Hoşgeldiniz!

İce Bucket Challange Videoları İzle

Fethullah Gülen İce Bucket Challenge 00:05
Fethullah Gülen İce Bucket Challenge 2.467 izlenme - 3 yıl önce Fethullah Gülen İce Bucket Challenge yaparsa.. :))
Annenin Yardımıyla İce Bucket Challange Yapamamak 00:47
Annenin Yardımıyla İce Bucket Challange Yapamamak 1.115 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız ALS farkındalık kampanyası kapsamında bir video çekmiş,annesinden suyu dökmesini istemiş ama hep hüsran hep hüsran.
Khaleesi - ALS  Ice Bucket Challenge 00:43
Khaleesi - ALS Ice Bucket Challenge 617 izlenme - 2 yıl önce Emilia Clarke , bildiğimiz adıyla Khaleesi'nin icebucketchallange performansını izleyeceksiniz..iyi seyirler.
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 00:42
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 555 izlenme - 2 yıl önce ABD'li Ryan Pflederer, ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan 'buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi. Ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti.
Ice Bucket Challenge Türkiye - Katılan Türk Ünlüler 03:38
Ice Bucket Challenge Türkiye - Katılan Türk Ünlüler 501 izlenme - 3 yıl önce Ünlüler, "ALS" adlı sinir hastalığına karşı savaş açmak için ilginç bir kampanya başlattı. Arda Turan'dan ALS hastalarına destek (Ice Bucket Challenge ALS)
Ice bucket challenge Yaparken Kafaya Kepçe Düşmesi 00:22
Ice bucket challenge Yaparken Kafaya Kepçe Düşmesi 481 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge Yaparken Kafaya Kepçe Düşmesi ıce Bucket Challenge Nasıl Yapılır? ıce Bucket Challenge Kampanyasına Katılan Kişi Başından Aşağı Buzlu Su Dolu Bir Kova Suyu Boca Ediyor. Bunu Yapmadan Önce İse 3 Kişiye Ice Bucket Challenge İçin Meydan Okuyor. Meydan Okunan Kişi Bir Kova Buzlu Suyu 24 Saat İçinde Başından Aşağı Döküp Videosunu Yayınlamak Zorunda.
Kıvanç Tatlıtuğ Accepts The Als Ice Bucket Challenge 00:15
Kıvanç Tatlıtuğ Accepts The Als Ice Bucket Challenge 427 izlenme - 3 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ'dan ALS hastalarına destek geldi, hep beraber yakışıklı oyuncunun meydan okumasını izliyoruz :)))
Burak Yılmaz'ın Buzlu Su Kovasıyla Meydan Okuması 00:13
Burak Yılmaz'ın Buzlu Su Kovasıyla Meydan Okuması 273 izlenme - 3 yıl önce Arda Turan'ın meydan okumasını kabul eden Burak Yılmaz ice bucket challenge ye dahil oldu vs. İyi seyirler.
 Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 00:42
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 294 izlenme - 3 yıl önce ABD'li Ryan Pflederer, ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan 'buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi. Ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti.
Meydan Okumayı Beceremeyenler 02:45
Meydan Okumayı Beceremeyenler 209 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde ALS hastalığına dikkat çekilmesi amacıyla yapılan meydan okumalarda kural 24 saat içinde içi buz dolu su kovasını baştan aşağı dökmek.
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 00:39
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 115 izlenme - 2 yıl önce Eleman köpeğini ice bucket challange yaptırabilmek için eğitmiş; ortaya da bu tatlı ama şaşırtıcı görüntü çıkmış.
Cem Uzan'ın Başınıdan Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 01:04
Cem Uzan'ın Başınıdan Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 150 izlenme - 2 yıl önce Çılgınlar gibi yayılan Ice Bucket Challange etkinliğine eski Genç Parti genel başkanı Cem Uzan'da katılmış. Meydan okuduğu kişiler baya manidar. Büyük olasılıkla video telsim sponsorluğunda çekilmiş. İzleyelim..
Ata Demirer’den ALS Hastalarına Destek! #icebucketchallange 00:18
Ata Demirer’den ALS Hastalarına Destek! #icebucketchallange 243 izlenme - 3 yıl önce Ata Demirer, ALS hastalığının farkındalığı kampanyasına destek için Şahan Gökbakar'ın meydan okumasını kabul etti; Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan ve Özge Borak'...
Cicişler Ali Ağaoğlu'na Meydan Okudu 00:15
Cicişler Ali Ağaoğlu'na Meydan Okudu 233 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek için (Ice Bucket Challenge) kampanyasına katılan cicişler Ali Ağaoğlu'na meydan okudu.
Game of Thrones - Ice Bucket Challange 00:21
Game of Thrones - Ice Bucket Challange 189 izlenme - 2 yıl önce Efendim Game of Thrones adlı dizide Khal Drogo başkan Viserys Targaryen'e meydan okumuş ve destek olmuşlar. Bu video kesinlikle ALS hastalarıyla dalga geçmek için değil sadece güldürü amaçlı yapılmıştır. Sevgiler..
