Hoşgeldiniz!

için

Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun 04:08
Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun 68.610 izlenme - 1 ay önce Şarkı Sözleri - Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun Benim için insan olsun dili farketmez Benim için insan olsun dini farketmez Benim için insan olsun ırkı farketmez Benim için insan olsun soyu farketmez Benim için insan olsun yolu farketmez Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben İnsan olmayan insana kapım açmadım İnsan olmayan insandan selam almadım Garibanın yoksulların malını çalmadım Vurgunculuk soygunculuk birşey yapmadım Vurgunculuk soygunculuk talan yapmadım Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Serpil Efe'nin, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Gizli Sevda" albümünde yer alan "Benim İçin İnsan Olsun" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Şireli Arslan (Çoban Ali)
çapkınlar için 00:11
çapkınlar için 1.343.236 izlenme - 6 yıl önce
Volkan Konak - Şehitlerimiz İçin (Kuzeyin Oğlu) 05:59
Volkan Konak - Şehitlerimiz İçin (Kuzeyin Oğlu) 1.116.824 izlenme - 3 yıl önce Şehitler Kuvayi Milliye Şehitleri Mezardan çıkmanın vaktidir Şehitler Kuvayi Milliye Şehitleri Sakarya da İnönü de Afyon dakiler Dumlupınardakiler Elbet "Kuzeyin Oğlu" 2010 Yılındaki Programımızdan... Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz... Şiir: Nazım Hikmet RAN
Ferhat Göçer - Kızım İçin (Film Soundtrack) 03:51
Ferhat Göçer - Kızım İçin (Film Soundtrack) 756.485 izlenme - 3 yıl önce "Kızım İçin" filminin soundtrack'i Şarkı Sözleri (lyrics): Beni affet kızım Gözümün önünde büyüdün göremedim Beni affet kızım Nasıl sevdim seni gösteremedim Beni mahvet kızım Bir lafın yeter buna, söylemedim Hadi geç kızım Benim gözümde hiç büyüyemedin Evlendiğin adam seni benim gibi korur mu? Sen böyle mutluyken içimdeki hüzün sorun mu? Başın sıkışırsa bana söz ver lütfen olur mu? Sen çağır baban hazır.
Mustafa Ceceli - Aşk İçin Gelmişiz (Somuncu Baba Aşkın Sırrı Soundtrack) 03:49
Mustafa Ceceli - Aşk İçin Gelmişiz (Somuncu Baba Aşkın Sırrı Soundtrack) 230.851 izlenme - 8 ay önce Mustafa Ceceli'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" film müzikleri albümünde yer alan "Aşk İçin Gelmişiz" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Türkçe Dublajlı Şirinler 27:40
Türkçe Dublajlı Şirinler 629.598 izlenme - 2 yıl önce şirinler, şirinler türkçe, türkçe çizgi film, çizgi film, şirinler 2 türkçe dublaj full izle ,şirinler şarkısı, şirinler izle, şirinler çizgi film türkçe izl...
Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada 18:09
Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada 923.576 izlenme - 3 yıl önce Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada - Ayıcık ordamısın? Ayıcık Bombo? - Onu birlikte çağıralım mı? Hazır mısınız? - Ayıcık Bombo nerdesin? - İşte Burdasın Bombo.
Orumcek Adam Çizgi Filmi 09:19
Orumcek Adam Çizgi Filmi 591.494 izlenme - 3 yıl önce Örümcek Adam hayır baba yapma baba mı doğru mu duydum bana gerçekten baba mı dedin .. koluna tekrar kavuşmak deneyi kendi üzerinde yaptı .. Bu işi gizli Tutacağız tabi yapabilirsek. ..
