Hoşgeldiniz!

İçişleri Bakanı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 02:48
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 6.023 izlenme - 10 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kemerburgaz Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Açılışı’na katıldı. Açılışta konuşma yapan Bakan Soylu, “Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” ifadelerini kullandı. Kemerburgaz Üniversitesi 2016 - 2017 Akademik Yılı Açılışı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin katıldı. Açılış töreninde içişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Demokrasi ve Milli İrade" dersini verdi. Bakan Soylu konuşmasında, "Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" şeklinde konuştu. "Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" Açılış töreninde konuşan Bakan Soylu, "Hep bize çelme atmaya çalışanlar, bunu anormal karşılamamak gerekir. Çünkü dünya bir rekabet halindedir. Kim güçlü olacaktır, kim iyi teknolojileri kullanacaktır. Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla yaklaşık 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur. Bunu 30 bin nüfuslu bir ülkede üretebilir, 3 milyonluk bir ülkede, 300 milyonluk bir ülkede üretebilir. Ama yeni dünyanın tanımının böyle olduğunu ve yeni dünyanın tanımının buradan hareketlendirileceğini, bu bilim yuvalarının gerek hukukun üstünlüğünde, gerek demokratikleşmede gerekse teknolojinin ve insan hayat standardının artmasında, gerekse de medeniyetlerin ve ülkelerin birbirlerini anlamada çok önemli olduğunu ifade etmek isterim" şeklinde konuştu. "Bütün bunlar hep bir copy-paste olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır" " Okullarda bizi büyük ülkelerin 50 - 100 yıllık planlar yaptığını öğretirlerdi. Öğretmenlerimiz hep iç geçirirlerdi biz ne zaman böyle olacağız diye. Biz bugün 2023, 2053, 2071 ve daha ötesi planları ortaya koyabilen bir hale geldik" diyen Bakan Soylu," Bir sürü engellemelere rağmen. Sadece 15 Temmuz değil, Gezi olaylarında bu ülkenin içerisinde çıkarılmaya çalışılan münaferet dahil olmak üzere, 17-25 Aralık'ta gerçekleşenler, 6-7 Ekim'de yapılanlar dahil olmak üzere, bütün bunların hepsi aslında genç arkadaşlarımızın söylediği gibi hep bir copy-paste (kopyala-yapıştır) olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır. Bunu görüyoruz. Buna karşı tedbirlerimizi; ortak akılla, gelişmişlik hedeflerimiz akamete uğratmadan, farklılıklarımızın bu coğrafyada en büyük gücümüz olduğunu, zenginliğimizden öte gücümüz olduğunu ve bu güçle beraber dünyaya anlatacaklarımız olduğunu ifade ederek gerçekleştirmeliyiz. Bizden beklenen budur" dedi.
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.282 izlenme - 4 yıl önce
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 04:33
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 360 izlenme - 7 ay önce TBMM Genel Kurulunda 2017 bütçe görüşmelerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı konuşma paylaşım rekorları kırıyor. Genel Kurul'da HDP'li milletvekillerinin iddialarına cevap veren Soylu tarihi bir konuşma yaptı.
Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta 05:12
Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta 4 izlenme - 10 saat önce Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'taBAYBURT - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Jandarma Genel Komutanı Yaşar Güler bir takım temaslarda bulunmak üzere Bayburt'a geldi.
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 02:03
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 671 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 300 partilinin katıldığı programda AKP dışında tüm toplum kesimlerini eleştiren ve partili gençlere de “Eleştirmekten çekinmeyin, acımasızca eleştirin.” tavsiyesinde bulunan Ala, elde ettikleri seçim zaferlerinden gururlanmamaları gerektiğini söyledi. Hızını alamayarak Hz. Muhammed’in (sas) Mekke’nin fethi sırasında gurura kapıldığını ve Allah tarafından uyarıldığını iddia etti.
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 02:27
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 371 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, İstiklal Caddesi’nde intihar saldırısını düzenleyen teröristin Gaziantep nüfusuna kayıtlı Mehmet Öztürk olduğunu açıkladı. Bakan Ala, bombacının DAEŞ üyesi olduğunu ifade etti. Ankara’da düzenlediği basın toplantısında İstiklal Caddesi’nde yaşanan canlı bomba saldırısını değerlendiren İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Dün İstanbul’da menfur bir saldırı gerçekleşti.
Bakan Soylu, Şehit Öğretmenin Kaçırıldığı Yerde 02:31
Bakan Soylu, Şehit Öğretmenin Kaçırıldığı Yerde 2 izlenme - 10 saat önce Bakan Soylu, şehit öğretmenin kaçırıldığı yerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Özellikle öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği yapan evladımızı katletmek insanlık dışı bir olay, hayvanlıktır" "Biz de onlara nasıl muamele edeceğimizi biliyoruz"TUNCELİ - Şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ın...
