Hoşgeldiniz!

içime sinmiyor

Leman Sam - İçime Sinmiyor 03:55
Leman Sam - İçime Sinmiyor 88.625 izlenme - 6 yıl önce
Yonca Lodi - İçime Sinmiyor (Canlı Performans) 04:13
Yonca Lodi - İçime Sinmiyor (Canlı Performans) 4.783 izlenme - 4 yıl önce Her sabah güneş doğarken Yeni bir güne başlarken Nezamanki güzel bir şey görürüm Sensiz içime sinmiyor Gözlerim arıyor seni Benim çocuk sevgilimi Bir ateşki yüreğimi aah aah. Alev alev yakıyor Seni bana vermediler Seni bana vermediler Mutlu olsunlar diyorum Elbet onlarda severler Bazen bir çiçek açarken Bazen bir çocuk gülerken Nezamanki içim taşar sevinçten Sensiz içime sinmiyor Dönüpte baktığım zaman Hatıralar ağlaşıyor Bir yara ki her yanımı aah aah İnce ince sızlatıyor Seni bana vermediler Seni bana vermediler Mutlu olsunlar diyorum Elbet onlarda severler
İçime Sinmiyor 04:19
İçime Sinmiyor 5.415 izlenme - 9 yıl önce
İçime Sinmiyor Çok Güzel Bir Şarkı 03:46
İçime Sinmiyor Çok Güzel Bir Şarkı 2.162 izlenme - 8 yıl önce seni bana vermediler mutlu olsunlar diyorum....
Leman Sam - İçime Sinmiyor 03:55
Leman Sam - İçime Sinmiyor 1.409 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Özdemir
içime sinmiyor 04:09
içime sinmiyor 2.773 izlenme - 8 yıl önce İnceden bir sızı sarıyor gönlümü ismini söylemeye dilim varmıyor..sen olmayınca akşamlar içime sinmiyor..olmuş olacak ne varsa umurumda değil.. ölüm bile yokluğundan daha ağır gelmiyor..sen olmayınca yaşamak içime sinmiyor..sana ait ne varsa yakıp yıksaydım keşke, anıların kelepçesini söküp atsaydım keşke, ne çare gücüm yetmiyor.. bu dört duvar bu sessizlik her gün biraz daha uzun..kapımda bekleyen umut dolu bahar bile..sensiz içime sinmiyor..!!!
Sezen Aksu - İçime Sinmiyor 03:48
Sezen Aksu - İçime Sinmiyor 1.973 izlenme - 6 yıl önce
Leman Sam - İçime Sinmiyor 03:56
Leman Sam - İçime Sinmiyor 1.371 izlenme - 6 yıl önce
İçime Sinmiyor - Göksel 03:48
İçime Sinmiyor - Göksel 854 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Leman Sam - İçime Sinmiyor 03:58
Leman Sam - İçime Sinmiyor 582 izlenme - 5 yıl önce Leman Sam - İçime Sinmiyor
Leman Sam - İçime Sinmiyor 03:55
Leman Sam - İçime Sinmiyor 413 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Ayak Sesleri Şarkı Sözleri(lyrics): İnceden bir sızı sarıyor gönlümü İsmini söylemeye dilim varmıyor.. Sen olmayınca akşamlar içime sinmiyor.. Olmuş olacak ne varsa umurumda değil.. ölüm bile yokluğundan daha ağır gelmiyor.. sen olmayınca yaşamak içime sinmiyor.. Sana ait ne varsa yakıp yıksaydım keşke anıların kelepçesini söküp atsaydım keşke Ne çare gücüm yetmiyor.. Bu dört duvar bu sessizlik her gün biraz daha uzun.. Kapımda bekleyen umut dolu bahar bile.. Sensiz içime sinmiyor.. Sana ait ne varsa yakıp yıksaydım keşke anıların kelepçesini söküp atsaydım keşke Ne çare gücüm yetmiyor.. Camlarda ağlayan nazlı yağmur seni sorar gibi.. Bu öyle bir hasret ki yüreğime sığmıyor.. Sen olmayınca yaşamak.. İçime sinmiyor(3)
İçime Sinmiyor 03:55
İçime Sinmiyor 640 izlenme - 7 yıl önce inceden bir sızı sarıyor gönlümü ismini söylemeye dilim varmıyor..sen olmayınca akşamlar içime sinmiyor..olmuş olacak ne varsa umurumda değil.. ölüm bile yokluğundan daha ağır gelmiyor..sen olmayınca yaşamak içime sinmiyor..sana ait ne varsa yakıp yıksaydım keşke anıların kelepçesini söküp atsaydım keşke ne çare gücüm yetmiyor.. bu dört duvar bu sessizlik her gün biraz daha uzun..kapımda bekleyen umut dolu bahar bile..sensiz içime sinmiyor..!!!
