Hoşgeldiniz!

hz muhammed

8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Ve Çözümü (™ Çıkabilir ??? ) 05:45
8. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Ve Çözümü (™ Çıkabilir ??? ) 371 izlenme - 5 yıl önce 8. Sınıf DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Çözümü (™ Çıkabilir ??? ) 1.ÜNİTE: KAZA VE KADER Allah Her Şeyi Bir Ölçüye Göre Yaratmıştır Kader ve Evrendeki Yasalar İnsan İradesi ve Kader İnsanın Özgürlüğü ve Sorumluluğu İnsanın Çabası: Emek ve Rızık Dünya Hayatının Sonu: Ecel ve Ömür Allah’a Güvenmek (Tevekkül) Ayete’l-Kürsi ve Anlamı ÖĞRENME ALANI: İBADET 2.ÜNİTE: ZEKÂT, HAC VE KURBAN İBADETİ İnsanın Paylaşma ve Yardımlaşma İhtiyacı İslam’ın Paylaşma ve Yardımlaşmaya Verdiği Önem Paylaşma ve Yardımlaşma İbadeti Olarak Zekât Toplumsal Dayanışma İbadeti Olarak Sadaka Yardımlaşma Kurumlarımız Hac Nedir ve Niçin Yapılır? Hac ve Umre ile İlgili Kavramlar Haccın İnsan Davranışları Üzerindeki Etkisi Kurban Nedir ve Niçin Kesilir? ÖĞRENME ALANI: HZ MUHAMMED (SAV) 3.ÜNİTE: HZ MUHAMMED’İN HAYATINDAN ÖRNEK DAVRANIŞLAR Hz Muhammed İnsanlara Değer Verirdi Hz Muhammed Güvenilir Bir İnsandı Hz Muhammed Bilgiye Önem Verirdi Hz Muhammed Danışarak İş Yapardı Hz Muhammed Merhametli, Hoşgörülü ve Affediciydi Hz Muhammed Çalışmayı Sever ve Zamanı İyi Değerlendirirdi Hz Muhammed Sabırlı ve Cesaretliydi Hz Muhammed Hakkı Gözetirdi Hz Muhammed Doğayı ve Hayvanları Severdi ÖĞRENME ALANI: KUR’AN VE YORUMU 4.ÜNİTE: KUR’AN’DA AKIL VE BİLGİ Aklın Dinî Sorumluluktaki Yeri ve Önemi Kur’an Aklımızı Kullanmamızı İster Kur’an Doğru Bilgiye Önem Verir Kur’an’da Bilgi Edinme Yolları Bilgi Taassubu Önler Sevgi ve Merhamet Örneği: Hz Yusuf ÖĞRENME ALANI: AHLAK 5.ÜNİTE: İSLAM DİNİNE GÖRE KÖTÜ ALIŞKANLIKLAR Alkollü İçki İçmek ve Uyuşturucu Kullanmak Kumar Oynamak Kötü Alışkanlıklar Nasıl Başlıyor? Kötü Alışkanlık ve Davranışlardan Nasıl Korunalım? Başkalarına Zarar Vermek: Kul Hakkı ÖĞRENME ALANI: DİN VE KÜLTÜR 6.ÜNİTE: DİNLER VE EVRENSEL ÖĞÜTLERİ Din Niçin Evrensel Bir Gerçekliktir? Günümüzde Yaşayan Dinleri Tanıyalım Hinduizm ve Budizm Yahudilik Hristiyanlık İslam Dinlerin ve İslam’ın Evrensel Öğütleri Doğruluk Temizlik İyilik ve Yardımseverlik Büyüklere Saygı, Küçüklere Sevgi Göstermek Hayvanlara İyi Davranmak Çevreyi Korumak Zararlı Alışkanlıklardan Kaçınmak Başkalarına Zarar Vermemek Başkalarının İnançlarına Hoşgörülü Olmak
Kutlu Doğum Haftası (2011) Merhamet Peygamberi (İpinle Çıktım Kuyuya) 11:20
Kutlu Doğum Haftası (2011) Merhamet Peygamberi (İpinle Çıktım Kuyuya) 907 izlenme - 9 yıl önce "Merhamet Peygamberi İpinle çıktım kuyuya Kuyuya çıktım ipinle Dediler, çıkılası değildir kuyu Karanlıktır, inilir. İndir. Dedim, nedir ki in? Mağara, dedile...
Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi 2. Fragman (6 Haziran Salı - Tv'de İlk Kez Atv'de) 00:45
Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi 2. Fragman (6 Haziran Salı - Tv'de İlk Kez Atv'de) 538 izlenme - 6 yıl önce Yayın Günü: Salı Yayın Saati: 20.45 İslam'ın doğuşunu ve Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V) 'in çocukluğu ile ilk gençliğini şimdiye dek görülmemiş bir bakış açısıyla ele alan ve Çağrı filminden sonra İslamiyet’e dair imza atılmış en önemli film olan HZ. MUHAMMED: ALLAH’IN ELÇİSİ Ramazan ayına özel, TV’de ilk kez atv’de! https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Mekke'nin Fethi (Mekke' ye Giriş Sahnesi - Çağrı) 13:08
Mekke'nin Fethi (Mekke' ye Giriş Sahnesi - Çağrı) 571 izlenme - 8 yıl önce -Açıklama spoiler içerir- Hz. Peygamber ve ashabı yıllardır süren çile, zulüm ve savaşlardan sonra, Arap yarım adasında artık önü alınmaz bir genişleme kaydetmişlerdir. İnsanlar kabile kabile islamiyete girmeye başlamış, müslümanların sayısı yüzbinlere ulaşmaya başlamıştır. Bu yükseliş sonunda Mekke feth edilmiştir. Çağrı filminde Mekke nin fethi duygusal bir şekilde gösterilmektedir. O zamanlar Müslümanlar için Mekke herşeydi, vatanları, yuvaları, aşklarıydı adeta. O yüzden bu fetih müminler için çok şey ifade etmişti. Fetih sonrası Mekke de putlar kırılmış, sapık inançlar bir bir ortadan kaldırılmıştı. Bu sahnede, filmin de bence en duygusal sahnesi geçmekte. Mekke' ye giriş esnasında, yıllardır vatanlarından kopuk olan müminler, topraklarına ailelerine, sevdiklerine kavuşmanın heyecanıyla gözyaşı dökmektedirler. Ama bir kişi, Ammar bin Yasir' in sarılacağı, hasret gidereceği birileri yoktu. Yaşlı gözlerle etrafa bakması, gözleri birilerini araması çok acıdır. Çünkü onun ailesi islamiyetin ilk şehitleriydi.
Şeriat Nedir - Cemaleddin Kaplan Hoca Hazretleri 01:14
Şeriat Nedir - Cemaleddin Kaplan Hoca Hazretleri 605 izlenme - 8 yıl önce Cemaleddin Kaplan Hocaefendi Hazretleri yıllardır şeriatı bilmeden şeriata düşman olarak yetişmiş insanlara şeriatı açıklıyor ve şeriata karşı çıkanlara yığınla ayar veriyor.
2013 Sinevizyon - Hz Peygamber ve İnsan Onuru 10:13
2013 Sinevizyon - Hz Peygamber ve İnsan Onuru 582 izlenme - 7 yıl önce 2013 Sinevizyon - Hz Peygamber ve İnsan Onuru
İncilin Değiştirildiğini İspatı İle Papazı İmana Getiren Üstad 07:13
İncilin Değiştirildiğini İspatı İle Papazı İmana Getiren Üstad 576 izlenme - 8 yıl önce İncilin nasıl insanlar tarafından tahrif edildiğini kanıtlayan üstad papazı konuşması ile imana getiriyor. Tek hak dini İslam olduğunu bize tekrardan gösteriyor.
Elif Neva Türkmen Naat-ı Şerif 05:56
Elif Neva Türkmen Naat-ı Şerif 671 izlenme - 9 yıl önce Mavigün Koleji Kutlu Doğum Programı Elif Neva Türkmen Naat-ı Şerif
A9 Tv'ye Göre Hz. Muhammed Mucizesi ve Işid 06:53
A9 Tv'ye Göre Hz. Muhammed Mucizesi ve Işid 607 izlenme - 8 yıl önce A9 TV Kur'an'dan bölümler sunarak Kuran'ın ve Hz. Muhammed'in Işid'i her şeyiyle işaret edişini göstermiş.
