Hoşgeldiniz!

iç savaş

RPG Roketinden Son Anda Kurtulmak - Suriye 00:14
RPG Roketinden Son Anda Kurtulmak - Suriye 648.873 izlenme - 12 ay önce Suriye'de iç savaşın başlangıcından beri en ilginç videolardan biri. İzliyoruz efendim...
Suriye Her Zaman Güzeldir - Suriye Tanıtımı 01:43
Suriye Her Zaman Güzeldir - Suriye Tanıtımı 3.755 izlenme - 3 ay önce 5 yıldır iç savaşın yaşandığı Suriye'de sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi çekilen bu tanıtım videosunu izliyoruz. Suriye Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan görüntülerin hangi kafa ile çekildiği merak konusu.
Darbelere Karşı Halkın Silahlandırılmasını İsteyen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı 00:58
Darbelere Karşı Halkın Silahlandırılmasını İsteyen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı 2.512 izlenme - 5 ay önce Nasıl bir yorum yazacağımı bilemiyorum. Çok daha kanlı günler bizleri bekliyor gibi.
5 Dil Bilen Suriyeli Kağıt Toplayıcısı 00:59
5 Dil Bilen Suriyeli Kağıt Toplayıcısı 3.355 izlenme - 7 ay önce Suriye'deki iç savaştan kaçarak türkiye'ye sığınan 44 yaşındaki Nadir İbrahim. Türkiye'de yüklü miktarda parasını da dolandırıcılara kaptırınca istanbul'da geçimini kağıt toplayarak sürdürüyor.
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 03:17
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 2.351 izlenme - 7 ay önce Suriye'de IŞİD kontrolündeki bölgeden Kilis'e atılan roketler nedeniyle ölenlerin sayısı 20'yi aştı. Ocak ayından bu yana IŞİD'in en az 70 roket attığı Kilis'te halk "Neden engel olunmuyor?" diye tepki gösteriyor. Kilis'te okullar tatil edilmedi ama aileler, güvenlik kaygısı nedeniyle çocuklarını okula göndermiyor. Roket saldırıları sonucu hayatını kaybeden çocuklardan biri beş yaşındaki Nisa Döne Sezer. Nisa'nın annesi Zehra, kızının cenazesinde "Yavrum, parka gitmeliyken mezarlığa geldin" diye isyan ediyor. Selin Girit ve Göktay Koraltan'ın haberi.
Kaptan Amerikanın Hydra Ajanı Çıkması 03:49
Kaptan Amerikanın Hydra Ajanı Çıkması 1.904 izlenme - 5 ay önce Çizgi-romanlarda geçen hafta çok önemli bir değişiklik oldu. Kaptan Amerika, Hydra ajanı çıktı! Biz de çizgi-romanı okuyup size açıkladık!
Darkorbit Tr2 08:48
Darkorbit Tr2 7.480 izlenme - 7 yıl önce zagross ve yönetmen
Bir Aile Üç Hikaye 02:41
Bir Aile Üç Hikaye 675 izlenme - 9 ay önce Engelli olan karı koca ve 4 küçük çocuğu olan bir ailenin Suriye iç savaşından kaçıp, Türkiyeye sığınarak hayata sıfırdan tutunmaya çalışan bir ailenin iç burkan görüntüleri
Fuat-Ceza-Ayben İç Savaş 02:38
Fuat-Ceza-Ayben İç Savaş 4.547 izlenme - 8 yıl önce
KAPTAN AMERİKA'NIN GÜCÜ! - Crazy Craft - Modlu Minecraft #2 44:10
KAPTAN AMERİKA'NIN GÜCÜ! - Crazy Craft - Modlu Minecraft #2 1.461 izlenme - 11 ay önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2000 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(İndir): http://bit.ly/AzizGamingMobil Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Fairuz - Li Beirut 04:13
Fairuz - Li Beirut 1.036 izlenme - 1 yıl önce Büyülü ses Feyruz'un, iç savaşın bütün hüznünü içinde taşıyan, ölümsüz bir eser; hepimizin tanıdığı tınılar. Söz konusu Beyrut olsa da insanın memleketine duduğu sevgidir aslında...Dinliyoruz.
