Hoşgeldiniz!

İçişleri Videoları İzle

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 02:48
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 5.854 izlenme - 7 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kemerburgaz Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Açılışı’na katıldı. Açılışta konuşma yapan Bakan Soylu, “Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” ifadelerini kullandı. Kemerburgaz Üniversitesi 2016 - 2017 Akademik Yılı Açılışı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin katıldı. Açılış töreninde içişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Demokrasi ve Milli İrade" dersini verdi. Bakan Soylu konuşmasında, "Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" şeklinde konuştu. "Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" Açılış töreninde konuşan Bakan Soylu, "Hep bize çelme atmaya çalışanlar, bunu anormal karşılamamak gerekir. Çünkü dünya bir rekabet halindedir. Kim güçlü olacaktır, kim iyi teknolojileri kullanacaktır. Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla yaklaşık 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur. Bunu 30 bin nüfuslu bir ülkede üretebilir, 3 milyonluk bir ülkede, 300 milyonluk bir ülkede üretebilir. Ama yeni dünyanın tanımının böyle olduğunu ve yeni dünyanın tanımının buradan hareketlendirileceğini, bu bilim yuvalarının gerek hukukun üstünlüğünde, gerek demokratikleşmede gerekse teknolojinin ve insan hayat standardının artmasında, gerekse de medeniyetlerin ve ülkelerin birbirlerini anlamada çok önemli olduğunu ifade etmek isterim" şeklinde konuştu. "Bütün bunlar hep bir copy-paste olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır" " Okullarda bizi büyük ülkelerin 50 - 100 yıllık planlar yaptığını öğretirlerdi. Öğretmenlerimiz hep iç geçirirlerdi biz ne zaman böyle olacağız diye. Biz bugün 2023, 2053, 2071 ve daha ötesi planları ortaya koyabilen bir hale geldik" diyen Bakan Soylu," Bir sürü engellemelere rağmen. Sadece 15 Temmuz değil, Gezi olaylarında bu ülkenin içerisinde çıkarılmaya çalışılan münaferet dahil olmak üzere, 17-25 Aralık'ta gerçekleşenler, 6-7 Ekim'de yapılanlar dahil olmak üzere, bütün bunların hepsi aslında genç arkadaşlarımızın söylediği gibi hep bir copy-paste (kopyala-yapıştır) olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır. Bunu görüyoruz. Buna karşı tedbirlerimizi; ortak akılla, gelişmişlik hedeflerimiz akamete uğratmadan, farklılıklarımızın bu coğrafyada en büyük gücümüz olduğunu, zenginliğimizden öte gücümüz olduğunu ve bu güçle beraber dünyaya anlatacaklarımız olduğunu ifade ederek gerçekleştirmeliyiz. Bizden beklenen budur" dedi.
Bolivya'da Grevdeki Madencilerinin İçişleri Bakan Yardımcısı'nı Öldürdürmesi 00:50
Bolivya'da Grevdeki Madencilerinin İçişleri Bakan Yardımcısı'nı Öldürdürmesi 1.106 izlenme - 8 ay önce Güney Amerika ülkelerinden Bolivya'da grevdeki maden işçileri İçişleri Bakan Yardımcısı Rodolfo Illanes'i öldürdü. Başkent La Paz'ın yaklaşık 160 kilometre uzağındaki Panduro'da protesto gösterisi düzenleyen madencilerle görüşmek için bölgeye giden Illanes işçiler tarafından kaçırıldı ve dövülerek öldürüldü. Olayın ardından 100 kadar kişi tutuklandı. Bölgeden kaçan Illanes'in asistanının ise hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 04:33
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 343 izlenme - 4 ay önce TBMM Genel Kurulunda 2017 bütçe görüşmelerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı konuşma paylaşım rekorları kırıyor. Genel Kurul'da HDP'li milletvekillerinin iddialarına cevap veren Soylu tarihi bir konuşma yaptı.
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.282 izlenme - 3 yıl önce
Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı 02:32
Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı 16 izlenme - 2 hafta önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu NTV canlı yayınında gözyaşlarını tutamadı.
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 02:03
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 664 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 300 partilinin katıldığı programda AKP dışında tüm toplum kesimlerini eleştiren ve partili gençlere de “Eleştirmekten çekinmeyin, acımasızca eleştirin.” tavsiyesinde bulunan Ala, elde ettikleri seçim zaferlerinden gururlanmamaları gerektiğini söyledi. Hızını alamayarak Hz. Muhammed’in (sas) Mekke’nin fethi sırasında gurura kapıldığını ve Allah tarafından uyarıldığını iddia etti.
