Hoşgeldiniz!

İbrahim Yazıcı

Selva Erdener - Okşadım Saçlarını (Beyaz Show) 02:38
Selva Erdener - Okşadım Saçlarını (Beyaz Show) 2.775 izlenme - 3 yıl önce Selva Erdener - Okşadım Saçlarını (Beyaz Show) 28 Subat 2014 (1080p)
Genco Erkal - Vatan Haini (Nazım Hikmet Şiiri) 06:17
Genco Erkal - Vatan Haini (Nazım Hikmet Şiiri) 682 izlenme - 2 yıl önce Büyük usta Genco Erkal, İbrahim Yazıcı'nın şefliğinde Bilkent Senfoni Orkestrası ve Devlet Çoksesli Korosu ile Fazıl Say'ın sergilediği Nazım Hikmet Oratoryosu'ndan Vatan Haini şiiri... Türkiye'de Nazım Hikmet denilince akla gelen ilk isimlerden olan Genco Erkal'ın performansı koro ile harmanlanınca ortaya müthiş bir eser çıkıyor. Tamamı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/62821/fazil-say-nazim-oratoryosu-110-yasinda-109-dakika
İbrahim Yazıcı'nın Cenazesi Ulucami'ye Getirildi! 01:16
İbrahim Yazıcı'nın Cenazesi Ulucami'ye Getirildi! 583 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Yazıcı'nın Cenazesi Ulucami'ye Getirildi!
İbrahim Yazıcı Cenaze Töreni | Hikmet Karaman Gözyaşları 01:13
İbrahim Yazıcı Cenaze Töreni | Hikmet Karaman Gözyaşları 387 izlenme - 4 yıl önce Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'dan duygusal konuşma... İbrahim Yazıcı için Atatürk Stadı'nda düzenlenen cenaze töreninde konuşan Hikmet Karaman göz yaşlarını tutamadı.
Bursaspor Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı Vefat Etti 02:07
Bursaspor Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı Vefat Etti 267 izlenme - 4 yıl önce Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı Hayatını Kaybetti. Pazar Günü Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu, Acıbadem Bursa Hastanesi'nde Yoğun Bakıma Kaldırılan 66 Ya...
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı Hayatını Kaybetti! 03:13
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı Hayatını Kaybetti! 169 izlenme - 4 yıl önce Eski Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Hastanede Yoğun Bakımda Tedavi Gören Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'yı Ziyaret Etti.
İbrahim Yazıcı - Mekanın Cennet Olsun 05:16
İbrahim Yazıcı - Mekanın Cennet Olsun 74 izlenme - 2 yıl önce 2009 Seçimlerinde, kimsenin başkanlık için cesaret edemeyeceği, milyonlarca lira borcu olan bir kulubün başına geçerek 16 Mayıs 2010 tarihinde Bursaspor'un şampiyonluğu ile Türk futboluna bir devrim yaşatıp Bursaspor takımına seviye atlatan, uzun süre konuşulan şike, teşvik suçlamaları hakkında Dik duruşunu hiç bir zaman bozmayan, Bursaspor'a sırtını dönen bir çok Bursalı iş adamını Bursasporlu yapan Türk futbolu adına örnek olarak gösterilen kulüp başkanlarından biri olan İbrahim Yazıcı'yı Saygı ile Anıyoruz... '' Mekanın Cennet Olsun Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı ''
Tarih Yazıcı - Belgesel (Fragman) 01:44
Tarih Yazıcı - Belgesel (Fragman) 140 izlenme - 2 yıl önce Ülke olarak, halkı kin ve nefrete sürükleyen, küfür eden , kavga eden yöneticiler yüzünden futboldan ve spordan soğuduğumuz bu günlerde, geçtiğimiz yıl yine bir futbol maçında rahatsızlanarak kalbine yenik düşen merhum başkanımız TERTEMİZ ŞAMPİYON İBRAHİM YAZICI için hazırlanan belgeleselin tanıtım filmidir. Tüpçüye oy vermeyen tek süperlig kulübü başkanıdır! Dik duruş yazıcı!
bursaspor başkanı ibrahim yazıcı ile röportaj 08:37
bursaspor başkanı ibrahim yazıcı ile röportaj 225 izlenme - 6 yıl önce bursaspor başkanı ibrahim yazıcı 1'e futbol'da bursaspor taraftarı ile emniyet güçleri arasında çıkan olaylar ve bursaspor-beşiktaş maçının ipali ile ilgili görüşlerini açıklıyor.twitter http//tinyurl.com/64bbuqgfacebook http//tinyurl.com/5spmfyg
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı Vefat Etti 00:55
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı Vefat Etti 103 izlenme - 4 yıl önce Bursaspor Baskani Ibrahim Yazici Vefat Etti.
'Tarih Yazıcı' Tanıtıldı 01:44
'Tarih Yazıcı' Tanıtıldı 74 izlenme - 3 yıl önce Bursaspor Kulübünün, geçen yıl 7 Mayıs’ta hayatını kaybeden başkanı İbrahim Yazıcı için ailesi tarafından hazırlatılan “Tarih Yazıcı” adlı belgeselin tanıtımı yapıldı.
