Hoşgeldiniz!

İçişleri Bakanı Videoları İzle

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 02:48
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 5.903 izlenme - 8 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kemerburgaz Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Açılışı’na katıldı. Açılışta konuşma yapan Bakan Soylu, “Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” ifadelerini kullandı. Kemerburgaz Üniversitesi 2016 - 2017 Akademik Yılı Açılışı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin katıldı. Açılış töreninde içişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Demokrasi ve Milli İrade" dersini verdi. Bakan Soylu konuşmasında, "Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" şeklinde konuştu. "Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" Açılış töreninde konuşan Bakan Soylu, "Hep bize çelme atmaya çalışanlar, bunu anormal karşılamamak gerekir. Çünkü dünya bir rekabet halindedir. Kim güçlü olacaktır, kim iyi teknolojileri kullanacaktır. Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla yaklaşık 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur. Bunu 30 bin nüfuslu bir ülkede üretebilir, 3 milyonluk bir ülkede, 300 milyonluk bir ülkede üretebilir. Ama yeni dünyanın tanımının böyle olduğunu ve yeni dünyanın tanımının buradan hareketlendirileceğini, bu bilim yuvalarının gerek hukukun üstünlüğünde, gerek demokratikleşmede gerekse teknolojinin ve insan hayat standardının artmasında, gerekse de medeniyetlerin ve ülkelerin birbirlerini anlamada çok önemli olduğunu ifade etmek isterim" şeklinde konuştu. "Bütün bunlar hep bir copy-paste olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır" " Okullarda bizi büyük ülkelerin 50 - 100 yıllık planlar yaptığını öğretirlerdi. Öğretmenlerimiz hep iç geçirirlerdi biz ne zaman böyle olacağız diye. Biz bugün 2023, 2053, 2071 ve daha ötesi planları ortaya koyabilen bir hale geldik" diyen Bakan Soylu," Bir sürü engellemelere rağmen. Sadece 15 Temmuz değil, Gezi olaylarında bu ülkenin içerisinde çıkarılmaya çalışılan münaferet dahil olmak üzere, 17-25 Aralık'ta gerçekleşenler, 6-7 Ekim'de yapılanlar dahil olmak üzere, bütün bunların hepsi aslında genç arkadaşlarımızın söylediği gibi hep bir copy-paste (kopyala-yapıştır) olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır. Bunu görüyoruz. Buna karşı tedbirlerimizi; ortak akılla, gelişmişlik hedeflerimiz akamete uğratmadan, farklılıklarımızın bu coğrafyada en büyük gücümüz olduğunu, zenginliğimizden öte gücümüz olduğunu ve bu güçle beraber dünyaya anlatacaklarımız olduğunu ifade ederek gerçekleştirmeliyiz. Bizden beklenen budur" dedi.
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 04:33
Süleyman Soylu'dan HDP'ye tarihi ayar 352 izlenme - 5 ay önce TBMM Genel Kurulunda 2017 bütçe görüşmelerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı konuşma paylaşım rekorları kırıyor. Genel Kurul'da HDP'li milletvekillerinin iddialarına cevap veren Soylu tarihi bir konuşma yaptı.
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.282 izlenme - 3 yıl önce
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 02:03
Efkan Ala’nın Hz. Muhammed Üzerinden Kendilerine Verdiği Müthiş Ayar! 664 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 300 partilinin katıldığı programda AKP dışında tüm toplum kesimlerini eleştiren ve partili gençlere de “Eleştirmekten çekinmeyin, acımasızca eleştirin.” tavsiyesinde bulunan Ala, elde ettikleri seçim zaferlerinden gururlanmamaları gerektiğini söyledi. Hızını alamayarak Hz. Muhammed’in (sas) Mekke’nin fethi sırasında gurura kapıldığını ve Allah tarafından uyarıldığını iddia etti.
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 02:27
Canlı Bombanın Kimliği Belirlendi 371 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, İstiklal Caddesi’nde intihar saldırısını düzenleyen teröristin Gaziantep nüfusuna kayıtlı Mehmet Öztürk olduğunu açıkladı. Bakan Ala, bombacının DAEŞ üyesi olduğunu ifade etti. Ankara’da düzenlediği basın toplantısında İstiklal Caddesi’nde yaşanan canlı bomba saldırısını değerlendiren İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Dün İstanbul’da menfur bir saldırı gerçekleşti.
İdris Naim Şahin Koleksiyonu 04:28
İdris Naim Şahin Koleksiyonu 540 izlenme - 2 yıl önce Kabinede kaldığı süre içinde yeni nesil mizah anlayışı ve komedi alanında bir çok yeniliğe imza atan İdris Naim Şahin bizleri gülmekten kırdı geçirdi ve gururlandırdı. Bıraktığı miras bu sitede umarız yeterli ilgiyi görecek ve bir kez daha bize keyifli dakikalar yaşatacaktır.
Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta Vatandaşlara Hitap Etti 04:48
Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta Vatandaşlara Hitap Etti 35 izlenme - 2 ay önce Bakan Süleyman Soylu Mamak'ta vatandaşlara hitap ettiANKARA- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Mamak ilçesinde vatandaşlarla buluştu.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 07:29
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: " 15 Temmuz'dan Sonra 295 Bin Kardeşimiz 'Biz Özel Harekat Olmak... 21 izlenme - 1 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: " 15 Temmuz'dan sonra 295 bin kardeşimiz 'biz özel harekat olmak istiyoruz' dedi" "Polis güvenin temsili olduğu kadar aynı zaman da şefkatinde temsilidir" "Bu ülkede en çok mücadele edeceğimiz meselelerden bir tanesi de uyuşturucudur" "Milletimizin polisimizden...
Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı 02:32
Süleyman Soylu Gözyaşlarını Tutamadı 18 izlenme - 1 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu NTV canlı yayınında gözyaşlarını tutamadı.
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Takla At da Göreyim 01:52
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi Takla At da Göreyim 416 izlenme - 2 yıl önce Leyla ile Mecnun'da "takla at ya da oyna" diyen işverene İsmail Abi'nin verdiği tepki. İsmail Abi - İdris Naim Şahin... Yanyana yazmak da ne kadar doğru oldu bilmem ama...
İçişleri Bakanı Soylu Yalova'da 02:28
İçişleri Bakanı Soylu Yalova'da 6 izlenme - 7 gün önce İçişleri Bakanı Soylu Yalova'da Bakan Soylu bir hayranına imza verdiYALOVA - Altınova Belediyesi'nin hizmet binasının açılışına katılmak üzere Yalova'ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, valiliği ziyaret etti.
Bakan Süleyman Soylu, 03:54
Bakan Süleyman Soylu, "Biz Onlara 4 Duvar Verdik, İstediklerine Sırtlarını Dayasınlar" 17 izlenme - 1 ay önce Bakan Süleyman Soylu, "Biz onlara 4 duvar verdik, istediklerine sırtlarını dayasınlar"SİNOP - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP yöneticilerinin açıklamalarını hatırlatarak, "Biz ona şimdi 4 tane duvar verdik, şimdi istediği duvara sırtını dayasın" dedi.
Bakan Soylu: 05:51
Bakan Soylu: "Çocuklarımızı Bir Daha Dağa Götürürlerse, Bana Bakanlık Haram Olsun" 17 izlenme - 2 ay önce Bakan Soylu: "Çocuklarımızı bir daha dağa götürürlerse, bana bakanlık haram olsun" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kağıthane'de vatandaşlarla buluştuİSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu terörle mücadelenin etkin şekilde devam ettiğini belirterek, "Eğer bu çocukları bir daha o dağlara...
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 01:16
İçişleri Bakanı Soylu Hakkındaki Gensoru Önergesi 42 izlenme - 5 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "PKK örgütüymüş, TAK örgütüymüş, YPG'ymiş, 'Bu ülkeyi kan gölüne döndürüyorsunuz' diye bana vereceğiniz gensoruyu acaba Kandil'e hiç sormayı düşündünüz mü?" dedi.
Muammer Güler İstifa Etti 03:22
Muammer Güler İstifa Etti 316 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanı,muammer Güler İstifasını Açıkladı
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 01:13
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 188 izlenme - 2 yıl önce Bakan Güler, çaktırmadan cebinden çıkardığı hurmaları atıştırıyor. Tıpkı öğretmeninden gizli atıştıran öğrenciler gibi..
Soylu: 06:13
Soylu: "'özerklik Ilan Edeceğiz', Hadi Et de Göreyim Şimdi Özerklik" 19 izlenme - 3 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şimdi diyorlar ki bu devam etsin.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu 'yaşa Süleyman Paşa'marşıyla Karşıladılar 01:54
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu 'yaşa Süleyman Paşa'marşıyla Karşıladılar 14 izlenme - 2 ay önce Bakan Süleyman Soylu kürsüye İzmir marşının sözlerini 'Trabzon'un dağlarında çiçekler açar. Yaşa Süleyman Soylu Paşa..' şeklinde değiştirip söyleyenlerin tezahuratlarıyla geldi. Soylu konuşmasına bu gruba teşekkür ettikten sonra başladı.
Süleyman Soylu: 07:06
Süleyman Soylu: "Kılıçdaroğlu Fetö'nün Elinde Esirdir" 15 izlenme - 2 ay önce Süleyman Soylu: "Kılıçdaroğlu FETÖ'nün elinde esirdir" Süleyman Soylu: "Biz bu kurallarla devam ettiğimiz sürece bu sistem babayla oğlunu birbirine düşürür" Süleyman Soylu, Başakşehir'deki Gençlik Kürsüsü programında yeni anayasayı anlattıİSTANBUL - Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'nün oyuncağı...
