Hoşgeldiniz!

İcad Videoları İzle

Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 00:23
Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 680.857 izlenme - 3 yıl önce hayatımızı kolaylaştıran icadlar arasına bir yenisi daha eklendi. 10 sn gibi bir zamandan kısa sürede elmanınız yada benzer meyve çeşitlerinde eş zamanlı olmak üzere hem soyuyor hem dilimliyor hemde kemçüğünü çıkarıyor. (video da meme yoktur.)
Japonların Son İcadı Durmadan Yolcu Alan Tren! 00:43
Japonların Son İcadı Durmadan Yolcu Alan Tren! 145.797 izlenme - 4 yıl önce Japonların Son İcadı ! Durmadan Yolcu Alan Tren !
Suda Batmayan Araba 01:00
Suda Batmayan Araba 2.516 izlenme - 1 ay önce Mükemmel icad hakketen,o araba suda gitmesinin sebebi fazla ağır olmaması galiba izliyoruz
Dünyada Böyle Luna Park İcadı Yok 01:10
Dünyada Böyle Luna Park İcadı Yok 19.199 izlenme - 3 yıl önce Dünyada Böyle Luna Park İcadı Yok
Japon Banyolarının Dünyanın En İyisi Olduğunun 12 Maddede Kanıtı 04:02
Japon Banyolarının Dünyanın En İyisi Olduğunun 12 Maddede Kanıtı 10.619 izlenme - 2 yıl önce İnsanın inanası gelmiyor. Aynı anda 3 kişinin, tuvalet, lavabo ve banyoyu kullanabildiği bir japon icadı. Suyu istediğin sıcaklığa ayarlama özelliği, mutfağı kontrol edebilme ve banyo suyunun tekrardan çamaşır makinesinde kullanılabilmesi... Bu Japonlar gerçekten çılgın!!! Klozet musluğu ve pis koku da düşünülüp önlem alınmış... Şok şok şok olacaksınız...
erkekler için yüzyılın icadı 03:11
erkekler için yüzyılın icadı 18.886 izlenme - 7 yıl önce en çok erkeklerin hoşuna gidebilecek bir icad
Akıllı Telefonlar Artık Düşmeyecek! 02:35
Akıllı Telefonlar Artık Düşmeyecek! 6.024 izlenme - 1 yıl önce Akıllı telefonların şarja takılırken bir yere sabitlenmesi çok zor. Mesala priz yerden yüksekse akıllı telefonumuzu nereye koyacağımızı bileyemeyiz. İşte size akıllı telefonlarınızı sabitlemek için pratik ve kolay bir şekilde yapılacak bir icad!
türk icadı uzaktan kumanda 00:39
türk icadı uzaktan kumanda 16.346 izlenme - 8 yıl önce çılgın türklerin süper icadı
Yurdum İnsanının Çift Direksiyonlu Motosiklet İcadı 01:30
Yurdum İnsanının Çift Direksiyonlu Motosiklet İcadı 11.870 izlenme - 4 yıl önce Bursa'da Motosiklet Tutkunu Nezih Sütçü, Spor Bir Motosikleti Çift Direksiyon Ve Pedal Sistemiyle Donatarak Dünyada Bir İlke İmza Attı.
Japonlardan Süper Bir Buluş 01:46
Japonlardan Süper Bir Buluş 3.266 izlenme - 4 yıl önce Japonlardan Süper Bir Buluş
Rusya Sokaklarında Akılalmaz Bir Araç 02:56
Rusya Sokaklarında Akılalmaz Bir Araç 3.403 izlenme - 5 yıl önce Trafiğe çıkanlar şaşkına döndü.Rusya'da trafiğe çıkan 3 tekerlekli pervaneli bir araç herkesin dikkatini çekti.Garip araçla yarışan bir Rus, hızını 120 km çıkarmasına rağmen bu garip araca yetişemedi.İşte o ilginç araç..