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 02:27
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 371 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, İstiklal Caddesi’nde intihar saldırısını düzenleyen teröristin Gaziantep nüfusuna kayıtlı Mehmet Öztürk olduğunu açıkladı. Bakan Ala, bombacının DAEŞ üyesi olduğunu ifade etti. Ankara’da düzenlediği basın toplantısında İstiklal Caddesi’nde yaşanan canlı bomba saldırısını değerlendiren İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Dün İstanbul’da menfur bir saldırı gerçekleşti.
Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta Vatandaşlara Hitap Etti 04:48
Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta Vatandaşlara Hitap Etti 32 izlenme - 1 ay önce Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta vatandaşlara hitap ettiANKARA- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Mamak ilçesinde vatandaşlarla buluştu.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 07:29
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: " 15 Temmuz'dan Sonra 295 Bin Kardeşimiz 'Biz Özel Harekat Olmak... 14 izlenme - 3 hafta önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: " 15 Temmuz'dan sonra 295 bin kardeşimiz 'biz özel harekat olmak istiyoruz' dedi" "Polis güvenin temsili olduğu kadar aynı zaman da şefkatinde temsilidir" "Bu ülkede en çok mücadele edeceğimiz meselelerden bir tanesi de uyuşturucudur" "Milletimizin polisimizden...
Erdoğan'ın Sorumluları Bulması 00:30
Erdoğan'ın Sorumluları Bulması 387 izlenme - 2 yıl önce Ankara’da yaşanan kanlı saldırı sonrasında hükümetten tepki çeken açıklamalar geldi, İçişleri Bakanı Selami Altınok güvenlik zafiyeti olmadığını söyleyerek istifa etmeyeceğini açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan 9 ay önce, ABD’de üç Müslüman gencin öldürülmesinin ardından Obama’ya seslenmişti. Erdoğan konuşmasında “Ben, Sayın Obama’ya sesleniyorum, ‘Neredesin Başkan’ diyorum. Dışişleri Bakanına, Biden’e sesleniyorum, ‘Neredesiniz’ diyorum. Biz siyasiler, ülkemizde işlenen cinayetlerden sorumluyuz. Tavrımızı ortaya koymak zorundayız. Çünkü halk size oylarını verirken ‘Benim can güvenliğimi, mal güvenliğimi sağlayacaksın’ diye veriyor. Eğer siz, bu tür bir olay karşısında sessiz kalırsanız dünya da size her zaman sessiz kalacaktır.” demişti. Ankara’daki kalleş saldırı ardından Erdoğan’ın Obama’ya seslendiği video sosyal medyada en çok paylaşılan videolardan biri oldu.
Bakan Süleyman Soylu, 03:54
Bakan Süleyman Soylu, "Biz Onlara 4 Duvar Verdik, İstediklerine Sırtlarını Dayasınlar" 13 izlenme - 3 hafta önce Bakan Süleyman Soylu, "Biz onlara 4 duvar verdik, istediklerine sırtlarını dayasınlar"SİNOP - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP yöneticilerinin açıklamalarını hatırlatarak, "Biz ona şimdi 4 tane duvar verdik, şimdi istediği duvara sırtını dayasın" dedi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Narkotik Suçlarla Mücadele Değerlendirme Toplantısında Konuştu 06:34
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Narkotik Suçlarla Mücadele Değerlendirme Toplantısında Konuştu 5 izlenme - 2 gün önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Narkotik Suçlarla Mücadele değerlendirme toplantısında konuştu.
İdris Naim Şahin Koleksiyonu 04:28
İdris Naim Şahin Koleksiyonu 537 izlenme - 2 yıl önce Kabinede kaldığı süre içinde yeni nesil mizah anlayışı ve komedi alanında bir çok yeniliğe imza atan İdris Naim Şahin bizleri gülmekten kırdı geçirdi ve gururlandırdı. Bıraktığı miras bu sitede umarız yeterli ilgiyi görecek ve bir kez daha bize keyifli dakikalar yaşatacaktır.
  Danıştay’dan Şok Adli Kolluk Yönetmeliği Kararı 00:25
Danıştay’dan Şok Adli Kolluk Yönetmeliği Kararı 462 izlenme - 3 yıl önce Danıştay şok bir karar aldı. Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından Adlî Kolluk Yönetmeliğinde yapılan değişiklik, Danıştay 10. Dairesi tarafından iptal edildi. İptal edilen düzenleme, Emniyet ve Jandarma kolluk amirlerine adli olayları mülki idare amirine bildirme zorunluluğu getiriyordu.