Hz. Muhammed (Sav) Hayatı 03:22:59
Hz. Muhammed (Sav) Hayatı 324 izlenme - 9 yıl önce Hz. Muhammed (sav) Hayatı
Çağrı (The Message Soundtrack) 03:10
Çağrı (The Message Soundtrack) 396 izlenme - 8 yıl önce Anthony Quinn'in Hz. Hamza rolünde oynadığı Hz Muhammed'in hayatını konu alan 1976 yapımı filmdeki onca savaştan sonra Mekke'ye girişte çalan müzik..
Atatürk'ü Allah ile Peygamberimin Arasına Koyarım 02:17
Atatürk'ü Allah ile Peygamberimin Arasına Koyarım 476 izlenme - 8 yıl önce Artık iyiden iyiye boku çıkan televizyonda evlendirme programında yaşanmış bir olay. Adamın boş bir koyun olduğunu ve Fethiyespor oyuncuları gibi Atatürk üzerinden prim yapmaya çalıştığı gerçeğini görmezden gelsek bile bir takım insanların Atatürk'ü ilahlaştırma güdüsünü ortaya çıkarmış olay.
Erkam Aslanoğlu, Seni Andım Dün Gece 04:56
Erkam Aslanoğlu, Seni Andım Dün Gece 507 izlenme - 9 yıl önce Mahmut Kemal İnal Ortaokulu 2014 Kutlu Doğum Programından
Peygamber'e Sigara Günah mı Diye Sormak 01:47
Peygamber'e Sigara Günah mı Diye Sormak 467 izlenme - 8 yıl önce Şeyh efendi sigara günah mı değil mi bir türlü karar verememiş bunun üzerine peygambere sormaya karar verir. Sorunun cevabını da müritlerine anlatır. Sene 2013 der mesajımı verip kaçarım.
Kutlu Doğum Haftası 2015 Kamu Spotu 00:45
Kutlu Doğum Haftası 2015 Kamu Spotu 298 izlenme - 8 yıl önce 14-20 Nisan tarihlerinde kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri için Diyanet İşleri Başkanlığı bir kamu spotu hazırlamış. Bu yılki tema ise, "Dünya bize, biz birbirimize emanetiz" olmuş.
Neden Başkası Değilde Hz. Muhammed (S.a.v) Peygamber Oldu? 21:44
Neden Başkası Değilde Hz. Muhammed (S.a.v) Peygamber Oldu? 331 izlenme - 8 yıl önce Neden Başkası Değilde Hz. Muhammed S.a.v Peygamber Oldu?Son Peygamberin Delilleri ile ispatı! İnanç problemi yaşayan birçok insanın kafasında oluşan sorunun cevabı! Eğer böyle bir merakınız veya imanınızı kuvvetlendirmek istiyorsanız izleyebileceğiniz eşsiz bir Risale-i Nur dersi.
Allah'ım, Senden Seni İsterim (Dursun Ali Erzincanlı) 13:15
Allah'ım, Senden Seni İsterim (Dursun Ali Erzincanlı) 432 izlenme - 8 yıl önce "Allahım; Senden sıhhat, afiyet ve güzel ahlâk isterim. Allahım, bana güzel ahlâk ihsan eyle. Zira, Senden başka kimse güzel ahlâk ihsan edemez.
