Hoşgeldiniz!

İçeride Videoları İzle

Yol Kesip Halk Otobüsü Şoförünü Dövmek 01:37
Yol Kesip Halk Otobüsü Şoförünü Dövmek 1.021 izlenme - 2 yıl önce Olay Şanlıurfa'da yaşanıyor. Videoda geçen ve söylenenlere göre otobüs şoförü yol kesenlere ilk başta küfür etmiş onlar da yol kesip haldır huldur cevap beklemeksizin dalmış
İnside - Kısa Film 05:07
İnside - Kısa Film 633 izlenme - 2 yıl önce Çoklu kişilik bozukluğu (dissosiyatif bozukluk) şizofreniyle çok karıştırılır fakat farklıdır. İki veya daha fazla birbirinden ayrı kimlik ve kişiliğin aynı kişide bulunması ve bu farklı kişiliklerin birbirinden farklı davranış, ilişki kurma biçimi ve tutumlar içine girmesi ile karakterizedir. Bu kimliklerden ya da kişilik durumlarından en az ikisi kişinin davranışlarını zaman zaman denetim altında tutar. Kişilik sayısı genelde 5-10 arasındadır. Bir kişilikten diğerine geçiş anidir. Hasta genelde diğer kişiliğe ve onun baskınlığı sırasında yaşadığı olaylara amnestiktir, hatırlamaz. Tedavide öncelikle farklı kimlikler ayrı ayrı tanımaya çalışılır, bozukluğa sebep olan travma değerlendirilir ve en son aşamada kimliklerin birleştirilmesini sağlamak gerekir. Çok ender görülen bu psikolojik rahatsızlığı anlatan güzel bir kısa film.
İçeride 01:05
İçeride 698 izlenme - 9 yıl önce İçeride
İnside - İçeride Kısa Film 05:07
İnside - İçeride Kısa Film 144 izlenme - 1 yıl önce Dünya çapında çok özel bir psikolojik film.. İçinizde birden fazla kişilik olsaydı ne yapardınız? Onların esiri mi olurdunuz yoksa hakimi mi? İzlediğim en iyi kısa filmlerden biriydi..
Ä°nside Ä°ã§eride Kä±sa Film Tr Altyazä± 05:07
Ä°nside Ä°ã§eride Kä±sa Film Tr Altyazä± 40 izlenme - 3 yıl önce Şizofreniler Çok İyi Anlatılmış
Rio - İçeride Ya Da Dışarıda - Sporx 00:30
Rio - İçeride Ya Da Dışarıda - Sporx 2 izlenme - 8 ay önce Array