Uçan Tren Türk Mühendislerinin Yeni İcadı 00:45
Uçan Tren Türk Mühendislerinin Yeni İcadı 2.817 izlenme - 4 yıl önce Uçan Tren Türk Mühendislerinin Yeni İcadı
Komedi İlk Motorun İcadı 02:02
Komedi İlk Motorun İcadı 7.039 izlenme - 10 yıl önce biz çılgın türkler İlk motoru kim icad etmiş bakın
Yüksel Özkasap - Ben Mi İcad Ettim 04:27
Yüksel Özkasap - Ben Mi İcad Ettim 2.581 izlenme - 5 yıl önce
Uçan Tren Türk Mühendislerinin Yeni İcadı 00:45
Uçan Tren Türk Mühendislerinin Yeni İcadı 1.850 izlenme - 4 yıl önce Uçan Tren Türk Mühendislerinin Yeni İcadı
Fantastic Machine 02:00
Fantastic Machine 3.123 izlenme - 10 yıl önce adamlar yapıyor.. :)
Alkışlayınca Çözülen Sütyen (Yılın İcadı) 00:07
Alkışlayınca Çözülen Sütyen (Yılın İcadı) 1.276 izlenme - 3 yıl önce Abd'nin San Francisco kentinde yaşayan bir iç çamaşırı tasarımcısı belki de birçok erkeğin rüyası olabileceği söylenen bir sütyen tasarımına imza attı. Randy Sarafan adlı tasarımcı bir el şaklatması ya da basit bir alkışla çözülüveren sütyen icat etti. Instructables Post isimli gazeteye konuşan Sarafan'ın açıklamasına göre, bir pil ve elektromıknatısla çalışan sütyen, basit el şaklatmasıyla çözülüp düşüveriyor.
ateşin icadı 00:19
ateşin icadı 2.139 izlenme - 9 yıl önce :)))))
Pet Şişe Su ve Çamaşır Suyu ile Ampul Yapmak 02:14
Pet Şişe Su ve Çamaşır Suyu ile Ampul Yapmak 763 izlenme - 2 yıl önce Filipinler'in başkenti Manila'daki yaratıcı buluş için sadece su, çamaşır suyu ve plastik şişeler yeterli.. Önce plastik şişeler tavanlara yerleştiriliyor, ardından içlerine su ve çamaşır suyu karışımı dolduruluyor. Bir girişimci tarafından insanlığın yararına sunulan buluşta güneş ışığı açılan delikten dikey olarak içeriye giriyor ve 360 derece yansıyarak bulunduğu ortamı aydınlatıyor.
Cem Yılmaz & Paranın İcadı 01:11
Cem Yılmaz & Paranın İcadı 1.019 izlenme - 7 yıl önce cem yılmaz & paranın icadı
Renk ve Desen Değiştiren Sütyen 00:59
Renk ve Desen Değiştiren Sütyen 484 izlenme - 3 yıl önce Japon icadı renk ve desen değiştirebilen iç çamaşır. Böylesi olur mu demeyin. Japon icadı ise olmaz diye bir şey yoktur...
otomatik cam nasıl icad edildi 00:55
otomatik cam nasıl icad edildi 633 izlenme - 6 yıl önce hiç düşündünüzmü acaba araçlarımızdaki otomatik camlar nasıl icad edildi.? biz düşündük araştırdık ve türkiyenin video sitesi www.videoizlebe.com aracılığı ile sizlere bulduk izleyelim...
Bir Zamanlar Paris'i Bok Götürüyordu 01:19
Bir Zamanlar Paris'i Bok Götürüyordu 180 izlenme - 10 ay önce Şemsiyenin icadı bilenene göre Fransızlarmış. Daha öncede bir kaç yerden duymuştum Parisli vatandaşlar eskiden şemsiyeyi bugünün aksine farklı amaçlarda kullanıyorlarmış. Ne kadar doğru bilinmez ama bir gerçeklik payı vardır belki.
Ortaokul Öğrencileri Güneş Enerjisi İle Çalışan Araba Yaptı 02:01
Ortaokul Öğrencileri Güneş Enerjisi İle Çalışan Araba Yaptı 11 izlenme - 1 ay önce Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde 3 ortaokul öğrencisi, öğretmenlerinin de desteğiyle güneş enerjisiyle çalışan araba yaptı. Saruhanlı'nın Gökçeköy Mahallesi Ortaokulu'nda eğitim-öğretim gören 7. sınıf öğrencileri İrem Ünal, Hüseyin Uygun ve Ahmet Dinçer, güneş enerjisiyle çalışan araba yapma hayalini gerçeğe dönüştürdü. Televizyonda gördükleri üniversite öğrencilerinin yaptıkları güneş enerjili araçlara özenerek başladıkları projede, Teknoloji-Tasarım Öğretmeni Ali Ormancı'nın da desteğiyle 2 ayda güneş enerjisiyle çalışan araba yapan ortaokul öğrencileri, araçlarını okullarında açılan 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı'nda tanıttı. Fuara katılan öğrenci velileri, güneş enerjisiyle çalışan arabaya büyük ilgi gösterdi. 