KÜÇÜK KURBAĞA - 8 Farklı Küçük Kurbağa Şarkısı 14:00
KÜÇÜK KURBAĞA - 8 Farklı Küçük Kurbağa Şarkısı 5.664 izlenme - 1 hafta önce En popüler çocuk şarkılarımızdan biri olan Küçük Kurbağa şarkısının 8 farklı versiyonunu bu videoda bir araya getirdik. Bu güzel şarkıyı sevenler 15 dakikaya yakın kesintisiz dinleyebilecek. Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun Küçük Kurbağa şarkısının sözleri Küçük kurbağa, küçük kurbağa, kuyruğun nerede? Kuyruğum yok kuyruğum yok yüzerim derede Ku vak vak vak, ku vak vak vak, kuv-vak kuv-vak kuv-vak Ku vak vak vak, ku vak vak vak, kuv-vak kuv-vak kuv-vak Küçük kurbağa, küçük kurbağa, kulağın nerede? Kulağım yok, kulağım yok, yüzerim derede Ku vak vak vak, ku vak vak vak, kuv-vak kuv-vak kuv-vak Ku vak vak vak, ku vak vak vak, kuv-vak kuv-vak kuv-vak
Bayanlar için Masturbasyon Dersi 06:02
Bayanlar için Masturbasyon Dersi 201.141 izlenme - 2 yıl önce Hangi ülkedir bilmiyorum ama kadınlara yönelik cinsel eğitim dersi veriliyormuş... Evet evet yanlış okumadınız mastürbasyon dersi veriliyormuş... Bununda eğitimi olurmuymuş demeyin, demek ki oluyormuş.
1 Saat Canım Kardeşim izle 01:00:02
1 Saat Canım Kardeşim izle 488.731 izlenme - 3 yıl önce Cizgi Film Türkce Full 2sevilen ve her bölümü ilgiyle izlenen çizgi filmi Canım Kardeşim in yeni bölümü bizlerle.
Ali Baba'nın Bir Çiftliği Var - 15 Popüler Çocuk Şarkısı | Afacan 24:24
Ali Baba'nın Bir Çiftliği Var - 15 Popüler Çocuk Şarkısı | Afacan 16.564 izlenme - 1 ay önce Bu videoda çok sevilen ve popüler 15 çocuk şarkısını bir araya getirdik. Ali Baba'nın Çiftliği, Arı Vız Vız, Küçük Kurbağa, Pazara Gidelim... 25 dakika çocuk şarkısı bir arada! Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 3) 08:06
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 3) 311.498 izlenme - 2 yıl önce Mawa Kawa - Masha and The Bear, Masha et Mishka, Masha En De Beer in English (Episode 3) Bakalım sevimli kahramanlarımız bu bölümde ne maceralar yaşayacaklar.
Barbie Çizgi Film - Bir Bebek Yapalım 03:59
Barbie Çizgi Film - Bir Bebek Yapalım 421.496 izlenme - 3 yıl önce Barbie'nin Rüya Evi serisinin 31. bölümü, Let's Make A Doll. Çocuklar İçin Güncel Bütün Çizgi Filmler Bu Kanalda! Trt Çocuk , Yumurcak Tv, Minika Go, Çizgi Filmleri Bu Kanalda! Lütfen Kanala Abone Olunuz!!!
10 Kucuk Pandacık Şarkısı - Sayıları Öğreniyoruz 01:45
10 Kucuk Pandacık Şarkısı - Sayıları Öğreniyoruz 5.076 izlenme - 2 hafta önce Küçük kardeşlerimize 1'den 10'a kadar saymayı öğreten bir şarkı hazırladık. Ormandaki hayvanlar eşliğinde birden ona saymayı öğreniyoruz. Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun 10 Küçük Pandacık Şarkı Sözleri Bir küçük, iki küçük, üç küçük aslancık Dört küçük, beş küçük, altı küçük aslancık Yedi küçük, sekiz küçük, dokuz küçük aslancık On küçük aslancııık Bir küçük, iki küçük, üç küçük maymuncuk Dört küçük, beş küçük, altı küçük maymuncuk Yedi küçük, sekiz küçük, dokuz küçük maymuncuk On küçük maymuncuuuuk Bir küçük, iki küçük, üç küçük sincapçık Dört küçük, beş küçük, altı küçük sincapçık Yedi küçük, sekiz küçük sincapçık On küçük sincapçıık Bir küçük, iki küçük, üç küçük pandacık Dört küçük, beş küçük, altı küçük pandacık Yedi küçük, sekiz küçük pandacık On küçük pandacıııık Bir küçük, iki küçük, üç küçük kaplancık Dört küçük, beş küçük, altı küçük kaplancık Yedi küçük, sekiz küçük kaplancık On küçük kaplancııık Bir küçük, iki küçük, üç küçük ayıcık Dört küçük, beş küçük, altı küçük ayıcık Yedi küçük, sekiz küçük ayıcık On küçük ayıcıııık Türkçe sözler: Ersan Özer - Her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Teknosa 300. Mağaza Reklam Filmi 00:33
Teknosa 300. Mağaza Reklam Filmi 405.994 izlenme - 3 yıl önce Teknosa 300 mağazasıyla sen neredeysen orada! 300. Mağazamızı açtık. Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Anamur’a teknoloji alışverişinde Türkiye’nin yanındayız.
