Hoşgeldiniz!

Huzur Evi Videoları İzle

Huzurevi Sakinleri Sporla 06:02
Huzurevi Sakinleri Sporla "Zinde" Kalıyor - Uşak 150 izlenme - 1 ay önce Uşak'ta yaşadıkları huzurevinde yüzme, okçuluk, bocce, yürüyüş, salon sporları ve kas gruplarını güçlendiren etkinlikler yapan yaşlılar, bir yandan sosyalleşirken diğer yandan zinde kalıyor.
Romanya Kanal D'sinde Striptiz Yayınlamak 02:13
Romanya Kanal D'sinde Striptiz Yayınlamak 3.110 izlenme - 2 yıl önce Porno ya da Erotik yayın serbest bırakılınca bu olayların olmadığını söylemek asıl doğru değil. Birazcık araştırma zahmetine katlanırsan dünyada en çok cinsel suçların Amerika ve Rusya gibi cinsel olarak her türlü meteryalin rahatlıkla elde edilebildiği ülkelerde olduğunu görürsün. Ayrıca ahlaksız birinin ahlak anlayışından bahsetmesi şaşırtıcı bir durum
Kürt Nineden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Özel Beste 01:35
Kürt Nineden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Özel Beste 1.649 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep huzur evinde kalan bir Kürt kadını, Cumhurbaşkanı Erdoğan için beste yaptı. Zılgıt atarak bestesini seslendiren 81 yaşındaki Üveye Çetin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmek için ölmeye razı olduğunu ifade etti. Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan 81 yaşındaki Üveye Çetin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için beste yapıp, şarkı söyledi. Şarkıyı sık sık kendisi gibi huzurevinde kalan arkadaşlarına söyleyen Üveye Çetin, bestelediği şarkıyı huzurevini ziyaret eden siyasetçilere de okuyor. Canayakın ve samimi davranışları nedeniyle huzurevi çalışanları ve yöneticilerinin de sempati duyduğu Üveye Nine, zılgıt getirerek, farklı silahların seslerini taklit ederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan hasreti dile getiriyor. Erdoğan'ı ölmeden ölmeden önce görmek istediğini belirten Üveye Nine, Kürtçe "Tek arzum seni görmek. Yeter ki seni göreyim, bütün, kurşunlar bombalar bana isabet etsin. Ölen ölsün, kalan kalsın" diye konuştu. Üveye Nine'nin sosyal medyaya da düşen görüntülerle sosyal medyanın yeni fenomeni olması bekleniyor.
Huzurevinde aşık oldular 01:35
Huzurevinde aşık oldular 431 izlenme - 3 yıl önce İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Gürçeşme'deki huzurevinde kalan Aysun Gümüldür (63) ile Nimet Özdemir (62) nişanlandı.
pendik necip fazıl kısakürek İ.o. 3-c sınıfı malte 04:48
pendik necip fazıl kısakürek İ.o. 3-c sınıfı malte 1.914 izlenme - 9 yıl önce 'başkalarını mutlu ederken nasıl ben de mutlu olabilirim ?' diye soranlara,lütfen izleyin...düşünülmeyen yerlerde, unutulan ,sevgiye muhtaç o kadar değerlerimiz var ki...
Huzur Evi Görüntüleri 04:16
Huzur Evi Görüntüleri 1.040 izlenme - 8 yıl önce akpartİ bursa yaŞlilar koordİnasyon baŞkanliĞinin huzur evİ bayramlaŞmasi
Huzur Evi Kücük Doc 00:44
Huzur Evi Kücük Doc 811 izlenme - 9 yıl önce sİmav huzur evİ hazırlayan:yasar osman kaplan
madenciler 02:34
madenciler 641 izlenme - 8 yıl önce kömür ocağındaki kamyonun devrilmesi ve yilın oparatörü ve en iyi kamyoncular
Avicii Hayranı Türk Teyzeler 01:03
Avicii Hayranı Türk Teyzeler 204 izlenme - 2 yıl önce Isle of Dreams Turkey kapsamında yapılan bir tanıtımı izliyoru efenim. On binlerce teyzenin katılımı bekleniyor konsere. Huzur evlerinden servisler kalkacak.