Burak Yılmaz'ın Buzlu Su Kovasıyla Meydan Okuması 00:13
Burak Yılmaz'ın Buzlu Su Kovasıyla Meydan Okuması 108 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan'ın meydan okumasını kabul eden Burak Yılmaz ice bucket challenge ye dahil oldu vs. İyi seyirler.
Als Hastalığı İçin Başından Aşağı Su Dökenlere Tepki Göstermek 00:51
Als Hastalığı İçin Başından Aşağı Su Dökenlere Tepki Göstermek 181 izlenme - 2 yıl önce "ALS" yani "Amyotrofik Lateral Skleroz" olarak bilinen aynı zamanda motör norön hastalığı olarak bilinen, kişi de merkezi sinir sisteminde omurilik ve beyin sapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin (nöronlar) kaybından ileri gelen bir hastalıktır. Bildiğimiz gibi ünlüler bu hastalığa dikkat çekip halkın bağış yapmasını sağlamak için sosyal mecralara kafalarından aşağıya bir kova su döktükleri videoları yüklüyorlar. Bu arkadaşımız da ünlülerin ve de kendi arkadaş ortamında kafalarında aşağıya su döken insanlarla ilgili kendi fikirlerini bir videoya dökmek istemiş, hep beraber izleyelim arkadaşlar.
ALS'yi Terör Örgütü Sanmak 00:11
ALS'yi Terör Örgütü Sanmak 118 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda ülkeye giren kimyasalın haddi hesabı yok biliyorsunuzdur. Artık arkadaş hangisini kullandıysa bilinmiyor ama kafası çok güzelmiş.
Arda Turan Burak Yılmaz'a Meydan Okudu 00:15
Arda Turan Burak Yılmaz'a Meydan Okudu 68 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına karşı başlatılan ve çığ gibi büyüyen kampanyaya Arda Turan'da katıldı. Nevzat Aydın'ın meydan okumasını gören Arda, Burak Yılmaz, Saffet Ulusoy ve Esat Yontunç'a meydan okudu.
Buzlu Kova Akımına Djokovic’te Katıldı 00:52
Buzlu Kova Akımına Djokovic’te Katıldı 45 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve hastalara yardımcı olacak maddi imkanları sağlamak amacıyla başlatılan ’Ice bucket challenge’ (Bir kova buz) kampanyası tüm dünyada çığ gibi büyüyor.
ALS Ice Bucket Challenge Kazaları 01:47
ALS Ice Bucket Challenge Kazaları 52 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge Compilation 2014 Funniest Ice Bucket Challenge 2014 ALS ICE BUCKET CHALLENGE Subscribe for FUNNY Ice Bucket Challenge Videos... ALS Ice ...
Hilal Cebeci ALS Hastaları İçin Recep Tayyip Erdoğan'a Meydan Okudu #ALS 00:55
Hilal Cebeci ALS Hastaları İçin Recep Tayyip Erdoğan'a Meydan Okudu #ALS 51 izlenme - 3 yıl önce Hilal Cebeci Recep Tayyip Erdoğan ve Obama'ya Meydan Okudu #ALS
Als Hastaları İçin Kafasından Kovalarca Süt Döktüren Türkücü 10:05
Als Hastaları İçin Kafasından Kovalarca Süt Döktüren Türkücü 51 izlenme - 2 yıl önce Hakkarili bu abimiz(Aydın Aydın), taze taze güzelim keçive koyun sütlerini başından aşağıya döktürüyor. Video biraz uzun Süt dökme işlemi 5:15 de felan başlıyor. O dakikaya kadar süt sağılıyo abimiz türkü söylüyor felan. İşin Can alıcı noktası ise, "neden su değilde süt döküyorsunuz" diye sorduklarında "su israfı olmasın diye süt döktüm" diyor abimiz.
Best ALS Ice Bucket Challenge Compilation 2014 05:00
Best ALS Ice Bucket Challenge Compilation 2014 48 izlenme - 3 yıl önce NEW Ice Bucket Challenge Compilation 2014 - Best Ice Bucket Challenge Ice Bucket Challenge Compilation 2014 - Best Ice Bucket Challenge Compilation - Funnies...
Khaleesi - Als Ice Bucket Challenge 00:43
Khaleesi - Als Ice Bucket Challenge 60 izlenme - 3 yıl önce Emilia Clarke , bildiğimiz adıyla Khaleesi'nin icebucketchallange performansını izleyeceksiniz..iyi seyirler.
Toygar Işıklı ALS Hastalarına Destek   ALS Ice Bucket Challenge 00:27
Toygar Işıklı ALS Hastalarına Destek ALS Ice Bucket Challenge 36 izlenme - 3 yıl önce Fernando Muslera - ALS Ice Bucket Challenge Fernando Muslera - ALS Ice Bucket Challenge Wesley Sneijder ALS Hastalarına Destek #Icebucketchallenge 20 Ağu 201...
Gazze'li Çocuklar Adına Meydan Okudu! 00:43
Gazze'li Çocuklar Adına Meydan Okudu! 29 izlenme - 3 yıl önce O da Gazze'li çocuklar adına meydan okudu! İzleyince çok şaşıracaksınız... Bunu herkes paylaşmalı!