Hoşgeldiniz!

İçişleri Bakanı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 02:48
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 6.370 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kemerburgaz Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Açılışı’na katıldı. Açılışta konuşma yapan Bakan Soylu, “Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” ifadelerini kullandı. Kemerburgaz Üniversitesi 2016 - 2017 Akademik Yılı Açılışı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin katıldı. Açılış töreninde içişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Demokrasi ve Milli İrade" dersini verdi. Bakan Soylu konuşmasında, "Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" şeklinde konuştu. "Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" Açılış töreninde konuşan Bakan Soylu, "Hep bize çelme atmaya çalışanlar, bunu anormal karşılamamak gerekir. Çünkü dünya bir rekabet halindedir. Kim güçlü olacaktır, kim iyi teknolojileri kullanacaktır. Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla yaklaşık 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur. Bunu 30 bin nüfuslu bir ülkede üretebilir, 3 milyonluk bir ülkede, 300 milyonluk bir ülkede üretebilir. Ama yeni dünyanın tanımının böyle olduğunu ve yeni dünyanın tanımının buradan hareketlendirileceğini, bu bilim yuvalarının gerek hukukun üstünlüğünde, gerek demokratikleşmede gerekse teknolojinin ve insan hayat standardının artmasında, gerekse de medeniyetlerin ve ülkelerin birbirlerini anlamada çok önemli olduğunu ifade etmek isterim" şeklinde konuştu. "Bütün bunlar hep bir copy-paste olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır" " Okullarda bizi büyük ülkelerin 50 - 100 yıllık planlar yaptığını öğretirlerdi. Öğretmenlerimiz hep iç geçirirlerdi biz ne zaman böyle olacağız diye. Biz bugün 2023, 2053, 2071 ve daha ötesi planları ortaya koyabilen bir hale geldik" diyen Bakan Soylu," Bir sürü engellemelere rağmen. Sadece 15 Temmuz değil, Gezi olaylarında bu ülkenin içerisinde çıkarılmaya çalışılan münaferet dahil olmak üzere, 17-25 Aralık'ta gerçekleşenler, 6-7 Ekim'de yapılanlar dahil olmak üzere, bütün bunların hepsi aslında genç arkadaşlarımızın söylediği gibi hep bir copy-paste (kopyala-yapıştır) olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır. Bunu görüyoruz. Buna karşı tedbirlerimizi; ortak akılla, gelişmişlik hedeflerimiz akamete uğratmadan, farklılıklarımızın bu coğrafyada en büyük gücümüz olduğunu, zenginliğimizden öte gücümüz olduğunu ve bu güçle beraber dünyaya anlatacaklarımız olduğunu ifade ederek gerçekleştirmeliyiz. Bizden beklenen budur" dedi.
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.284 izlenme - 4 yıl önce
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 04:33
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 405 izlenme - 1 yıl önce TBMM Genel Kurulunda 2017 bütçe görüşmelerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı konuşma paylaşım rekorları kırıyor. Genel Kurul'da HDP'li milletvekillerinin iddialarına cevap veren Soylu tarihi bir konuşma yaptı.
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 02:03
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 685 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşık 300 partilinin katıldığı programda AKP dışında tüm toplum kesimlerini eleştiren ve partili gençlere de “Eleştirmekten çekinmeyin, acımasızca eleştirin.” tavsiyesinde bulunan Ala, elde ettikleri seçim zaferlerinden gururlanmamaları gerektiğini söyledi. Hızını alamayarak Hz. Muhammed’in (sas) Mekke’nin fethi sırasında gurura kapıldığını ve Allah tarafından uyarıldığını iddia etti.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 07:58
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Tayyip Erdoğan Siyaseti Bıraktığı Gün Bir Daha Siyaset Kapısından.. 37 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Tayyip Erdoğan siyaseti bıraktığı gün bir daha siyaset kapısından içeri girmeyeceğim" "4 bylock kullanıcısı bakan, 60 değil bir tane bylockcu milletvekili ispat etsinler, istifa etmeyen namerttir" "(FETÖ tutuklu sayısı) 15 Temmuz 2016 tarihinden itibaren, 159...
Bakan Soylu ve Zeybekci, Denizli'de 02:52
Bakan Soylu ve Zeybekci, Denizli'de 14 izlenme - 4 hafta önce Bakan Soylu ve Zeybekci, Denizli'de Bakan Soylu vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı Bakan Soylu: "Denizli, Türkiye'nin lokomotif şehirlerinden bir tanesi"DENİZLİ - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Denizli'ye geldi.
Bakan Soylu Kütahya'da 03:42
Bakan Soylu Kütahya'da 10 izlenme - 3 hafta önce Bakan Soylu Kütahya'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Türkiye, Arakan'dan Filistin'e kadar dini, inancı, kimliği ve rengi ne olursa olsun dünyada yaşanan zulümlere yardım elini uzatan bir ülke"KÜTAHYA - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk milletinin, tarihinden aldığı dersle ve...
