Hoşgeldiniz!

iç güvenlik paketi

Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ: 05:47
Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ: "Türk Bayrağı Bugün Kobani Halkının Güvencesiyle Orada... 189 izlenme - 3 yıl önce HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Yüksekdağ: - "Bugün Süleyman Şah Türbesi Kobani sınırları içindedir.
RTE - Bu Kanun Çıkacak 00:38
RTE - Bu Kanun Çıkacak 113 izlenme - 3 yıl önce Muhalefet partileri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, AKP adına siyaset yapmakla ve ettiği tarafsızlık yeminine uymamakla suçluyor. Erdoğan bugün Elazığ'daydı ve gündeminde İç Güvenlik Paketi vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Öyle de yapsanız böyle de yapsanız bu kanun çıkacak" dedi.
Kamer Genç, Amerika'da Tedavi Görüyor 00:47
Kamer Genç, Amerika'da Tedavi Görüyor 117 izlenme - 3 yıl önce İç Güvenlik Paketi görüşmelerinde yokluğu hissedilen isimlerden CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in hastalığı nedeniyle Amerika'da tedavi gördüğü ortaya çıktı.
Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ - İç Güvenlik Paketi 04:44
Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ - İç Güvenlik Paketi 111 izlenme - 3 yıl önce HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Yüksekdağ: - "Bugün Süleyman Şah Türbesi Kobani sınırları içindedir.
Ahmet Hakan'dan Gezi Ayarı 02:47
Ahmet Hakan'dan Gezi Ayarı 64 izlenme - 3 yıl önce iç güvenlik yasa tasarısı ile ilgili gelişmeleri hepimiz görüyoruz arkadaşlar. Hükümet kendi polis devletini oluşturmak için pompalıyorda pompalıyor. Bunun için de garip ağız yapısına sahip tam konuya vakıf olmayan insanları salıyor ekranlara salıyor gastelere ee sonuç çelişen görüşler garip beyanlar. Daha geçen İsmail abi veriyordu ayarı. Bu videoda da Ahmet abi atarlanmış izleyelim efendim..
Davutoğlu: İlk Nüfusumda Soyadım Kalkan'dı 00:36
Davutoğlu: İlk Nüfusumda Soyadım Kalkan'dı 64 izlenme - 3 yıl önce İç Güvenlik Paketi'ndeki yenilikler hakkında bilgi veren Başbakan Ahmet Davutoğlu "Soyadı Kanunu geldiğinde bizim soyadımız Kalkan'mış" dedi.
21 Şubat 2015 TBMM Oturumu - Kahrolsun Faşizm - Süleyman Çelebi 05:08
21 Şubat 2015 TBMM Oturumu - Kahrolsun Faşizm - Süleyman Çelebi 60 izlenme - 3 yıl önce 21 Şubat 2015 TBMM oturumunda Süleyman Çelebi 5 dakika boyunca Kahrolsun faşizm dedi.
Olayların ardından TBMM'nin ruh hali 01:15:08
Olayların ardından TBMM'nin ruh hali 65 izlenme - 3 yıl önce İç güvenlik paketi görüşmeleri nedeniyle Meclis'te yaşanan olaylar, kavgalar ve saldırıların ardından TBMM'nin ruh hali nasıl? MHP Milletvekili Ali Uzunırmak ve olaylarda yaralanan CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu, 360 Derece'de Şirin Payzın'ın sorularını yanıtladı. AK Parti'den miletvekili aday adayı eski Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'de neden milletvekili olmak istediğini anlattı. Gazeteci Yazar Levent Gültekin ise gündemdeki konuları değerlendirdi."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
İç Güvenlik Reformu Paketi Çıkacaktır 05:04
İç Güvenlik Reformu Paketi Çıkacaktır 50 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu, "Bir haftalık erteleme, iç güvenlik paketinin zamana yayıldığı veya vazgeçildiği intibası oluşturmasın. İç güvenlik paketi çıkacaktır, çıkacaktır, çıkacaktır" dedi.
Demirtaş - İç Güvenlik Paketi 01:36
Demirtaş - İç Güvenlik Paketi 27 izlenme - 3 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: "(İç Güvenlik Paketi) Gücümüz yettiğince, nefesimiz yettiğince yasanın çıkmaması için elimizdeki bütün gücü kullanacağız, bütün muhalefet milletvekilleriyle ortak hareket edeceğiz, Meclis'i aylarca kilitleyeceğiz.
Veli Ağbaba - İç Güvenlik Paketi 02:43
Veli Ağbaba - İç Güvenlik Paketi 15 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Başkanlık sistemi, bizim açımızdan kabul edilebilir bir şey değil" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Başkanlık sistemi, bizim açımızdan kabul edilebilir bir şey değil" dedi.
CHP'lilerden Gece Basın Toplantısı 04:05
CHP'lilerden Gece Basın Toplantısı 12 izlenme - 3 yıl önce CHP'lilerden gece basın toplantısı- CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: - "Bu paketin iç güvenlikle, özgürlüklerle hiçbir ilgisi yok. Bu paketin adı polis devleti paketidir"- Grup Başkanvekili Altay: - "AKP'li Saral ve Külünk'ün vahşi, fiziki şiddet içeren saldırılarını, kürsüde duran tokmağı alarak milletvekillerinin kafasına gözüne savurmasını esefle kınıyorum"- Grup Başkanvekili Gök: - "Bundan sonra da direneceğiz" CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, "iç güvenlik paketinin iç güvenlikle, özgürlüklerle hiçbir ilgisi yoktur.
