Hoşgeldiniz!

İçin Videoları İzle

Volkan Konak - Şehitlerimiz İçin (Kuzeyin Oğlu) 05:59
Volkan Konak - Şehitlerimiz İçin (Kuzeyin Oğlu) 1.117.740 izlenme - 3 yıl önce Şehitler Kuvayi Milliye Şehitleri Mezardan çıkmanın vaktidir Şehitler Kuvayi Milliye Şehitleri Sakarya da İnönü de Afyon dakiler Dumlupınardakiler Elbet "Kuzeyin Oğlu" 2010 Yılındaki Programımızdan... Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz... Şiir: Nazım Hikmet RAN
Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada 18:09
Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada 1.205.691 izlenme - 3 yıl önce Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada - Ayıcık ordamısın? Ayıcık Bombo? - Onu birlikte çağıralım mı? Hazır mısınız? - Ayıcık Bombo nerdesin? - İşte Burdasın Bombo.
Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun 04:08
Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun 207.926 izlenme - 8 ay önce Şarkı Sözleri - Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun Benim için insan olsun dili farketmez Benim için insan olsun dini farketmez Benim için insan olsun ırkı farketmez Benim için insan olsun soyu farketmez Benim için insan olsun yolu farketmez Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben İnsan olmayan insana kapım açmadım İnsan olmayan insandan selam almadım Garibanın yoksulların malını çalmadım Vurgunculuk soygunculuk birşey yapmadım Vurgunculuk soygunculuk talan yapmadım Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Serpil Efe'nin, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Gizli Sevda" albümünde yer alan "Benim İçin İnsan Olsun" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Şireli Arslan (Çoban Ali)
Ferhat Göçer - Kızım İçin (Film Soundtrack) 03:51
Ferhat Göçer - Kızım İçin (Film Soundtrack) 758.240 izlenme - 3 yıl önce "Kızım İçin" filminin soundtrack'i Şarkı Sözleri (lyrics): Beni affet kızım Gözümün önünde büyüdün göremedim Beni affet kızım Nasıl sevdim seni gösteremedim Beni mahvet kızım Bir lafın yeter buna, söylemedim Hadi geç kızım Benim gözümde hiç büyüyemedin Evlendiğin adam seni benim gibi korur mu? Sen böyle mutluyken içimdeki hüzün sorun mu? Başın sıkışırsa bana söz ver lütfen olur mu? Sen çağır baban hazır.
Türkçe Dublajlı Şirinler 27:40
Türkçe Dublajlı Şirinler 664.328 izlenme - 3 yıl önce şirinler, şirinler türkçe, türkçe çizgi film, çizgi film, şirinler 2 türkçe dublaj full izle ,şirinler şarkısı, şirinler izle, şirinler çizgi film türkçe izl...
Mustafa Ceceli - Aşk İçin Gelmişiz (Somuncu Baba Aşkın Sırrı Soundtrack) 03:49
Mustafa Ceceli - Aşk İçin Gelmişiz (Somuncu Baba Aşkın Sırrı Soundtrack) 243.583 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Ceceli'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" film müzikleri albümünde yer alan "Aşk İçin Gelmişiz" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Orumcek Adam Çizgi Filmi 09:19
Orumcek Adam Çizgi Filmi 617.697 izlenme - 3 yıl önce Örümcek Adam hayır baba yapma baba mı doğru mu duydum bana gerçekten baba mı dedin .. koluna tekrar kavuşmak deneyi kendi üzerinde yaptı .. Bu işi gizli Tutacağız tabi yapabilirsek. ..
Bayanlar için Masturbasyon Dersi 06:02
Bayanlar için Masturbasyon Dersi 243.851 izlenme - 2 yıl önce Hangi ülkedir bilmiyorum ama kadınlara yönelik cinsel eğitim dersi veriliyormuş... Evet evet yanlış okumadınız mastürbasyon dersi veriliyormuş... Bununda eğitimi olurmuymuş demeyin, demek ki oluyormuş.
