Hoşgeldiniz!

Huzursuzluk Videoları İzle

Hasan Karatepe-Aklıma Geldiğin Gibi Yazdım Seni 01:22
Hasan Karatepe-Aklıma Geldiğin Gibi Yazdım Seni 402 izlenme - 8 yıl önce
Münafıklar kargaşa, huzursuzluk ve gerilim meydana getirmekten hoşlanırlar 06:35
Münafıklar kargaşa, huzursuzluk ve gerilim meydana getirmekten hoşlanırlar 6 izlenme - 3 ay önce Münafıklar kargaşa, huzursuzluk ve gerilim meydana getirmekten hoşlanırlar.
Münafık Devamlı Tartışma Karışıklık Ve Huzursuzluk Çıkarmak İster 04:58
Münafık Devamlı Tartışma Karışıklık Ve Huzursuzluk Çıkarmak İster 5 izlenme - 6 ay önce Münafık devamlı tartışma karışıklık ve huzursuzluk çıkarmak ister Adnan Oktar’ın 7 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Ölüm Korkusu İçin Hangi Aşamada Profesyonel Destek Almak Gerekir? 01:00
Ölüm Korkusu İçin Hangi Aşamada Profesyonel Destek Almak Gerekir? 14 izlenme - 2 yıl önce Kişi ölüm korkusu veya ölüm düşüncesi sebebiyle gerginlik ve huzursuzluk hissediyorsa, fiziksel bir sorunu olup olmadığı ile ilgili kendini çok fazla gözlemliyorsa, bununla ilgili tetikte yaşıyorsa mutlaka bir uzmandan destek almalı. Panik atak yaşayan kişiler genelde kalp krizi geçirdiklerini düşünerek hastaneye giderler oysa o sorun fizyolojik değil psikolojiktir. Bu psikolojik sorun çözülmeden kişinin huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi kolay olmaz. Dolayısıyla kişinin gündelik yaşantısı olumsuz etkileniyorsa, huzursuzluk yaşıyorsa, zihninde sürekli kendisiyle veya bir yakınını kaybetmekle ilgili bir korku yaşıyorsa, mutlaka uzmandan destek alınmalı.
Bonzai vücudu nasıl etkiler? 01:56
Bonzai vücudu nasıl etkiler? 11 izlenme - 2 yıl önce Bonzai ilk içildiği zaman çok ciddi çarpıntı yapar. Bu çarpıntı sırasında aşırı terleme, huzursuzluk ve sıkıntı hissi oluşur. Etkisi ortadan kalktığında uyku hali oluşur.
Pişik tedavi edilmezse ne gibi sorunlara yol açabilir? 00:15
Pişik tedavi edilmezse ne gibi sorunlara yol açabilir? 8 izlenme - 2 yıl önce Pişik iyi tedavi edilmezse bebeğe huzursuzluğa ve cilt enfeksiyonlarına neden olur.
Münafıklar Kargaşa Huzursuzluk Ve Gerilim Meydana Getirmekten Hoşlanırlar 06:35
Münafıklar Kargaşa Huzursuzluk Ve Gerilim Meydana Getirmekten Hoşlanırlar 0 izlenme - 8 ay önce Münafıklar kargaşa huzursuzluk ve gerilim meydana getirmekten hoşlanırlar Adnan Oktar’ın 19 Haziran 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org