Hoşgeldiniz!

İçince

 Geçiyor Mu İçince? / İncir Reçeli 2 02:02
Geçiyor Mu İçince? / İncir Reçeli 2 40.160 izlenme - 4 yıl önce "İncir Reçeli 2", Ekim'de sinemalarda! Halil Sezai'nin Başrolünde Yer Aldığı İncir Reçeli'nin Devam Filmi "İncir Reçeli 2", Ekim'de Sinemalarda! Film Müziklerini Yine Halil Sezai'nin Yorumuyla Dinliyor Olacağız! https://www.facebook.com/incirreceliofficial https://twitter.com/incirrecelifilm Kalbi aşk geçirmez yarası zırhlıdır. Gülüşünde bir şey var hep içime dokunur. Bir derdi var her halinden belli. Anlatmıyor, anlatsa kurtulur. Kafası kendinden bile güzel bu gece. İçmiş içmiş salınır. Ruhumu yakan bir şeyler var içimde. Öyle bakmayın.
 İncir Reçeli 2 - Halil Sezai - Geçiyor Mu İçince? 02:02
İncir Reçeli 2 - Halil Sezai - Geçiyor Mu İçince? 38.244 izlenme - 4 yıl önce "İncir Reçeli 2", Ekim'de sinemalarda! Halil Sezai'nin Başrolünde Yer Aldığı İncir Reçeli'nin Devam Filmi "İncir Reçeli 2", Ekim'de Sinemalarda! Film Müziklerini Yine Halil Sezai'nin Yorumuyla Dinliyor Olacağız! https://www.facebook.com/incirreceliofficial https://twitter.com/incirrecelifilm Kalbi aşk geçirmez yarası zırhlıdır. Gülüşünde bir şey var hep içime dokunur. Bir derdi var her halinden belli. Anlatmıyor, anlatsa kurtulur. Kafası kendinden bile güzel bu gece. İçmiş içmiş salınır. Ruhumu yakan bir şeyler var içimde. Öyle bakmayın.
Geçiyor Mu İçince? / İncir Reçeli 2 02:02
Geçiyor Mu İçince? / İncir Reçeli 2 15.354 izlenme - 4 yıl önce "İncir Reçeli 2", Ekim'de sinemalarda! Halil Sezai'nin Başrolünde Yer Aldığı İncir Reçeli'nin Devam Filmi "İncir Reçeli 2", Ekim'de Sinemalarda! Film Müziklerini Yine Halil Sezai'nin Yorumuyla Dinliyor Olacağız! https://www.facebook.com/incirreceliofficial https://twitter.com/incirrecelifilm Kalbi aşk geçirmez yarası zırhlıdır. Gülüşünde bir şey var hep içime dokunur. Bir derdi var her halinden belli. Anlatmıyor, anlatsa kurtulur. Kafası kendinden bile güzel bu gece. İçmiş içmiş salınır. Ruhumu yakan bir şeyler var içimde. Öyle bakmayın.
alkol içince vucutta neler oluyor?görün 02:17
alkol içince vucutta neler oluyor?görün 6.694 izlenme - 9 yıl önce
Ned Stark'ın Kızları İçince Sapıtıyor 01:36
Ned Stark'ın Kızları İçince Sapıtıyor 2.982 izlenme - 3 yıl önce Şahsen kuzeylilerden böyle davranışlar beklemezdim, hele ki Ned Stark gibi bir adamın kızından. Babaları ölünce içkiye vurmuşlar kendilerini, saçma saçma hareketlerde cabası. Jon snow bunları izlerde sopayı yersiniz belinize inşallah. İyi seyirler, kuzey bunları unutmayacak.
Elif Güreşçi - İçince Şarabı Ezelde Gönül 05:25
Elif Güreşçi - İçince Şarabı Ezelde Gönül 1.463 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
İçince Çoşan Sincap 00:42
İçince Çoşan Sincap 1.457 izlenme - 9 yıl önce içince çoşan sincap...
Kız Greyfurt Suyu İçince Şoka Giriyor Xd 00:20
Kız Greyfurt Suyu İçince Şoka Giriyor Xd 722 izlenme - 7 yıl önce kız greyfurt suyu içince şoka giriyor xd
İncir Reçeli 2 Teaser - Geçiyor Mu İçince? 02:02
İncir Reçeli 2 Teaser - Geçiyor Mu İçince? 339 izlenme - 4 yıl önce İncir Reçeli 2 Teaser - Geçiyor Mu İçince? Halil Sezai'nin Başrolünde Yer Aldığı İncir Reçeli'nin Devam Filmi "incir Reçeli 2", Ekim'de Sinemalarda! Film Müz...
alkol içince vücutta neler oluyor bi bakin 02:17
alkol içince vücutta neler oluyor bi bakin 232 izlenme - 6 yıl önce
alköl içince vücütta ne oluyomuş-çokta tın 02:18
alköl içince vücütta ne oluyomuş-çokta tın 264 izlenme - 9 yıl önce -_-x-_-
Patlayan Şeker Yiyip Kola İçince Mide Patlar Mı? 06:01
Patlayan Şeker Yiyip Kola İçince Mide Patlar Mı? 115 izlenme - 3 yıl önce İnternette çok geyiği yapılan bir şeyi deniyoruz. Acaba birkaç paket patlayan şeker yedikten sonra kola içince insanın midesi patlar mı? Bunu siz de evde deneyebilirsiniz ama bizim kadar çok şeker yemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin:
Kolayı Isıtıp İçince Ben 00:07
Kolayı Isıtıp İçince Ben 113 izlenme - 5 yıl önce Kolayı Isıtıp İçince Ben
İçkili Genç 00:27
İçkili Genç 229 izlenme - 9 yıl önce İzlemeden geçerseniz pİŞman olursunuz
Uyku - Karga Bira İçince Bakın Ne Oldu 01:03
Uyku - Karga Bira İçince Bakın Ne Oldu 178 izlenme - 4 yıl önce Uyku - Karga Bira İçince Bakın Ne Oldu
İçince Ben 00:06
İçince Ben 54 izlenme - 4 yıl önce İçince Ben
Batflow-İçince İçten 01:36
Batflow-İçince İçten 103 izlenme - 7 yıl önce batflowdan süper bi parça ve video izlemelisin....http//www.facebook.com/batflow35
Bir Yudumda Kendinden Geçti! 00:20
Bir Yudumda Kendinden Geçti! 67 izlenme - 5 yıl önce Turşu Suyunu İçince Kendinden Geçti
Teoman Volkan Özselçuk - İçince Şarabı Ezelde Gönül 05:01
Teoman Volkan Özselçuk - İçince Şarabı Ezelde Gönül 0 izlenme - 2 yıl önce Beste: Arif Sâmi Toker Güfte: Ziyâ Yazgan Makam: Kürdîli Hicazkâr Usûl: Curcuna-Semâî Form: Şarkı *** İçince şarâbı ezelde gönül Takıldı kaldı bir güzelde gönül Ne yerde, semâda; ne serde gönül Bir çapkın bakışlı güzelde gönül Kalplere o füsûn okunu atan Sîne-i billûru cana can katan Bir bakışla binbir gönül kanatan O çapkın bakışlı güzelde gönül