Hoşgeldiniz!

İçin Videoları İzle

Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun 04:08
Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun 130.927 izlenme - 3 ay önce Şarkı Sözleri - Serpil Efe - Benim İçin İnsan Olsun Benim için insan olsun dili farketmez Benim için insan olsun dini farketmez Benim için insan olsun ırkı farketmez Benim için insan olsun soyu farketmez Benim için insan olsun yolu farketmez Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben İnsan olmayan insana kapım açmadım İnsan olmayan insandan selam almadım Garibanın yoksulların malını çalmadım Vurgunculuk soygunculuk birşey yapmadım Vurgunculuk soygunculuk talan yapmadım Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Adam olan adamları satmadım ki ben Yarı yolda bırakıpta kaçmadım ki ben Çakalların sofrasında oturmadım ben Garibanı yoksulları ezmedim ki ben Serpil Efe'nin, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Gizli Sevda" albümünde yer alan "Benim İçin İnsan Olsun" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Şireli Arslan (Çoban Ali)
çapkınlar için 00:11
çapkınlar için 1.348.405 izlenme - 7 yıl önce
Volkan Konak - Şehitlerimiz İçin (Kuzeyin Oğlu) 05:59
Volkan Konak - Şehitlerimiz İçin (Kuzeyin Oğlu) 1.117.092 izlenme - 3 yıl önce Şehitler Kuvayi Milliye Şehitleri Mezardan çıkmanın vaktidir Şehitler Kuvayi Milliye Şehitleri Sakarya da İnönü de Afyon dakiler Dumlupınardakiler Elbet "Kuzeyin Oğlu" 2010 Yılındaki Programımızdan... Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz... Şiir: Nazım Hikmet RAN
Ferhat Göçer - Kızım İçin (Film Soundtrack) 03:51
Ferhat Göçer - Kızım İçin (Film Soundtrack) 756.940 izlenme - 3 yıl önce "Kızım İçin" filminin soundtrack'i Şarkı Sözleri (lyrics): Beni affet kızım Gözümün önünde büyüdün göremedim Beni affet kızım Nasıl sevdim seni gösteremedim Beni mahvet kızım Bir lafın yeter buna, söylemedim Hadi geç kızım Benim gözümde hiç büyüyemedin Evlendiğin adam seni benim gibi korur mu? Sen böyle mutluyken içimdeki hüzün sorun mu? Başın sıkışırsa bana söz ver lütfen olur mu? Sen çağır baban hazır.
Türkçe Dublajlı Şirinler 27:40
Türkçe Dublajlı Şirinler 638.742 izlenme - 3 yıl önce şirinler, şirinler türkçe, türkçe çizgi film, çizgi film, şirinler 2 türkçe dublaj full izle ,şirinler şarkısı, şirinler izle, şirinler çizgi film türkçe izl...
Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada 18:09
Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada 998.078 izlenme - 3 yıl önce Ayıcık Bombo Üç Bölüm Bir Arada - Ayıcık ordamısın? Ayıcık Bombo? - Onu birlikte çağıralım mı? Hazır mısınız? - Ayıcık Bombo nerdesin? - İşte Burdasın Bombo.
Mustafa Ceceli - Aşk İçin Gelmişiz (Somuncu Baba Aşkın Sırrı Soundtrack) 03:49
Mustafa Ceceli - Aşk İçin Gelmişiz (Somuncu Baba Aşkın Sırrı Soundtrack) 235.762 izlenme - 10 ay önce Mustafa Ceceli'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" film müzikleri albümünde yer alan "Aşk İçin Gelmişiz" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Orumcek Adam Çizgi Filmi 09:19
Orumcek Adam Çizgi Filmi 599.830 izlenme - 3 yıl önce Örümcek Adam hayır baba yapma baba mı doğru mu duydum bana gerçekten baba mı dedin .. koluna tekrar kavuşmak deneyi kendi üzerinde yaptı .. Bu işi gizli Tutacağız tabi yapabilirsek. ..
