Hoşgeldiniz!

İbrahim Şahin

Sağlık ve Temizlik 03:30
Sağlık ve Temizlik 286 izlenme - 4 yıl önce Sağlıklı Çocuk
nezoruma gidiyor 05:04
nezoruma gidiyor 345 izlenme - 9 yıl önce ibrahim şahin
Bülent Arınç ve Mesir Macunu 00:27
Bülent Arınç ve Mesir Macunu 107 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Muğla'daki 'Yerel ve Bölgesel Medya Buluşması'nda gazetecilere mesir macunu fırlatmış kürsüden. Arınç'ın mesir macunu atarken TRT Genel Müdürü'ne seslenerek, "İbrahim Buna en çok senin ihtiyacın var " diye seslenmesi de oldukça ilginç geldi. Ne dersiniz TRT Bunu da sansürler mi ki?
Halil Mutlu: 01:36
Halil Mutlu: 124 izlenme - 3 yıl önce Gölbaşıspor Başkanı Erkan Özbey, Spor Toto 2. Lig'in Sürpriz Takımı Olmayı Hedeflediklerini Söyledi.
İbrahim Şahin - Siyah Zülfün Tellerine 04:28
İbrahim Şahin - Siyah Zülfün Tellerine 115 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri / Türk Sanat Müziği: Siyah zülfün tellerine Muhabbetin yellerine Kurban olam dillerine Canım yar ruhum yar hayranım yar Yar senin kaşın yar senin gözün Kapkara kapkara gönlüm yara Daha gençken benim yaşım Ağarıyor saçım başım İnci gibi senin dişin Canım yar ruhum yar hayranım yar Yar senin kaşın yar senin gözün Kapkara kapkara gönlüm yara
Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava - Pervin Buldan - 02:50
Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava - Pervin Buldan - 213 izlenme - 4 yıl önce Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin, Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın da arasında bulunduğu 19 kişinin yargılandığı davanın tutuklu tek sanığı olan, eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın'ın tahliyesine ve bütün sanıkların duruşmalardan vareste tutulmalarına karar verildi.
İbrahim Şahin - Tercan Elleri 04:56
İbrahim Şahin - Tercan Elleri 79 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri / Türk Sanat Müziği: Tercan ellerinden gelen bir güzel Açmış ag göğsünü yar yar sallanır bir hoş Kınalanmış parmakların ellerin Oturdu yanıma kız anam sallanır bir hoş Davut sulari der bağrıma akar Ateşin hicranın kız anam çok canlar yakar Can alici gözle yüzüme bakar Naz o eda ile kız anam sallanır bir hoş
İbrahim Şahin - Seni Görmeyen Gözü Neyleyim 02:57
İbrahim Şahin - Seni Görmeyen Gözü Neyleyim 18 izlenme - 3 yıl önce allah hepimizden razi olsun .... DUA İLE İNŞALLAH
Samsun Valisi Şahin Görevine Başladı 01:40
Samsun Valisi Şahin Görevine Başladı 16 izlenme - 3 yıl önce Son valiler kararnamesiyle TRT Genel Müdürlüğü’nden Samsun’a vali olarak atanan İbrahim Şahin, şehre gelerek görevine başladı.
Golfün Yeni Adresi 03:45
Golfün Yeni Adresi "Çarşamba Ovası" Olacak 31 izlenme - 3 yıl önce Golfün yeni adresi "Çarşamba Ovası" olacak- Türkiye'nin önemli ovaları arasında yer alan Samsun'daki Çarşamba Ovası, hayata geçirilecek golf sahası projesiyle dünyaya tanıtılacak- Golf Federasyonu Başkanı Ağaoğlu: - "Türkiye'de golf turizminden senede 160 milyon avro para kazanılıyor.
Bakan Kılıç - Osmanlıca ile İlgili Tartışmalar 04:29
Bakan Kılıç - Osmanlıca ile İlgili Tartışmalar 23 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Samsun'da bir cenaze namazına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın görüntüleri - Bakan Kılıç'ın Bafra ve Alaçam katıldığı Hıdırellez etkinliklerinden detaylar - - Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Hayrat Vakfı işbirliğinde verilen Osmanlı Türkçesi kurslarının sertifika törenine katılan Kılıç'ın burada yaptığı konuşma Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "(Osmanlıca ile ilgili tartışmalar) Bizim inancımızdan şüphemiz yok, fikrimizden de şüphemiz yok. O zaman neyin tartışması içerisindeyiz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Osmanlıca ile ilgili tartışmalara bir anlam veremediğini belirterek, "Bizim inancımızdan şüphemiz yok, fikrimizden de şüphemiz yok. O zaman neyin tartışması içerisindeyiz" dedi.
Kendin Üret Kendin Tüket Projesi 04:54
Kendin Üret Kendin Tüket Projesi" Meyvesini Verdi - İbrahim Şahin İle Röportaj 3 izlenme - 2 yıl önce Kadınların eğitim bahçesinde çalışması -Kadınlardan detay görüntüler -Proje kapsamında eğitim alan Rahime ile Kadriye Kaya ile röportaj -GAP TEYAP proje sorumlusu İbrahim Şahin ile röportaj "Kendin Üret Kendin Tüket Projesi" meyvesini verdi Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki kadınlar, "Kendin Üret Kendin Tüket Projesi" kapsamında, kendi tarlalarında kışlık sebze ve fide yetiştirip gelir elde etmeye başladı GAP TEYAP Proje Sorumlusu Şahin: "Projemiz suyun etkin kullanımı ağırlıklı bir proje. 30 kadına evlerinin önünde 100 metrekarelik alanda uygulamalı bir şekilde eğitim verdik" Proje kapsamında eğitim alan Rahime Kaya: "Havaların ısınmasıyla artık, domates, biber, salatalık, patlıcan gibi yaz sebzelerinin fidelerini yetiştirdik.