Hoşgeldiniz!

İbret Videoları İzle

Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım 03:58
Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım 281.960 izlenme - 4 yıl önce Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım çekeceğim bir duman unutuldun yarim kalmadı ki hatıran bir gece kapımda ağlayasın durmadan yaşamak sana haram bu gece kapında yakacağım cigara çıkmazsan akıldan çekeceğim bir duman bu gece kapında yakacağım cigara çıkmazsan çekeceğim bir duman bir gece kapında ağlayasın durman ölümdür kurtuluş yaşamak sana haram gidelim demek isterdin sana
Karamsar Sair İbret 02:50
Karamsar Sair İbret 54.894 izlenme - 3 yıl önce Karamsar Sair İbret
Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım 05:25
Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım 74.426 izlenme - 3 yıl önce Daha FazLası içiN aßoNem oL https://www.youtube.com/user/GsbinDokuzyuzbes1905 KALİTENİN ADRESİ Daha Fazlası İçin Abone Olun.
sahada ölüm ibret 01:12
sahada ölüm ibret 94.831 izlenme - 9 yıl önce
Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım 04:57
Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım 51.354 izlenme - 4 yıl önce Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım
İbretlik Zombi 06:02
İbretlik Zombi 25.200 izlenme - 3 yıl önce İbretlik Zombi
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 07:15
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 31.070 izlenme - 3 yıl önce 11 yaşında esrar kullanmaya başlayan ve daha sonra bonzai illetine başlayan genç, zor da olsa bu illetten kurtuluyor. Bonzai içip kurtulan gençten tavsiyeler.
İbret - Ül Versite 04:59
İbret - Ül Versite 46.769 izlenme - 10 yıl önce
Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım 04:57
Karamsar Şair - İbret Olsun Yaşantım 28.765 izlenme - 3 yıl önce Çakır Record's
allahım beni geri döndür ibret 3 bölümü 08:07
allahım beni geri döndür ibret 3 bölümü 63.511 izlenme - 9 yıl önce
İbret - Ül Versite 2 / 1 08:21
İbret - Ül Versite 2 / 1 46.641 izlenme - 10 yıl önce İbret - Ül Versite 2 Bölüm 1
18 Yaşındaki Gencin 3 Saatlik Kabir Azabı 09:47
18 Yaşındaki Gencin 3 Saatlik Kabir Azabı 9.643 izlenme - 3 yıl önce 18 Yaşındaki Gencin 3 Saatlik Kabir Azabı
bir ibretlik videosu 02:35
bir ibretlik videosu 31.054 izlenme - 10 yıl önce bir kadının başından gecen kazadan sonra başına gelenler ve cocuguna hala nasıl baktıgının bir videosu
Ashabı Kehf'in ibretlik kıssası - Ebubekir Şatıri 06:33
Ashabı Kehf'in ibretlik kıssası - Ebubekir Şatıri 12.093 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış "Ashabı Kehf'in ibretlik kıssası" (Kehf Suresi 9-26) ile ilgili kıssaya buradan ulaşabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde öğrenebilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İbret - Ül Versite 2 / 2 07:36
İbret - Ül Versite 2 / 2 32.407 izlenme - 10 yıl önce İbret - Ül Versite 2 Bölüm 2
Bonzai'nin Korkunç Etkisi! ( İbretlik ) 00:57
Bonzai'nin Korkunç Etkisi! ( İbretlik ) 11.695 izlenme - 3 yıl önce Bonzai'nin Korkunç Etkisi ( İbretlik )__xclas______
allah diyen aslan 03:30
allah diyen aslan 36.172 izlenme - 9 yıl önce insanlara ibret olsun
Özgecan Aslan'la İnsanlığımız Da Yandı! 00:50
Özgecan Aslan'la İnsanlığımız Da Yandı! 6.653 izlenme - 2 yıl önce Özgecan Aslan 20 Yaşında bir üniversite öğrencisiydi... Tutkusuz, aşksız, sevgisiz, kalpsiz sözümona insanlar tarafından önce tecavüz edilip sonra yakıldı. Aşksız, sevgisiz tutku hayvanlıktır, kalbe, duygulara, hislere, vicdana sahip olan bir insana ait değildir aşksız, sevgisiz, zorla yaşanan bir tutku. Özgecan Aslan'la birlikte insanlığımız da yandı. Sözün bittiği yerdeyiz..
Hendek sahiplerinin helakı - Ebubekir Şatıri 01:16
Hendek sahiplerinin helakı - Ebubekir Şatıri 9.637 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış "Hendek sahiplerinin helakı" (Buruc Suresi 1-10) ile ilgili kıssaya buradan ulaşabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde öğrenebilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Süleyman Hilmi Tunahan Hzlerinin Hayatı İbretlik 04:03
Süleyman Hilmi Tunahan Hzlerinin Hayatı İbretlik 11.868 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Bey
Sebe kavminin helakı - Ebubekir Şatıri 02:25
Sebe kavminin helakı - Ebubekir Şatıri 8.775 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış "Sebe kavminin helakı" (Sebe Suresi 15-21) ile ilgili kıssaya buradan ulaşabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde öğrenebilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Cok Guzel Bı Ilahı Ve Slayt 05:06
Cok Guzel Bı Ilahı Ve Slayt 22.229 izlenme - 9 yıl önce gururlanma ınsan oglu olmemeye caren mı var yakası yok ak gomlegı gıymemeye caren mı var
Hasanin Ruyasi (Mutlaka İzleyin-İbretlik) 30:20
Hasanin Ruyasi (Mutlaka İzleyin-İbretlik) 4.777 izlenme - 3 yıl önce Hasan'ın rüyası (Mutlaka izleyin-ibretlik).
Cumartesi halkının imtihanı - Ebubekir Şatıri 01:49
Cumartesi halkının imtihanı - Ebubekir Şatıri 8.135 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış "Cumartesi halkının imtihanı" (Araf Suresi 163-167) ile ilgili kıssaya buradan ulaşabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde öğrenebilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
hız tutkunlarına ibret olacak talihsiz kaza !! 01:11
hız tutkunlarına ibret olacak talihsiz kaza !! 26.456 izlenme - 7 yıl önce hız tutkunlarına ibret olacak talihsiz kaza !!
Karye halkının helakı - Ebubekir Şatıri 03:51
Karye halkının helakı - Ebubekir Şatıri 7.592 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış "Karye halkının helakı" (Yasin Suresi 13-32) ile ilgili kıssaya buradan ulaşabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde öğrenebilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İbretlik Video 00:44
İbretlik Video 7.526 izlenme - 7 yıl önce sahip olduğumuz değerlere şükredelim
Azmin Zaferi 01:53
Azmin Zaferi 24.232 izlenme - 10 yıl önce azmin elinden hiçbirşey kurtulmuyor güzel bir örnek İZLEYİN
Ashabul Fil'in helak edilmesi - Ebubekir Şatıri 00:40
Ashabul Fil'in helak edilmesi - Ebubekir Şatıri 6.685 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin sesinden hazırlanmış "Ashabul Fil'in helak edilmesi" (Fil Suresi) ile ilgili kıssaya buradan ulaşabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde öğrenebilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Namazla İlgili İbretlik Videosu 10:07
Namazla İlgili İbretlik Videosu 6.305 izlenme - 3 yıl önce Namazla İlgili İbretlik Videosu