Bayanlar için Masturbasyon Dersi 06:02
Bayanlar için Masturbasyon Dersi 209.918 izlenme - 2 yıl önce Hangi ülkedir bilmiyorum ama kadınlara yönelik cinsel eğitim dersi veriliyormuş... Evet evet yanlış okumadınız mastürbasyon dersi veriliyormuş... Bununda eğitimi olurmuymuş demeyin, demek ki oluyormuş.
Limon ve Zeytin ile Arı Vız Vız Vız - Kırmızı Balık - Küçük Kurbağa 05:46
Limon ve Zeytin ile Arı Vız Vız Vız - Kırmızı Balık - Küçük Kurbağa 4.749 izlenme - 1 hafta önce Bu videoda sevilen karakterler Limon ve Zeytin ile birlikte Arı Vız Vız Vız, Kırmızı Balık ve Küçük Kurbağa şarkılarını söylüyoruz. AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
1 Saat Canım Kardeşim izle 01:00:02
1 Saat Canım Kardeşim izle 493.934 izlenme - 3 yıl önce Cizgi Film Türkce Full 2sevilen ve her bölümü ilgiyle izlenen çizgi filmi Canım Kardeşim in yeni bölümü bizlerle.
PARMAK AİLESİ - Orman Hayvanları ? ?? 03:11
PARMAK AİLESİ - Orman Hayvanları ? ?? 4.118 izlenme - 7 gün önce Aslan parmak, aslan parmak, gelsene! Geldim ben, geldim ben, işte burdayım! Ünlü Parmak Ailesi şarkısının AfacanTV'ye özel Türkçe sözlerle yepyeni bir versiyonunu hazırladık. PARMAK AİLESİ - Çiftlik Hayvanları şarkısı tam şurada: https://www.youtube.com/watch?v=46kx-DsCRWI Parmak Ailesi - Orman Hayvanları şarkısının sözleri Ayı parmak ayı parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Geyik parmak geyik parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Zebra parmak zebra parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Tilki parmak tilki parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Sincap parmak sincap parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Aslan parmak aslan parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Kaplan parmak kaplan parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Maymun parmak maymun parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Goril parmak goril parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Panda parmak panda parmak Gelsene Geldim ben Geldim ben İşte burdayım Türkçe sözler: Ersan Özer © Her hakkı saklıdır. İzinsiz kesinlikle kullanılamaz. AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Kırmızı Balık - Çocuk Şarkısı 01:09
Kırmızı Balık - Çocuk Şarkısı 2.390 izlenme - 3 gün önce Kırmızı Balık denizde, kıvrıla kıvrıla yüzüyor, Balıkçı Amca geliyor, oltasını sallıyor... En popüler çocuk şarkılarımızdan olan Kırmızı Balık'ın yepyeni bir versiyonunu hazırladık. © Animasyon: Rana Mermertaş Kırmızı Balık Şarkısının Sözleri Kırmızı Balık denizde Kıvrıla kıvrıla yüzüyor Balıkçı Amca geliyor Oltasını sallıyor Kırmızı Balık denizde Kıvrıla kıvrıla yüzüyor Balıkçı Hasan geliyor Oltasını sallıyor Kırmızı balık dinle Sakın yemi yeme Balıkçı seni tutacak Kovasına atacak Kırmızı balık dinle Sakın yemi yeme Balıkçı seni tutacak Kovasına atacak Kırmızı balık kaç kaç Kırmızı balık kaç kaç Kırmızı balık kaç kaç Kırmızı balık kaç kaç kaç AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 3) 08:06
Mawa Kawa - Masha and The Bear (Episode 3) 312.973 izlenme - 2 yıl önce Mawa Kawa - Masha and The Bear, Masha et Mishka, Masha En De Beer in English (Episode 3) Bakalım sevimli kahramanlarımız bu bölümde ne maceralar yaşayacaklar.
Pazara Gidelim Bir Elma Alalım - Çocuk Şarkısı - Limon ile Zeytin 01:45
Pazara Gidelim Bir Elma Alalım - Çocuk Şarkısı - Limon ile Zeytin 7.085 izlenme - 3 hafta önce Pazara gidelim, bir elma alalım, pazara gidip bir elma alıp n'apalım? Katır kutur katır kutur yiyelim! Bu sevilen çocuk şarkısını Limon ve Zeytin ile birlikte söylüyoruz. Pazara Gidelim Bir Elma Alalım - Şarkı Sözleri Pazara gidelim, bir çilek alalım Pazara gidip bir çilek alıp napalım? Tatlı tatlı tatlı tatlı yiyelim Pazara gidelim, bir elma alalım Pazara gidip bir elma alıp napalım? Katır kutur katır kutur yiyelim Pazara gidelim, bir karpuz alalım Pazara gidip bir karpuz alıp napalım? Dilim dilim dilim dilim yiyelim Pazara gidelim, bir kiraz alalım Pazara gidip bir kiraz alıp napalım? Tane tane tane tane yiyelim Pazara gidelim, portakal alalım Pazara gidip portakal alıp napalım? Şapır şupur şapır şupur yiyelim AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Barbie Çizgi Film - Bir Bebek Yapalım 03:59
Barbie Çizgi Film - Bir Bebek Yapalım 423.238 izlenme - 3 yıl önce Barbie'nin Rüya Evi serisinin 31. bölümü, Let's Make A Doll. Çocuklar İçin Güncel Bütün Çizgi Filmler Bu Kanalda! Trt Çocuk , Yumurcak Tv, Minika Go, Çizgi Filmleri Bu Kanalda! Lütfen Kanala Abone Olunuz!!!
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 03:50
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 284.153 izlenme - 1 yıl önce Bu adam tamamen kendisini çocuklara adamış. Önemli basın yayın televizyon kuruluşlarının peşinde olmasının sebeplerinden en önemli etmen Nail Baba öocuk dilinde konuşmayı başarabilmesi. Abonelerine gönderdiği mesajlarla kendisini sevdiren ekibi Nail Baba dan çok memnun. Haydi Arkadaşlar Bebeturk e abone olun . Harikalar diyarına katılın .Ne istiyorsanız yorum yazıp kendisinden yapmasını isteyin. Abonelik ücretsizdir.Aynı zamanda spam ile sizi rahatsız etmez.)))
Teknosa 300. Mağaza Reklam Filmi 00:33
Teknosa 300. Mağaza Reklam Filmi 406.041 izlenme - 3 yıl önce Teknosa 300 mağazasıyla sen neredeysen orada! 300. Mağazamızı açtık. Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Anamur’a teknoloji alışverişinde Türkiye’nin yanındayız.
Karlar Ülkesi Vs Monster High 00:48
Karlar Ülkesi Vs Monster High 200.406 izlenme - 2 yıl önce monster high vs karlar ülkesi
Kırmızı Balık - En Popüler 15 Çocuk Şarkısı 28:16
Kırmızı Balık - En Popüler 15 Çocuk Şarkısı 13.714 izlenme - 1 ay önce Bu videoda en çok sevilen çocuk şarkılarını bir araya getirdik. Kırmızı Balık, Küçük Kurbağa, Anneni Seviyorsan Alkışla, Pazara Gidelim. Arı Vız Vız Vız, Mini Mini Bir Kuş... Yepyeni şarkıları ve çizgi filmleri çocuklar çok sevecek. AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Arı Vız Vız Vız Çocuk Şarkısı - Afacantv 01:33
Arı Vız Vız Vız Çocuk Şarkısı - Afacantv 7.963 izlenme - 3 hafta önce Yaz geldi çiçekler açtı, arılar hep çalıştı. En sevilen Türkçe çocuk şarkılarımızdan biri olan Arı Vız Vız'ın yepyeni bir versiyonunu ve çizgi filmini yaptık. Animasyon: Rana Demirtaş AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun ARI VIZ VIZ VIZ ŞARKI SÖZLERİ Yaz geldi çiçekler açtı Arılar hep çalıştı Yaz geldi çiçekler açtı Arılar hep çalıştı Arı vız vız vız Arı vız vız vız Arı vız vız vız Diye çalışır
Mehmet Aslan - Gözlerinde Esir Kaldım 04:06
Mehmet Aslan - Gözlerinde Esir Kaldım 732.002 izlenme - 8 yıl önce http://www.facebook.com/cumabozkurt.27 Ekleyinnn müzikler için cumabozkurt-@hotmail.com ekleyinnn.