Bozdağ - İç Güvenlik Paketi 05:27
Bozdağ - İç Güvenlik Paketi 12 izlenme - 3 yıl önce Adalet Bakanı Bozdağ: - "(İç Güvenlik Paketi) Bu paket vatandaşımızın güveni, huzuru, güvenliği, barış içerisinde yaşaması için hazırlanmış bir pakettir"- "(Kılıçdaroğlu'nun pakete ilişkin açıklamaları) Doğrudan doğruya vatandaşı sokağa davet eden, direnişe davet eden, bence çok talihsiz bir açıklama yapmıştır" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "İç Güvenlik Paketi"ne ilişkin, "Bu paket vatandaşımızın güveni, huzuru, güvenliği, barış içerisinde yaşaması için hazırlanmış bir pakettir" dedi.
Davutoğlu - İç Güvenlik Paketi 04:54
Davutoğlu - İç Güvenlik Paketi 11 izlenme - 3 yıl önce -Başbakan DavutoğluANKARA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İl, İl Teşkilat, İl Seçim İşleri ve İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanları Eğitim Toplantısı'na katıldı.
Buldan'dan İç Güvenlik Paketi Açıklaması 02:25
Buldan'dan İç Güvenlik Paketi Açıklaması 13 izlenme - 3 yıl önce Halkların Demokratik Partisi (HDP) Grup Başkanvekili ve Iğdır Milletvekili Pervin Buldan, “Genel kurulda şimdiye kadar paketin içinde geçen maddelerin Tekrir-i Müzakere yöntemiyle tekrar gündeme gelecek, bizim karşı çıktığımız 1’nci bölümdeki 16 madde Tekrir-i Müzakere yöntemiyle değişecek” dedi.
Akdoğan: 04:56
Akdoğan: "Vesayet Odakları, Türkiye'de Her Zaman Demokratik Reformlara Karşı Olmuşlardır" 5 izlenme - 3 yıl önce Valiler Buluşması-Başbakan Yardımcısı Akdoğan: -"(İç Güvenlik Paketi) Vesayet odakları, Türkiye'de her zaman demokratik reformlara ve kendi hakimiyetlerini kıracak düzenlemelere karşı olmuşlardır.
Atalay: 03:08
Atalay: "İç Güvenlik Paketi'ni Geri Çekmek Gibi Bir Kararımız Yok" 5 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, "İç Güvenlik paketi'ni geri çekmek gibi bir kararımız yok. MYK'da da gündeme gelmedi" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba - İç Güvenlik Paketi 02:22
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba - İç Güvenlik Paketi 5 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Biz orada (TBMM) olduğumuz müddetçe o İç Güvenlik Yasası geçmeyecek çünkü Türkiye'ye demokrasi getiren parti biziz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Biz orada (TBMM) olduğumuz müddetçe o İç Güvenlik Yasası geçmeyecek çünkü Türkiye'ye demokrasi getiren parti biziz" dedi.
Davutoğlu: 05:50
Davutoğlu: 4 izlenme - 3 yıl önce -Başbakan DavutoğluANKARA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İl, İl Teşkilat, İl Seçim İşleri ve İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanları Eğitim Toplantısı'na katıldı.
Bahçeli: Dileğim Bu Tasarının Meclis Gündemine Hiç Alınmamasıdır 04:10
Bahçeli: Dileğim Bu Tasarının Meclis Gündemine Hiç Alınmamasıdır 4 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İç Güvenlik Paketi'nin görüşmelerinin AK Parti tarafından ertelendiğini anımsatarak, "Dileğim bu tasarının Meclis gündemine hiç alınmamasıdır.
Akdoğan: 04:49
Akdoğan: "Uluslararası Anlaşmaya Göre, Süleyman Şah Türbesi Neredeyse Vatan Toprağı Orasıdır" 3 izlenme - 3 yıl önce Valiler Buluşması-Başbakan Yardımcısı Akdoğan: -"(İç Güvenlik Paketi) Vesayet odakları, Türkiye'de her zaman demokratik reformlara ve kendi hakimiyetlerini kıracak düzenlemelere karşı olmuşlardır.
Pakete Yüzde 80 Destek Var 01:06
Pakete Yüzde 80 Destek Var 4 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanı Ala, "İç Güvenlik Paketi"ne ilişkin, "Halkın desteği çok olumlu, araştırmalar yaptık yüzde 80 destek var" dedi.
Artı Eksi Dünya 33. Bölüm / İç Güvenlik Paketi ve Şah Fırat Operasyonu 47:21
Artı Eksi Dünya 33. Bölüm / İç Güvenlik Paketi ve Şah Fırat Operasyonu 3 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/198895/Arti-Eksi-Dunya/Arti-Eksi-Dunya-33-Bolum-/-Ic-Guvenlik-Paketi-ve-Sah-Firat-Operasyonu A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Davutoğlu: 04:07
Davutoğlu: 2 izlenme - 3 yıl önce -Başbakan DavutoğluANKARA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İl, İl Teşkilat, İl Seçim İşleri ve İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanları Eğitim Toplantısı'na katıldı.
Artı Eksi Dünya 35. Bölüm / PKK'nın Silahsızlanma İddiası ve Öcalan'ın Müzakereye Sunduğu 10 Madde 49:29
Artı Eksi Dünya 35. Bölüm / PKK'nın Silahsızlanma İddiası ve Öcalan'ın Müzakereye Sunduğu 10 Madde 1 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/199681/Arti-Eksi-Dunya/Arti-Eksi-Dunya-35-Bolum-/-PKKnin-Silahsizlanma-Iddiasi-ve-Ocalanin-Muzakereye-Sundugu-10-Madde A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo