Hoşgeldiniz!

İçimdeki Ateş

Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 05:18
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 189.183 izlenme - 6 yıl önce
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 05:17
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 17.098 izlenme - 3 yıl önce Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş İçimdeki ateş dinse,külleri donsa Günler değil,aylar değil,yıllarım yansa Garip canım musallada döne döne yumsa Unutamam ben o yari başka gül için Oy turnam turnam Benden selam söyle dağlara benden selam Yari görmeyeli oldu bir hayli zaman Benden selam söyle dağlara benden selam Benden dağlara Kanadım kırılsa bile konar göçerdim Ayrılık zehrini kana kana içerdim Mecnun gibi bile bile serden geçerdim Zerresine cihan değen ben o aşk için Oy turnam turnam Benden selam söyle dağlara benden selam Yari görmeyeli oldu bir hayli zaman Benden selam söyle dağlara benden selam Benden dağlara.
Nurettin Reçber İçimdeki Ateş 05:18
Nurettin Reçber İçimdeki Ateş 7.439 izlenme - 7 yıl önce süper parça
Nurettin Rençber İçimdeki Ateş Orjinal Klip İzle Facebook/damarabeskc1 05:18
Nurettin Rençber İçimdeki Ateş Orjinal Klip İzle Facebook/damarabeskc1 7.263 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/ARABESKC1.DAMARABESKC1 Hayran Sayfamızı Beğenerek Bizi Yakından Takip Edebilirsiniz..! http//www.facebook.com/DAMARABESKC1 / Profil Sayfam Sayfamızı Beğenerek Destek Vermenizi Önemle Rica Ediyoruz Teşekkür Ederim...!
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 05:18
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 3.638 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Uzakta Şarkı Sözleri(lyrics): içimdeki ateş dinse,külleri donsa günler değil,aylar değil,yıllarım yansa garip canım musallada döne döne yumsa unutamam ben o yari başka gül için ooy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söyle dağlara benden selam benden dağlara kanadım kırılsa bile konar göçerdim ayrılık zehrini kana kana içerdim mecnun gibi bile bile serden geçerdim zerresine cihan değen ben o aşk için ooy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söyle dağlara benden selam benden dağlara...!!!
nurettin rençber içimdeki ateş 05:18
nurettin rençber içimdeki ateş 4.194 izlenme - 7 yıl önce
Nurettin Rencber İçimdeki Ateş 05:17
Nurettin Rencber İçimdeki Ateş 2.788 izlenme - 6 yıl önce
Nurettin Rençber İçimdeki Ateş 05:16
Nurettin Rençber İçimdeki Ateş 2.377 izlenme - 6 yıl önce Nurettin Rençber İçimdeki Ateş
İçimdeki Ateş Nurettin Rençber 05:18
İçimdeki Ateş Nurettin Rençber 1.131 izlenme - 6 yıl önce dolunay deniz bodrum
Veysel Akkaya İçimdeki Ateş 02:56
Veysel Akkaya İçimdeki Ateş 697 izlenme - 6 yıl önce Veysel Akkaya İçimdeki Ateş
Nurettin Rençber- İçimdeki Ateş 05:18
Nurettin Rençber- İçimdeki Ateş 318 izlenme - 4 yıl önce İyi Seyirler Dileriz
İçimdeki Ateş ! 03:44
İçimdeki Ateş ! 492 izlenme - 9 yıl önce harika!
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 05:17
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 152 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): içimdeki ateş dinse,külleri donsa günler değil,aylar değil,yıllarım yansa garip canım musallada döne döne yumsa unutamam ben o yari başka gül için ooy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söyle dağlara benden selam benden dağlara kanadım kırılsa bile konar göçerdim ayrılık zehrini kana kana içerdim mecnun gibi bile bile serden geçerdim zerresine cihan değen ben o aşk için ooy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söyle dağlara benden selam benden dağlara...!!!
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 05:17
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 149 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Uzakta Çıkış Tarihi: 11.08.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: içimdeki ateş dinse,külleri donsa günler değil,aylar değil,yıllarım yansa garip canım musallada döne döne yumsa unutamam ben o yari başka gül için ooy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söyle dağlara benden selam benden dağlara kanadım kırılsa bile konar göçerdim ayrılık zehrini kana kana içerdim mecnun gibi bile bile serden geçerdim zerresine cihan değen ben o aşk için ooy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söyle dağlara benden selam benden dağlara...!!!
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş (Şiir Eklentili) 05:18
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş (Şiir Eklentili) 16 izlenme - 2 yıl önce gece, yenilmiş ay ışığına. Hava, zincirinden kurtulmuş köpek gibi, hırçın. Sabah çok uzaklarda. İçimde büyük bir sıkıntı. Burnumda oğul kokusu. Ellerim boş. Yüreğim boş. Yine yalnızlığın kitabını yazıyorum. Yine, AĞLAMAK İSTİYORUM!...
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 05:18
Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş 6 izlenme - 2 yıl önce Nurettin Rençber - İçimdeki Ateş