Hoşgeldiniz!

ibretlik video

Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap 00:10
Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap 373.870 izlenme - 5 yıl önce Sokak röportjlarında Eşcinsellik Sorusuna Verilen ibretlik Cevap
Maymunlardan İlk Yardım Tatbikatı 00:23
Maymunlardan İlk Yardım Tatbikatı 24.685 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada yayınlanan bir videoda, iki maymun yerde yatan başka bir maymunu sedyeye almak istiyor. Koşarak yerde yatan arkadaşlarının yanına gelen iki maymuna yardım eden bir kişi yerde yatan maymunu sedyeye yatırıyor ancak maymun sedye için biraz büyük kalıyor
İbretlik Videolar 00:46
İbretlik Videolar 46.461 izlenme - 5 yıl önce İbretlik Videolar Tıkla İzle 18
Allah Diyen Pense 02:33
Allah Diyen Pense 15.694 izlenme - 3 yıl önce 360 TV'de yayınlanan Ramazan programına konuk olan Çay House ekibinin 'Allah diyen pense' videosu.
köpeklerin ezana duydugu saygı ibretlik bir video 09:58
köpeklerin ezana duydugu saygı ibretlik bir video 50.938 izlenme - 8 yıl önce köpeklerin ezana duydugu saygı ibretlik bir video köpekler bile allahı zikrediyo biz insanlar...
İbretlik Siyah Adam Türbanlı Kız Yakınlaşması 01:15
İbretlik Siyah Adam Türbanlı Kız Yakınlaşması 14.538 izlenme - 2 yıl önce Türbanlı bacımız arkadan tacizci var diyo fakat olaylar degişiyor izliyoruz. İbret alınacak bir kesit...
Kepçenin İbretlik Sonu 02:50
Kepçenin İbretlik Sonu 10.749 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyorki gezegende bir ibretlik olay yaşanmasın. Kepçe büyük bir kayığa yüklenmeye çalışılırken oluşan bir dengesizlik sonucu hem kayık hem de kepçe suyun dibini boyluyor.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi A2 Takımının Yediği İbretlik Gol 00:36
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi A2 Takımının Yediği İbretlik Gol 6.713 izlenme - 1 yıl önce Büyükşehir Gaziantep A2 Takımı tarihi bir gol yedi.Kalecinin penaltıyı kurtarmasına sevinen futbolcu, koşarak kaleciye sarıldı.O sırada kalecinin elinden düşen top ağlara girmesi böyle görüntülendi.
şaka yaparken bir daha düşünün - ibretlik video! 01:21
şaka yaparken bir daha düşünün - ibretlik video! 44.727 izlenme - 7 yıl önce şaka yapacağınız kişinin mutlaka yapacağınız şakaları kaldırabilecek biri olmasına dikkat edin...
Allah Diyen Papağan Metrobüs Yolcularını Hayrete Düşürdü 00:45
Allah Diyen Papağan Metrobüs Yolcularını Hayrete Düşürdü 5.404 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da metrobüste sahibinin omuzunda yolculuk eden papağanın Allah'ı zikretmesi görenleri hayrete düşürdü. Zincirlikuyu'dan Beylikdüzü istikametine giden metrobüsteki yolcular, papağan sürpriziyle karşılaştı. Sahibinin omzunda yolculuk eden papağan metrobüste ilgi odağı olurken, papağanın “Allah” demesi yolcuları hayrete düşürdü. "3 AY SONRA O DA BAŞLADI 'ALLAH' DEMEYE" Avcılar'da yaşayan Nazım Cihan, papağanı Paşa'ya iki yıldır gözü gibi baktığını söyledi. Paşayı yanından bir an olsun ayırmayan Cihan, metrobüse bile papağanıyla bindiğini belirtti. Papağanın 7 yaşında olduğunu söyleyen Cihan, "2 yıldır ben bakıyorum. İlk zamanlar yabani bir hayvandı ama daha sonra alıştı. Ben sürekli metrobüse papağanımla birlikte biniyorum. Metrobüsteki diğer yolcularda papağana baya bir ilgi gösteriyor, eğleniyorlar, stres atıyorlar. Bir kelimeyi öğretmem 3 ayı buluyor. Çok üzerine düştüm günde bin kere Allah diyordum o da dinliyordu, bakıyordu. 3 ay sonra o da başladı ‘Allah, Allah’ demeye" dedi.
hızın getirdiği felaket; lütfen ibret alın!... 04:51
hızın getirdiği felaket; lütfen ibret alın!... 13.924 izlenme - 7 yıl önce kendi keyfi için başka hayatları tehlikeye atanlara ibretlik...