İçişleri Bakanı Soylu’dan Mehmetçiğe Yeni Yıl Jesti 00:56
İçişleri Bakanı Soylu’dan Mehmetçiğe Yeni Yıl Jesti 24 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2018’i Kato Dağı’nda askerlerle karşılıyor. Soylu, birlikteki asker ve güvenlik korucularını sanatçı Yusuf Güney ve milli futbolcu Burak Yılmaz’a görüştürdü.
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 02:27
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 371 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, İstiklal Caddesi’nde intihar saldırısını düzenleyen teröristin Gaziantep nüfusuna kayıtlı Mehmet Öztürk olduğunu açıkladı. Bakan Ala, bombacının DAEŞ üyesi olduğunu ifade etti. Ankara’da düzenlediği basın toplantısında İstiklal Caddesi’nde yaşanan canlı bomba saldırısını değerlendiren İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Dün İstanbul’da menfur bir saldırı gerçekleşti.
İdris Naim Şahin Koleksiyonu 04:28
İdris Naim Şahin Koleksiyonu 575 izlenme - 3 yıl önce Kabinede kaldığı süre içinde yeni nesil mizah anlayışı ve komedi alanında bir çok yeniliğe imza atan İdris Naim Şahin bizleri gülmekten kırdı geçirdi ve gururlandırdı. Bıraktığı miras bu sitede umarız yeterli ilgiyi görecek ve bir kez daha bize keyifli dakikalar yaşatacaktır.
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Takla At da Göreyim 01:52
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Takla At da Göreyim 466 izlenme - 3 yıl önce Leyla ile Mecnun'da "takla at ya da oyna" diyen işverene İsmail Abi'nin verdiği tepki. İsmail Abi - İdris Naim Şahin... Yanyana yazmak da ne kadar doğru oldu bilmem ama...
Bakan Soylu, Gaziantep'te İl Göç İdaresinde İncelemelerde Bulundu 01:18
Bakan Soylu, Gaziantep'te İl Göç İdaresinde İncelemelerde Bulundu 7 izlenme - 4 hafta önce Bakan Soylu, Gaziantep'te İl Göç İdaresinde incelemelerde bulunduGAZİANTEP - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Osmaniye programı için geldiği Gaziantep'te İl Göç İdaresi ve Geri Gönderme Merkezinde incelemelerde bulundu.
Muammer Güler İstifa Etti 03:22
Muammer Güler İstifa Etti 316 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanı,muammer Güler İstifasını Açıkladı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması 04:51
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması 13 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Benim söylediğim söz açık ve nettir.
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 01:13
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 217 izlenme - 3 yıl önce Bakan Güler, çaktırmadan cebinden çıkardığı hurmaları atıştırıyor. Tıpkı öğretmeninden gizli atıştıran öğrenciler gibi..
Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı 02:32
Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı 55 izlenme - 10 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu NTV canlı yayınında gözyaşlarını tutamadı.
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler 00:41
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler 223 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz ki kabinede bazı bakanlar değişti. Eski İstanbul Vali'si Muammer Güler, İçişleri Bakanı oldu. Muammer Güler'i hatırlamayanınız olabilir. Nasıl birisiydi, nasıl konuşuyordu, neler dedi. Bu video da onu kısaca tanımamıza vesile oluyor. Video internette tek olduğu için ortada ismi çıkan arkadaş sanırım aynı zamanda hazırlayan. Kıymetlimissss.
Bakanı Soylu'dan Uyuşturucu ile Mücadelede Kararlılık Vurgusu 04:08
Bakanı Soylu'dan Uyuşturucu ile Mücadelede Kararlılık Vurgusu 9 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Soylu : ""Bana kimse buna sen aldırma diyemez. Ben aldırırım aynı zamanda içişleri bakanı, siyaset adamıyım aynı zamanda 2 evlat sahibi bir ailenin mensubuyum" Bakanı Soylu'dan uyuşturucu ile mücadelede kararlılık vurgusu -"Hanginiz okulun önüne gittiniz de orada bir...
Bakan Soylu Çığ Düşmesi Sonucu Yaralanan Askerleri Hastanede Ziyaret Etti 02:17
Bakan Soylu Çığ Düşmesi Sonucu Yaralanan Askerleri Hastanede Ziyaret Etti 5 izlenme - 1 ay önce Bakan Soylu çığ düşmesi sonucu yaralanan askerleri hastanede ziyaret ettiBİTLİS - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çığ düşmesi sonucu yaralanan askerleri hastanede ziyaret etti.