İçişleri Bakanı Soylu; 07:01
İçişleri Bakanı Soylu;"10 Ayda Bu Mahalde 186 Terörist Etkisiz Hale Getirildi" 2 izlenme - 13 saat önce İçişleri Bakanı Soylu;"10 ayda Bu mahalde 186 terörist etkisiz hale getirildi" -"Hiçbir Alman şirketi ile ilgili soruşturma söz konusu değildir" "Türkiye tehdit edilecek bir ülke değildir"TUNCELİ - Tunceli'ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu," Yaklaşık 10 aydır bu mahalde 186 terörist...
İdris Naim Şahin Koleksiyonu 04:28
İdris Naim Şahin Koleksiyonu 543 izlenme - 3 yıl önce Kabinede kaldığı süre içinde yeni nesil mizah anlayışı ve komedi alanında bir çok yeniliğe imza atan İdris Naim Şahin bizleri gülmekten kırdı geçirdi ve gururlandırdı. Bıraktığı miras bu sitede umarız yeterli ilgiyi görecek ve bir kez daha bize keyifli dakikalar yaşatacaktır.
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Takla At da Göreyim 01:52
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Takla At da Göreyim 434 izlenme - 2 yıl önce Leyla ile Mecnun'da "takla at ya da oyna" diyen işverene İsmail Abi'nin verdiği tepki. İsmail Abi - İdris Naim Şahin... Yanyana yazmak da ne kadar doğru oldu bilmem ama...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 02:49
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Siirt Kaymakamına Saldırı) Hem Kaymakamımızda, Hem Personelimizde. 6 izlenme - 2 hafta önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Siirt Kaymakamına saldırı) Hem kaymakamımızda, hem personelimizde herhangi bir yaralanma söz konusu değil" -" Ne kararlılığımızda, ne de sabrımızda herhangi bir farklılık söz konusu olmayacaktır"ANKARA - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Siirt Kaymakamı...
Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta Vatandaşlara Hitap Etti 04:48
Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta Vatandaşlara Hitap Etti 38 izlenme - 4 ay önce Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta vatandaşlara hitap ettiANKARA- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Mamak ilçesinde vatandaşlarla buluştu.
Bakan Süleyman Soylu, 03:54
Bakan Süleyman Soylu, "Biz Onlara 4 Duvar Verdik, İstediklerine Sırtlarını Dayasınlar" 27 izlenme - 3 ay önce Bakan Süleyman Soylu, "Biz onlara 4 duvar verdik, istediklerine sırtlarını dayasınlar"SİNOP - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP yöneticilerinin açıklamalarını hatırlatarak, "Biz ona şimdi 4 tane duvar verdik, şimdi istediği duvara sırtını dayasın" dedi.
Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı 02:32
Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı 26 izlenme - 3 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu NTV canlı yayınında gözyaşlarını tutamadı.
Muammer Güler İstifa Etti 03:22
Muammer Güler İstifa Etti 316 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanı,muammer Güler İstifasını Açıkladı
Bakan Soylu, Subay Adayı Öğrencilerin Diploma Törenine Katıldı 03:41
Bakan Soylu, Subay Adayı Öğrencilerin Diploma Törenine Katıldı 8 izlenme - 4 hafta önce Bakan Soylu, subay adayı öğrencilerin diploma törenine katıldıANKARA - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, subay adayı öğrencilerin diploma törenine katıldı.
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 01:16
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 42 izlenme - 7 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "PKK örgütüymüş, TAK örgütüymüş, YPG'ymiş, 'Bu ülkeyi kan gölüne döndürüyorsunuz' diye bana vereceğiniz gensoruyu acaba Kandil'e hiç sormayı düşündünüz mü?" dedi.
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 01:13
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 190 izlenme - 3 yıl önce Bakan Güler, çaktırmadan cebinden çıkardığı hurmaları atıştırıyor. Tıpkı öğretmeninden gizli atıştıran öğrenciler gibi..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 07:29
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: " 15 Temmuz'dan Sonra 295 Bin Kardeşimiz 'Biz Özel Harekat Olmak... 22 izlenme - 3 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: " 15 Temmuz'dan sonra 295 bin kardeşimiz 'biz özel harekat olmak istiyoruz' dedi" "Polis güvenin temsili olduğu kadar aynı zaman da şefkatinde temsilidir" "Bu ülkede en çok mücadele edeceğimiz meselelerden bir tanesi de uyuşturucudur" "Milletimizin polisimizden...