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 03:50
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 259.985 izlenme - 1 yıl önce Bu adam tamamen kendisini çocuklara adamış. Önemli basın yayın televizyon kuruluşlarının peşinde olmasının sebeplerinden en önemli etmen Nail Baba öocuk dilinde konuşmayı başarabilmesi. Abonelerine gönderdiği mesajlarla kendisini sevdiren ekibi Nail Baba dan çok memnun. Haydi Arkadaşlar Bebeturk e abone olun . Harikalar diyarına katılın .Ne istiyorsanız yorum yazıp kendisinden yapmasını isteyin. Abonelik ücretsizdir.Aynı zamanda spam ile sizi rahatsız etmez.)))
10 Küçük Tavşancık - Sayı Saymayı Öğreten Şarkı | Afacan 01:13
10 Küçük Tavşancık - Sayı Saymayı Öğreten Şarkı | Afacan 9.615 izlenme - 4 hafta önce Bu şarkıda çocuklarımıza 1'den 10'a kadar sayı saymayı öğretiyoruz. Hem güzel bir şarkı ile eğleniyorlar, hem de sayılara giriş yapıyorlar. 10 Küçük Kedicik şarkısının sözleri: Bir küçük, iki küçük, üç küçük kedicik Dört küçük, beş küçük, altı küçük kedicik Yedi küçük, sekiz küçük, dokuz küçük kedicik On küçük kedicik Bir küçük, iki küçük, üç küçük köpekçik Dört küçük, beş küçük, altı küçük köpekçik Yedi küçük, sekiz küçük, dokuz küçük köpekçik On küçük köpekçik Bir küçük, iki küçük, üç küçük tavşancık Dört küçük, beş küçük, altı küçük tavşancık Yedi küçük, sekiz küçük tavşancık On küçük tavşancık Bir küçük, iki küçük, üç küçük kuzucuk Dört küçük, beş küçük, altı küçük kuzucuk Yedi küçük, sekiz küçük kuzucuk On küçük kuzucuk Türkçe sözler: Ersan Özer - Her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Konuşan Ayı - Yeni Çocuk Şarkısı 01:37
Konuşan Ayı - Yeni Çocuk Şarkısı 10.208 izlenme - 1 ay önce Dün sokakta dolaşırken, kocaman bir ayı gördüm! İngilizce izci şarkısı I Met A Bear'e Türkçe sözler yazdık ve güzel bir animasyon hazırladık. Konuşan Ayı Şarkı Sözleri Dün sokakta dolaşırken Kocaman bir ayı gördüm Ayı birden bana baktı Dedi hadi oynayalım Dün sokakta dolaşırken Konuşan bir ayı gördüm Eğer bana inanmazsan Darılırım ben de sana Peki tamam inanmadın Gel o zaman oynayalım Şarkının orijinali: I Met A Bear (İzci Şarkısı) Türkçe sözler: Ersan Özer - Her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Tüm çocuk şarkıları için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Mehmet Aslan - Gözlerinde Esir Kaldım 04:06
Mehmet Aslan - Gözlerinde Esir Kaldım 731.619 izlenme - 8 yıl önce http://www.facebook.com/cumabozkurt.27 Ekleyinnn müzikler için cumabozkurt-@hotmail.com ekleyinnn.
Gumball Boşluk Bölümü Türkçe Dublaj 10:55
Gumball Boşluk Bölümü Türkçe Dublaj 184.739 izlenme - 2 yıl önce kesinlikle izle -Ohhh Meksika dalgası +Seyircileri dinle -Aaah +Narkoz almış inek gibiydin -Desteklemediğimden değil ama bunlar berbat oynuyorlar.
Gumball Türkçe 1 The Car Araba Bölümü 09:59
Gumball Türkçe 1 The Car Araba Bölümü 226.409 izlenme - 2 yıl önce En Sevdiğin çizgi filmler izlesene'de! Hem eğlenceli hem de öğretici üstelik HD kalitede sana özel videolarla İzlesene.com’da! Hemen Abone Olun...
winx club sevenler için 04:29
winx club sevenler için 469.960 izlenme - 6 yıl önce winx club kızları dönüşümleri
Oggy ve Hamam Böcekleri - Motor Yarışları 06:42
Oggy ve Hamam Böcekleri - Motor Yarışları 255.447 izlenme - 2 yıl önce Oggy ve Hamam böceklerinin bir iddia sonucu girdikleri motor yarışındaki sahnesi karşınızda. İyi Seyirler...
