Hoşgeldiniz!

ibrahim kutluay

Demet Akalın'a Canlı Yayında İbrahim Kutluay Şoku (Seda Sayan'la) 00:48
Demet Akalın'a Canlı Yayında İbrahim Kutluay Şoku (Seda Sayan'la) 53.342 izlenme - 4 ay önce Demet Akalın ve Okan Kurt'u konuk alan Seda Sayan, yine çok konuşulacak bir programa imza attı. Demet'in biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a da yer verilince ünlü şarkıcı gerildi.
Kocasının Yanında Eski Sevgilisiyle Olan Klibi Yayınlandı (Seda Sayan'la) 00:48
Kocasının Yanında Eski Sevgilisiyle Olan Klibi Yayınlandı (Seda Sayan'la) 3.808 izlenme - 4 ay önce Seda Sayan, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'u programına konuk etti. Demet'in biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a yer verilince Demet çok bozuldu.
İbo ile Demet Akalın Neden Ayrılmıştı? (Telsim Reklamı) 00:59
İbo ile Demet Akalın Neden Ayrılmıştı? (Telsim Reklamı) 1.830 izlenme - 3 yıl önce Bu olayı hep merak etmişimdir, ya bunlar ne oldu da ayrıldı? Kaç sene magazin programlarının değişilmez çifti ne olmuştu da bizleri derin üzüntülere sürüklemişti? Yoksa ağır antrenman şartları ikisine de ağır mı gelmişti?
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 00:40
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 756 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Kutluay'dan boşanacağını açıklayan Demet Şener, dün podyuma çıktı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın 11 yıllık evliliği sona eriyor. Şener, ihanet iddiasıyla iki çocuğunun babasına boşanma davası açtı. 10 MİLYON TL İSTEDİ İhanete uğradığını öğrenen ünlü manken, kendisini aldatan Kutluay'dan 5 milyon maddi, 5 milyon manevi olmak üzere 10 milyon TL istedi. PODYUMDA ÇILGINLAR GİBİ DANS ETTİ İbrahim Kutluay'dan ayrılma kararı alan Demet Şener, 6 yıldır uzak kaldığı podyuma geri döndü, defileye çıktı. "YIKILMADIM AYAKTAYIM" Normalde ağır halleriyle bilinen ünlü mankenin podyumda yaptığı ilginç dans herkesi şaşırttı. Bu dansın boşanma arifesinde olan Şener'in Kutluay'a "Yıkılamadım ayaktayım ve güçlüyüm" mesajı verdiği söylendi.
Demet Şener 2018'e Dans Ederek Girdi 00:15
Demet Şener 2018'e Dans Ederek Girdi 125 izlenme - 4 ay önce 10 yıllık evliliğini, eşi İbrahim Kutluay'ın kendisini aldattığı gerekçesiyle bitirme kararı alan Demet Şener, sosyal medya hesabından, üzerindeki kara bulutları dağıtmak istercesine bir paylaşımda bulunmuş.
Ece Erken’den Demet Akalın İtirafı (Söylemezsem Olmaz) 02:34
Ece Erken’den Demet Akalın İtirafı (Söylemezsem Olmaz) 69 izlenme - 2 ay önce Söylemezsem Olmaz programında sunucu Ece Erken, Demet Akalın ile İbrahim Kutluay’ın ayrılık sürecini canlı yayında anlattı
Seda Sayan, Demet Akalın ve Eşi Okan Kurt'tan Özür Dİledi 01:18
Seda Sayan, Demet Akalın ve Eşi Okan Kurt'tan Özür Dİledi 80 izlenme - 3 ay önce Seda Sayan, Demet Akalın ile kocasını konuk edip Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay ile klibini yayınlamıştı. Seda Sayan, yapılan bu hatanın kendisinin haberi olmadığını söyleyip Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'tan canlı yayında özür diledi.
Carter'dan 5 Farklı Süper Smaç 02:44
Carter'dan 5 Farklı Süper Smaç 1.078 izlenme - 10 yıl önce carter
Futbol Milli Takımıyla Basketbol Maçı İzlemek 00:09
Futbol Milli Takımıyla Basketbol Maçı İzlemek 394 izlenme - 3 yıl önce Apaçi kültürünün futbol milli takımımıza kadar sızmış olması, sizleri olduğu kadar beni de kahretti değerli arkadaşlarım. Ancak maç boyunca süren tepikler, yumsuklar, uçan kafalar Türk'ün gücünü ispatlar nitelikteydi. Rakiplere göz dağı vermek adına yapılmış, akıllıca bir taktik olduğunu düşünüyorum.