10 Kucuk Pandacık Şarkısı - Sayıları Öğreniyoruz 01:45
10 Kucuk Pandacık Şarkısı - Sayıları Öğreniyoruz 16.928 izlenme - 2 ay önce Küçük kardeşlerimize 1'den 10'a kadar saymayı öğreten bir şarkı hazırladık. Ormandaki hayvanlar eşliğinde birden ona saymayı öğreniyoruz. Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun 10 Küçük Pandacık Şarkı Sözleri Bir küçük, iki küçük, üç küçük aslancık Dört küçük, beş küçük, altı küçük aslancık Yedi küçük, sekiz küçük, dokuz küçük aslancık On küçük aslancııık Bir küçük, iki küçük, üç küçük maymuncuk Dört küçük, beş küçük, altı küçük maymuncuk Yedi küçük, sekiz küçük, dokuz küçük maymuncuk On küçük maymuncuuuuk Bir küçük, iki küçük, üç küçük sincapçık Dört küçük, beş küçük, altı küçük sincapçık Yedi küçük, sekiz küçük sincapçık On küçük sincapçıık Bir küçük, iki küçük, üç küçük pandacık Dört küçük, beş küçük, altı küçük pandacık Yedi küçük, sekiz küçük pandacık On küçük pandacıııık Bir küçük, iki küçük, üç küçük kaplancık Dört küçük, beş küçük, altı küçük kaplancık Yedi küçük, sekiz küçük kaplancık On küçük kaplancııık Bir küçük, iki küçük, üç küçük ayıcık Dört küçük, beş küçük, altı küçük ayıcık Yedi küçük, sekiz küçük ayıcık On küçük ayıcıııık Türkçe sözler: Ersan Özer - Her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Küçük Kurbağa - 8 Farklı Küçük Kurbağa Şarkısı 14:00
Küçük Kurbağa - 8 Farklı Küçük Kurbağa Şarkısı 16.155 izlenme - 2 ay önce En popüler çocuk şarkılarımızdan biri olan Küçük Kurbağa şarkısının 8 farklı versiyonunu bu videoda bir araya getirdik. Bu güzel şarkıyı sevenler 15 dakikaya yakın kesintisiz dinleyebilecek. Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun Küçük Kurbağa şarkısının sözleri Küçük kurbağa, küçük kurbağa, kuyruğun nerede? Kuyruğum yok kuyruğum yok yüzerim derede Ku vak vak vak, ku vak vak vak, kuv-vak kuv-vak kuv-vak Ku vak vak vak, ku vak vak vak, kuv-vak kuv-vak kuv-vak Küçük kurbağa, küçük kurbağa, kulağın nerede? Kulağım yok, kulağım yok, yüzerim derede Ku vak vak vak, ku vak vak vak, kuv-vak kuv-vak kuv-vak Ku vak vak vak, ku vak vak vak, kuv-vak kuv-vak kuv-vak
Çomar - 5 Çocuk Şarkısı Bir Arada 11:13
Çomar - 5 Çocuk Şarkısı Bir Arada 11.873 izlenme - 1 ay önce Popüler İngilizce BINGO çocuk şarkısını Türkçe'ye uyarladık. Bir çobanın köpeği varmış. Adı da Çomarmış. Ç-O-M-A-R. Onun adı Çomarmış! AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 ÇOMAR ÇOCUK ŞARKISININ SÖZLERİ Bir çobanın köpeği varmış Adı da Çomarmış Ç-O-M-A-R Onun adı Çomarmış Bi çobanın köpeği varmış Adı da Çomarmış _-O-M-A-R Onun adı Çomarmış Bi çobanın köpeği varmış Adı da Çomarmış _-_-M-A-R Onun adı Çomarmış Bi çobanın köpeği varmış Adı da Çomarmış _-_-_-A-R Onun adı Çomarmış Bi çobanın köpeği varmış Adı da Çomarmış _-_-_-_-R Onun adı Çomarmış Bi çobanın köpeği varmış Adı da Çomarmış _-_-_-_-_ Onun adı Çomarmış Bi çobanın köpeği varmış Adı da Çomarmış Ç-O-M-A-R Onun adı Çomarmış Türkçe Sözler: Ersan Özer - Her hakkı saklıdır. Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Gumball Boşluk Bölümü Türkçe Dublaj 10:55
Gumball Boşluk Bölümü Türkçe Dublaj 188.344 izlenme - 2 yıl önce kesinlikle izle -Ohhh Meksika dalgası +Seyircileri dinle -Aaah +Narkoz almış inek gibiydin -Desteklemediğimden değil ama bunlar berbat oynuyorlar.
