Hoşgeldiniz!

içeride

İçerde 1.Bölüm 2.Fragman (19 Eylül Pazartesi) 01:07
İçerde 1.Bölüm 2.Fragman (19 Eylül Pazartesi) 86 izlenme - 1 hafta önce Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak “İçerde”nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Usta yönetmen Uluç Bayraktar yönetmenliğini, Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu ise senaristliğini üstleniyor.
Yol Kesip Halk Otobüsü Şoförünü Dövmek 01:37
Yol Kesip Halk Otobüsü Şoförünü Dövmek 822 izlenme - 2 yıl önce Olay Şanlıurfa'da yaşanıyor. Videoda geçen ve söylenenlere göre otobüs şoförü yol kesenlere ilk başta küfür etmiş onlar da yol kesip haldır huldur cevap beklemeksizin dalmış
İnside - Kısa Film 05:07
İnside - Kısa Film 508 izlenme - 1 yıl önce Çoklu kişilik bozukluğu (dissosiyatif bozukluk) şizofreniyle çok karıştırılır fakat farklıdır. İki veya daha fazla birbirinden ayrı kimlik ve kişiliğin aynı kişide bulunması ve bu farklı kişiliklerin birbirinden farklı davranış, ilişki kurma biçimi ve tutumlar içine girmesi ile karakterizedir. Bu kimliklerden ya da kişilik durumlarından en az ikisi kişinin davranışlarını zaman zaman denetim altında tutar. Kişilik sayısı genelde 5-10 arasındadır. Bir kişilikten diğerine geçiş anidir. Hasta genelde diğer kişiliğe ve onun baskınlığı sırasında yaşadığı olaylara amnestiktir, hatırlamaz. Tedavide öncelikle farklı kimlikler ayrı ayrı tanımaya çalışılır, bozukluğa sebep olan travma değerlendirilir ve en son aşamada kimliklerin birleştirilmesini sağlamak gerekir. Çok ender görülen bu psikolojik rahatsızlığı anlatan güzel bir kısa film.
İçeride 01:05
İçeride 694 izlenme - 8 yıl önce İçeride
İnside - İçeride Kısa Film 05:07
İnside - İçeride Kısa Film 111 izlenme - 11 ay önce Dünya çapında çok özel bir psikolojik film.. İçinizde birden fazla kişilik olsaydı ne yapardınız? Onların esiri mi olurdunuz yoksa hakimi mi? İzlediğim en iyi kısa filmlerden biriydi..
Ä°nside Ä°ã§eride Kä±sa Film Tr Altyazä± 05:07
Ä°nside Ä°ã§eride Kä±sa Film Tr Altyazä± 39 izlenme - 2 yıl önce Şizofreniler Çok İyi Anlatılmış
Rio - İçeride Ya Da Dışarıda - Sporx 00:30
Rio - İçeride Ya Da Dışarıda - Sporx 1 izlenme - 2 ay önce Array