81 Yaşındaki Nineden Erdoğan için Beste 01:35
81 Yaşındaki Nineden Erdoğan için Beste 120 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep huzur evinde kalan bir Kürt kadını, Cumhurbaşkanı Erdoğan için beste yaptı. Zılgıt atarak bestesini seslendiren 81 yaşındaki Üveye Çetin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmek için ölmeye razı olduğunu ifade etti. Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan 81 yaşındaki Üveye Çetin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için beste yapıp, şarkı söyledi. Şarkıyı sık sık kendisi gibi huzurevinde kalan arkadaşlarına söyleyen Üveye Çetin, bestelediği şarkıyı huzurevini ziyaret eden siyasetçilere de okuyor. Canayakın ve samimi davranışları nedeniyle huzurevi çalışanları ve yöneticilerinin de sempati duyduğu Üveye Nine, zılgıt getirerek, farklı silahların seslerini taklit ederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan hasreti dile getiriyor. Erdoğan'ı ölmeden ölmeden önce görmek istediğini belirten Üveye Nine, Kürtçe "Tek arzum seni görmek. Yeter ki seni göreyim, bütün, kurşunlar bombalar bana isabet etsin. Ölen ölsün, kalan kalsın" diye konuştu. Üveye Nine'nin sosyal medyaya da düşen görüntülerle sosyal medyanın yeni fenomeni olması bekleniyor.
Erzincan Huzur Evinde - Gangnam Style 02:12
Erzincan Huzur Evinde - Gangnam Style 228 izlenme - 3 yıl önce Erzincan Huzur Evinde - Gangnam Style
Dünya Ressamlar Gününü Huzur Evinde Kutladılar 01:42
Dünya Ressamlar Gününü Huzur Evinde Kutladılar 122 izlenme - 2 yıl önce 27 Şubat Dünya Ressamlar Günü-Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelerek huzur evinde toplanan 15 ressam, yaşlılarla tuval başına geçti 27 Şubat Dünya Ressamlar Gününde huzur evinde toplanan ressamlar, yaşlılarla birlikte resim yaptı.
Deniz Ve Orman Manzaralı Bungalov Tipi Huzurevi 00:54
Deniz Ve Orman Manzaralı Bungalov Tipi Huzurevi 135 izlenme - 3 yıl önce Yalova’nın Çınarcık ilçesinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın yaptırdığı, deniz ve orman manzaralı altı katlı bir bina ile 20 bungalov tipi evden oluşan huzurevinde, 110 yaşlıya hizmet sunulacak.
Çınaraltı Gençlerinden Huzurevi Ziyareti 02:33
Çınaraltı Gençlerinden Huzurevi Ziyareti 85 izlenme - 3 yıl önce Çınaraltı gençleri huzurevindeki yaşlıların manevi yaralarına merhem olmaya çalışıyor. Çınaraltı Ankara Kızılay'da sosyal faaliyetlerin ve islami sohbetlerin yapıldığı bir gençlik oluşumu Sizleri de bekliyoruz! http://www.facebook.com/cinaraltindayiz http://www.youtube.com/cinaraltindayiz http://www.twitter.com/cinaraltindayiz http://www.cinaralti.org
Anılar 04:01
Anılar 158 izlenme - 4 yıl önce Söyleşi
Huzur Evi Ziyareti 03:52
Huzur Evi Ziyareti 106 izlenme - 3 yıl önce Yaşlılar Bakım Evi Öğrencilerin Yeniyıl Ziyareti Yaşlıları Mutlu Etti
Hoş Geldin Yar-Mesut Eraycanlı Performanskonser. 03:29
Hoş Geldin Yar-Mesut Eraycanlı Performanskonser. 284 izlenme - 7 yıl önce adana kent konseyi türk sanat müziği korosununşef üğur türe yönetiminde özel bilfen okullarındahuzur evi sakinleri ve okul gençleri içinverdiği konserde 'konuk sanatçı'olarak katıldığım bir şarkıyı sizlerle paylaşmak istedim..mesut eray
İnsanlıkta Gelinen Son Nokta 04:33
İnsanlıkta Gelinen Son Nokta 119 izlenme - 4 yıl önce Bakım Evinde Yaşlılar Kötü Şartlarda Yaşıyor Ve Üstelik Devletten Bir De Utanmadan Bakım Parası Alıyorlar.
Huzur Evi Anormal, 00:14
Huzur Evi Anormal, 210 izlenme - 9 yıl önce ilhamiyi uykusunda boyamaaa..hazırlayan yasar osman kaplan
Cihan Özdemir 01:44
Cihan Özdemir 98 izlenme - 8 yıl önce www.tokatkoy-spor-salonumuz.tr.gg
Avicii Hayranı Türk Teyzeler 01:03
Avicii Hayranı Türk Teyzeler 73 izlenme - 3 yıl önce Isle Of Dreams Turkey Kapsamında Yapılan Bir Tanıtımı İzliyoru Efenim. On Binlerce Teyzenin Katılımı Bekleniyor Konsere. Huzur Evlerinden Servisler Kalkacak.
