Hoşgeldiniz!

İbrahim Kalın Videoları İzle

İbrahim Kalın - Bir Mendil Aldım Dereden 04:56
İbrahim Kalın - Bir Mendil Aldım Dereden 732 izlenme - 6 gün önce İbrahim Kalın - Bir Mendil Aldım Dereden (Video Klip) 2017 Müziğe olan yakın ilgisiyle bilinen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İbrahim Kalın'ın türkü klibi izleyenleri mest etti. Şarkı Sözleri: Bir mendil aldım şeherden Yolum geçmez yar buradan Binbir derdim var yaradan Güzel seni çok özledim Üç ay oldu yol gözlerim Hakikattir bu sözlerim Bahar çiçek açar dalda Ömür geçer hep bu yolda Benim gönlüm değil malda Güzel seni çok özlerim Üç ay oldu yol gözlerim Hakikattir bu sözlerim Selam gelir mektup ile Mektup değil bu bir sille Severisen beni dinle Güzel seni çok özlerim Üç ay oldu yol gözlerim Hakikattir bu sözlerim
İbrahim Kalın ve Yavuz Bingöl’den Şehitler Anısına Klip 06:00
İbrahim Kalın ve Yavuz Bingöl’den Şehitler Anısına Klip 1.615 izlenme - 7 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 15 Temmuz şehitleri anısına özel bir klip hazırladı. Sözcü Kalın, 15 Temmuz günü yaşanan darbe girişiminde şehit düşenlerin anısına sanatçı Yavuz Bingöl’le bir klip hazırladı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın’ın usta bir bağlama sanatçısı olduğu daha önce basına yansımıştı. Sözcü İbrahim Kalın’ın video paylaşım sitesi Youtube’taki çalıp söylediği türkülerin kayıtları dikkat çekmişti.
İbrahim Kalın & Yavuz Bingöl - Gör Nic Olur (15 Temmuz Kahramanları) 05:46
İbrahim Kalın & Yavuz Bingöl - Gör Nic Olur (15 Temmuz Kahramanları) 1.441 izlenme - 6 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve sanatçı Yavuz Bingöl 15 Temmuz şehitleri için düzenlenen etkinlikte sahneye çıkıp sözleri Şah İsmail'e ait "Gör nice olur" türküsünü seslendirdi. Şarkı Sözleri: Melullenme deli gönül Gez bir zaman gör nicolur İndir tahtını yüceden Yık bir zaman gör nicolur Bir iş gelirse başına Bahane bulma komşuna Sefil hırka çek başına Yat bir zaman gör nicolur Şah Hatayım doğan aylar Geçinin yoksullar beyler, ağa beyler Herkes kemalini söyler Konma gönül dur nicolur şah hatayi
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan Önemli Açıklamalar  03:54
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan Önemli Açıklamalar 99 izlenme - 10 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Kalın, "BM çatısı altında yapılacak İnsani Zirve, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın evsahipliğinde İstanbul'da yapılacak" dedi. Kalın'ın konuşmasından satır başları: İNSANİ ZİRVE İSTANBUL'DA DÜZENLENECEK BM çatısı altında yapılacak İnsani Zirve, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın evsahipliğinde İstanbul'da yapılacak. Yardımların daha etkin bir şekilde ulaştırılması konusunda gündeme şiddetle ihtiyaç vardı. Şiddetten etkilenen toplulukların yaralarını sarabilmek için bu zirve gerçekleşecek. Bu çatışmaların önlenmesi için tedbirler alınmalı. 60 milyona yakın insan çatışma ve şiddet ortamı içerisinde bulunmakta. Bu sayının yarısı çocuk ve genç nüfustan oluşmaktadır. Yine doğal afetler de bu konunun başında geliyor. Türkiye'nin zirveye evsahipliği yapması büyük bir önem arz ediyor. Türkiye insanlığın yüzünü ağırtan bir tavır sergiledi. İstanbul, New York ve Cenevre'yi geride bırakarak evsahipliği yapacak. Zirveye 60'a kayın ülke liderinin katılması bekleniyor. DİYARBAKIR'DAKİ TERÖR SALDIRISI Gerek Türkiye topraklarında yaşanan, gerekse yurt dışında yaşanan terör eylemleri karşısında zorlu bir dönemden geçiyoruz. Bu terör belası nereden gelirse gelsin Türkiye mücadele etmeye kararlıdır. Son günlerde Diyarbakır'da yaşanan elim hadise ile ilgili