AKP’li Vekil İbrahim Korkmaz - Ben Hz. İbrahim’im, Kardeşim de Hz. Muhammed 01:44
AKP’li Vekil İbrahim Korkmaz - Ben Hz. İbrahim’im, Kardeşim de Hz. Muhammed 379 izlenme - 8 yıl önce AKP'de ikinci 'makara' skandalı. Egemen Bağış'tan sonra bu kez de Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz Facebook'ta paylaştığı bir mesaj ile tepkileri üzerine çekti. Korkmaz, "HZ. İbrahim benim, HZ. Muhammed de küçük kardeşim" diye yazdı. Korkmaz, tepki çekince"Espri yaptım" dedi. AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz dün akşam Facebook'tan yaptığı paylaşımla bazı kişilerden tepki aldı. 1 Ocak 1960 doğumlu olan Yrd.Doç.Dr. İbrahim Korkmaz doğum günü nedeniyle yazdığı yazıda isminin önüne 'Hazret' kelimesi koyarak, kendisince esprili bir anlatımla kendisinin ve kardeşinin doğum günlerini dile getirdi. İbrahim Kormaz şu paylaşımda bulunurken, yazının sonunda gülen yüz işareti koydu: "Muhterem arkadaşlarım; Hepinizin de takdir edeceği gibi bu gece (31 Aralık-1 Ocak) son derece önemli bir gece. Hepinizin bildiğini sandığım çok önemli iki doğum olayı bu gecede vuku bulmuştur. Çok ama çok sevdiğinizi bildiğim iki önemli şahsiyet bu gecede dünyaya gelmişlerdir. Bunlardan birincisi Hazreti İbrahim, ikincisi ise Hazreti Muhammed'dir. Yüce Allah her ikisine de cennetini nasip eder inşallah. Dolayısıyla bu gecede her ikisi için bol bol dua etmenizi tavsiye ederim. Bu geceyi huşu içerisinde eda etmenizde büyük fayda vardır. Allah bu iki büyük zata hayırlı ve bereketli ömürler versin diye dua ederseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. Bu yazımdan hiçbir şey anlamadınız galiba? Anlaşılmayacak bir Şey yok canım. Son derece basit ve hepinizin bilmesi gereken bir şeyi söylüyorum. Hz. İbrahim tabi ki benim. Hz. Muhammed ise en küçük kardeşim. ikimiz de bu gece (1 Ocak sabahı) dünyaya gelmişiz. Hepsi bu. Selam ve muhabbetlerimle." İbrahim Korkmaz paylaşımın ardından 'Hazret' kelimesiyle ilgili olarak tepkiler gördü. Korkmaz'ın 'Hazret' kelimesini kullanmasının yanlışlığına değinen kişiler egoistlikle, dinden çıkmakla suçlarken, bazı kişiler ise kelimenin peygambere ait olduğunu ifade ettiler. Korkmaz tepkiler üzerine bugün Facebook'tan açıklamada bulundu. İbrahim Kormaz, yazdıklarının anlaşılmadığını belirterek, şu paylaşımda bulundu: "Muhterem arkadaşlar; dün gece, Türkiye'de yaygın olarak kutlanan miladi yeni yıl rezaletine esprili bir eleştiri getirmek ve Müslüman alemince kutlanılmasının yanlış olduğuna inandığım bu gecedeki tavır ve davranışları eleştirmek için bir paylaşım yaptım. Yapmış olduğum paylaşımda kullanmış olduğum mizahi üslup ve ince eleştiri anlaşılan o ki, bazı kardeşlerim tarafından hiç anlaşılamamış. Bazı kardeşlerim ise yazdıklarımı son derece iyi bir şekilde anlamışlar. Anlayana lafımız yok, sözümüz anlamayanlaradır. İnsanlar; okuma, okuduğunu anlama, espri yapma veyahutta yapılan esprideki inceliği anlama özürlü olabilirler. Bu kabiliyetler Allah vergisidir. Vermediği zaman da yapılacak hiçbir şey yoktur. Fakat 'Ahmak' olmak anlaşılabilir bir şey değildir. Hem bilmeyeceksin ve hem de biliyor gibi açıklama ve eleştiri yapmaya soyunacaksın. Konu hakkında son derece doğru bir açıklama yapıldığı halde hala yanlışında ısrar edeceksin. İşte buna bizim dilde 'Ahmaklık' derler. Ahmaklar için ne kadar doğru açıklama yapsanız da boşuna uğraşırsınız. Aslında yapacak bir şey yoktur maalesef. En iyisi onlardan ferah ferah kaçmaktır." İbrahim Korkmaz "Hazret" kelimesinin kullanıldığı yerlerden de örnekler vererek, açıklamasına şöyle devam etti: "Yapmış olduğum açıklamayı ve son derece doğru bir şekilde yapılan yorumları okumasına rağmen hala hatalarında ısrar edenlerin yorumlarını ibreti âlem için tutmaya devam edeceğim. İslami kavramları nerede ve nasıl kullanacağımı 'Ahmet Hakan' ve onun gibi tiplerden öğrenecek değilim elbet. Beni bu zatın diline düşmekle üstü kapalı olarak da olsa tehdit edenler bilsinler ki, bu arkadaş bizim mahalleden gitmedir, fakat hiç te 'Ahmak' bir insan değildir. İnkılap kanunlarına göre kullanımı yasak olan bu sıfat yakın zamana kadar her şahıs için resmi yazışmalarda yaygın olarak kullanılıyordu. 