Hoşgeldiniz!

ibrahim kurt

10 Senede Şarap Güzelleşir Ama Hapiste Yatan Adam Erir - Ölüme Köprü 01:20
10 Senede Şarap Güzelleşir Ama Hapiste Yatan Adam Erir - Ölüme Köprü 723 izlenme - 5 ay önce 1972 yapımı Mehmet Aslan'ın yönettiği,Fikret Hakan'ın oynadığı Ölüme Köprü filminden bir sahne.
7 Kişi Birleşip Hatuna Girmek 01:47
7 Kişi Birleşip Hatuna Girmek 3.912 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin medai iftaharı esnaflar birliği esnaflar arası iletişimi arttırmak ve birlik ruhunu güçlendirmek için her ay çeşitli aktiviteler düzenlemektedirler. Bu sefer ki toplu eylem, hep beraber kaçak et kesmektir. Boy sırasına göre sıralanan mahalle esnafının sosyal eğlencesi eskort bağyanımızın çamura yatmasıyla gerçekleşemez. Bu esnaflar birliğinin homojen yapısının bozulmasına, mahalle ruhunun kaybolmasına sebep olmayacaktır. Esnaf birliği her daim dimdik ayakta kalacaktır.
Duygusal Abazan Olmak 02:36
Duygusal Abazan Olmak 2.549 izlenme - 3 yıl önce Hiçbir kadının sevmeyeceği duygusal hayvan abimizin başına aşksızlık vurmuştur. Abazanlıkla duygusallığı aynı potada eritmiş bu abimiz, sevdiği kadına ulaşma yolunda her şeyi ama her şeyi yapabilecek bir karaktere sahiptir. Bu arada filmin ismi de pek manidar; "Bana Allah Acısın" . İzliyoruz...
Duygusal Abazan Olmak 02:36
Duygusal Abazan Olmak 1.058 izlenme - 3 yıl önce Hiçbir kadının sevmeyeceği duygusal hayvan abimizin başına aşksızlık vurmuştur. Abazanlıkla duygusallığı aynı potada eritmiş bu abimiz, sevdiği kadına ulaşma yolunda her şeyi ama her şeyi yapabilecek bir karaktere sahiptir. Bu arada filmin ismi de pek manidar; "Bana Allah Acısın" . İzliyoruz...
Dügün 08:33
Dügün 725 izlenme - 5 yıl önce ibrahim kurt dügünü
Plağı Arkadan Çalmak Tehlikeli ve Yasaktır (+18) 00:53
Plağı Arkadan Çalmak Tehlikeli ve Yasaktır (+18) 736 izlenme - 2 yıl önce Kara Abdo defalarca uyarmasına rağmen zurnik namlı arkadaş raconu bozuyor ve Kara Abdo'nun gazabına uğruyor. 54 saniyelik bu kesit için anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az diyoruz.
Yeşilçam Emekçileri - Yangın Var 02:23
Yeşilçam Emekçileri - Yangın Var 354 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam emekçilerinden 1983 yılında çekilmiş Yangın Var isimli şarkı gösterisini izleyeceğiz.
Sen De İyisin Ha! 00:39
Sen De İyisin Ha! 200 izlenme - 3 yıl önce -At lan şu topu bi hareket deneyecem! diyerek topu isteyen, dizde ayağını yere değdirmeden hoplatmak dahil en fazla 5-6 kere sektirebilen sonra topun düşeceğini anlayınca zaten hareketi bitiriyordum diyerek sağlam bi degaj çeken, arkadaşının takdire şayan bir şekilde ilerleyen skorunun orta yerinde topu havadayken yakalayıp -Afferin lan fena değilsin sende ha! diyen arkadaşlarımız oldu. İşte o çocukların büyümüş hali.
Duygusal Abazan Olmak 2 (Acı Son İçerir) 00:59
Duygusal Abazan Olmak 2 (Acı Son İçerir) 156 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/86572/duygusal-abazan-olmak bu kesitte, hiçbir kadının sevmeyeceği duygusal hayvan abimizin, gönlünü kaptırdığı kadını elde etmek için araba çalmayı bile göze aldığını izlemiştik. Bu uğurda sokaklara düşen abimizin yaşadığı dramı izliyoruz...