birkaç noktanın altını çizmek isterim. Bu çok daha büyük intihar saldırısının önlenmiş halidir. Çok daha kalabalık bir şehir merkezinde gerçekleşebilir, çok daha fazla can kaybı olabilirdi. Bu olay terör örgütünün alçak yüzünü bir kez daha göstermiştir. Birilerinin bölücü terör örgütüne ses çıkaramaması ayrıca ibretamiz bir tabloyu işaret etmektedir. DAEŞ terör örgütünden gelen saldırılar, benzer bir olayla karşı karşıyayız. Kanlı Esed rejimine söz edemeyenler, Türkiye devletini suçlayabilmektedir. Bu kadar arsızca saldırılarla karşı karşıyayız. Bu saldırılar da terör saldırıları kadar da alçaktır. Bazıları bölücü terör örgütünün eylemleri karşısında sessiz kalmakta, birileri eli kanlı Esed rejimi karşısında sessiz kalabilmektedir. Bu da yetmiyormuş gibi bazı devletler terör örgütlerine yardım etmekle Türkiye'yi itham etmekte. Türkiye'nin yabancı teröristlere gözyumduğunu iddia edenler, kendi ülkelerindeki teröristleri başka pasaportlarla nasıl gönderdiklerini biz biliyoruz. Bununla ilgili birçok haber mevcut bulunmaktadır. Biz DAEŞ'le mücadelede en ön safta çarpışan ülkelerden biriyiz. Bunlar yaşanırken Türkiye'yi DAEŞ veya başka örgütlere gözyummakla dile getirmeleri akılla, vicdanla ilgisi yoktur. Uluslararası toplum açık ve net bir tavır sergilemelidir.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Soruları Cevapladı (3) 04:10
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Soruları Cevapladı (3) 116 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın soruları cevaplaması ANKARA - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: 07:07
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Merkel Haklı Bazı Konularda Görüş Ayrılıklarımız Var.... 4 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Merkel haklı bazı konularda görüş ayrılıklarımız var. Terör örgütlerinin Avrupa'da bu kadar serbest olması karşısında nasıl tedbir almazsınız sorularımızı karşılıksız bırakıyorlar" -"Asıl üzücü olan Avrupa'nın içinde olduğu tablodur.
Erdoğan'ın Başdanışmanı Kalın Yayından Alındı! 00:33
Erdoğan'ın Başdanışmanı Kalın Yayından Alındı! 330 izlenme - 4 yıl önce CNN International’ın ünlü haber sunucusu Christiane Amanpour, Taksim olaylarının canlı yayını sırasında stüdyoya telefonla bağlanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanı İbrahim Kalın’ın “Aynı saldırıların Beyaz Saray’a yapıldığını hayal edebilir misiniz?” demesi üzerine “Program bitti” diyerek Kalın’ın konuşmasını yarıda kesti.
Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı 01:46
Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı 160 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Başbakanın Danışmanından CNN Int'e Ayar 00:33
Başbakanın Danışmanından CNN Int'e Ayar 132 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Danışmanı İbrahim Kalın'ın sorusu karşısında CNN yayını kesmek zorunda kaldı. Hep bearber ayar ve ibret dolu bu anları izleyeyim.
Kalın: Millete dayanmayan bir sistem milletin güvenini kazanamaz 00:59
Kalın: Millete dayanmayan bir sistem milletin güvenini kazanamaz 3 izlenme - 1 ay önce
Oktay Vural'la Meclis Başkanı arasında İbrahim Kalın Tartışması 13:50
Oktay Vural'la Meclis Başkanı arasında İbrahim Kalın Tartışması 27 izlenme - 1 yıl önce MHP Grup Başkanevkili Oktay Vural'ın İbrahim Kalın için "Kendisine çok kalın gelecek sözler söylemiş" sözleri mecliste tansiyonu yükseltti. SİZE DE KALIN GELEBİLİR Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Oktay Vural'dan sözlerini düzeltmesi istedi. Oktay Vural'ın ifadelerini daha da ağırlaştırılması üzerine İsmail Kahraman sinirlenerek " zaman size de kalın gelebilir." dedi.
