Hoşgeldiniz!

iç ses

İçinizdeki Sesi Susturmak İçin Ne Yaparsınız? 00:16
İçinizdeki Sesi Susturmak İçin Ne Yaparsınız? 3.286 izlenme - 2 yıl önce Muhabirin ''İçinizdeki sesi susturmak için ne yaparsınız?'' sorusuna nabza göre şerbet veren uyanık arkadaşı izliyoruz efendim
Aykut Kocaman ve Matematiksel Futbol 01:31
Aykut Kocaman ve Matematiksel Futbol 862 izlenme - 3 yıl önce Aykut Kocaman'ın Gençlerbirliği maçında alınan 2-0 lık mağlubiyet sonrası basın açıklaması, zirve ile olan puan farkının 7 puana çıkması, matematiksel hesaplar ve mantıklı hesaplar arasında gel gitler yaşayan Aykut hocanın basın mensupları karşısındaki zor anlarını izliyoruz. İç sesini duyamıyoruz ama tahmin ediyoruz.
Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal İç Sesleri Duyuyor 01:48
Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal İç Sesleri Duyuyor 370 izlenme - 3 yıl önce Cengiz Bozkurt'un hayat verdiği efsane karakterlerden biri olan Erdal Bakkal'ın bakkalda herkesin iç seslerini nasıl duyduğunu izliyoruz..
Atilla Kaptan'ın Yalnız Hayatı 02:28
Atilla Kaptan'ın Yalnız Hayatı 404 izlenme - 3 yıl önce Atilla Kaptan bu videosunda yalnızlığının tarihsel gelişimini özetliyor. Yalnızlık Atilla Kaptan'ın dediği gibi bir seçim mi yoksa kader gibi bir şey mi, ondan emin olamadım şahsen...
İnsan Beyninin Sesi 01:06
İnsan Beyninin Sesi 102 izlenme - 3 yıl önce Stanford Üniversitesi’nden bilim adamları Josef Parvizi ve Chris Chafe, epileptik nöbet geçiren bir hastanın beyin sinyallerini insan kulağının duyabileceği bir frekans aralığında kaydetti.
Allah’ıma Mail 04:16
Allah’ıma Mail 154 izlenme - 8 yıl önce içindedir
Bayram Günü iç seslerin çatışması 00:06
Bayram Günü iç seslerin çatışması 56 izlenme - 3 yıl önce Bayram Günü iç seslerin çatışması