Bakan Soylu: 07:30
Bakan Soylu: "Bizi Terbiye Etmek İstiyorlar" 15 izlenme - 2 ay önce Bakan Soylu: "Bizi terbiye etmek istiyorlar"İSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hollanda'da yaşanan diplomatik krize ilişkin olarak, "Bu ülkenin diplomatik krizi göze alacak kadar bu işe muhalif olmalarının sebebi nedir.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Narkotik Suçlarla Mücadele Değerlendirme Toplantısında Konuştu 06:34
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Narkotik Suçlarla Mücadele Değerlendirme Toplantısında Konuştu 6 izlenme - 4 hafta önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Narkotik Suçlarla Mücadele değerlendirme toplantısında konuştu.
İçişleri Bakanı'nın Anayasayı Tanımıyorum Demesi 01:08
İçişleri Bakanı'nın Anayasayı Tanımıyorum Demesi 100 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, hiçbir anayasal kurumun millet egemenliğini kullanma yetkisine sahip olmadığını, böyle bir yetkiyi tanımadığını söyledi. Diyecek birşey bulamadım. Bunu bir bakan söylüyorsa biz bitmişiz demektir
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler 00:41
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler 191 izlenme - 2 yıl önce Biliyorsunuz ki kabinede bazı bakanlar değişti. Eski İstanbul Vali'si Muammer Güler, İçişleri Bakanı oldu. Muammer Güler'i hatırlamayanınız olabilir. Nasıl birisiydi, nasıl konuşuyordu, neler dedi. Bu video da onu kısaca tanımamıza vesile oluyor. Video internette tek olduğu için ortada ismi çıkan arkadaş sanırım aynı zamanda hazırlayan. Kıymetlimissss.
Bakan İdris Naim Şahin'in Şiirle Mücadelesi 00:52
Bakan İdris Naim Şahin'in Şiirle Mücadelesi 167 izlenme - 2 yıl önce Polis marşını duvardan okumaya başlayan Bakan İdris Naim Şahin, engellerden göremeyip zorlanmaya başlayınca sağlı sollu mücadeleye girişiyor... Yılmıyor...
Bakan Soylu: Mağaralarından Çıkmaya Dahi Cesaret Edemeyecekler 05:31
Bakan Soylu: Mağaralarından Çıkmaya Dahi Cesaret Edemeyecekler 23 izlenme - 5 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörle mücadeleye ilişkin, "Göreceksiniz mağaralardan çıkmaya dahi cesaret edemeyecekler" dedi.
Içişleri Bakanı Soylu (2) 06:23
Içişleri Bakanı Soylu (2) 24 izlenme - 6 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü PKK'ya ilişkin "Bu ihanetlerinin bedelini ödeyecekler.
Efkan Ala İçişleri Bakanı Kutadgu Bilig Diyemedi 00:43
Efkan Ala İçişleri Bakanı Kutadgu Bilig Diyemedi 66 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, dil sürçmesi nedeniyle Kutadgu Bilig'i bir türlü söyleyemedi. Bakan'ın zor anları kameralara böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bakan Soylu: 05:11
Bakan Soylu: " Türkiye'de Bir Tercihinden Dolayı Insanı Terörist Olarak Nitelendirdiğimizi Düşünmek. 6 izlenme - 1 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'de bir tercihinden dolayı insanı terörist olarak nitelendirdiğimizi düşünmek ne kadar yanlış. Kimden duydunuz? Kemal Kılıçdaroğlu dışında bu sözü kimden duydunuz? Ben terörle mücadele ediyorum.
Mardin'de Muammer Güler Coşkusu - Heberler 01:53
Mardin'de Muammer Güler Coşkusu - Heberler 126 izlenme - 2 yıl önce Muammer Güler'in İçişleri Bakanı olmasına tabi ki de en çok hemşehrileri sevinmiştir. Sonuçta memleketinden senin için çalışan birisi devletin en önemli kademesine geliyor. Mardin'in içli köftesi de çok güzeldir. Bakan'ın bu coşkuya karşı yaptığı açıklama için muhabirimiz Mahir'in neden böyle dediği de bu videoda gizli: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102416/yeni-icisleri-bakanimiz-sayin-muammer-guler
Bakan Soylu: 02:38
Bakan Soylu: "Daha Yapacaklarımızın Başındayız. Oradaki Vatandaşların Huzuru Olacak" 7 izlenme - 2 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün Gabar'da da biz varız. Hadi alsınlar bakalım İki Yaka Dağları'nı. Hadi alsınlar, görelim. Yıllardan beri oradalar hadi alsınlar.