İbrahim Kalın'dan Duygu Yüklü Mektup 03:12
İbrahim Kalın'dan Duygu Yüklü Mektup 19 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Kalın, FETÖ darbe girişimini engellemeye çalışırken oğlu ile şehit olan Reklamcı Erol Olçok'a ithafen yazdığı mektupla özlemini dile getirdi.
AA Gün Özeti Akşam 15.01.2015 04:11
AA Gün Özeti Akşam 15.01.2015 76 izlenme - 2 yıl önce *Recep Tayyip Erdoğan: "TANAP'ın hayata geçmesiyle stratejik önem artacak" dedi... *Cumhurbaşkanlığı sözcüsü: Netanyahu'nun çağrısı utanç verici dedi...
İbrahim Kalın'dan Trump Yorumu 01:52
İbrahim Kalın'dan Trump Yorumu 8 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın A Haber canlı yayınına katıldı ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Başkanlık seçimini ve sonuçlarını değerlendirdi. Amerika'nın 45'inci Başkanı Donald Trump'ı tebrik eden Kalın, "Amerikan halkının tercihine saygımız var" dedi. Terörle mücadele konusundaki görüş ayrılıklarının giderilmesi temennisinde bulundu.
Kalın: 16 Nisan Oylaması Türkiye'nin İstikrarlı Bir Toplum Olmasında Önem Arz Ediyor 00:40
Kalın: 16 Nisan Oylaması Türkiye'nin İstikrarlı Bir Toplum Olmasında Önem Arz Ediyor 2 izlenme - 1 ay önce
İbrahim Kalın - Charlie Hebdoya Yönelik Saldırı 05:18
İbrahim Kalın - Charlie Hebdoya Yönelik Saldırı 40 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
Son Dakika! Cumhurbaşkanlığı'ndan 'Başkanlık Sistemi' Açıklaması 01:20
Son Dakika! Cumhurbaşkanlığı'ndan 'Başkanlık Sistemi' Açıklaması 8 izlenme - 5 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ankara kulislerini haretlendiren Başkanlık sistemi tartışmasıyla ilgili "Milletin takdirine sunulmalı. Umarın ortaya hayırlı bir netice çıkar." dedi.
CB Sözcüsü İbrahim Kalın ve Bakan Işık, Kısıklı'da Halka Hitap Etti 10:49
CB Sözcüsü İbrahim Kalın ve Bakan Işık, Kısıklı'da Halka Hitap Etti 10 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'da bulunan ikametinin önünde vatandaşların bekleyişi devam ediyor. Gece saatlerinde evin önünde bulunan kalabalığa Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın hitap etti. Demokrasiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sahip çıktıkları için halka teşekkür eden Işık: "Sizler şu anda öyle önemli, öyle büyük bir görev yapıyorsunuz ki, sizin tuttuğunuz bu demokrasi nöbeti, inanın birliğimiz için, değerlerimiz için sınırda nöbet bekleyen Mehmetçiğimizin nöbeti ile aynı değerdedir. Çünkü sizde ülkemize ihanet eden ihanet ve paralel şebekenin bu ülkeyi kirletmelerinin önüne geçtiniz ve geçmeye devam ediyorsunuz" dedi.Bakan Işık darbenin önlenmesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde sokağa inen halkın büyük payı olduğunu belirterek şunları söyledi: "Defalarca millet iradesi yok sayıldı. Defalarca milletin değerlerine saldırıldı. Ama bu son ihanet teşebbüsü, bu son darbe girişimi kadar alçakça harekete ihanete şahit olmadık. Bunların yaptıklarını, memleketimizi işgal eden bazı milletler dahi yapmadı. Demokrasinin kalbi sayılan Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne ve millet iradesinin temsil edildiği Cumhurbaşkanlığı külliyesine hiç kimse saldırmadı. Bunlar öyle bir ihanet şebekesi ki dünya tarihi böyle alçakça ihaneti ne gördü, ne yazdı. Türkiye'nin geleceğine sahip çıktınız. Aslında sizler kendi çocuklarınızın geleceğine sahip çıktınız. Darbe önlenmiştir. Bu darbenin önlenmesinde iki temel unsur vardır. Bunlardan bir tanesi Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği, ikincisi de Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde alanlara inen Türkiye'nin değerli halkıdır. İşte bu iki unsuru Allah birbirinden ayırmasın. Allah cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Allah milletimize zeval, kötü niyetlilere de fırsat vermesin." Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ankara - 2) İbrahim Kalın: 05:28
Ankara - 2) İbrahim Kalın: "(İsrail'in Ezan Yasağı) Bu Yerleşimler Barışı Dinamitleyen Girişimler... 1 izlenme - 1 ay önce (ANKARA - 2) İbrahim Kalın: "(İsrail'in Ezan Yasağı) Bu yerleşimler barışı dinamitleyen girişimler olmuştur.