7. sınıf öğrencileri İrem Ünal, Hüseyin Uygun, Ahmet Dinçer ile öğrencilere rehberlik yapan Teknoloji-Tasarım Öğretmeni Ali Ormancı, aracı nasıl tasarladıklarını anlattı. İrem Ünal, “Bir hayalimiz vardı, burada onu gerçekleştirdik. Bu arabayı üniversitelerde gördük ve biz neden yapmayalım dedik. Daha sonra projemizi öğretmenlerimize anlattık ve Teknoloji-Tasarım Öğretmeni Ali Ormancı’nın da bize destek olarak yardım etmesi ile kurduğumuz hayali gerçekleştirdik. Gördüğünüz gibi arabamızı yaptık. Biraz küçük oldu ama elimizde ki imkanlarla bu kadar yapabildik” dedi. Aracın teknik bilgileri hakkında bilgi veren Hüseyin Uygun, "Bu arabayı yaparken 14 tane güneş paneli kullandık. Bu panellerin her biri 10’ar voltluk. Aracın 206 cm uzunluğu ile 86 cm eni bulunuyor. 12 voltluk 2 tane motoru var" ifadelerini kullandı. Normal güneşli bir havada araçlarının 3 saatte kendisini şarj edebildiğini ifade eden Ahmet Dinçer ise hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 2 ay sürdü, maliyeti 2 bin lira Öğrencilere rehberlik eden Teknoloji-Tasarım Öğretmeni Ali Ormancı ise proje hakkında bilgi vererek, “Arabamızın yapımı yaklaşık olarak 2 ay sürdü. Öğrencilerimiz bu fikirle bize geldiğinde biz de heyecanla öğrencilerimize katkımız olması için uğraş verdik. 3 tane öğrencimizle projemizi hayata geçirdik. Hep beraber 2 ay boyunca uzun saatler araba üzerinde uğraştık. Araba üzerindeki her şey kendi imalatımız. Bütün sistemi kendimiz kurduk. Toplam 2 bin lira maliyetle bu arabayı ortaya çıkardık. Amacımız en azından çocuklara bir ışık sunmak ve onlara bu heyecanı katmaktı. Bunu da başardığımızı düşünüyoruz”
ŞEKİLDEN ŞEKLE GİREN MÜKEMMEL İCAT 01:00
ŞEKİLDEN ŞEKLE GİREN MÜKEMMEL İCAT 158 izlenme - 2 yıl önce ŞEKİLDEN ŞEKLE GİREN MÜKEMMEL İCAT adamlar ne güzel yapmışlar ne stersen yapablecegn esnek istedigin şekli ver Sevebilecegimiz başka bir videomuz Dünyanın En Hızlı Kuşu - Gökdoğan http://www.izlesene.com/video/dunyanin-en-hizli-kusu-gokdogan/8256631
Ayı Savar (Türk Zekası, Gelişim Tv) 02:30
Ayı Savar (Türk Zekası, Gelişim Tv) 247 izlenme - 2 yıl önce Ardeşen'li Cavit Bayraktar abimizin icadı. cavit bayraktar'ın ağzından anlatan kadın spikerin vurguları icaddan güzel olmuş. gelişim tv, ardeşen, rize, lazlar hepsini çok seviyorum. ayıları vurmadan önce bi kere daha düşünün ve cavit bayraktar marka bir ayı savar edinin diyerek susuyorum.
Simultane Kedi Seveceği (SiKeSe) 02:41
Simultane Kedi Seveceği (SiKeSe) 222 izlenme - 2 yıl önce 6 aylık AR-GE süreci sonunda geliştirilen, kediyi ellemeden sevmenizi sağlayan Simultane Kedi Seveceği (SİKESE), kısa bir süre için 699 USD + KDV fiyatı ve ücretsiz kargo imkanıyla.
Kırılmayan yumurta olur mu.? 01:39
Kırılmayan yumurta olur mu.? 659 izlenme - 6 yıl önce By sefer
Jilet Çek - Usturadan Jilet Çıkarma Makinesi 02:18
Jilet Çek - Usturadan Jilet Çıkarma Makinesi 296 izlenme - 3 yıl önce Zaten bunu yapsa yapsa anca biz Türkler yapardık. Neyse ki sonunda jilet çek icat oldu da berberlerin de hayatlarına bir nebze olsun refah geldi. Efenim şöyle ki; Düzce'de 20 yıldır berberlik yapan Mustafa Okutan ile makine mühendisi arkadaşı Süleyman Turunç, usturadan jilet çıkarmak için yaşanan zorlukları ortadan kaldırmaya yarayan "Jilet Çek" adını verdikleri alet yapmışlar, izleyelim.
Fitilin İcadı 00:06
Fitilin İcadı 185 izlenme - 3 yıl önce Fitilin İcadı