Trt Müzik Necati Kuruca Aşmak için Müzik 6. Bölüm 26:40
Trt Müzik Necati Kuruca Aşmak için Müzik 6. Bölüm 11.325 izlenme - 1 ay önce Sosyal Medya Hesapları https://twitter.com/necatikuruca https://instagram.com/necatikuruca/ https://www.facebook.com/necati.kuruca.1 https://www.facebook.com/pages/Necati-Kuruca-Fun-Clup/136801173035929?fref=ts
Kadir Gecesi Yatsı Namazından Sonra Hiç Ümit Etmediği Yerden Rızık İçin Dua 02:24
Kadir Gecesi Yatsı Namazından Sonra Hiç Ümit Etmediği Yerden Rızık İçin Dua 3.615 izlenme - 6 gün önce Surei celileyi,Kadir gecesi yatsı namazını müteakip Allah cc rızası için 2 rekat namazdan sonra Kıbleye karşı oturup Besmele’i şerifle beraber 1000 defa “İnna Enzelnahü Fiy Leyletil Kadri” Sure-i şerifesini okuyan ve sonra 41 defa aşağıdaki duayı okuyan kimse Cenab-ı hak vacibü’l- vücud hazretleri yakın bir zamanda zengin kılar. hiç ümid etmediği yerden okuyana rızık ve mal gelir. Kadir Suresi Okunuşu Bismillahirrahmânirrahîm. 1- İnna enzelnahü fiy leyletilkadr 2- Ve ma edrake ma leyletülkadr 3- Leyletülkadri hayrüm min elfi şehr 4- Tenezzelülmelaiketü verruhu fiyha biizni rabbihim min külli emr 5- Selamün hiye hatta matle’ılfecr Anlamı Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle. 1- Biz o (Kur’ân)nu Kadir gecesinde indirdik. 2- Kadir gecesinin ne olduğunu sen nereden bileceksin? 3- Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. 4- Melekler ve Ruh (Cebrail veya Ruh adındaki melek) o gece Rablerinin izniyle, her iş için inerler. 5- O gece, tanyeri ağarıncaya kadar süren bir selâmettir. Kadir süresinden sonra okunacak dua: “Allahümme ya men yektefi an cemiy’ı halkıhi ve la yektefi anhü ehadün min halkıhi ya ehade men la ehade lehü ingadaarricaaü illa minke ve habetil el’amalü illa fiyke ve süddetitdaraigu illa ileyke ya ğıyaasel müsteğıysiyne eğısni.”
1 Saat Canım Kardeşim izle 01:00:02
1 Saat Canım Kardeşim izle 505.221 izlenme - 3 yıl önce Cizgi Film Türkce Full 2sevilen ve her bölümü ilgiyle izlenen çizgi filmi Canım Kardeşim in yeni bölümü bizlerle.
Bak Postacı Geliyor Selam Veriyor - Limon ile Zeytin 01:59
Bak Postacı Geliyor Selam Veriyor - Limon ile Zeytin 14.736 izlenme - 1 ay önce Klasik Türkçe çocuk şarkılarından biri olan Bak Postacı Geliyor'u Limon ve Zeytin ile birlikte söylüyoruz. Bak Postacı Geliyor Şarkısının Sözleri Bak postacı geliyor Selam veriyor Herkes ona bakıyor Merak ediyor Çok teşekkür ederim Postacı sana Pek sevinçli haberler Getirdin bana Bugün yalnız bu kadar Darılmayınız Yarın yine gelirim Hoşçakalınız Haydi git güle güle Uğurlar olsun Ellerin dert görmesin Kısmetle dolsun AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 3) 08:06
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 3) 316.905 izlenme - 3 yıl önce Mawa Kawa - Masha and The Bear, Masha et Mishka, Masha En De Beer in English (Episode 3) Bakalım sevimli kahramanlarımız bu bölümde ne maceralar yaşayacaklar.
Arabalar ve Hayvanlarla Renkleri Öğreniyoruz | Çocuklar İçin Renkler | Eğitici Video 02:26
Arabalar ve Hayvanlarla Renkleri Öğreniyoruz | Çocuklar İçin Renkler | Eğitici Video 16.447 izlenme - 1 ay önce Bu videoda arabalar, hayvanlar ve çeşitli objeler kullanarak renkleri öğreniyoruz. AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Barbie Çizgi Film - Bir Bebek Yapalım 03:59
Barbie Çizgi Film - Bir Bebek Yapalım 428.086 izlenme - 3 yıl önce Barbie'nin Rüya Evi serisinin 31. bölümü, Let's Make A Doll. Çocuklar İçin Güncel Bütün Çizgi Filmler Bu Kanalda! Trt Çocuk , Yumurcak Tv, Minika Go, Çizgi Filmleri Bu Kanalda! Lütfen Kanala Abone Olunuz!!!