Kalın: İllegal örgütlerin cirit attığı Almanya'da asıl yoğnlaşması gerek DİTİB değildir. Kabul edile 02:19
Kalın: İllegal örgütlerin cirit attığı Almanya'da asıl yoğnlaşması gerek DİTİB değildir. Kabul edile 1 izlenme - 1 ay önce
İbrahim Kalın'ın Gözleri Doldu Sesi Titredi 00:58
İbrahim Kalın'ın Gözleri Doldu Sesi Titredi 8 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın hain darbe girişiminin ilk gecesinde yaşananları anlattı. "O sırada herkes imkanı ölçüsünde elindeki imkanlarla harekete geçti" diyen Kalın, Tanklara karşı koyarken şehit olan vatandaşlardan bahsederken gözleri doldu. İşte İbrahim Kalın'ı o zor anları.
Erdoğan'ın İran Ziyareti Neden 1 Güne İndirildi? 01:14
Erdoğan'ın İran Ziyareti Neden 1 Güne İndirildi? 37 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Erdoğan'ın İran ziyaretiyle ilgili "Cumhurbaşkanımızın Ankara'da programları olduğu için bu ziyaretin günü birlik olarak yapılabileceği planlandı." dedi.
İbrahim Kalın, OHAL'in Neler Getirdiğini Açıkladı 02:59
İbrahim Kalın, OHAL'in Neler Getirdiğini Açıkladı 6 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın OHAL kararı Meclis'den geçtikten hemen sonra CnnTürk'e konuştu. Kalın, OHAL ile ilgili akıllara takılan sorulara cevap verdi.
AA Gün Özeti Akşam 28.01.2015 05:52
AA Gün Özeti Akşam 28.01.2015 22 izlenme - 2 yıl önce *Devletin zirvesi sarayda buluştu.... *İbrahim Kalın: "Spekülasyon hezimetle bitti" dedi... Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Soruları Cevapladı (1) 04:27
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Soruları Cevapladı (1) 7 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın gazetecilerin sorularını cevaplaması ANKARA - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, gazetecilerin sorularını cevapladı.
İbrahim Kalın: Suriyede Tarihin En Büyük Dramı Yaşanmaktadır 03:48
İbrahim Kalın: Suriyede Tarihin En Büyük Dramı Yaşanmaktadır 13 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü  Kalın Basın Toplantısı Düzenledi 5 01:42
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Basın Toplantısı Düzenledi 5 5 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın basın toplantısı düzenledi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Beştepe'de bir basın toplantısı düzenledi. Kalın'a Can Dündar ve Erdem Gül'ün tahliyeleri soruldu. İbrahim Kalın, dünyadaki son casusluk davalarını örnek verdi
Saray'dan Suriye Açıklaması 01:58
Saray'dan Suriye Açıklaması 8 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Suriye'ye operasyon ve tampon bölge iddiaları ile ilgili soruları cevapladı. Suriye'nin kuzeyinde fiili bir durum yaratılmasını kabul etmeyeceklerini söyleyen Kalın, ancak bunun için hiç bir zaman tampon bölgeden söz etmediklerini ifade etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü  Kalın Basın Toplantısı Düzenledi 4 09:04
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Basın Toplantısı Düzenledi 4 4 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın basın toplantısı düzenledi açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Soruları Cevapladı (2) 05:02
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Soruları Cevapladı (2) 3 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'ın soruları cevaplaması ANKARA - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, soruları cevapladı.