İçişleri Bakanı'nın Anayasayı Tanımıyorum Demesi 01:08
İçişleri Bakanı'nın Anayasayı Tanımıyorum Demesi 105 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, hiçbir anayasal kurumun millet egemenliğini kullanma yetkisine sahip olmadığını, böyle bir yetkiyi tanımadığını söyledi. Diyecek birşey bulamadım. Bunu bir bakan söylüyorsa biz bitmişiz demektir
Bakan Süleyman Soylu, 03:54
Bakan Süleyman Soylu, "Biz Onlara 4 Duvar Verdik, İstediklerine Sırtlarını Dayasınlar" 44 izlenme - 10 ay önce Bakan Süleyman Soylu, "Biz onlara 4 duvar verdik, istediklerine sırtlarını dayasınlar"SİNOP - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP yöneticilerinin açıklamalarını hatırlatarak, "Biz ona şimdi 4 tane duvar verdik, şimdi istediği duvara sırtını dayasın" dedi.
Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta Vatandaşlara Hitap Etti 04:48
Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta Vatandaşlara Hitap Etti 47 izlenme - 11 ay önce Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta vatandaşlara hitap ettiANKARA- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Mamak ilçesinde vatandaşlarla buluştu.
Bakan Soylu: 03:23
Bakan Soylu: "Ben İçişleri Bakanı Olarak Söylüyorum, Azez'de, Crablus'ta, Marel'de Bugün... 4 izlenme - 4 hafta önce Bakan Soylu: "Ben İçişleri Bakanı olarak söylüyorum, Azez'de, Crablus'ta, Marel'de bugün kaymakamımız var" Bakan Soylu'dan, Türk Tabipler Birliği'ne tepki: "Acaba bunlar bu memlekete mensup mu" "Yazıklar olsun bu ülke sizi okuttu"DENİZLİ - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Ben İçişleri Bakanı...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 03:23
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Aysel Tuğluk'un Annesinin Cenazesinde Meydana Gelen Olaya... 22 izlenme - 5 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Aysel Tuğluk'un annesinin cenazesinde meydana gelen olaya ilişkin) Dünden itibaren gözaltı işlemleri sürüyor"
Bakan İdris Naim Şahin'in Şiirle Mücadelesi 00:52
Bakan İdris Naim Şahin'in Şiirle Mücadelesi 177 izlenme - 3 yıl önce Polis marşını duvardan okumaya başlayan Bakan İdris Naim Şahin, engellerden göremeyip zorlanmaya başlayınca sağlı sollu mücadeleye girişiyor... Yılmıyor...
İçişleri Bakanı Soylu Türkiye-İran Sınırında 04:02
İçişleri Bakanı Soylu Türkiye-İran Sınırında 6 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Soylu Türkiye-İran sınırında Bakan Soylu: "Ağrı ve Iğdır'da yapımı devam eden sınır güvenlik duvarlarının 8 ayda yüzde 50'ini tamamlamış durumdayız"AĞRI - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye-İran sınırında yapımı devam eden modüler sınır güvenlik duvarlarını inceledikten...
Bakan Soylu'dan Polise Okul Çevresindeki Torbacı Talimatı: 03:26
Bakan Soylu'dan Polise Okul Çevresindeki Torbacı Talimatı: "Ayağını Kırın" 6 izlenme - 2 ay önce - Bakan Soylu'dan polise okul çevresindeki torbacı talimatı: "Ayağını kırın" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Okulun çevresinde bir uyuşturucu satıcısını gördüğümüz zaman, beni ne kadar kınarlarsa kınasınlar, ne kadar eleştirirlerse eleştirsinler o uyuşturucu satıcısının ayağını kırmaya...
İçişleri Bakanı Soylu, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Eğitim Kampüsü Temel Atma Töreni Konuşmasında. 07:26
İçişleri Bakanı Soylu, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Eğitim Kampüsü Temel Atma Töreni Konuşmasında. 18 izlenme - 5 ay önce İçişleri Bakanı Soylu, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Eğitim Kampüsü Temel Atma Töreni konuşmasında gözyaşlarını tutamadı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Teröre karşı verilebilecek en büyük cevabın eğitim olduğunu bir kez daha ifade ediyorum" -"Milli Eğitim Bakanımıza müteşekkirliğimi ifade...
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 01:16
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 42 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "PKK örgütüymüş, TAK örgütüymüş, YPG'ymiş, 'Bu ülkeyi kan gölüne döndürüyorsunuz' diye bana vereceğiniz gensoruyu acaba Kandil'e hiç sormayı düşündünüz mü?" dedi.
Bakan Soylu Hayrat 6. Olağan İlçe Kongresinde Konuştu 08:01
Bakan Soylu Hayrat 6. Olağan İlçe Kongresinde Konuştu 17 izlenme - 5 ay önce Bakan Soylu Hayrat 6. Olağan İlçe Kongresinde Konuştu TRABZON - AK Parti, Trabzon ilçelerinde 6. olağan kongrelerinin ilkini Hayrat ilçesinde gerçekleştirdi.