Leo Junior - Doğum günü partisi - Bir pasta yapalım - Türkçe izle 04:51
Leo Junior - Doğum günü partisi - Bir pasta yapalım - Türkçe izle 99.974 izlenme - 11 ay önce Bugün Leo'nun doğum günü. Bir parti verelim. Ekskavatör Max ve Lifty de partimize katılacaklar. Arkadaşlar için bir çilekli pasta yapmaya ne dersin? hem eğlenecek hem de öğrenmiş oluruz.birlikte çok güzel vakit geçireceğiz. mutlu çocuk kanalımız çocuklarımıza en iyi şekilde sayıları renkleri şekilleri iş makinaları araçlar yaşamlarında karşılarına çıkabilecek her şeyi öğretme çabasında olan bir kanal. en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız her zaman önceliğimizdir. her zaman bizi izlemek videolarımızdan ilk siz haberdar olmak isterseniz www.izlesene.com/mutlucocuk kanalımızdan ücretsiz abone olabilirsiniz. meraklı kamyon leo nun diğer maceralarını izlemeye ne dersiniz: https://www.izlesene.com/video/leo-ile-sulama-araci/9123104 https://www.izlesene.com/video/leo-and-spaceship/9093183 https://www.izlesene.com/video/leo-junior-dondurma-makinesi-eglenceli-cizgi-film/9042385
Türkçe Dublajlı Şirinler 5 27:26
Türkçe Dublajlı Şirinler 5 205.714 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Dublajlı Şirinler 5 Uzun uzun yıllar önce ormanın derinliklerinde küçük mavi yaratıkların yaşadığı gizli bir köy vardı, onlar kendilerine şirinler derdi, çok iyidiler. Ve sonra korkunç büyücü gargamel vardı, o çok kötüydü. Bir gün ormana yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin belki gargamelin çığlıklarını duyabilirsiniz. Ve belki iyi bir çocuk olursanız Şirinler’i bile görebilirsiniz.
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 25) 07:12
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 25) 174.694 izlenme - 2 yıl önce Mawa Kawa - Masha and The Bear, Masha et Mishka, Masha En De Beer in English (Episode 25) Sevimli kahramanlarımız maşa ve ayı sizlerle. Masha and the Bear (Russian: , Masha i Medved') is a Russian children's animated television series about the adventures of a precocious and mischievous little girl named Masha and a neighboring anthropomorphic Bear who is a retired circus performer who tries to keep Masha out of trouble.
Sagopa Kajmer - Düşünmek İçin Vaktin Var 04:27
Sagopa Kajmer - Düşünmek İçin Vaktin Var 355.204 izlenme - 3 yıl önce Rap müziğinin en önemli isimlerinden Sagopa Kajmer’in merakla beklenen yepyeni stüdyo albümünden ilk video klip huzurlarınızda!Klibin yönetmenliğini ”Sad (Yusuf Ağırtaş)” yaptı.Klibin tüm çekimleri Ege’nin incisi İzmir’de gerçekleştirildi.
Tembel Cocuk Haydi Kalk - Cocuk Sarkısı 01:31
Tembel Cocuk Haydi Kalk - Cocuk Sarkısı 3.609 izlenme - 2 hafta önce Tembel çocuk, kalksana, artık sabah oldu, gün doğdu! Popüler çocuk şarkısı Tembel Çocuk'un yepyeni bir versiyonunu ve çizgi filmini yaptık. Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun TEMBEL ÇOCUK ŞARKI SÖZLERİ Tembel çocuk Tembel çocuk Kalksana Kalksana Artık sabah oldu Artık sabah oldu Gün doğdu Gün doğdu Tembel çocuk Tembel çocuk Kalksana Kalksana Okul vakti yaklaştı Okul vakti yaklaştı Haydi kalk Haydi kalk
Emel Sayın - İçin İçin Yanıyor 03:03
Emel Sayın - İçin İçin Yanıyor 144.768 izlenme - 3 yıl önce Emel Sayın - İçin İçin Yanıyor