Hoşgeldiniz!

ibrahim kutluay

Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 00:40
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 109 izlenme - 2 ay önce İbrahim Kutluay'dan boşanacağını açıklayan Demet Şener, dün podyuma çıktı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın 11 yıllık evliliği sona eriyor. Şener, ihanet iddiasıyla iki çocuğunun babasına boşanma davası açtı. 10 MİLYON TL İSTEDİ İhanete uğradığını öğrenen ünlü manken, kendisini aldatan Kutluay'dan 5 milyon maddi, 5 milyon manevi olmak üzere 10 milyon TL istedi. PODYUMDA ÇILGINLAR GİBİ DANS ETTİ İbrahim Kutluay'dan ayrılma kararı alan Demet Şener, 6 yıldır uzak kaldığı podyuma geri döndü, defileye çıktı. "YIKILMADIM AYAKTAYIM" Normalde ağır halleriyle bilinen ünlü mankenin podyumda yaptığı ilginç dans herkesi şaşırttı. Bu dansın boşanma arifesinde olan Şener'in Kutluay'a "Yıkılamadım ayaktayım ve güçlüyüm" mesajı verdiği söylendi.
İbo ile Demet Akalın Neden Ayrılmıştı? (Telsim Reklamı) 00:59
İbo ile Demet Akalın Neden Ayrılmıştı? (Telsim Reklamı) 1.204 izlenme - 2 yıl önce Bu olayı hep merak etmişimdir, ya bunlar ne oldu da ayrıldı? Kaç sene magazin programlarının değişilmez çifti ne olmuştu da bizleri derin üzüntülere sürüklemişti? Yoksa ağır antrenman şartları ikisine de ağır mı gelmişti?
Futbol Milli Takımıyla Basketbol Maçı İzlemek 00:09
Futbol Milli Takımıyla Basketbol Maçı İzlemek 354 izlenme - 2 yıl önce Apaçi kültürünün futbol milli takımımıza kadar sızmış olması, sizleri olduğu kadar beni de kahretti değerli arkadaşlarım. Ancak maç boyunca süren tepikler, yumsuklar, uçan kafalar Türk'ün gücünü ispatlar nitelikteydi. Rakiplere göz dağı vermek adına yapılmış, akıllıca bir taktik olduğunu düşünüyorum.
Demet Akalın & İbrahim Kutluay 05:14
Demet Akalın & İbrahim Kutluay 383 izlenme - 2 yıl önce Benim olmayacağına Hiç olmamışlığına Hiç kavuşamayacağımıza Kaderime ve Hüzünlerime Ağlamak istiyorum..
Carter'dan 5 Farklı Süper Smaç 02:44
Carter'dan 5 Farklı Süper Smaç 1.076 izlenme - 8 yıl önce carter
Smaç Basamamak - İbrahim Kutluay 00:09
Smaç Basamamak - İbrahim Kutluay 243 izlenme - 2 yıl önce Efendim vakt-i zamanında oynanan Efes Pilsen - Fenerbahçe maçında İbrahim Kutluay'ın hızlı hücuma çıkışını ve efsane smacını(!) izliyoruz.
Fenerbahçe - Efes Pilsen Yarı Final Karşılaması (1995) 03:22
Fenerbahçe - Efes Pilsen Yarı Final Karşılaması (1995) 211 izlenme - 2 yıl önce Yamulmuyorsam 1994-1995 Erkekler Basketbol Ligi'nin yarı final karşılaşmasıdır. Kanal 6 logosunu yayınını görebileceğiniz vidyoda, şimdilerde Fenerbahce Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı yapan Vefa Küçük'ü ve İbrahim Kutluay'ın gençlik yıllarını görebilirsiniz. Vidyonun sonunda dendiği gibi Fenerbahce, finalde Ülkerspor'un rakibi olmuştur. Final maçında ise Ülkerspor, Fenerbahce'yi yenerek o sezonun şampiyonu olmuştur.
 İbrahim Kutluay Telefonunu Tekmeledi 03:52
İbrahim Kutluay Telefonunu Tekmeledi 160 izlenme - 3 yıl önce ünlü Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay Sinirlerine Hakim Olamayarak Telefonunu Tekmeledi. ünlü Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay Yeşilgiresun Belediyespor , Darüşşafaka Doğuş Türkiye Basketbol 2. Ligi Play-off Yarı Final Üçüncü Maçında Sinirlerine Hakim Olamayarak Telefonunu Tekmeledi. Protokol Tribününde Maçı Takip Eden Kutluay Maç Boyunca Oldukça Gergin Ve Sinirli Göründü. giresun Kapalı Spor Salonunda Oynan Maçta Darüşşafaka Doğuş Takımının Menajeri Olan İbrahim Kutluay Maçı Protokol Tribününden Takip Etti. Maç Esnasında Oldukça Gergin Görünen Kutluay Takımı Top Ve Basket Kaybı Yapınca Sinirini Telefonundan Çıkardı. Top Kaybına Sinirlenen Kutluay Telefonunu Tekmeleyip , Oyunculara Uyarılarda Bulundu. Maç Boyunca Elinde Tesbih İle Stres Atmaya Çalışan Kutluay Takımı Maçı Kazanınca Sevinerek Salondan Ayrıldı.
Athena - 12 Dev Adam Reklamı 01:15
Athena - 12 Dev Adam Reklamı 80 izlenme - 1 yıl önce 2001 yılında avrupa basketbol şampiyonası'nın Türkiye'de yapılacağını anlatmak için basketbol milli takımımıza ithafen hazırlanan, athena'nın söylediği şarkılı, cümbüşlü, sloganlı reklam.
ibrahim kutluay 29 kasım 2011 de akademi spor kulübü'nü ziyaret etti 08:13
ibrahim kutluay 29 kasım 2011 de akademi spor kulübü'nü ziyaret etti 170 izlenme - 5 yıl önce ibrahim kutluay ercüment ülker ve murat özgül ile beraber 29 kasım 2011 de akademi spor kulübü'nü ziyaret ettiwww.akademiorganizasyon.com.tr
Şike Konulu Kamu Spotu 00:45
Şike Konulu Kamu Spotu 79 izlenme - 2 yıl önce TC gençlik ve spor bakanlığının hazırlattığı şikeye yönelik olan kamu spotunda ibrahim kutluay, ömer onan ve metin tekin oynamaktadır. şike yapmayın beyler ayıp oluyor.
İbrahim Kutluay Telefonunu Tekmeledi 03:57
İbrahim Kutluay Telefonunu Tekmeledi 94 izlenme - 3 yıl önce Ünlü eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay sinirlerine hakim olamayarak telefonunu tekmeledi.
İbrahim Kutluay Kimdir? 02:55
İbrahim Kutluay Kimdir? 25 izlenme - 1 yıl önce İbrahim Kutluay Kim, İbrahim Kutluay Hayatı, İbrahim Kutluay Yaşamı, İbrahim Kutluay Belgesel, İbrahim Kutluay Biyografi, İbrahim Kutluay Kimdir, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'İbrahim Kutluay Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
ibrahim kutluay akademi spor kulübünü ziyaret etti 03:26
ibrahim kutluay akademi spor kulübünü ziyaret etti 60 izlenme - 5 yıl önce
Kutluay: 01:36
Kutluay: "Final Four'da olmak önemli..." 3 izlenme - 2 yıl önce Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay Real Madrid - Fenerbahçe Ülker maçını A Sporda yorumladı .