'Gazi paşa hazretleri', 'İsmet Paşa hazretleri', 'Hazreti Mevlana' gibi. Hatta dahası var. MHP'li meclis başkan vekili Meral Akşener hanım, Meclisi yönetirken, vekiller için bu sıfatı çok sık ve esprili bir şekilde kullanır. Arapça olan 'hazret' kelimesinin Türkçe manası 'beyefendi', İngilizce karşılığı ise 'gentlemen' dir. Yani karşınızdakine değer verdiğinizi gösterir bir kelimedir. Araplar bu sıfatı hemen herkes için kullanırlar. Bu sıfatı Sevgili peygamberimiz için kullanan herhangi bir Arap'a ise hemen hiç rastlamadım. Rastlayan varsa söylesin ben de bileyim. Kusura bakmayın ama; hem Araplarla 33 yıldır yakın arkadaşlık yapan birisi olarak, hem de birazcık da İslami bilgisi olan birisi olarak ne yazdığımı ve söylediğimi de bilirim. Fakat yine de her ihtimale karşı şu an beraber olduğum beş Kuveyt vatandaşı arkadaşıma bu meseleyi danıştım. Cevap olarak ise sadece güldüler. Ardından da haklı olduğumu ve bunun sıradan bir hitap şekli olduğunu beyan ettiler. Lütfen Arapça bir kelimeyi Türkçe düşünüp ve mana yükleyip komik durumlara düşmeyelim. Ayrıca beni bu yaştan sonra tekrar hocalığa soyundurmayın. Bilmem anlatabildim mi? Yoksa siz benim 'beyefendi, gentlemen veyahut ta hazret' olmadığımı mı söylüyorsunuz? Çok kırıldım şimdi. Allah iyiliğinizi versin HAZRETLER... :)) Bu açıklamadan sonra hala anlamayan varsa bu arkadaşları benim defterden silmekten başka çarem kalmayacak galiba. Ahmaklar beni yoruyor maalesef." İbrahim Korkmaz, Facebook'ta ilk yaptığı açıklamanın ardından yeniden şu açıklamada bulundu: "Sevgili Dostlar; Yüzlerce arkadaşımız benim paylaştığım yazıyı gayet iyi anlamış ve beğenmiş. Sadece birkaçı ise hem anlamamış ve hem de ısrarlı yorumlar yaparak konuyu mecrasından saptırmaya çalışmaktalar. Akıllarınca beni siyaseten zor duruma sokmak istiyorlar. Sayıları birkaç kişiyi geçmeyen bu arkadaşların yaptıkları eleştirilerin hiç bir tutar tarafı yok. Bunu sizler de görüyorsunuz. Eğer yorumlara bakarsanız her şey açık ve net. Bu şahısların ilim noktasındaki birikimlerinin hiç olmadığı aşikar. Fazla söze ne hacet. Onların durumunu daha önce izah etmiştim. Aynı sözleri tekrar etmeye niyetim yok. Selam ve muhabbetlerimle." Türk Dil Kurumu'nun güncel Türkçe sözlüğünde ise Arapça olan "Hazret" kelimesinin anlamı şöyle: 1. isim Yüce kabul edilen kimselerin adlarının başına saygı, övme, yüceltme amacıyla getirilen unvan "Hazreti Ali. Hazreti Fatma." 2. Adı söylenmeyen bir kimseden söz edilirken kullanılan bir söz "Bilen bilir, kolay okunan yazar değildir hazret." - R. Erduran 3. Kullanıldığında bir kişinin küçümsendiğini anlatan bir söz 4. ünlem Genellikle erkekler arasında senli benli konuşmada kullanılan bir seslenme sözü "Hazret! Şu kitabı uzatır mısın?"
Hz. Muhammed'i Seviyoruz Temalı Kareografi 02:28
Hz. Muhammed'i Seviyoruz Temalı Kareografi 328 izlenme - 8 yıl önce Suudi Arabistan'da Al Ittihad ile Al Shoalah arasında oynanan maça tribünlerden açılan koreografi damgasını vurdu. Suudi Arabistan Pro Ligi'nde Al Ittihad-Jeddah ile Al Shoalah arasında oynanan maçta tribünlerdeki muhteşem koreografi büyük alkış aldı. 62 bin kapasiteli dev stadyum tıklım tıklım dolarken, maça - ( Habibi Ya Resulullah) koreografisi damga vurdu.