Fenerbahçe - Efes Pilsen Yarı Final Karşılaması (1995) 03:22
Fenerbahçe - Efes Pilsen Yarı Final Karşılaması (1995) 349 izlenme - 3 yıl önce Yamulmuyorsam 1994-1995 Erkekler Basketbol Ligi'nin yarı final karşılaşmasıdır. Kanal 6 logosunu yayınını görebileceğiniz vidyoda, şimdilerde Fenerbahce Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı yapan Vefa Küçük'ü ve İbrahim Kutluay'ın gençlik yıllarını görebilirsiniz. Vidyonun sonunda dendiği gibi Fenerbahce, finalde Ülkerspor'un rakibi olmuştur. Final maçında ise Ülkerspor, Fenerbahce'yi yenerek o sezonun şampiyonu olmuştur.
Smaç Basamamak - İbrahim Kutluay 00:09
Smaç Basamamak - İbrahim Kutluay 329 izlenme - 3 yıl önce Efendim vakt-i zamanında oynanan Efes Pilsen - Fenerbahçe maçında İbrahim Kutluay'ın hızlı hücuma çıkışını ve efsane smacını(!) izliyoruz.
 İbrahim Kutluay Telefonunu Tekmeledi 03:52
İbrahim Kutluay Telefonunu Tekmeledi 177 izlenme - 4 yıl önce ünlü Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay Sinirlerine Hakim Olamayarak Telefonunu Tekmeledi. ünlü Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay Yeşilgiresun Belediyespor , Darüşşafaka Doğuş Türkiye Basketbol 2. Ligi Play-off Yarı Final Üçüncü Maçında Sinirlerine Hakim Olamayarak Telefonunu Tekmeledi. Protokol Tribününde Maçı Takip Eden Kutluay Maç Boyunca Oldukça Gergin Ve Sinirli Göründü. giresun Kapalı Spor Salonunda Oynan Maçta Darüşşafaka Doğuş Takımının Menajeri Olan İbrahim Kutluay Maçı Protokol Tribününden Takip Etti. Maç Esnasında Oldukça Gergin Görünen Kutluay Takımı Top Ve Basket Kaybı Yapınca Sinirini Telefonundan Çıkardı. Top Kaybına Sinirlenen Kutluay Telefonunu Tekmeleyip , Oyunculara Uyarılarda Bulundu. Maç Boyunca Elinde Tesbih İle Stres Atmaya Çalışan Kutluay Takımı Maçı Kazanınca Sevinerek Salondan Ayrıldı.
İbrahim Kutluay ve Candan Erçetin Oyunu Kullandı 01:59
İbrahim Kutluay ve Candan Erçetin Oyunu Kullandı 42 izlenme - 1 yıl önce Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ve sanatçı Candan Erçetin oyunu aynı okulda kullandı. Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ve sanatçı Candan Erçetin oyunu kullanmak için Lütfi Banat İlkokulu'na geldi. Sabah Erken saatlerde okula gelen Kutluay ve Erçetin oyunu kullandı. Ardından okuldan çıkan Erçetin gazetecilerin “Bir seçim temennisi alabilir miyiz?” demesi üzerine “Herkesin temennisi aynı değil mi?” dedi. Oylarını kullanan Kutluay ve Erçetin okuldan ayrıldı.
Athena - 12 Dev Adam Reklamı 01:15
Athena - 12 Dev Adam Reklamı 160 izlenme - 3 yıl önce 2001 yılında avrupa basketbol şampiyonası'nın Türkiye'de yapılacağını anlatmak için basketbol milli takımımıza ithafen hazırlanan, athena'nın söylediği şarkılı, cümbüşlü, sloganlı reklam.
ibrahim kutluay 29 kasım 2011 de akademi spor kulübü'nü ziyaret etti 08:13
ibrahim kutluay 29 kasım 2011 de akademi spor kulübü'nü ziyaret etti 171 izlenme - 6 yıl önce ibrahim kutluay ercüment ülker ve murat özgül ile beraber 29 kasım 2011 de akademi spor kulübü'nü ziyaret ettiwww.akademiorganizasyon.com.tr
Şike Konulu Kamu Spotu 00:45
Şike Konulu Kamu Spotu 117 izlenme - 3 yıl önce TC gençlik ve spor bakanlığının hazırlattığı şikeye yönelik olan kamu spotunda ibrahim kutluay, ömer onan ve metin tekin oynamaktadır. şike yapmayın beyler ayıp oluyor.
İbrahim Kutluay ile Demet Şener'in Boşanma Davası 19 Ocak'ta Karara Bağlanacak 01:07
İbrahim Kutluay ile Demet Şener'in Boşanma Davası 19 Ocak'ta Karara Bağlanacak 8 izlenme - 4 ay önce - İbrahim Kutluay ile Demet Şener'in boşanma davası 19 Ocak'ta karara bağlanacakİSTANBUL - Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay'ın boşanma davasında tarafların tanıkları dinlendi.
İbrahim Kutluay Telefonunu Tekmeledi 03:57
İbrahim Kutluay Telefonunu Tekmeledi 95 izlenme - 4 yıl önce Ünlü eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay sinirlerine hakim olamayarak telefonunu tekmeledi.