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Takla At da Göreyim 01:52
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Takla At da Göreyim 405 izlenme - 2 yıl önce Leyla ile Mecnun'da "takla at ya da oyna" diyen işverene İsmail Abi'nin verdiği tepki. İsmail Abi - İdris Naim Şahin... Yanyana yazmak da ne kadar doğru oldu bilmem ama...
Terör Operasyonlarına Diriliş Ertuğrul Jenerikli Klip  01:28
Terör Operasyonlarına Diriliş Ertuğrul Jenerikli Klip 150 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanlığı, bölücü terör örgütüne yönelik Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki operasyonları anlatan kısa film hazırlattı. Şırnak'ın Cizre ve Silopi ile Diyarbakır'ın Sur ilçelerinde operasyonlar sırasında çekilen fotoğrafları yansıtan film, "Diriliş Ertuğrul" dizisinin jenerik müziği eşliğinde sunuluyor. İçişleri Bakanlığı, Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde asker ve polisin "tek vücut" halinde yürüttüğü terör operasyonlarını anlatan kısa film hatırlattı. "Biz geldik" mesajıyla başlayan film, operasyonlar sırasında çekilen fotoğrafları yansıtıyor. Zor koşullarda görevini başarıyla sürdüren güvenlik güçlerinin fotoğraflarının yer aldığı 1.5 dakikalık film, "Diriliş Ertuğrul" dizisinin jenerik müziği eşliğinde sunuluyor. Çatışmalar nedeniyle adeta harabeyi andıran binaların fotoğraflara yansıdığı film, "Yeniden inşa etmeye..." mesajıyla son buluyor.
Bakan Soylu: 05:51
Bakan Soylu: "Çocuklarımızı Bir Daha Dağa Götürürlerse, Bana Bakanlık Haram Olsun" 11 izlenme - 3 hafta önce Bakan Soylu: "Çocuklarımızı bir daha dağa götürürlerse, bana bakanlık haram olsun" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kağıthane'de vatandaşlarla buluştuİSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu terörle mücadelenin etkin şekilde devam ettiğini belirterek, "Eğer bu çocukları bir daha o dağlara...
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 01:16
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 41 izlenme - 4 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "PKK örgütüymüş, TAK örgütüymüş, YPG'ymiş, 'Bu ülkeyi kan gölüne döndürüyorsunuz' diye bana vereceğiniz gensoruyu acaba Kandil'e hiç sormayı düşündünüz mü?" dedi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu 'yaşa Süleyman Paşa'marşıyla Karşıladılar 01:54
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu 'yaşa Süleyman Paşa'marşıyla Karşıladılar 14 izlenme - 1 ay önce Bakan Süleyman Soylu kürsüye İzmir marşının sözlerini 'Trabzon'un dağlarında çiçekler açar. Yaşa Süleyman Soylu Paşa..' şeklinde değiştirip söyleyenlerin tezahuratlarıyla geldi. Soylu konuşmasına bu gruba teşekkür ettikten sonra başladı.
Bakan Soylu: 03:23
Bakan Soylu: "Türkiye'yi Avrupa Birliği Kartıyla Ürkütmeye, Korkutmaya, Terbiye Etmeye Çalışmanın... 2 izlenme - 3 gün önce Bakan Soylu: "Türkiye'yi Avrupa Birliği kartıyla ürkütmeye, korkutmaya, terbiye etmeye çalışmanın modası çoktan geçmiştir" ANKARA - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'yi, Avrupa Birliği kartıyla sürekli ürkütmeye, korkutmaya, terbiye etmeye çalışmanın modasının çoktan geçtiğini söyledi.
Süleyman Soylu: 07:06
Süleyman Soylu: "Kılıçdaroğlu Fetö'nün Elinde Esirdir" 15 izlenme - 2 ay önce Süleyman Soylu: "Kılıçdaroğlu FETÖ'nün elinde esirdir" Süleyman Soylu: "Biz bu kurallarla devam ettiğimiz sürece bu sistem babayla oğlunu birbirine düşürür" Süleyman Soylu, Başakşehir'deki Gençlik Kürsüsü programında yeni anayasayı anlattıİSTANBUL - Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'nün oyuncağı...