ALİ BABA'NIN ÇİFTLİĞİ - 5 Popüler Çocuk Şarkısı - Limon ile Zeytin 09:48
ALİ BABA'NIN ÇİFTLİĞİ - 5 Popüler Çocuk Şarkısı - Limon ile Zeytin 4.719 izlenme - 2 hafta önce Bu videoda 5 sevilen çocuk şarkısı var: Kırmızı Balık, Ali Baba'nın Çiftliği, Arı Vız Vız Vız, Küçük Kurbağa ve Pazara Gidelim Bir Çilek Alalım. Bu güzel şarkıları Limon ve Zeytin ile beraber söylüyoruz. AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
Ali Baba'nın Bir Çiftliği Var - Limon İle Zeytin 02:17
Ali Baba'nın Bir Çiftliği Var - Limon İle Zeytin 5.204 izlenme - 2 hafta önce Ali Baba'nın bir çiftliği var, çiftliğinde kedileri var, "Miyav miyav" diye bağırır, çiftliğinde Ali Baba'nın... Bu sevilen çocuk şarkısını Limon ile Zeytin eşliğinde söylüyoruz. Ali Baba'nın Çiftliği Şarkısının Sözleri Ali Baba'nın bir çiftliği var Çiftliğinde kuzuları var "Mee mee" diye bağırır Çiftliğinde Ali Baba'nın Ali Baba'nın bir çiftliği var Çiftliğinde horozları var "Ü ürü üüü - ü ürü üüü" diye bağırır Çiftliğinde Ali Baba'nın Ali Baba'nın bir çiftliği var Çiftliğinde köpekleri var "Hav hav" diye bağırır Çiftliğinde Ali Baba'nın Ali Baba'nın bir çiftliği var Çiftliğinde kedileri var. "Miyav miyav" diye bağırır. Çiftliğinde Ali Baba'nın Ali Baba'nın bir çiftliği var Çiftliğinde inekleri var "Möö möö" diye bağırır Çiftliğinde Ali Baba'nın Ali Baba'nın bir çiftliği var Çiftliğinde tavukları var, "Gıt gıdak gıt gıdak" diye bağırır. Çiftliğinde Ali Baba'nın AfacanTV Android uygulamasını indirin: https://goo.gl/qduUyL AfacanTV iOS uygulamasını indirin: https://goo.gl/ZPiYk1 Tüm çocuk şarkılarımız için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun
winx club sevenler için 04:29
winx club sevenler için 472.234 izlenme - 6 yıl önce winx club kızları dönüşümleri
Kedi Barınağı İstemeyenler 00:44
Kedi Barınağı İstemeyenler 6.536 izlenme - 2 hafta önce İstanbul, Üsküdar'da bu soğuk havalarda sokağa kedi barınağı koyduğu için saldırıya uğrayan Arif isimli arkadaş, inşallah videonun devamında ağzını bununu eline vermişsindir şunun.