Hoşgeldiniz!

İbo İle Güllüşah Videoları İzle

İbo İle Güllüşah - Ne Dağıtıyorlar? 00:21
İbo İle Güllüşah - Ne Dağıtıyorlar? 1.345 izlenme - 2 yıl önce Yolda yürürken anlamsız sıralara denk gelirsiniz. Ya bedava birşey dağıtılıyordur, ya bir aktivite çalışması vardır ya da bürokratik bir için kuyruk uzamıştır. İşte "Gülşah'ı görene 100 bin lira" kuyruğunda o anlamsız sıralara girenlere tokat gibi yanıt bekçi abiden geliyor...
Kemal Sunal Film Müziği (Ibo ile Güllüşah 1977) 03:43
Kemal Sunal Film Müziği (Ibo ile Güllüşah 1977) 2.370 izlenme - 4 yıl önce Türk Sinemasının en büyük Komedyeni Unutulmaz Kemal Sunal´ın Anısına. Allah Rahmet etsin!
Kalenin Ardı Mersin Beklerim Yarim Gelsin 00:23
Kalenin Ardı Mersin Beklerim Yarim Gelsin 1.312 izlenme - 3 yıl önce İbo İle Güllüşah Filminden Süper Bir Sahne :) Kalenin Ardı Mersin Beklerim Yarim Gelsin Beklemekten Usandım Allah Belanı Versin
Arap Boyacı - İbo İle Güllüşah 00:37
Arap Boyacı - İbo İle Güllüşah 1.173 izlenme - 2 yıl önce İbo İle Güllüşah filminin belkide hafızamıza en çok kazınan karakteri bu korkutucu çocuktur, o fetiş ötesi kıyafeti ve ten renginin altından parlayan dişleriyle rüyalarımıza bile girmiştir, tek merak ettiğim şey şu an da neler yaptığı.
İbo ile Güllüşah - Mani 00:23
İbo ile Güllüşah - Mani 870 izlenme - 2 yıl önce Atıf Yılmaz'ın yönetmenliğini yaptığı 1977 yılına ait "İbo ile Güllüşah" adlı filmden bir kesit. Ali Şen, Kemal Sunal, Ayşen Gruda ve Gülşah Soydan'ın rol aldığı filmde, İbrahim'in kız kaçırmasıyla başlayan hikayede, ailesinden ilgi göremeyen bir kızla tanışması ve başlık parası bulma çabası anlatılmaktadır. İyi seyirler..
Vladimir Cosma -Nai, Nai, Nai  (İbo İle Güllüşah Film Müziği) 02:39
Vladimir Cosma -Nai, Nai, Nai (İbo İle Güllüşah Film Müziği) 28 izlenme - 5 ay önce Vladimir Cosma nai, nai ,nai. ibo ile güllüşah film müziği.