Yahudi ve Hristiyanların Cevap Veremediği Enfes Bir Konuşma 16:28
Yahudi ve Hristiyanların Cevap Veremediği Enfes Bir Konuşma 318 izlenme - 8 yıl önce Tüm dini kitapları H. Muhammed'in işaret ettiğini göstren bir video. Not: Şakirt değilim, sıradan bir müslümanım.
İşaret Dili ile İlahi 05:07
İşaret Dili ile İlahi 259 izlenme - 9 yıl önce Diyanet İşleri ile ortaklaşa gerçekleştirilen Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde Kütahya İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri işaret dili ile ilahi söylüyor.
Kutlu Doğum Haftası - İnsan Onuru 10:13
Kutlu Doğum Haftası - İnsan Onuru 191 izlenme - 8 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından kutlu doğum haftası için hazırlanmış "insan onuru" temalı sinevizyon gösterisi. "Andolsun, biz insanoğlunu şerefli kıldık. Onları karada ve denizde taşıdık. Kendilerini en güzel ve temiz şeylerden rızıklandırdık ve onları yarattıklarımızın bir çoğundan üstün kıldık."(İsra-70)
Sürgün-Al Beni Yanına Ya Resulallah 06:11
Sürgün-Al Beni Yanına Ya Resulallah 150 izlenme - 6 yıl önce Celaleddin Ada'ya ait Sürgün (Al beni yanına Ya Resulallah) adlı ilahinin amatör olarak kendi sesimden yorumu.Dinlerken insanı ağlatan çok güzel bir ilahi.İyi dinlemeler.
Ankara'da Kutlu Doğum Coşkusu 43:23
Ankara'da Kutlu Doğum Coşkusu 291 izlenme - 8 yıl önce DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Kutlu Doğum Haftasının Ankara etkinlikleri, Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştiri...
Efendime Canım Feda - Kuşadası İlahi Grubu 04:44
Efendime Canım Feda - Kuşadası İlahi Grubu 235 izlenme - 9 yıl önce Efendime Canım Feda - Kuşadası İlahi Grubu
Yahudi ve Hristiyanların Cevap Veremediği Enfes Bir Konuşma - Dost TV 16:28
Yahudi ve Hristiyanların Cevap Veremediği Enfes Bir Konuşma - Dost TV 329 izlenme - 8 yıl önce İncil ve Tevratta, Hz. Muhammed'in (sav) geleceğinin 114ten fazla işareti olduğunu biliyor muydunuz? Daha Fazlası İçin: https://www.facebook.com/SozlerKoskuizmir
Ateistler Her Şeyin Tesadüfen Olduğunu Düşünmesi 12:31
Ateistler Her Şeyin Tesadüfen Olduğunu Düşünmesi 280 izlenme - 8 yıl önce Allah var mı? Kör tesadüflerin ürünü müyüz yoksa bilinçli bir tasarımcı olan Allah'ın mı? Tarafsız bir şekilde düşünelim ve kendimize şunu soralım: "Bu kadar tesadüf biraz fazla değil mi?"
Bedirhan Gökçe - İstanbul Müftüsü Peygamber Gibi Davransa Sıyırdı Derler 03:36
Bedirhan Gökçe - İstanbul Müftüsü Peygamber Gibi Davransa Sıyırdı Derler 211 izlenme - 8 yıl önce Sanatçı Bedirhan Gökçe 24 TV’deki iftar programında Türkiye’deki İslam anlayışını ve İslama bakış açısını ne kadar da güzel eleştirmiş.
Kutlu Doğum Coşkusu Kayseri'de 02:52:55
Kutlu Doğum Coşkusu Kayseri'de 199 izlenme - 8 yıl önce DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez...
Gaziantep'te Kutlu Doğum Coşkusu 02:34:09
Gaziantep'te Kutlu Doğum Coşkusu 179 izlenme - 8 yıl önce DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Gaziantep'te düzenlenen Kutlu Doğum programın...