Hoşgeldiniz!

içgüdü

Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 02:00
Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 837.559 izlenme - 1 yıl önce Bu filmi ilk izlediğimizde hangimizin ağzının suyu akmadı, hangimiz gözlerimizi daha fazla ayrıntı görebilmek için pörtlek pörtlek yapmadık? Televizyonlarda verildiğinde ya açık yerleri kapatacak reklam koyarlardı ekrana ya da toptan keserlerdi bu sahneleri. Az mı küfür etmiştik bu sansürcülere lan göz zevkimiz bozuluyor diye. Koymayın reklam falan özgürlük istiyoruz diye sokaklara çıkmadık mı tek yürek?
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 01:42
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 317.473 izlenme - 3 yıl önce Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) Cinayet romanları yazarı Catherine Tramell, Londra’da yaşamaktadır. Futbolcu erkek arkadaşı bir araba kazasından ötürü suda boğularak öldüğünde, polis soruşturmalarının merkezi haline gelir. Tramell arabayı suya doğru sürmeden önce erkek arkadaşı halihazırda yüksek dozda uyuşturucudan ölmüştür zaten. Polis psikoanalisti olan Dr. Michael Glass, Tramell’i incelemek üzere çağırılır. Ancak doktor, bu manipulatif kadın tarafından baştan çıkartılır. Diğer yanda arkadaşı olan Roy Washburn, Tramell’in suçlu olduğundan emindir. Tramell, doktordan kendisine “risk bağımlılığı” konusunda terapide bulunmasını ister. Her terapiden sonra Glass, giderek bu kadının eğilimlerinden yana daha da şüphe ile dolar. Cinayetlerin sayısı arttıkça ve bu cinayet kurbanlarına Glass’ın eski eşi de dahil olunca, doktor, Tramell’in suçlu olduğunu ispat etmeyi bir saplantı haline getirir ki kanıtlar bunun tam aksini göstermektedir.
Temel İçgüdü 2 02:08:12
Temel İçgüdü 2 22.891 izlenme - 5 ay önce ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
temel İçgüdü'ye türk usulü sansür 00:19
temel İçgüdü'ye türk usulü sansür 155.743 izlenme - 7 yıl önce temel İçgüdü'ye türk usulü sansür
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 69.467 izlenme - 4 yıl önce Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde ! 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde ! 39.096 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Sharon Stone Temel İçgüdü Sorgu Sahnesi 05:14
Sharon Stone Temel İçgüdü Sorgu Sahnesi 5.071 izlenme - 11 ay önce Sharon Stone Temel İçgüdü Filmindeki Sorgu Sahnesi temel içgüdü
temel içgüdü şakası! 01:47
temel içgüdü şakası! 43.380 izlenme - 7 yıl önce temel içgüdü kamera şakası!
Temel İçgüdü Filmindeki Sharon Stone  Oturuşu 01:29
Temel İçgüdü Filmindeki Sharon Stone Oturuşu 2.550 izlenme - 3 ay önce Ali G, Borat, The Dictator gibi absürd komedi filmlerin yıldızı Sacha Baron Cohen'den müthiş bir film daha. 'The Brothers Grimsby' filminden yine absürd komik bir sahne. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307161/fillerin-grup-seksine-dahil-olmak-18
Temel İçgüdü 01:54:00
Temel İçgüdü 2.992 izlenme - 5 ay önce ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 00:30
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 14.853 izlenme - 4 yıl önce Bloomberg'de kadın sunucunun verdiği frikik Temel İçgüdü filmini hatırlattı.
hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 02:42
hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 16.415 izlenme - 5 yıl önce hilal cebeci temel içgüdü filminde
hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde 05:02
hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde 18.892 izlenme - 5 yıl önce hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde oynarsa...
Turkish Temel İçgüdü 00:54
Turkish Temel İçgüdü 5.280 izlenme - 2 yıl önce Temel iç güdü senaryosu Micheal Douglas a işlesede,yılların tecrübesi tampon uzmanı çapkın Hakan a işlemeyecektir.Türk polisi bıçağa karşı her zaman tetikte beklemektedir.
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 02:53
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 4.670 izlenme - 1 yıl önce Önce Hilal Cebeci şimdide Recep İvedik'ten tanıdığımız Fatma Toptaş Sharon Stone özendi...Paul Verhoueven'ın çektiği Sharon Stone'un başrolünü oynadığı Temel İçgüdü filminin önemli bir sahnesi geçtiğimiz bölümde Hayat Devam Ediyor isimli dizide tekrar edildi.
