstlendiği dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul yazmıştır. Dizinin yapım şirketi Erler Film'dir. Dizinin müzikleri Murat Evgin tarafından yapılmıştır. Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet amiri Rıza Baba olur.
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı (13 Mayıs Cuma) 00:44
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı (13 Mayıs Cuma) 186 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı yayında! Mesut'u hapishanede bekleyen tehlike ne? Arka Sokaklar 401. Bölüm 13 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de ekranlarda.
Kız Seni Seviyor - Arka Sokaklar 405. Bölüm 10 Haziran Cuma 03:51
Kız Seni Seviyor - Arka Sokaklar 405. Bölüm 10 Haziran Cuma 146 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 405. Bölüm'de; Mesut’un öfkesi geçecek gibi değildir. Mesut çileden çıkmış durumda Selin’i nasıl yalnız bıraktığı için kendine kızıyor. Selin'in kaçırılmasında kendini suçlu görüyor.
Arka Sokakların Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan Bilinmeyenlerini Anlattı 06:26
Arka Sokakların Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan Bilinmeyenlerini Anlattı 141 izlenme - 2 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Deniz Akkaya'nın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah 08.30'da TV8'de.
10 tm/c resitali çoban hüsnünün feci  sonu.... 04:59
10 tm/c resitali çoban hüsnünün feci sonu.... 351 izlenme - 8 yıl önce
Hoş Geldin Hüsnü - Arka Sokaklar 401. Bölüm 14 Mayıs Cuma 03:00
Hoş Geldin Hüsnü - Arka Sokaklar 401. Bölüm 14 Mayıs Cuma 115 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 401. Bölüm'de; Ev halkı Hüsnü'ye, sürpriz hoş geldin partisi düzenliyorlar. Hastaneden çıkan Hüsnü, diğer ameliyatına kadar olan süreyi evde geçirmeye karar veriyor. Ev halkının ilgisiz davranışlarıyla karşılaşan Hüsnü, bu duruma çok şaşırıyor fakat beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor.
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklarnıyor 00:44
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklarnıyor 128 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 401.Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklanıyor Arka Sokaklar 401.Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklanıyor Arka Sokaklar 401.Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklanıyor Arka Sokaklar 401.Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklanıyor
Gidiyorsun Değil Mi Hüsnü? - Arka Sokaklar 399. Bölüm 29 Nisan Cuma 2016 02:48
Gidiyorsun Değil Mi Hüsnü? - Arka Sokaklar 399. Bölüm 29 Nisan Cuma 2016 91 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 399. Bölüm'de; Hüsnü'nün vurulmasıyla herkes perişan oluyor. Hüsnü Çoban öldü mü sorusu bu haftaya da damgasını vurdu. Arka Sokaklar yayınlanan son bölümü ile ekranlara geldi. İzleyiciler yaşanan belirsizlikten ötürü Hüsnü Çoban öldü mü sorunu yine gündeme taşıdı
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı (13 Mayıs Cuma ) 00:44
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı (13 Mayıs Cuma ) 96 izlenme - 2 yıl önce Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet amiri Rıza Baba olur.
Lord Of The Rings - Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi 00:50
Lord Of The Rings - Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi 43 izlenme - 10 ay önce Yüzüklerin Efendisi ve Arka Sokaklar senaryoları birbirine karışırsa ortaya nasıl bir görüntü çıkar? İzliyoruz...
Bende Hüsnü'ye Doyamadım - Arka Sokaklar 399. Bölüm 29 Nisan Cuma 2016 04:57
Bende Hüsnü'ye Doyamadım - Arka Sokaklar 399. Bölüm 29 Nisan Cuma 2016 77 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 399. Bölümde; Hüsnü Baş Komiser'in vurulması herkesi perişan eder, Suat'ın gördüğü rüya ise onu çok etkiler ve Hüsnü'nün şehit olacağını düşünür Suat’ı toparlamak ise Mesut’a düşer.
Operasyonda Beklenmeyen Kayıp - Arka Sokaklar 421. Bölüm 16 Aralık Cuma 04:45
Operasyonda Beklenmeyen Kayıp - Arka Sokaklar 421. Bölüm 16 Aralık Cuma 58 izlenme - 1 yıl önce Arka Sokaklar 421. Bölüm'de; Ekip, Sezgin’in peşine düşüyor! Arka Sokaklar Konusu Kanal D ekranlarında Final yaptıktan sonra izleyicileri tarafından büyük bir tepki toplayan dizi tekrar Kanal D kanalı ile sözleşmelerini yenileyerek yeni sezonda da yayın hayatına devam ediyor. Arka Sokaklar Oyuncuları Rıza Soylu, Mesut Güneri, Hüsnü Çoban, Murat Ateş, Muazzez Kaplan, Leyla Candaş
Arka Sokaklar Zeliş'e Atılan Tokat Hüsnü’yü Çıldırtıyor 05:34
Arka Sokaklar Zeliş'e Atılan Tokat Hüsnü’yü Çıldırtıyor 30 izlenme - 11 ay önce