Bakan Soylu: 07:30
Bakan Soylu: "Bizi Terbiye Etmek İstiyorlar" 15 izlenme - 2 ay önce Bakan Soylu: "Bizi terbiye etmek istiyorlar"İSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hollanda'da yaşanan diplomatik krize ilişkin olarak, "Bu ülkenin diplomatik krizi göze alacak kadar bu işe muhalif olmalarının sebebi nedir.
Soylu: 06:13
Soylu: "'özerklik Ilan Edeceğiz', Hadi Et de Göreyim Şimdi Özerklik" 19 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şimdi diyorlar ki bu devam etsin.
Bakan Soylu: 05:11
Bakan Soylu: " Türkiye'de Bir Tercihinden Dolayı Insanı Terörist Olarak Nitelendirdiğimizi Düşünmek. 6 izlenme - 3 hafta önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'de bir tercihinden dolayı insanı terörist olarak nitelendirdiğimizi düşünmek ne kadar yanlış. Kimden duydunuz? Kemal Kılıçdaroğlu dışında bu sözü kimden duydunuz? Ben terörle mücadele ediyorum.
Muammer Güler İstifa Etti 03:22
Muammer Güler İstifa Etti 316 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanı,muammer Güler İstifasını Açıkladı
Bakan Şahin'e Sorulan Soru ve Verdiği ( ! ) Cevap 02:07
Bakan Şahin'e Sorulan Soru ve Verdiği ( ! ) Cevap 202 izlenme - 2 yıl önce Bakan olmakta zor iş. hele ki söyleyeceğiniz notları başkası hazırlıyor ve o notları siz hiç okumadan sorulara cevap vermeye kalkıyorsanız sonuçları böyle oluyor. Tabi en güzeli de insanın kendisine gülebilmesi... özetle : şimdi ben buraya neden çıktım? niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım. ama çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bir takım uydurma laflardır. sahi yav, ben buraya neden çıktım?
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 01:13
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 187 izlenme - 2 yıl önce Bakan Güler, çaktırmadan cebinden çıkardığı hurmaları atıştırıyor. Tıpkı öğretmeninden gizli atıştıran öğrenciler gibi..
İçişleri Bakanı Soylu; 08:04
İçişleri Bakanı Soylu; "Masum İnsanlarımızın Üzerine Ölüm Yağdırarak Bizi Terbiye Etmeye Çalıştılar" 6 izlenme - 3 hafta önce - İçişleri bakanı Soylu; "Masum insanlarımızın üzerine ölüm yağdırarak bizi terbiye etmeye çalıştılar" "İftiralarla bizi terbiye etmeye çalıştılar" "Referanduma bu ülke bizimdir demek için gidiyoruz"MANİSA - Anayasa Değişikliği için 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum çalışması...
İçişleri: 8 bin 777 Personel Görevden Uzaklaştırıldı 00:48
İçişleri: 8 bin 777 Personel Görevden Uzaklaştırıldı 49 izlenme - 9 ay önce İçişleri Bakanlığı, bakanlığın merkez ve taşra teşkilatlarında görevli toplam 8 bin 777 personelin görevinden uzaklaştırıldığını açıkladı. İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, “Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatlarında görevli toplam 8 bin 777 personel görevinden uzaklaştırılmıştır. Görevden uzaklaştırılanlar arasında 1’i il valisi, 29’u merkez valisi olmak üzere 30 vali, 52 mülkiye müfettişi, 16 hukuk müşaviri, 1 genel müdür yardımcısı, 2 daire başkanı, 3 şube müdürü, 2 hukuk işleri müdürü, 92 vali yardımcısı, 47 kaymakam ve 1 kaymakam adayı olmak üzere 246 mülki idare amiri, 3 bin 21’i rütbeli 4 bin 774 polis memuru, 92’si sivil memur, 12’si bekçi olmak üzere 7 bin 899 emniyet personeli, 2 tümgeneral, 9 tuğgeneral, 61 albay, 44 yarbay, 55 binbaşı, 93 yüzbaşı, 92 üsteğmen, 42 teğmen, 171 astsubay, 44 uzman çavuş ve 1 sivil memur olmak üzere 614 jandarma personeli, 1 tümamiral (Sahil Güvenlik Komutanı), 3 albay, 9 binbaşı, 2 yüzbaşı, 3 astsubay olmak üzere 18 sahil güvenlik personeli bulunmaktadır" denildi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 02:10
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "2009'da Siyaset Defterini Kapatmıştım" 5 izlenme - 3 hafta önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "2009'da Siyaset Defterini Kapatmıştım"ARTVİN - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir dizi ziyaret ve referandum çalışmaları kapsamında Artvin'e geldi.