İçişleri Bakanı'nın Anayasayı Tanımıyorum Demesi 01:08
İçişleri Bakanı'nın Anayasayı Tanımıyorum Demesi 104 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, hiçbir anayasal kurumun millet egemenliğini kullanma yetkisine sahip olmadığını, böyle bir yetkiyi tanımadığını söyledi. Diyecek birşey bulamadım. Bunu bir bakan söylüyorsa biz bitmişiz demektir
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler 00:41
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler 195 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz ki kabinede bazı bakanlar değişti. Eski İstanbul Vali'si Muammer Güler, İçişleri Bakanı oldu. Muammer Güler'i hatırlamayanınız olabilir. Nasıl birisiydi, nasıl konuşuyordu, neler dedi. Bu video da onu kısaca tanımamıza vesile oluyor. Video internette tek olduğu için ortada ismi çıkan arkadaş sanırım aynı zamanda hazırlayan. Kıymetlimissss.
Bakan Soylu Şehit Polis Memurunun Kızının Düğününe Katıldı 03:26
Bakan Soylu Şehit Polis Memurunun Kızının Düğününe Katıldı 4 izlenme - 2 hafta önce Bakan Soylu şehit polis memurunun kızının düğününe katıldıANKARA - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şehit Özel Harekat Polis Memuru Mustafa Sağlam'ın kızının düğününe katıldı.
Bakan Soylu: 05:51
Bakan Soylu: "Çocuklarımızı Bir Daha Dağa Götürürlerse, Bana Bakanlık Haram Olsun" 18 izlenme - 4 ay önce Bakan Soylu: "Çocuklarımızı bir daha dağa götürürlerse, bana bakanlık haram olsun" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kağıthane'de vatandaşlarla buluştuİSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu terörle mücadelenin etkin şekilde devam ettiğini belirterek, "Eğer bu çocukları bir daha o dağlara...
Bakan İdris Naim Şahin'in Şiirle Mücadelesi 00:52
Bakan İdris Naim Şahin'in Şiirle Mücadelesi 169 izlenme - 3 yıl önce Polis marşını duvardan okumaya başlayan Bakan İdris Naim Şahin, engellerden göremeyip zorlanmaya başlayınca sağlı sollu mücadeleye girişiyor... Yılmıyor...
Soylu: 06:13
Soylu: "'özerklik Ilan Edeceğiz', Hadi Et de Göreyim Şimdi Özerklik" 19 izlenme - 5 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şimdi diyorlar ki bu devam etsin.
Efkan Ala İçişleri Bakanı Kutadgu Bilig Diyemedi 00:43
Efkan Ala İçişleri Bakanı Kutadgu Bilig Diyemedi 69 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, dil sürçmesi nedeniyle Kutadgu Bilig'i bir türlü söyleyemedi. Bakan'ın zor anları kameralara böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İçişleri Bakanı Soylu Yalova'da 02:28
İçişleri Bakanı Soylu Yalova'da 8 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Soylu Yalova'da Bakan Soylu bir hayranına imza verdiYALOVA - Altınova Belediyesi'nin hizmet binasının açılışına katılmak üzere Yalova'ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, valiliği ziyaret etti.
Öldürülen Teröristin İçişleri Bakanı Soylu'ya Suikast Hazırlığında Olduğu Ortaya Çıktı 05:11
Öldürülen Teröristin İçişleri Bakanı Soylu'ya Suikast Hazırlığında Olduğu Ortaya Çıktı 6 izlenme - 1 ay önce Öldürülen teröristin İçişleri Bakanı Soylu'ya suikast hazırlığında olduğu ortaya çıktı İSTANBUL - Kadıköy Acıbadem'de bu sabaha karşı düzenlenen operasyonda ölü ele geçirilen DHKP-C üyesi teröristin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya suikast hazırlığında olduğu ortaya çıktı.
Süleyman Soylu: 07:06
Süleyman Soylu: "Kılıçdaroğlu Fetö'nün Elinde Esirdir" 15 izlenme - 4 ay önce Süleyman Soylu: "Kılıçdaroğlu FETÖ'nün elinde esirdir" Süleyman Soylu: "Biz bu kurallarla devam ettiğimiz sürece bu sistem babayla oğlunu birbirine düşürür" Süleyman Soylu, Başakşehir'deki Gençlik Kürsüsü programında yeni anayasayı anlattıİSTANBUL - Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'nün oyuncağı...
Bakan Soylu: 07:30
Bakan Soylu: "Bizi Terbiye Etmek İstiyorlar" 15 izlenme - 4 ay önce Bakan Soylu: "Bizi terbiye etmek istiyorlar"İSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hollanda'da yaşanan diplomatik krize ilişkin olarak, "Bu ülkenin diplomatik krizi göze alacak kadar bu işe muhalif olmalarının sebebi nedir.