Karlar Ülkesi Vs Monster High 00:48
Karlar Ülkesi Vs Monster High 215.291 izlenme - 2 yıl önce monster high vs karlar ülkesi
Teknosa 300. Mağaza Reklam Filmi 00:33
Teknosa 300. Mağaza Reklam Filmi 406.076 izlenme - 3 yıl önce Teknosa 300 mağazasıyla sen neredeysen orada! 300. Mağazamızı açtık. Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Anamur’a teknoloji alışverişinde Türkiye’nin yanındayız.
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 03:50
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 323.688 izlenme - 2 yıl önce Bu adam tamamen kendisini çocuklara adamış. Önemli basın yayın televizyon kuruluşlarının peşinde olmasının sebeplerinden en önemli etmen Nail Baba öocuk dilinde konuşmayı başarabilmesi. Abonelerine gönderdiği mesajlarla kendisini sevdiren ekibi Nail Baba dan çok memnun. Haydi Arkadaşlar Bebeturk e abone olun . Harikalar diyarına katılın .Ne istiyorsanız yorum yazıp kendisinden yapmasını isteyin. Abonelik ücretsizdir.Aynı zamanda spam ile sizi rahatsız etmez.)))
Mehmet Aslan - Gözlerinde Esir Kaldım 04:06
Mehmet Aslan - Gözlerinde Esir Kaldım 732.929 izlenme - 8 yıl önce http://www.facebook.com/cumabozkurt.27 Ekleyinnn müzikler için cumabozkurt-@hotmail.com ekleyinnn.
winx club sevenler için 04:29
winx club sevenler için 477.490 izlenme - 6 yıl önce winx club kızları dönüşümleri
Gumball Boşluk Bölümü Türkçe Dublaj 10:55
Gumball Boşluk Bölümü Türkçe Dublaj 197.292 izlenme - 3 yıl önce kesinlikle izle -Ohhh Meksika dalgası +Seyircileri dinle -Aaah +Narkoz almış inek gibiydin -Desteklemediğimden değil ama bunlar berbat oynuyorlar.
Gumball Türkçe 1 The Car Araba Bölümü 09:59
Gumball Türkçe 1 The Car Araba Bölümü 239.281 izlenme - 3 yıl önce En Sevdiğin çizgi filmler izlesene'de! Hem eğlenceli hem de öğretici üstelik HD kalitede sana özel videolarla İzlesene.com’da! Hemen Abone Olun...
Parmak Ailesi - Çiftlik Hayvanları - Çocuklar İçin Hayvanlar 03:07
Parmak Ailesi - Çiftlik Hayvanları - Çocuklar İçin Hayvanlar 2.181 izlenme - 6 gün önce Bu videoda Finger Family şarkısının Türkçe versiyonu olan Parmak Ailesi'nin Çiftlik Hayvanları ile ilgili yepyeni bir versiyonunu ve çizgi filmini hazırladık. Parmak Aİlesi Çiftlik Hayvanları şarkısının sözleri Kedi parmak kedi parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Köpek parmak köpek parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Tavşan parmak tavşan parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Eşek parmak eşek parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Kuzu parmak kuzu parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Horoz parmak horoz parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Tavuk parmak tavuk parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Koyun parmak koyun parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Keçi parmak keçi parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Civciv parmak civciv parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Oggy ve Hamam Böcekleri - Motor Yarışları 06:42
Oggy ve Hamam Böcekleri - Motor Yarışları 283.455 izlenme - 3 yıl önce Oggy ve Hamam böceklerinin bir iddia sonucu girdikleri motor yarışındaki sahnesi karşınızda. İyi Seyirler...
Sagopa Kajmer - Düşünmek İçin Vaktin Var 04:27
Sagopa Kajmer - Düşünmek İçin Vaktin Var 356.042 izlenme - 4 yıl önce Rap müziğinin en önemli isimlerinden Sagopa Kajmer’in merakla beklenen yepyeni stüdyo albümünden ilk video klip huzurlarınızda!Klibin yönetmenliğini ”Sad (Yusuf Ağırtaş)” yaptı.Klibin tüm çekimleri Ege’nin incisi İzmir’de gerçekleştirildi.
