Hoşgeldiniz!

İbrahim Kızıl Videoları İzle

Gaziantepsporlu Rajtoral intihar etti 01:17
Gaziantepsporlu Rajtoral intihar etti 92 izlenme - 2 ay önce Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Sporx'e yaptığı açıklamada Rajtoral'ın intihar ettiği haberlerini doğruladı.
Gaziantepspor, Sezon Sonuna Kadar Bilet Gelirlerini Şehit Ailelerine Bağışlayacak 01:17
Gaziantepspor, Sezon Sonuna Kadar Bilet Gelirlerini Şehit Ailelerine Bağışlayacak 20 izlenme - 6 ay önce Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, sezon sonuna kadar oynayacakları tüm maçlardan elde edilecek bilet gelirlerini şehit ailelerine bağışlayacaklarını duyurdu.
Gaziantep Taraftarından 02:37
Gaziantep Taraftarından "Kızıl" Protestosu 3 izlenme - 1 ay önce Gaziantep taraftarından "Kızıl" protestosuGAZİANTEP - Gaziantepspor taraftarı Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl'ın istifa etmesi için protesto düzenledi.
Aziz Yıldırım Bu İşin Şeyi Olmuş - İbrahim Kızıl 00:56
Aziz Yıldırım Bu İşin Şeyi Olmuş - İbrahim Kızıl 72 izlenme - 2 yıl önce 3 Temmuz 2011'den sonra onca yıl mapusta kalan hala daha Türk futbolunun dibine dinamit koymaktan vazgeçmeyen, yaptığı şikelerden ötürü Fenerbahçe'ye iki senedir Avrupa göstermeyen Aziz Yıldırım akıllanmamış olduğunu tüm Türkiye dün akşam itibari ile görmüştür. Galatasaray'ın puan kaybettiği haftada, Beşiktaş Bursa Deplasmanına gidecekken bu haftayı kayıpsız geçmek isteyen Aziz Yıldırım 82. dakikada hakem kozunu devreye sokarak bedava bir penaltı ile amacına ulaşmıştır. Kendini efendi göstererek birçok futbolseveri çok iyi bir şekilde kandıran Gökhan Gönül ise ne denli bir şark kurnazı olduğunu kanıtlamıştır. Yıllardır Burak'a laf sokan kendisini emek hırsızı diye suçlayan Fenerbahçe taraftarı ise '' ayy ne var bunda amma abarttınız'' savunması ile futbolcusunu koruyarak sıçıp sıvamışlardır. Geçtiğimiz sezon bariz hakem hataları ile şampiyon olan Fenerbaçe'ye bu sene itibari ile en güzel cevabı yine herzaman olduğu gibi Galatasaray verecektir. Sanılmasın ki Galatasaray bitmiş, Galatasaray geri kalmış. Nefesimizi arkanızda hissedin çünkü yanımızda hakemler olmadan Demirören hegomanyasına inat geliyoruz!
Gaziantepspor Başkanı Kızıl, Menajere Önce Tokat Sonra Tekme Attı 00:41
Gaziantepspor Başkanı Kızıl, Menajere Önce Tokat Sonra Tekme Attı 3 izlenme - 2 ay önce Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Akhisar maçı sonrası menajer Cengiz İbret'e "Sen bizim hocamızı mı ayartıyorsun lan!" diyerek önce tokat sonra tekme attı.
Sergen Yalçın, Tekrar Gaziantep'in Başına Geçecek 00:35
Sergen Yalçın, Tekrar Gaziantep'in Başına Geçecek 15 izlenme - 3 yıl önce Bir Süre Önce Gaziantepspor'dan Ayrılan Sergen Yalçın, Başkan İbrahim Kızıl'la Görüştü, Tekrar Takımın Başına Geçmeye Karar Verdi.
İbrahim Kızıl, Yeniden Gaziantepspor Başkanı Seçildi 04:09
İbrahim Kızıl, Yeniden Gaziantepspor Başkanı Seçildi 12 izlenme - 3 yıl önce Gaziantepspor Olağan Genel Kurulu'nda Tek Liste Halinde Gidilen Seçimde İbrahim Kızıl, Oy Çokluğuyla Yeniden Başkan Seçildi.
İbrahim Kızıl Yeniden Başkanlığa Getirildi 04:09
İbrahim Kızıl Yeniden Başkanlığa Getirildi 6 izlenme - 3 yıl önce Gaziantepspor Olağan Genel Kurulu'nda İbrahim Kızıl, yeniden başkanlığa getirildi.
Kızıl: 01:40
Kızıl: "Hakemler de hata yapabilir" 4 izlenme - 2 yıl önce Gaziantepspor Kulüp başkanı İbrahim Kızıl, hakem Deniz Çoban'ın görevi bırakmasıyla ilgili konuştu.