Darkorbit Tr2 Tc Ve Dln Kıyım 03:38
Darkorbit Tr2 Tc Ve Dln Kıyım 4.487 izlenme - 6 yıl önce tc ve dln kıyıyoruz daha ne olsun d
Darkorbit Eıc İç Savaş Tr1 02:59
Darkorbit Eıc İç Savaş Tr1 2.462 izlenme - 7 yıl önce
Ölüm Çiçegi-Darkorbit Tr3-İç Savaş 07:50
Ölüm Çiçegi-Darkorbit Tr3-İç Savaş 2.565 izlenme - 6 yıl önce 3gen m-k kardeşliği...iç savaş böyle yapılır..
Kaptan Amerika  İç Savaş Fragman Civil War Türkçe Dublaj Fragman | Sinepedia.Net 02:26
Kaptan Amerika İç Savaş Fragman Civil War Türkçe Dublaj Fragman | Sinepedia.Net 477 izlenme - 1 yıl önce Kaptan Amerika İç Savaş ( Captain America Civil War) Film'inin Meraklı Beklenen Fragmanı Üstelik Türkçe Dublaj İle Karşınızda. Sinepedia.Net Keyifli Seyirler Diler. Film Takip : www.sinepedia.net
Darkorbit Tr5 Asl Klanı İşbaşında 03:34
Darkorbit Tr5 Asl Klanı İşbaşında 2.041 izlenme - 6 yıl önce asl tınn klanı iç savaş
Darkorbit Tr3 İç Savaş 07:42
Darkorbit Tr3 İç Savaş 1.253 izlenme - 5 yıl önce
Suriye Ölü Sayısı 8 Bini Geçti ! 01:46
Suriye Ölü Sayısı 8 Bini Geçti ! 1.216 izlenme - 5 yıl önce Suriye İnsan Hakları Gözlemevi Örgütü, Ülkedeki şiddet olaylarında 8 binden fazla insanın hayatını kaybettiğini bildirdi.
Gelecek Tüm Marvel Sinematik Evren Filmleri ve Dizileri - Ezgi'nin Kanalı 08:41
Gelecek Tüm Marvel Sinematik Evren Filmleri ve Dizileri - Ezgi'nin Kanalı 150 izlenme - 7 ay önce Bir çizgi roman hayranı olarak takip ettiğim ezgi'nin sitede videosu olmaması açıkçası çok üzücü. Halbuseki o kadar dandik youtuber'in videosu sitede mevcutken. Neyse Yaptığı işler gerçekten çok iyi.. Şu yamuk suratlı şişik gözlü kızın videoları izlemektense bu hanım kızımızı izleyin. Bence izleyin yani. https://www.youtube.com/channel/UCwNuPW7u1LcO4h_Z8p7Mn6A
Suriyede Tankın Vurulması ve Mürettebatın Kaçışı 01:05
Suriyede Tankın Vurulması ve Mürettebatın Kaçışı 348 izlenme - 2 yıl önce Suriye ordusuna ait tank büyük ihtimalle arıza yapmış ve teröristlerin saldırısına uğruyor, ilk kaçan askerin durumu bilinmiyor fakat 2. si büyük ihtimalle öldü.
Kaptan Amerika: İç Savaş Fragman | Captain America Civil War Trailer 2016 HD 00:47
Kaptan Amerika: İç Savaş Fragman | Captain America Civil War Trailer 2016 HD 461 izlenme - 1 yıl önce 27.07.2015 günü MertAnıl kanalına yüklediğim "Kaptan Amerika: İç Savaş Fragman | Captain America Civil War Trailer 2016 HD" başlıklı videoyu izleyin. 27.07.2015 günü MertAnıl kanalına yüklediğim "Kaptan Amerika: İç Savaş Fragman | Captain America Civil War Trailer 2016 HD" başlıklı videoyu izleyin. 27.07.2015 günü MertAnıl kanalına yüklediğim "Kaptan Amerika: İç Savaş Fragman | Captain America Civil War Trailer 2016 HD" başlıklı videoyu izleyin.