Ağaçların Secdeye Gelmesi (İbretlik) 00:38
Ağaçların Secdeye Gelmesi (İbretlik) 5.128 izlenme - 3 yıl önce Bir tane vatandaş arabayla seyir halinde giderken bir anda önündeki ağaçlar tek tek düşmeye başlıyor. İbretlik bir görüntü...
Suriye'de Yeni Doğan Bebeğin Allah Demesi (İbretlik) 00:56
Suriye'de Yeni Doğan Bebeğin Allah Demesi (İbretlik) 5.351 izlenme - 3 yıl önce ulan bebek bu yahu bildiğin buz gibi ıngaaa da ıngaa işte. heaa kaldı ki videoda fotomontaj biraz zor olur zaten pek sevgili iha spikerisi. offf yıl oldu 2014 halen mi ibretlik allah diyen videoları yaaa
Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 01:00
Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 2.651 izlenme - 1 yıl önce Sen çalış çabala üniversiteyi bitir iş bulama. Galiba bu birçoğumuzun yaşadığı bir sorun. Sevgili flash tv'nin duyarlı yapımcılarının dikkat çektiği bu konuyu izliyoruz.
Messi ve Alves'in Maç Öncesi İbretlik Isınmaları 00:38
Messi ve Alves'in Maç Öncesi İbretlik Isınmaları 4.543 izlenme - 3 yıl önce Efenim, Paris Saint Germain ve Barcelona'nın geçenlerde şampiyonlar ligi çeyrek final elemesinde karşılaştıkları ve 2-2 biten maç hepimizin malumu... İşte bu maç öncesinde Messi ve Alves'in ısınmalarını izliyoruz..
Tuğba Ekinci İle İbretlik Detone Show 04:36
Tuğba Ekinci İle İbretlik Detone Show 3.350 izlenme - 3 yıl önce Tuğba Ekinci'nin 19 Ocak 2014 tarihli Bülent Ersoy Show'da sahnelemiş olduğu efsane detone performansı. Her ne kadar suçu başka yerlere atmaya çalışsa da pek inandırıcı olmuyor tabi. Esas beni şaşırtan özgüveni oldu, hem Bülent Ersoy Show'a çık hem de Delikanlım gibi zor bir parçayı canlı söylemeye çalış. Vermeyince mabud neylesin mahmut diyip sözü Tuğba Hanım'a bırakıyorum.
Tüyleri Diken Diken Eden İbretlik Namaz Öyküsü - Sözler Köşkü 02:09
Tüyleri Diken Diken Eden İbretlik Namaz Öyküsü - Sözler Köşkü 4.816 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar hep bahane buluyorsunuz namaz konusunda. Ama videoda anlatılan kahramanı hepimiz iyi dinleyelim. Namaz kılacak yeri olmamasına rağmen tuvalete seczade serip namazını aksatmadan kılıyor. Bla, bla, bla tipik acıtasyon tipik ezilmişlik sömürüsü buyrun izliyoruz.
Baloncu Abimizden İbretlik Asgari Ücret Yorumu 00:13
Baloncu Abimizden İbretlik Asgari Ücret Yorumu 2.281 izlenme - 2 yıl önce Abimiz yüksek ihtimal önemli mercilere çok ince mesaj göndermiş. Başka türlü de olabilir tabii. İbretle izleyelim.
Evrim Teorisinin İbretlik Çöküşü 02:08
Evrim Teorisinin İbretlik Çöküşü 1.915 izlenme - 3 yıl önce Evrim teorisinin 9533.defa nasıl çöktüğünü kitapçı amcamız geçmişe dönerek anlatıyor. İbretle izliyoruz.
Bir Dostluk We İbret Wideosu 05:28
Bir Dostluk We İbret Wideosu 2.022 izlenme - 8 yıl önce
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu (Devam) 01:37
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu (Devam) 1.958 izlenme - 3 yıl önce Ölü balığı kendilerine eğlence kaynağı yapan 'salak' ve 'şımarık' kızların (bunları bilerek diyorum yorumlara inat) balığı çıkarma operasyonunun devam videosu. Şu yorumlarda yok şımarık mı olmuşlar yok böyle yapınca salak mı olmuşlar diye sallayanlar da gidiniz ve mabadınıza balık sokup eğlenebilirsiniz :) Umarım videodaki her şeyin bokunu çıkaran , dozunu bilmeyen , aşırılıktan zevk alan insanları savunmazsınız. İyi seyirler.