Türkçe Dublajlı Şirinler 5 27:26
Türkçe Dublajlı Şirinler 5 208.897 izlenme - 3 yıl önce Türkçe Dublajlı Şirinler 5 Uzun uzun yıllar önce ormanın derinliklerinde küçük mavi yaratıkların yaşadığı gizli bir köy vardı, onlar kendilerine şirinler derdi, çok iyidiler. Ve sonra korkunç büyücü gargamel vardı, o çok kötüydü. Bir gün ormana yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin belki gargamelin çığlıklarını duyabilirsiniz. Ve belki iyi bir çocuk olursanız Şirinler’i bile görebilirsiniz.
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 25) 07:12
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 25) 175.709 izlenme - 3 yıl önce Mawa Kawa - Masha and The Bear, Masha et Mishka, Masha En De Beer in English (Episode 25) Sevimli kahramanlarımız maşa ve ayı sizlerle. Masha and the Bear (Russian: , Masha i Medved') is a Russian children's animated television series about the adventures of a precocious and mischievous little girl named Masha and a neighboring anthropomorphic Bear who is a retired circus performer who tries to keep Masha out of trouble.
Emel Sayın - İçin İçin Yanıyor 03:03
Emel Sayın - İçin İçin Yanıyor 146.564 izlenme - 3 yıl önce Emel Sayın - İçin İçin Yanıyor
Parmak Ailesi - 5 Farklı Parmak Ailesi Şarkısı - Finger Family Türkçe 07:20
Parmak Ailesi - 5 Farklı Parmak Ailesi Şarkısı - Finger Family Türkçe 8.079 izlenme - 1 ay önce 5 farklı Parmak Ailesi şarkısını bir araya getirdik. Klasik Parmak Ailesi şarkısının yanısıra Parmak Ailesi'nin orman hayvanları, çiftlik hayvanları, meyveler ve prenses ailesi şarkıları da bu videoda! Parmak Ailesi şarkısının sözleri Baba parmak baba parmak Nerdesin? Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Anne parmak anne parmak Nerdesin? Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Abi parmak abi parmak Nerdesin? Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Abla parmak abla parmak Nerdesin? Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Bebek parmak bebek parmak Nerdesin? Geldim ben Geldim ben İşte burdayım ************** Parmak Ailesi Meyveler Şarkısı Karpuz parmak karpuz parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Elma parmak elma parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Çilek parmak çilek parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Ayva parmak ayva parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Kiraz parmak kiraz parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Kavun parmak kavun parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Armut parmak armut parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım İncir parmak incir parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Erik parmak erik parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Üzüm parmak üzüm parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım **************** Parmak Ailesi Orman Hayvanları Şarkısı Ayı parmak ayı parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Geyik parmak geyik parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Zebra parmak zebra parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Tilki parmak tilki parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Sincap parmak sincap parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Aslan parmak aslan parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Kaplan parmak kaplan parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Maymun parmak maymun parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Goril parmak goril parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Panda parmak panda parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım ******************** Parmak Aİlesi Çiftlik Hayvanları şarkısının sözleri Kedi parmak kedi parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Köpek parmak köpek parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Tavşan parmak tavşan parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Eşek parmak eşek parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Kuzu parmak kuzu parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Horoz parmak horoz parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Tavuk parmak tavuk parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Koyun parmak koyun parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Keçi parmak keçi parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Civciv parmak civciv parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Leo Junior - Doğum günü partisi - Bir pasta yapalım - Türkçe izle 04:51
Leo Junior - Doğum günü partisi - Bir pasta yapalım - Türkçe izle 106.116 izlenme - 1 yıl önce Bugün Leo'nun doğum günü. Bir parti verelim. Ekskavatör Max ve Lifty de partimize katılacaklar. Arkadaşlar için bir çilekli pasta yapmaya ne dersin? hem eğlenecek hem de öğrenmiş oluruz.birlikte çok güzel vakit geçireceğiz. mutlu çocuk kanalımız çocuklarımıza en iyi şekilde sayıları renkleri şekilleri iş makinaları araçlar yaşamlarında karşılarına çıkabilecek her şeyi öğretme çabasında olan bir kanal. en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız her zaman önceliğimizdir. her zaman bizi izlemek videolarımızdan ilk siz haberdar olmak isterseniz www.izlesene.com/mutlucocuk kanalımızdan ücretsiz abone olabilirsiniz. meraklı kamyon leo nun diğer maceralarını izlemeye ne dersiniz: https://www.izlesene.com/video/leo-ile-sulama-araci/9123104 https://www.izlesene.com/video/leo-and-spaceship/9093183 https://www.izlesene.com/video/leo-junior-dondurma-makinesi-eglenceli-cizgi-film/9042385