Hoşgeldiniz!

ibrahim akın

Bjk Den Ayrılanlar 04:06
Bjk Den Ayrılanlar 9.533 izlenme - 10 yıl önce
Fenerbahçenin İbrahim Akına Verdiği Şike Parası 02:37
Fenerbahçenin İbrahim Akına Verdiği Şike Parası 441 izlenme - 3 yıl önce Her fırsatta sütten çıkmış ak kaşık olduğunu iddia eden bir kulübün kameralara yansıyan şike pazarlığı. Yok cematin oyunu yok AKP'nin Fenerbahçe'yi bitirme çabaları tarzı bahanelerle hiçbir şekilde şike yaptığını kabul etmeyen, sürekli adalet nidaları atan bazı ağlaklar şu videoyu dikkatlice izlesin. Onca tapeye rağmen yolsuzluk yapıldığına inanmayan ak boylar gibisiniz ameke. Montaj bu falan da dersiniz şimdi siz. Odölöt öçün fönör yaköyöz biz!
Aziz Yıldırım'ın Taraftarlarla Kavgası 01:18
Aziz Yıldırım'ın Taraftarlarla Kavgası 149 izlenme - 3 yıl önce Bu haftasonu Gaziantepspor'la yapacagı maç için Gaziantep'e giden Fenerbahçe kafilesini karşılayan taraftalar Aziz Yıldırım'dan yasaklı seyircilerin affedilmesini kibarca talep ediyor mizacında kibarlığa yer olmayan Aziz Yıldırım taraftarların üzerine yürüyerek hadi lan yandan lan kaybol lan gibi her zaman ki tavırlarını sergiliyor...
Şike Soruşturmasından Alınan Eski Milli Futbolcu İbrahim Akın, FETÖ'yü İşaret Etti 00:35
Şike Soruşturmasından Alınan Eski Milli Futbolcu İbrahim Akın, FETÖ'yü İşaret Etti 2 izlenme - 4 ay önce 3 Temmuz şike davasında gözaltına alınan isimler arasında olan milli futbolcu İbrahim Akın, "Bu süreç şike süreci değil, bizim üzerimizden futbolu ele geçirme çabasıydı" dedi.
Sergen Yalçın, İbrahim Akını Sivasspora Transfer Etti 01:26
Sergen Yalçın, İbrahim Akını Sivasspora Transfer Etti 14 izlenme - 3 yıl önce Ligin ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Sivasspor, Gaziantepspor ile yollarını ayıran İbrahim Akın ile 2.5 yıllık anlaşma sağladı.