Sezen Aksu - İçime Sinmiyor 03:54
Sezen Aksu - İçime Sinmiyor 86 izlenme - 3 yıl önce Sezen Aksu'nun Serçe albümünde yer alan şarkı: "her sabah güneş doğarken yeni bir güne başlarken ne zaman ki güzel bir şey görürüm sensiz içime sinmiyor gözlerim arıyor seni benim çocuk sevgilimi bir ateş ki yüreğimi alev alev yakıyor seni bana vermediler seni bana vermediler mutlu olsunlar diyorum elbet onlar da severler bazen bir çiçek açarken bazen bir çocuk gülerken ne zaman ki içim taşar sevinçten sensiz içime sinmiyor dönüp de baktığım zaman hatıralar ağlaşıyor bir yara ki her yanımı ince ince sızlatıyor"
Leman Sam - İçime Sinmiyor 03:55
Leman Sam - İçime Sinmiyor 91 izlenme - 5 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - İçime Sinmiyor 03:47
Çeşitli Sanatçılar - İçime Sinmiyor 45 izlenme - 6 yıl önce
Leman Sam - İçime Sinmiyor 03:56
Leman Sam - İçime Sinmiyor 39 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ayak Sesleri Çıkış Tarihi: 18.08.1992 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: İnceden bir sızı sarıyor gönlümü İsmini söylemeye dilim varmıyor.. Sen olmayınca akşamlar içime sinmiyor.. Olmuş olacak ne varsa umurumda değil.. ölüm bile yokluğundan daha ağır gelmiyor.. sen olmayınca yaşamak içime sinmiyor.. Sana ait ne varsa yakıp yıksaydım keşke anıların kelepçesini söküp atsaydım keşke Ne çare gücüm yetmiyor.. Bu dört duvar bu sessizlik her gün biraz daha uzun.. Kapımda bekleyen umut dolu bahar bile.. Sensiz içime sinmiyor.. Sana ait ne varsa yakıp yıksaydım keşke anıların kelepçesini söküp atsaydım keşke Ne çare gücüm yetmiyor.. Camlarda ağlayan nazlı yağmur seni sorar gibi.. Bu öyle bir hasret ki yüreğime sığmıyor.. Sen olmayınca yaşamak.. İçime sinmiyor(3)
Sezen Aksu - Allahaşkına 04:00
Sezen Aksu - Allahaşkına 29 izlenme - 2 yıl önce Söz : Sezen Aksu Beste : Hurşit Yenigün Düzenleme : Hurşit Yenigün 45'lik : Allahaşkına / Sensiz İçime Sinmiyor Yıl : 1979 Sen istedin diye değil, seni sevdiğim için Sen aldattın diye değil, ben inandığım için Karşılık beklemeden, sitem mitem etmeden Razı olup herşeye, kapris mapris demeden Sabah akşam gece gündüz hiç şikayet etmeden Kulun oldum kölen oldum, hiç başına kakmadan Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık, atma Allahaşkına Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık, atma Allahaşkına Gözlerim görmezdi asla senden başka birini Düşüncemde bile yaşadığım senin sevgindi Dır dır vır vır etmeden, herşeye rağmen küsmeden Çapkınlıklarına bile sesimi çıkarmadan Aylar yıllar günler geçti rengim ruhsarım soldu Değer miydi senin için ah gençliğim mahvoldu Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık atma Allahaşkına Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık atma Allahaşkına Sen istedin diye değil seni sevdiğim için Sen aldattın diye değil ben inandığım için Karşılık beklemeden, sitem mitem etmeden Razı olup herşeye, kapris mapris demeden Sabah akşam, gece gündüz hiç şikayet etmeden Kulun oldum kölen oldum hiç başına kakmadan Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık, atma Allahaşkına Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık atma Allahaşkına Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık, atma Allahaşkına Of yeter artık bıktım senden çek git Allahaşkına Palavraya doydum artık, atma Allahaşkına
Yonca Lodi - İçime Sinmiyor 03:56
Yonca Lodi - İçime Sinmiyor 6 izlenme - 1 yıl önce