Suriye'de Kullanılan Üst Düzey Yeni Silahlar 00:31
Suriye'de Kullanılan Üst Düzey Yeni Silahlar 486 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli isyancılara ait olan bu videoda yeni silahları görüyorsunuz. Teknoloji her geçen gün gelişiyor. 1) Uydu savar (düşman uydularını yok eder) 2)Omuzdan güdümlü roketatar 3)Hafif güdümlü RPG 4)Elden ateşlemeli el-isyan 200 füzesi 5) Havan topu Ellerindeki Kimyasal silahlara değinmiyorum bile az çok tahmin etmişsinizdir..
Kaptan Amerika 3 - İç Savaş İlk Fragman 02:26
Kaptan Amerika 3 - İç Savaş İlk Fragman 275 izlenme - 1 yıl önce Kaptan Amerika 3 - İç Savaş İlk Fragman Yayında Captain America 3 Ciwil War Demir adam ve Kaptan Amerika bu filmde karşı karşıya geliyor.
Lübnan İç Savaşı (1975-1990) 04:59
Lübnan İç Savaşı (1975-1990) 655 izlenme - 2 yıl önce Doğu'nun güzide şehri Beyrut'da unutulmayacak izler bırakan iç savaş, 1975 yılında başlamış, 15 yıl içerisinde siyasi-etnik çatışmalar Arap saçına dönmüş, onlarca masum insan katledilmiş, bir çok aile Beyrut'tan, Lübnan'dan başka ülkelere göç zorunda kalmış. Ne kadar 1990'da anlaşma imzalandıysa da silah namluları hala sıcak. Art arda Beyrut'ta bombalar patlamaya devam ediyor.
Darkorbit Tr4 Sby Vs Mars İç Savaş 03:57
Darkorbit Tr4 Sby Vs Mars İç Savaş 953 izlenme - 6 yıl önce oynamayı biliyosanız adımı değiştiricem
Darkorbit İç Savaş Pöh Msb 06:35
Darkorbit İç Savaş Pöh Msb 842 izlenme - 5 yıl önce Darkorbit iç savaş PÖH MSB
Suriye Savaşından Kaçıp 4 Yaşında Sınır Geçen Çocuk 00:36
Suriye Savaşından Kaçıp 4 Yaşında Sınır Geçen Çocuk 518 izlenme - 2 yıl önce Bizler, yere düşünce annemizin çığlık çığlığa telaşla bizi yerden kaldırdığı, hiçbir işimizi kendimiz yapmamıza izin verilmediği ve gittiğimiz her yerde etrafımıza korkarak bakan, evimiz dışındaki her yerde "bitse de eve gidip kurtulsam" psikolojisinde olan çocuklardık. Büyüdük, kimimiz fakir ama gururlu hayatına devam etti, kimimiz zengin oldu, kimimiz okudu Avrupa gördü; ama çoğumuz bir çok şeyin farkındaydık, karşımızdakinin ve kendimizin farkındaydık. Sonra Avrupa'lıların çocuklarına sorumluluk vererek onları adam ettiğini duyar olduk. Sonra bir çocuk gördük, belki kendimizden, belki kimimiz onu "bizden" kabul etmezdi normal hayatta... Poşetini ayrı, kendisini ayrı gördük çocuğun. Kaybolmanın bir de çöldeki halini gördük, öğrendik ki yürümüş o çocuk. 4 yaşındaymış ama yürümüş. Elindeki bir poşetlik eşyasını bırakmadan, kaybetmeden yürümüş. Bir ülke sınırını geçmiş. Birleşmiş milletler yetkilileri karşılamış onu. Yani sanki bir ordu versen arkasına, savaşa girecekmiş o çocuk. 4 yıl yaşamış, ama yaşı dört değilmiş, 4 değil bu çocuğun... Helal olsun sana çocuk!
Suriyede Toplu İnfaz Ve Şiddet! 09:46
Suriyede Toplu İnfaz Ve Şiddet! 704 izlenme - 4 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.
Otoriteye Boyun Eğmek 18:47
Otoriteye Boyun Eğmek 279 izlenme - 2 yıl önce Videoda anlatılan deney, Stanley Milgram tarafından yapılmış ve insanların otoriteye uyma davranışları hakkında çok çarpıcı sonuçlar elde edilmiş bir çalışma.
Sevda - İç Savaş 04:34
Sevda - İç Savaş 542 izlenme - 5 yıl önce