Hoşgeldiniz!

İbrahim Akın Videoları İzle

Bjk Den Ayrılanlar 04:06
Bjk Den Ayrılanlar 9.527 izlenme - 9 yıl önce
Fenerbahçenin İbrahim Akına Verdiği Şike Parası 02:37
Fenerbahçenin İbrahim Akına Verdiği Şike Parası 342 izlenme - 2 yıl önce Her fırsatta sütten çıkmış ak kaşık olduğunu iddia eden bir kulübün kameralara yansıyan şike pazarlığı. Yok cematin oyunu yok AKP'nin Fenerbahçe'yi bitirme çabaları tarzı bahanelerle hiçbir şekilde şike yaptığını kabul etmeyen, sürekli adalet nidaları atan bazı ağlaklar şu videoyu dikkatlice izlesin. Onca tapeye rağmen yolsuzluk yapıldığına inanmayan ak boylar gibisiniz ameke. Montaj bu falan da dersiniz şimdi siz. Odölöt öçün fönör yaköyöz biz!
Aziz Yıldırım'ın Taraftarlarla Kavgası 01:18
Aziz Yıldırım'ın Taraftarlarla Kavgası 120 izlenme - 2 yıl önce Bu haftasonu Gaziantepspor'la yapacagı maç için Gaziantep'e giden Fenerbahçe kafilesini karşılayan taraftalar Aziz Yıldırım'dan yasaklı seyircilerin affedilmesini kibarca talep ediyor mizacında kibarlığa yer olmayan Aziz Yıldırım taraftarların üzerine yürüyerek hadi lan yandan lan kaybol lan gibi her zaman ki tavırlarını sergiliyor...
Fenerbahçe'nin İbrahim Akın'a Verdiği Şike Parası 02:37
Fenerbahçe'nin İbrahim Akın'a Verdiği Şike Parası 39 izlenme - 3 yıl önce Her fırsatta sütten çıkmış ak kaşık olduğunu iddia eden bir kulübün kameralara yansıyan şike pazarlığı. Yok cematin oyunu yok AKP'nin Fenerbahçe'yi bitirme çabaları tarzı bahanelerle hiçbir şekilde şike yaptığını kabul etmeyen, sürekli adalet nidaları atan bazı ağlaklar şu videoyu dikkatlice izlesin. Onca tapeye rağmen yolsuzluk yapıldığına inanmayan ak boylar gibisiniz ameke. Montaj bu falan da dersiniz şimdi siz. Odölöt öçün fönör yaköyöz biz!
İbrahim Akın tanık olarak CAS'ta! 01:09
İbrahim Akın tanık olarak CAS'ta! 20 izlenme - 3 yıl önce CAS'taki duruşmaya daha sonra ise İbrahim Akın katıldı. İbrahim Akın'a İBB maçına yönelik sorular yöneltildi.
Sergen Yalçın, İbrahim Akını Sivasspora Transfer Etti 01:26
Sergen Yalçın, İbrahim Akını Sivasspora Transfer Etti 14 izlenme - 2 yıl önce Ligin ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Sivasspor, Gaziantepspor ile yollarını ayıran İbrahim Akın ile 2.5 yıllık anlaşma sağladı.