Hoşgeldiniz!

Hyperlapse Videoları İzle

Sanatsal Şehir Tanıtımı - Doha (Katar) 03:50
Sanatsal Şehir Tanıtımı - Doha (Katar) 614 izlenme - 2 yıl önce Doğunun Parisi Dubai'ye alternatif olarak inşa edilen Katar'ın başkenti Doha'nın timelapse tekniğiyle göz mastürbasyonu niteliğindeki tanıtım videosunu izliyoruz.
Muhteşem Hyperlapse Görüntüleriyle Los Angeles 02:14
Muhteşem Hyperlapse Görüntüleriyle Los Angeles 131 izlenme - 1 yıl önce Bu hyperlapse video, Vadim Tereshchenko tarafından 2 yıl boyunca çekilen fotoğraflardan oluştu. Vadim, şehrin güzelliğini yakalamak için yer ve zamanlama konusunda baya bir vakit harcamış gibi görünüyor.
Drone ile Çekilen Muhteşem Hyperlapse Gece Görüntüleri 02:12
Drone ile Çekilen Muhteşem Hyperlapse Gece Görüntüleri 134 izlenme - 1 yıl önce Gökyüzünden çekilen timelapse ve hyperlapse teknikleri kullanılarak yapılan bu çekim sınırları biraz zorlamış olabilir. Hava kameramanı Jonathan Lucan 2 dakikalık kısa bir film hazırladı. Çekimleri DJI Inspire 1 ile yaptı ve fotoğraf çekim formatı RAW DNG. Keyifli seyirler...
Google Street View ile Video Çekmek 02:14
Google Street View ile Video Çekmek 198 izlenme - 2 yıl önce Adamlar Google Street View'i kullanarak müthiş bir video çekmişler. Bu tekniğe de HyperLapse demişler. Siz de Street View ile kendi HyperLapse videolarınızı hazırlamak istiyorsanız: http://hyperlapse.tllabs.io/
İstanbul - Hyperlapse 03:28
İstanbul - Hyperlapse 62 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz'ın yaptığı Picoud adlı parça ile birlikte hyperlapse tekniği kullanılarak oluşturulan İstanbul çekimi. Orjinal videoda müzik farklı ama ben bu parçayı o kadar yakıştırdım ki İstanbul'a beğenin yada beğenmeyin.
Drone ile Çekilen Muhteşem Hyperlapse Gece Görüntüleri 02:12
Drone ile Çekilen Muhteşem Hyperlapse Gece Görüntüleri 55 izlenme - 1 yıl önce Gökyüzünden çekilen timelapse ve hyperlapse teknikleri kullanılarak yapılan bu çekim sınırları biraz zorlamış olabilir. Hava kameramanı Jonathan Lucan 2 dakikalık kısa bir film hazırladı. Çekimleri DJI Inspire 1 ile yaptı ve fotoğraf çekim formatı RAW DNG. Keyifli seyirler...
Instagram Hyperlapse 00:27
Instagram Hyperlapse 96 izlenme - 2 yıl önce Instagram, Hyperlapse adındaki yeni uygulamasını yayınladı. Detaylar: http://www.webeyn.com/instagram-hyperlapse/
Hareketli Paris - Paris in Motion 02:16
Hareketli Paris - Paris in Motion 81 izlenme - 2 yıl önce Mayeul Akpovi isimli bir fotoğraf sanatçısı abimiz tarih deyince akla gelen ilk şehirlerden olan birçok tarihi eseriyle ünlü Paris'te 5 günde çektiği 3000 fotoğrafı bir araya getirerek böyle bir slow motion videoya çevirmiş. Büyülenmemek elde değil. ayrıca bu sadece ilk part, diğer videolar da şurada açıklama kısmından bulunabilir: https://vimeo.com/66056982
Muhteşem Hyperlapse Görüntüleriyle Los Angeles 02:14
Muhteşem Hyperlapse Görüntüleriyle Los Angeles 31 izlenme - 1 yıl önce Bu hyperlapse video, Vadim Tereshchenko tarafından 2 yıl boyunca çekilen fotoğraflardan oluştu. Vadim, şehrin güzelliğini yakalamak için yer ve zamanlama konusunda baya bir vakit harcamış gibi görünüyor.
New York'un Timelapse Görüntüleriyle Bir Günü 04:50
New York'un Timelapse Görüntüleriyle Bir Günü 38 izlenme - 1 yıl önce Fotoğrafçı Pavel Tenyakov'un New York sokaklarında geçirdiği bir gününü kaydedip bunu da Timelapse olarak yayınlamasıyla ortaya çıkan naçizane çalışmasını izliyoruz..
Microsoft Hyperlapse Teknolojisi 03:21
Microsoft Hyperlapse Teknolojisi 36 izlenme - 1 yıl önce Hyperlapse Microsoft'un GoPro gibi first person kameralar için geliştirilen hızlandırılmış versiyonda sarsıntıyı engelleyen teknolojisi. O değil de adamların şehirleri çok bakımlı.
İstanbul Hyperlapse 03:37
İstanbul Hyperlapse 39 izlenme - 2 yıl önce İstanbul da uygulanan timelapse ve hyperlapse teknolojisi kullanılarak çekilen ve çok ilgi çekici İstanbul görüntüleri.
Hyperlapse Görüntüler İle Barcelona'nın Bir Günü 02:09
Hyperlapse Görüntüler İle Barcelona'nın Bir Günü 43 izlenme - 2 yıl önce İspanya'nın Barcelona şehrinin hyperlapse görüntüleri ile bir gününü izliyoruz. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Kadıköy'de Hayat Başka - Hyper-lapse 03:45
Kadıköy'de Hayat Başka - Hyper-lapse 51 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy Belediyesi'nin hazırlattığı hyper-lapse'le çekilmiş, Kadıköy'de Hayat Başka isimli san'atlı video çalışması.
Muhteşem Hyperlapse Görüntüleriyle Los Angeles 02:14
Muhteşem Hyperlapse Görüntüleriyle Los Angeles 13 izlenme - 1 yıl önce Bu hyperlapse video, Vadim Tereshchenko tarafından 2 yıl boyunca çekilen fotoğraflardan oluştu. Vadim, şehrin güzelliğini yakalamak için yer ve zamanlama konusunda baya bir vakit harcamış gibi görünüyor.
Grand Central Terminal Hyperlapse 00:08
Grand Central Terminal Hyperlapse 15 izlenme - 2 yıl önce Manhattan, New York'ta bulunan Grand Central Terminal'in hyperlapse çekimini buradan izleyebilirsiniz.