basic ınstinct fragmanı 1 01:09
basic ınstinct fragmanı 1 16.186 izlenme - 5 yıl önce eski rock starı ve san fransisco gece kulübü sahibi johnny boz yatağında öldürülmüş olarak bulunur. dedektif nick curran cinayeti araştırmakla görevlendirilir. alkol ve uyuşturucu bağımlılığı konusunda sabıkası vardır. catherine tramell ise meşhur bir yazardır ve cinayet şekli kendi kitaplarından birinde anlattığı bir hikayeyle birebir aynıdır. polis 2 olasılık üzerinde yoğunlaşır. katil ya yazarın kendisidir ya da onun romanlarını yakından takip eden bir okuyucusu. nick'in eski sevgilisi olan
temel içgüdü şakası 01:47
temel içgüdü şakası 9.358 izlenme - 7 yıl önce temel içgüdü şakası
hayrettin - hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 02:42
hayrettin - hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 8.355 izlenme - 5 yıl önce hayrettin- hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 06:59
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 2.592 izlenme - 1 yıl önce Fİlm izlerken en çok durdurulan 10 sahneyi derleyip toparlamışlar. Ortaya birbirinde ilginç görüntüler çıkmış. Özellikle 1 numarayı bilmeyen yoktur.
panpiş 'temel içgüdü sahnesi' 02:41
panpiş 'temel içgüdü sahnesi' 4.599 izlenme - 5 yıl önce panpiş "temel iç güdü sahnesi"
ölümcül içgüdü fragman 02:07
ölümcül içgüdü fragman 6.592 izlenme - 8 yıl önce fransiz aksiyon filmi l’instinct de mort'un resmi fragmani...
sharon stone misilleme 00:46
sharon stone misilleme 13.577 izlenme - 7 yıl önce sharon stone, temel içgüdü filmindeki ünlü sahnesini herkes bilir bakın arkadaş sharon stone nasıl misilleme yapıyor diğer adamın bakışlarına dikkat
Sırbistan Başbakanına Temel İçgüdü Şakası Yapmak 01:36
Sırbistan Başbakanına Temel İçgüdü Şakası Yapmak 1.629 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci kılığına giren bir manken, Sırbistan Başbakanı Ivica Dacic'le yapacağı röportajdan önce kuliste iç çamaşırını çıkardı. Mini etekli sunucu, röportaj sırasında ise aniden bacaklarını açarak, Sırp Başbakan'ı tuzağına düşürdü.
Yavrusunu Köpekten kurtaran kahraman kedi 00:32
Yavrusunu Köpekten kurtaran kahraman kedi 1.279 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada “Yavrusunu köpekten kurtaran kahraman kedi” videosu paylaşım rekoru kırıyor. Köpek, bir kedi yavrusuyla oyun oynuyor, köpeğin yavru kediye yönelik tavrının sertleşmesinin ardından köpeğe hızla saldıran anne kedi, yavrusunu kurtararak köpeği uzaklaştırıyor.
Hayko Cepkin - İçgüdü 03:36
Hayko Cepkin - İçgüdü 2.383 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - İçgüdü (2012) Albüm
Ekonomi Programındaki Frikik Şaşırttı! 00:25
Ekonomi Programındaki Frikik Şaşırttı! 1.893 izlenme - 4 yıl önce Bloomberg'de kadın sunucunun verdiği frikik Temel İçgüdü filmini hatırlattı.
Hayko Cepkin - İçgüdü 03:32
Hayko Cepkin - İçgüdü 2.240 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - İçgüdü / 2012 Orjinal / Aşkın Izdırabını
basic ınstinct 2 fragmanı 1 02:20
basic ınstinct 2 fragmanı 1 2.126 izlenme - 5 yıl önce çok satan cinayet romanı yazarı catherine tramell san francisco'dan londra'ya taşındıktan sonra yine kendini kanunun yanlış tarafında bulur.
Şahin Ve Sokak Kedisi Karşı Karşıya Gelirse 02:48
Şahin Ve Sokak Kedisi Karşı Karşıya Gelirse 298 izlenme - 1 yıl önce Bir sincabı avlamış mideye indiren şahin yoldan geçen yaşlı adamı oldukça şaşırtırken, bir sokak kedisinin de dikkatini çekiyor. Kedi şahini gördüğü anda yırtıcı içgüdüsüyle avına yaklaşan bir leopar gibi hareket ediyor ancak şahinin istifini bozmaması ve büyüklüğü kedinin gözünü korkutuyor. o ilginç anlar kameraya böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ınstinct fragmanı 1 02:05
ınstinct fragmanı 1 1.360 izlenme - 5 yıl önce anthony hopkins'in oynadığı 'ınstinct' gorilleri incelemek üzere gittiği rwanda'da birkaç kişiyi öldürdüğü için hapishaneye atılan bir hayvan davranışları uzmanının öyküsü anlatılıyor. ölüm olaylarından sonra tam bir sessizliğe gömülen hayvan davranışları uzmanının kabuğunu kırmaya ve bilgi almaya çalışan psikiyatrist rolünde ise cuba gooding jr. oynuyor.