Hoşgeldiniz!

içgüdü

Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 02:00
Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 2.694.428 izlenme - 2 yıl önce Bu filmi ilk izlediğimizde hangimizin ağzının suyu akmadı, hangimiz gözlerimizi daha fazla ayrıntı görebilmek için pörtlek pörtlek yapmadık? Televizyonlarda verildiğinde ya açık yerleri kapatacak reklam koyarlardı ekrana ya da toptan keserlerdi bu sahneleri. Az mı küfür etmiştik bu sansürcülere lan göz zevkimiz bozuluyor diye. Koymayın reklam falan özgürlük istiyoruz diye sokaklara çıkmadık mı tek yürek?
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 01:42
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 422.677 izlenme - 4 yıl önce Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) Cinayet romanları yazarı Catherine Tramell, Londra’da yaşamaktadır. Futbolcu erkek arkadaşı bir araba kazasından ötürü suda boğularak öldüğünde, polis soruşturmalarının merkezi haline gelir. Tramell arabayı suya doğru sürmeden önce erkek arkadaşı halihazırda yüksek dozda uyuşturucudan ölmüştür zaten. Polis psikoanalisti olan Dr. Michael Glass, Tramell’i incelemek üzere çağırılır. Ancak doktor, bu manipulatif kadın tarafından baştan çıkartılır. Diğer yanda arkadaşı olan Roy Washburn, Tramell’in suçlu olduğundan emindir. Tramell, doktordan kendisine “risk bağımlılığı” konusunda terapide bulunmasını ister. Her terapiden sonra Glass, giderek bu kadının eğilimlerinden yana daha da şüphe ile dolar. Cinayetlerin sayısı arttıkça ve bu cinayet kurbanlarına Glass’ın eski eşi de dahil olunca, doktor, Tramell’in suçlu olduğunu ispat etmeyi bir saplantı haline getirir ki kanıtlar bunun tam aksini göstermektedir.
Temel İçgüdü Filmindeki Sharon Stone  Oturuşu 01:29
Temel İçgüdü Filmindeki Sharon Stone Oturuşu 86.678 izlenme - 1 yıl önce Ali G, Borat, The Dictator gibi absürd komedi filmlerin yıldızı Sacha Baron Cohen'den müthiş bir film daha. 'The Brothers Grimsby' filminden yine absürd komik bir sahne. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307161/fillerin-grup-seksine-dahil-olmak-18
 Efsane Bacak Bacak Üstüne Atma Sahnesini Barbara Palvin'den İzliyoruz! 01:26
Efsane Bacak Bacak Üstüne Atma Sahnesini Barbara Palvin'den İzliyoruz! 24.555 izlenme - 1 yıl önce Sharon Stone'un Temel İçgüdü filmindeki ikonikleşen sahnesi Barbara Palvin tarafından yeniden canlandırıldı. Love Magazin için kamera karşısına geçen Barbara Palvin, bugüne kadar ki en cesur pozlarından biri verdi. 23 yaşındaki model noel takvimi için iç çamaşırsız kamera karşısına geçti!
Temel İçgüdü'ye Türk Usulü Sansür 00:19
Temel İçgüdü'ye Türk Usulü Sansür 166.732 izlenme - 9 yıl önce temel İçgüdü'ye türk usulü sansür
Sharon Stone Temel İçgüdü Sorgu Sahnesi 05:14
Sharon Stone Temel İçgüdü Sorgu Sahnesi 20.825 izlenme - 2 yıl önce Sharon Stone Temel İçgüdü Filmindeki Sorgu Sahnesi temel içgüdü
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 85.328 izlenme - 6 yıl önce Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa
Giselle Gomez'den Temel İçgüdü Oturuşu 01:22
Giselle Gomez'den Temel İçgüdü Oturuşu 14.650 izlenme - 1 yıl önce Şili'de "Too Show" isimli programa katılan Giselle Gomez isimli model, Sharon Stone'un efsane oturuşunu canlı yayında yapınca herkesi ekrana kilitledi.
Canlı Yayında Ateşli Sharon Stone Taklidi 01:22
Canlı Yayında Ateşli Sharon Stone Taklidi 9.796 izlenme - 1 yıl önce Yabancıların talk show programına, konuk olan Gisèle Gomez isimli genç manken Sharon Stone'nin efsane Temel İçgüdü sahnesini canlı yayında yapıyor. İzleyelim bakalım neler yapıyor.!
temel içgüdü şakası! 01:47
temel içgüdü şakası! 45.365 izlenme - 8 yıl önce temel içgüdü kamera şakası!
hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 02:42
hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 17.542 izlenme - 6 yıl önce hilal cebeci temel içgüdü filminde
basic ınstinct fragmanı 1 01:09
basic ınstinct fragmanı 1 22.961 izlenme - 6 yıl önce eski rock starı ve san fransisco gece kulübü sahibi johnny boz yatağında öldürülmüş olarak bulunur. dedektif nick curran cinayeti araştırmakla görevlendirilir. alkol ve uyuşturucu bağımlılığı konusunda sabıkası vardır. catherine tramell ise meşhur bir yazardır ve cinayet şekli kendi kitaplarından birinde anlattığı bir hikayeyle birebir aynıdır. polis 2 olasılık üzerinde yoğunlaşır. katil ya yazarın kendisidir ya da onun romanlarını yakından takip eden bir okuyucusu. nick'in eski sevgilisi olan
hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde 05:02
hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde 19.349 izlenme - 7 yıl önce hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde oynarsa...