HUZUR EVİ ANALAR BABALAR İÇİN KATLİAMDIR HUZUR EVİ OLAN BİR DEVLET ASLA İSLAM DEVLETİ OLAMAZ 03:03
HUZUR EVİ ANALAR BABALAR İÇİN KATLİAMDIR HUZUR EVİ OLAN BİR DEVLET ASLA İSLAM DEVLETİ OLAMAZ 8 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Tanyasar 00:44
Tanyasar 123 izlenme - 9 yıl önce simav huzur evi erkek öğrencı yurdundan komedı vıdeolar tumm arkılerıme teşekkur edrımm....hazirlayan:yasar osman kaplan
Merhum Ali Metin Kaz Mirci Ruhuna İzzet Baysal Huzur Evinde Sıcak Lokma Döküldü 07:00
Merhum Ali Metin Kaz Mirci Ruhuna İzzet Baysal Huzur Evinde Sıcak Lokma Döküldü 53 izlenme - 3 yıl önce ((( Lokmayı Döktüren, Merhum Ali Metin Kazmirci'nın Eşi Ve Evlatları ))) lokma Dökülen Mekan, İzzet Baysal Huzurevi Maslak sarıyer - İstanbul - Türkiye ((( Tüm Dualar Ve Lokma Hayratı " Merhum Ali Metin Kazmircinin Ruhuna Gitsin...))) ((((( Lokmayı Döken ))))) dünya'da En İyi, En Hızlı, En Ünlü, "lokmacı Baba" Saray Lokması & İzmir Lokması Hayıratlarınıza Ve Sevinçlerinize Vesile Olalım sevinçte Ve Tasada kına Gecelerinde,evinizde, İşyerinizde, Camiilerde,cemevlerinde, mevlitlerde, Sünnetlerde, Düğünlerde Kermeslerde, Açılışlarda, kutlamalarda, Fuarlarda, Festivallerde, Kısacası Sevinçte Tasada Özel günlerinizde Ve Hayır Yapmayı Düşündüğünüz Heryerde Her Boyda Sıcak Lokma tatlısı Üretilir. çok Seçenek, Çok Çeşit. sevinçte Ve Tasada tatlıda Düşerse Başın Dara hemen Lokmacı Baba' Yı Ara iletişim niyazi Dumlu ( Lokmacı Baba ) tel: 0212.644.35.25 gsm : 0535.730.41.51 yetimpasa@gmail.com info@lokmacibaba.com lokmacibaba.com lokmacibaba.net bahçelievler / İstanbul / Türkiye 9 Nisan Çarşamba 201
Bu Bayramda Ne Yapmalı? 01:08
Bu Bayramda Ne Yapmalı? 68 izlenme - 4 yıl önce Bu Bayramda Yapılması Gerekenler #LösemiÇocuklarıZiyaretEdelim #Huzur EviniZiyeret Edelim #KimsesizÇocuklarıSevindirelim Hazırlayan: Emrah Besler (Lütfen Duyarlı Olun) Unutmayalım birgün bizde lösemi olabiliriz. Birgün bizde yaşlanıp huzur evinde kalabiliriz. Birgün bizde sokakta kalmak zorunda kalabiliriz.
Hülya Polat - Huzur Evi 05:43
Hülya Polat - Huzur Evi 42 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aha Çıkış Tarihi: 20.07.2006 Karadeniz Yöresi
Yaşlılar Antalya'yı Tünektepe'den Seyretti 03:41
Yaşlılar Antalya'yı Tünektepe'den Seyretti 3 izlenme - 2 ay önce Yaşlılar Antalya'yı Tünektepe'den seyrettiANTALYA - Antalya Büyükşehir Belediyesi, huzurevi sakinlerini Tünektepe'de ağırladı.
Türkiye Sandık Başında - Huzurevinden Oy Kullanma İşlemi 01:31
Türkiye Sandık Başında - Huzurevinden Oy Kullanma İşlemi 24 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Huzurevinden genel görüntü - Yaşlıların görevlilerin nezaretinde sandığa getirilmesi- Yaşlılar oy kullanması Kırklareli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kurulan sandıkta, yaşlılar oy kullandı.
Huzurevi-Esnaf Spor Huzur Evi 1. Gool 00:44
Huzurevi-Esnaf Spor Huzur Evi 1. Gool 65 izlenme - 7 yıl önce amatör futbol müsabakası
yaslilarhuzur evi ziyaretgozde 02:11
yaslilarhuzur evi ziyaretgozde 61 izlenme - 7 yıl önce yaslilarhuzur evi ziyaretgozde