Bursaspor Divan Kurulu Toplantısı 04:06
Bursaspor Divan Kurulu Toplantısı 31 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kuruldan detay- Bölükbaşı'nın konuşması Bursaspor Divan Kurulu Toplantısı- Bursaspor Kulübü Başkanı Bölükbaşı: - "İstikrar adına genel kurulda yeniden aday olacağım"- "Bizim hakkımızda yanlış düşünceler var. Biz Bursaspor'un 5 kuruşuna halel getirmedik" Bursaspor Kulübü Divan Kurulu Toplantısı, yeşil-beyazlı kulübün Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirildi.
Kadın Taraftarlar Bursaspor'un Şampiyonluğunun 4. Yılını Kutladı 02:27
Kadın Taraftarlar Bursaspor'un Şampiyonluğunun 4. Yılını Kutladı 27 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da çeşitli dernekler Timsah Arena’da bir araya gelerek, Bursaspor’un şampiyonluğunun 4. yılını pasta keserek kutladı.
14. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'ne Doğru 02:13
14. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'ne Doğru 25 izlenme - 2 yıl önce 14. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'ne doğru- Festival Yürütme Kurulu Başkanı Yağcı: "Bu yıl da çok güzel, özel ve dinamik bir festivalle karşınızda olacağız" Mersin Uluslararası Müzik Festivali Yürütme Kurulu Başkanı Selma Yağcı, 30 Nisan-24 Mayıs'ta 14'üncüsü düzenlenecek festivalin, çok özel ve dinamik olacağını söyledi.
14'üncü Mersin Uluslararası Müzik Festivali 04:49
14'üncü Mersin Uluslararası Müzik Festivali "İstanbul Senfonisi" ile Başladı 15 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 14. Mersin Uluslararası Müzik Festivali - Mersin Festival Orkestrası - Şef İbrahim Yazıcı'nın sahneye gelişi ve selamlaması - Orkestranın Fazıl Say'ın eseri "İstanbul Senfonisi"ni seslendirmesi - Orkestranın seyirciyi selamlaması - Festival Yürütme Kurulu Başkanı Selma Yağcı konuşması 14. Mersin Uluslararası Müzik Festivali- Festival, Mersin Festival Orkestrası'nın Fazıl Say'ın eseri olan "İstanbul Senfonisi"ni seslendirdiği konserle başladı Bu yıl 14'üncüsü gerçekleştirilen Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Fazıl Say'ın eseri olan "İstanbul Senfonisi", şef İbrahim Yazıcı'nın yönetimindeki, Mersin Festival Orkestrası tarafından seslendirilen konserle başladı.
İbrahim Yazıcı, Vefatının Üçüncü Yılında Kabri Başında Anıldı 01:38
İbrahim Yazıcı, Vefatının Üçüncü Yılında Kabri Başında Anıldı 5 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İbrahim Yazıcı'nın mezarındaki törenden detaylar Serkan Yazıcı'nın röportajı İbrahim Yazıcı, vefatının üçüncü yılında kabri başında anıldı Yazıcı'nın oğlu Serkan Yazıcı: "Değer vermesini bilirsek ve onları hak ettiği yere koyarsak eminim ki arkadan gelenler de onu geçmek için daha fazlasını yapmak isteyecektir" Bursaspor Kulübünün eski başkanlarından İbrahim Yazıcı'nın vefatının üçüncü yılı dolayısıyla kabri başında anma töreni yapıldı.
Bursaspor, İbrahim Yazıcı'yı andı 02:39
Bursaspor, İbrahim Yazıcı'yı andı 8 izlenme - 2 yıl önce Bursaspor Kulübünün eski başkanlarından İbrahim Yazıcı'nın kabri başında, vefatının ikinci yılı dolayısıyla anma töreni yapıldı.
Kadın Taraftarlar Şampiyonluğun 4. Yılını Kutladı 02:27
Kadın Taraftarlar Şampiyonluğun 4. Yılını Kutladı 17 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da çeşitli dernekler Timsah Arena'da bir araya gelerek, Bursaspor'un şampiyonluğunun 4. yılını pasta keserek kutladı.
Kadın Taraftarlar Bursaspor'un Şampiyonluğunun 4. Yılını Kutladı 02:27
Kadın Taraftarlar Bursaspor'un Şampiyonluğunun 4. Yılını Kutladı 14 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da çeşitli dernekler Timsah Arena’da bir araya gelerek, Bursaspor’un şampiyonluğunun 4. yılını pasta keserek kutladı.
Kadın Taraftarlar Şampiyonluğun 4. Yılını Kutladı 02:27
Kadın Taraftarlar Şampiyonluğun 4. Yılını Kutladı 8 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da çeşitli dernekler Timsah Arena'da bir araya gelerek, Bursaspor'un şampiyonluğunun 4. yılını pasta keserek kutladı.