İbrahim Kutluay Ve Demet Şener Yine Boşanamadı 00:31
İbrahim Kutluay Ve Demet Şener Yine Boşanamadı 16 izlenme - 1 yıl önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü. Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın İstanbul 14’üncü Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasının ikinci duruşması görüldü. Gizlilik kararı alınan ve çekişmeli olarak görülen duruşmaya Demet Şener katılırken İbrahim Kutluay duruşmaya gelmedi. Yaklaşık 2 buçuk saat süren duruşmada 3 kişi tanık olarak dinlendi. Duruşma ertelendi. Duruşmanın sona ermesinin ardından, avukatlar salon önünde bekleyen basın mensuplarının görüntü almamasını istedi. Mahkeme hakiminin de aynı talebine karşı, basın mensupları salon dışındaki olaylarla karışılamayacağı gerekçesiyle mahkeme önünden ayrılmadı. Avukatların adeta etten duvar örerek götürdüğü Şener, görüntülenmekten kaçamadı.Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti 11 yıl önce Çırağan Sarayı'nda evlenmişti. Bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getiren DemetŞener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" gerekçe göstererek geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı.
İbrahim Kutluay Kimdir? 02:55
İbrahim Kutluay Kimdir? 38 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Kutluay Kim, İbrahim Kutluay Hayatı, İbrahim Kutluay Yaşamı, İbrahim Kutluay Belgesel, İbrahim Kutluay Biyografi, İbrahim Kutluay Kimdir, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'İbrahim Kutluay Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İbrahim Kutluay ve Demet Şener Yine Boşanamadı 00:31
İbrahim Kutluay ve Demet Şener Yine Boşanamadı 15 izlenme - 1 yıl önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü. Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın İstanbul 14’üncü Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasının ikinci duruşması görüldü. Gizlilik kararı alınan ve çekişmeli olarak görülen duruşmaya Demet Şener katılırken İbrahim Kutluay duruşmaya gelmedi. Yaklaşık 2 buçuk saat süren duruşmada 3 kişi tanık olarak dinlendi. Duruşma ertelendi. Duruşmanın sona ermesinin ardından, avukatlar salon önünde bekleyen basın mensuplarının görüntü almamasını istedi. Mahkeme hakiminin de aynı talebine karşı, basın mensupları salon dışındaki olaylarla karışılamayacağı gerekçesiyle mahkeme önünden ayrılmadı. Avukatların adeta etten duvar örerek götürdüğü Şener, görüntülenmekten kaçamadı.Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti 11 yıl önce Çırağan Sarayı'nda evlenmişti. Bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getiren DemetŞener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" gerekçe göstererek geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı.
Demet Şener İle İbrahim Kutluay Yine Boşanamadı 00:38
Demet Şener İle İbrahim Kutluay Yine Boşanamadı 15 izlenme - 1 yıl önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü.
ibrahim kutluay akademi spor kulübünü ziyaret etti 03:26
ibrahim kutluay akademi spor kulübünü ziyaret etti 60 izlenme - 6 yıl önce
Demet Şener-İbrahim Kutluay Çiftinin Boşanma Davasına Yayın Yasağı 00:56
Demet Şener-İbrahim Kutluay Çiftinin Boşanma Davasına Yayın Yasağı 4 izlenme - 5 ay önce - Demet Şener-İbrahim Kutluay çiftinin boşanma davasına yayın yasağıİSTANBUL - Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın boşanma davasına yayın yasağı getirildi.
İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in Boşanma Davasında Velayet Kararı Verildi 00:56
İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in Boşanma Davasında Velayet Kararı Verildi 2 izlenme - 3 ay önce İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in boşanma davasında velayet kararı verildiİSTANBUL - Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay'ın 15 aydır süren boşanma davası sonuçlandı.
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 01:41
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 7 izlenme - 1 yıl önce Tanıkların dinlendiği duruşma, yine tanık dinlenmesi için ertelendi. Gizlilik kararı olan duruşmada seslerin sık sık yükselerek duruşma salonunun dışından da duyulması da dikkat çekti.
İbrahim Kutluay Demet Şener Çiftinin Boşanma Davasında Tanık Dinlenmesine Devam Ediliyor 00:25
İbrahim Kutluay Demet Şener Çiftinin Boşanma Davasında Tanık Dinlenmesine Devam Ediliyor 5 izlenme - 9 ay önce İbrahim Kutluay Demet Şener çiftinin boşanma davasında tanık dinlenmesine devam ediliyorİSTANBUL - Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay'ın Aile Mahkemesi'ndeki boşanma davasında tanıklar dinlendi.
Kutluay: 01:36
Kutluay: "Final Four'da olmak önemli..." 3 izlenme - 3 yıl önce Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay Real Madrid - Fenerbahçe Ülker maçını A Sporda yorumladı .