Sırbistan Başbakanına Temel İçgüdü Şakası Yapmak 01:36
Sırbistan Başbakanına Temel İçgüdü Şakası Yapmak 12.398 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci kılığına giren bir manken, Sırbistan Başbakanı Ivica Dacic'le yapacağı röportajdan önce kuliste iç çamaşırını çıkardı. Mini etekli sunucu, röportaj sırasında ise aniden bacaklarını açarak, Sırp Başbakan'ı tuzağına düşürdü.
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 00:30
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 15.661 izlenme - 5 yıl önce Bloomberg'de kadın sunucunun verdiği frikik Temel İçgüdü filmini hatırlattı.
Sharon Stone'nin İç Çamaşırlarıyla Büyüleyen Dansı 00:52
Sharon Stone'nin İç Çamaşırlarıyla Büyüleyen Dansı 1.410 izlenme - 6 ay önce Yıllara meydan okuyan ünlü oyuncu Sharon Stone iç çamaşırıyla dans ederek hem gençlere taş çıkarmış hemde güzelliğinden bir şey kaybetmediğini dosta düşmana göstermiş.
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 02:53
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 7.321 izlenme - 3 yıl önce Önce Hilal Cebeci şimdide Recep İvedik'ten tanıdığımız Fatma Toptaş Sharon Stone özendi...Paul Verhoueven'ın çektiği Sharon Stone'un başrolünü oynadığı Temel İçgüdü filminin önemli bir sahnesi geçtiğimiz bölümde Hayat Devam Ediyor isimli dizide tekrar edildi.
temel içgüdü şakası 01:47
temel içgüdü şakası 9.924 izlenme - 8 yıl önce temel içgüdü şakası
Turkish Temel İçgüdü 00:54
Turkish Temel İçgüdü 6.351 izlenme - 3 yıl önce Temel iç güdü senaryosu Micheal Douglas a işlesede,yılların tecrübesi tampon uzmanı çapkın Hakan a işlemeyecektir.Türk polisi bıçağa karşı her zaman tetikte beklemektedir.
ölümcül içgüdü fragman 02:07
ölümcül içgüdü fragman 8.016 izlenme - 9 yıl önce fransiz aksiyon filmi l’instinct de mort'un resmi fragmani...
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 06:59
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 3.778 izlenme - 3 yıl önce Fİlm izlerken en çok durdurulan 10 sahneyi derleyip toparlamışlar. Ortaya birbirinde ilginç görüntüler çıkmış. Özellikle 1 numarayı bilmeyen yoktur.
Libido Nedir? - Röportaj 06:06
Libido Nedir? - Röportaj 1.281 izlenme - 1 yıl önce Libido insanın yaşama gücünün, davranışlarının temelini oluşturan cinsel içgüdüdür. Sokaktaki vatandaş libidodan ne kadar haberdar?
panpiş 'temel içgüdü sahnesi' 02:41
panpiş 'temel içgüdü sahnesi' 5.103 izlenme - 6 yıl önce panpiş "temel iç güdü sahnesi"
Temel İçgüdü'deki Efsane Bacak Bacak Üstüne Atma Sahnesini Barbara Palvin'den İzliyoruz 01:26
Temel İçgüdü'deki Efsane Bacak Bacak Üstüne Atma Sahnesini Barbara Palvin'den İzliyoruz 1.425 izlenme - 1 yıl önce Sharon Stone'un Temel İçgüdü filmindeki ikonikleşen sahnesi Barbara Palvin tarafından yeniden canlandırıldı. Love Magazin için kamera karşısına geçen Barbara Palvin, bugüne kadar ki en cesur pozlarından biri verdi.23 yaşındaki model noel takvimi için iç çamaşırsız kamera karşısına geçti!
sharon stone misilleme 00:46
sharon stone misilleme 13.731 izlenme - 8 yıl önce sharon stone, temel içgüdü filmindeki ünlü sahnesini herkes bilir bakın arkadaş sharon stone nasıl misilleme yapıyor diğer adamın bakışlarına dikkat
İçgüdü Nedir? (İzleyici Sorusu) 01:03
İçgüdü Nedir? (İzleyici Sorusu) 77 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar'ın 24 Aralık 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/267920/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Icgudu-nedir-(Izleyici-sorusu) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Yavrusunu Köpekten kurtaran kahraman kedi 00:32
Yavrusunu Köpekten kurtaran kahraman kedi 1.734 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyada “Yavrusunu köpekten kurtaran kahraman kedi” videosu paylaşım rekoru kırıyor. Köpek, bir kedi yavrusuyla oyun oynuyor, köpeğin yavru kediye yönelik tavrının sertleşmesinin ardından köpeğe hızla saldıran anne kedi, yavrusunu kurtararak köpeği uzaklaştırıyor.
ınstinct fragmanı 1 02:05
ınstinct fragmanı 1 2.146 izlenme - 6 yıl önce anthony hopkins'in oynadığı 'ınstinct' gorilleri incelemek üzere gittiği rwanda'da birkaç kişiyi öldürdüğü için hapishaneye atılan bir hayvan davranışları uzmanının öyküsü anlatılıyor. ölüm olaylarından sonra tam bir sessizliğe gömülen hayvan davranışları uzmanının kabuğunu kırmaya ve bilgi almaya çalışan psikiyatrist rolünde ise cuba gooding jr. oynuyor.
basic ınstinct 2 fragmanı 1 02:20
basic ınstinct 2 fragmanı 1 2.572 izlenme - 6 yıl önce çok satan cinayet romanı yazarı catherine tramell san francisco'dan londra'ya taşındıktan sonra yine kendini kanunun yanlış tarafında bulur.
Hayko Cepkin - İçgüdü 03:32
Hayko Cepkin - İçgüdü 2.529 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - İçgüdü / 2012 Orjinal / Aşkın Izdırabını