Hoşgeldiniz!

İçim Yanıyor Videoları

eşrefpaşalılar - içim yanıyor 03:32
eşrefpaşalılar - içim yanıyor 11.170 izlenme - 6 yıl önce yücel arzen & devrim gürenç
Seray Sever - İçim Yanıyor 04:21
Seray Sever - İçim Yanıyor 4.366 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Yeni Bir Karar Şarkı Sözleri(lyrics): İçim yanıyor, canıma yetti (2x) Bu ayrılık biter mi? Ayrılık çok zor, ayrılık çeken bilir (2x) Ne çektim bir sor, hasretin ölüm gelir Yalan bakışlar alıp götürdü seni Boşu boşuna ayırdın ikimizi (2x) Yerlerdeyim şimdi çok hoşuna mı gitti Ayrıldık işte herkese söyledin mi? İçim yanıyor, bu ayrılık biter mi? Canıma yetti, bir gün geri döner mi? Ayrılık çok zor, ayrılık çeken bilir (2x) Ne çektim bir sor, hasretin ölüm gelir Yalvarmak çok zor, kapandım dizlerine Dayanmak çok zor, acıtan sözlerine (2x) Yerlerdeyim şimdi çok hoşuna mı gitti Ayrıldık işte herkese söyledin mi?
içim yanıyor 04:29
içim yanıyor 5.645 izlenme - 6 yıl önce dünyaya dargınım gittin gideli kalbim yara şimdi seni kanıyor deli bir volkanın küsmesi gibi dilim sustu ama içim yanıyor kendine saklanmış bir kaçağım şimdi kendine saplanmış kör bıçağım şimdi soğukla dağlanmış kor sıcağım şimdi dilim sustu dilim sustu ama içim yanıyor
Seray Sever - İçim Yanıyor 04:53
Seray Sever - İçim Yanıyor 585 izlenme - 5 yıl önce
Tolga Tabu-Feridun Külçeci Canım Yanıyor 01:44
Tolga Tabu-Feridun Külçeci Canım Yanıyor 275 izlenme - 7 yıl önce herkeze saygılarımı sunuyorum __?
Seray Sever - İçim Yanıyor 04:53
Seray Sever - İçim Yanıyor 112 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Yeni Bir Karar Çıkış Tarihi: 01.02.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: İçim yanıyor, canıma yetti (2x) Bu ayrılık biter mi? Ayrılık çok zor, ayrılık çeken bilir (2x) Ne çektim bir sor, hasretin ölüm gelir Yalan bakışlar alıp götürdü seni Boşu boşuna ayırdın ikimizi (2x) Yerlerdeyim şimdi çok hoşuna mı gitti Ayrıldık işte herkese söyledin mi? İçim yanıyor, bu ayrılık biter mi? Canıma yetti, bir gün geri döner mi? Ayrılık çok zor, ayrılık çeken bilir (2x) Ne çektim bir sor, hasretin ölüm gelir Yalvarmak çok zor, kapandım dizlerine Dayanmak çok zor, acıtan sözlerine (2x) Yerlerdeyim şimdi çok hoşuna mı gitti Ayrıldık işte herkese söyledin mi?
Mehmet Kara 04:48
Mehmet Kara 167 izlenme - 7 yıl önce diyarbakırdaki bazı arkadaşlarım
Aydın Doğan 01:06
Aydın Doğan " Mehmet Ali Birandı Kaybettik" İçim Yanıyor! 88 izlenme - 4 yıl önce Aydın Doğan " Mehmet Ali Birandı Kaybettik" İçim Yanıyor!
DEVRİM GÜRENÇ & YÜCEL ARZEN 02:01
DEVRİM GÜRENÇ & YÜCEL ARZEN " İÇİM YANIYOR" 12 izlenme - 2 yıl önce DEVRİM GÜRENÇ & YÜCEL ARZEN - İÇİM YANIYOR