Hoşgeldiniz!

ibo ile güllüşah

İbo ile Güllüşah Filminde Yıılar Sonra Ortaya Çıkan Detay 03:06
İbo ile Güllüşah Filminde Yıılar Sonra Ortaya Çıkan Detay 6.604 izlenme - 7 ay önce Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı 1977 yapımı "İbo ile Güllüşah" filminde Kemal Sunal'ın sırtındaki sepeti alttan başka bir kişinin tuttuğu dikkatli izleyici tarafından hemen fark ediliyor.
İbo İle Güllüşah Filmindeki Güldüren Hata 2 00:39
İbo İle Güllüşah Filmindeki Güldüren Hata 2 747 izlenme - 6 ay önce Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı 1977 yapımı "İbo ile Güllüşah" filminde sahneler arasında gülşah'ın kıyafeti değişiyor.
İbo İle Güllüşah - Ne Dağıtıyorlar? 00:21
İbo İle Güllüşah - Ne Dağıtıyorlar? 1.670 izlenme - 3 yıl önce Yolda yürürken anlamsız sıralara denk gelirsiniz. Ya bedava birşey dağıtılıyordur, ya bir aktivite çalışması vardır ya da bürokratik bir için kuyruk uzamıştır. İşte "Gülşah'ı görene 100 bin lira" kuyruğunda o anlamsız sıralara girenlere tokat gibi yanıt bekçi abiden geliyor...
Kemal Sunal Film Müziği (Ibo ile Güllüşah 1977) 03:43
Kemal Sunal Film Müziği (Ibo ile Güllüşah 1977) 2.586 izlenme - 5 yıl önce Türk Sinemasının en büyük Komedyeni Unutulmaz Kemal Sunal´ın Anısına. Allah Rahmet etsin!
Arap Boyacı - İbo İle Güllüşah 00:37
Arap Boyacı - İbo İle Güllüşah 1.942 izlenme - 3 yıl önce İbo İle Güllüşah filminin belkide hafızamıza en çok kazınan karakteri bu korkutucu çocuktur, o fetiş ötesi kıyafeti ve ten renginin altından parlayan dişleriyle rüyalarımıza bile girmiştir, tek merak ettiğim şey şu an da neler yaptığı.
İbo İle Güllüşah Filmindeki Güldüren Hata 02:07
İbo İle Güllüşah Filmindeki Güldüren Hata 314 izlenme - 7 ay önce Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı 1977 yapımı "İbo ile Güllüşah" filminde Kemal Sunal'ın sepettekileri indirdiği sahnede sepetin altındaki bir kişinin sepeti tuttuğu kameraya yansıyor.
İbo ile Güllüşah - Mani 00:23
İbo ile Güllüşah - Mani 1.439 izlenme - 3 yıl önce Atıf Yılmaz'ın yönetmenliğini yaptığı 1977 yılına ait "İbo ile Güllüşah" adlı filmden bir kesit. Ali Şen, Kemal Sunal, Ayşen Gruda ve Gülşah Soydan'ın rol aldığı filmde, İbrahim'in kız kaçırmasıyla başlayan hikayede, ailesinden ilgi göremeyen bir kızla tanışması ve başlık parası bulma çabası anlatılmaktadır. İyi seyirler..
Vladimir Cosma -Nai, Nai, Nai  (İbo İle Güllüşah Film Müziği) 02:39
Vladimir Cosma -Nai, Nai, Nai (İbo İle Güllüşah Film Müziği) 346 izlenme - 1 yıl önce Vladimir Cosma nai, nai ,nai. ibo ile güllüşah film müziği.