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 03:39
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 2.243 izlenme - 3 yıl önce İki salak kız ölü balıkla oyuncak gibi oynarken ilahi adalet balığın dikenleri kızın baldırlarına saplanıyor. Bu salak şımarık kızların olduğu ve çeken dangalağın kahkahalarıyla sizleri başbaşa bırakıyorum. İyi seyirler.
Volkan Demirel İbretlik Soru - Yabancı Adam Türkçe Yazılanları Nasıl Anlayabilir? 01:14
Volkan Demirel İbretlik Soru - Yabancı Adam Türkçe Yazılanları Nasıl Anlayabilir? 1.704 izlenme - 3 yıl önce Volkan Demirel'in bugün yaptığı olay ropörtajdan ufak bir kesit. Volkan'ın sorduğu soru hepimize ibret olacak cinsten. Aceba kendisi Tercüman diye bir mesleğin varlığından haberdar mı bilinmez.
Allah Diyen Karga 2 01:02
Allah Diyen Karga 2 965 izlenme - 3 yıl önce Anne, Allah ve benzeri kelimeleri eden evcil ve ya esir hayvanları biliyoruz da, tamamen özgür bir kuşun Allah demesi ilginç. Muhtemelen cami etrafında çok geziniyor. İsteyen ateist, açıklama yapabilir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57393/allah-diyen-karga-flash-tv
Semum - İbretlik Sahne 08:23
Semum - İbretlik Sahne 1.144 izlenme - 3 yıl önce Bir kadının içine girip onu ele geçiren iblisin, mübarek abimiz tarafından mağlup edilişini huşu içinde izliyoruz.
Aceminin Ahını Alan Tırın İbretlik Sonu 00:25
Aceminin Ahını Alan Tırın İbretlik Sonu 385 izlenme - 1 yıl önce Acemi sürücünün arabasını istop ettirmesi üzerine arkada beklemek yerine artislik yapan tır şoförü otobüse yandan girdi. Hayır ne gerek vardı kardeşim?
Üzerinde Allah Yazan Yumurta (İbretlik) 03:34
Üzerinde Allah Yazan Yumurta (İbretlik) 774 izlenme - 3 yıl önce Adana'nın Karaisalı İlçesi'nde işsiz 37 yaşındaki Mehmet Akdağ'ın kümeste beslediği tavuğu üzerinde Arapça harflerle 'Allah' yazan yumurta yumurtladı. Yumurtayı aldığı gibi müftüye giden Mehmet abimiz müftünün güzel bir mucize lafına tatmin olmamış ki eczaneci Kazım Beye de gösterir sonun da ikna olan abimiz bunun mucize olduğuna kanaat getirir. yumurtanın, çocuklarının ve ailenin kurtuluşunun bir işareti olduğuna inanması da ilginç.. ey yumurtaya can veren rabbim şu millete de bir akıl ver..
Sizin Böyle Bir Dostunuz Oldu mu? (İbretlik Ödülsüz Kısa Film) 02:54
Sizin Böyle Bir Dostunuz Oldu mu? (İbretlik Ödülsüz Kısa Film) 767 izlenme - 3 yıl önce Öğretmen öğrencilerine bir ödev vererek, en sevdikleri kişiyi ve onu sevmesine sebep olan huylarını yazmasını ister. Ve ortaya böyle bir sonuç çıkar.
İbretlik Ezan Çiçeği 01:30
İbretlik Ezan Çiçeği 617 izlenme - 3 yıl önce Bu sabah gördüm ibretimi aldım hemen sizler de faydalanın diye buraya da yükledim. Ezan çiçeği diye bir çiçek varmış. Bu çiçek ezan okunduğunda açıyormuş. İzleyin kendi gözlerinizle görün efendim.
Hayvanlar Alemindeki Muhabbetler (İbretlik) 03:18
Hayvanlar Alemindeki Muhabbetler (İbretlik) 469 izlenme - 2 yıl önce Yaratıcı Türk bir ekip tarafından yapılan profesyonel seslendirme. Amaç eğlence olsun diye, espirilerle süsledikleri seslendirmeler o kadar eğreti durmuş ki, zaman zaman bu ekibin arasında bir kişi de "aga bir yerde sıkıntı var gibi sanki ha?" dememiş mi diye düşünüyor insan. İzliyoruz