Hoşgeldiniz!

İçişleri Bakanlığı

Erdoğan'ın Sorumluları Bulması 00:30
Erdoğan'ın Sorumluları Bulması 379 izlenme - 1 yıl önce Ankara’da yaşanan kanlı saldırı sonrasında hükümetten tepki çeken açıklamalar geldi, İçişleri Bakanı Selami Altınok güvenlik zafiyeti olmadığını söyleyerek istifa etmeyeceğini açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan 9 ay önce, ABD’de üç Müslüman gencin öldürülmesinin ardından Obama’ya seslenmişti. Erdoğan konuşmasında “Ben, Sayın Obama’ya sesleniyorum, ‘Neredesin Başkan’ diyorum. Dışişleri Bakanına, Biden’e sesleniyorum, ‘Neredesiniz’ diyorum. Biz siyasiler, ülkemizde işlenen cinayetlerden sorumluyuz. Tavrımızı ortaya koymak zorundayız. Çünkü halk size oylarını verirken ‘Benim can güvenliğimi, mal güvenliğimi sağlayacaksın’ diye veriyor. Eğer siz, bu tür bir olay karşısında sessiz kalırsanız dünya da size her zaman sessiz kalacaktır.” demişti. Ankara’daki kalleş saldırı ardından Erdoğan’ın Obama’ya seslendiği video sosyal medyada en çok paylaşılan videolardan biri oldu.
Terör Operasyonlarına Diriliş Ertuğrul Jenerikli Klip  01:28
Terör Operasyonlarına Diriliş Ertuğrul Jenerikli Klip 148 izlenme - 8 ay önce İçişleri Bakanlığı, bölücü terör örgütüne yönelik Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki operasyonları anlatan kısa film hazırlattı. Şırnak'ın Cizre ve Silopi ile Diyarbakır'ın Sur ilçelerinde operasyonlar sırasında çekilen fotoğrafları yansıtan film, "Diriliş Ertuğrul" dizisinin jenerik müziği eşliğinde sunuluyor. İçişleri Bakanlığı, Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde asker ve polisin "tek vücut" halinde yürüttüğü terör operasyonlarını anlatan kısa film hatırlattı. "Biz geldik" mesajıyla başlayan film, operasyonlar sırasında çekilen fotoğrafları yansıtıyor. Zor koşullarda görevini başarıyla sürdüren güvenlik güçlerinin fotoğraflarının yer aldığı 1.5 dakikalık film, "Diriliş Ertuğrul" dizisinin jenerik müziği eşliğinde sunuluyor. Çatışmalar nedeniyle adeta harabeyi andıran binaların fotoğraflara yansıdığı film, "Yeniden inşa etmeye..." mesajıyla son buluyor.
  Danıştay’dan Şok Adli Kolluk Yönetmeliği Kararı 00:25
Danıştay’dan Şok Adli Kolluk Yönetmeliği Kararı 462 izlenme - 3 yıl önce Danıştay şok bir karar aldı. Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından Adlî Kolluk Yönetmeliğinde yapılan değişiklik, Danıştay 10. Dairesi tarafından iptal edildi. İptal edilen düzenleme, Emniyet ve Jandarma kolluk amirlerine adli olayları mülki idare amirine bildirme zorunluluğu getiriyordu.
İçişleri'nden Terör Klibi: Biz Geldik 01:28
İçişleri'nden Terör Klibi: Biz Geldik 69 izlenme - 8 ay önce İçişleri Bakanlığı; Sur ve Cizre'de terör örgütü PKK'ya yönelik başlatılan operasyonda kahramanca savaşan güvenlik güçleri için izleyen herkesi duygulandıran bir video klip hazırladı.
Mecliste İntihar Girişimi 01:22
Mecliste İntihar Girişimi 65 izlenme - 4 yıl önce Mecliste İntihar Girişimi
Davutoğlu, İçişleri Bakanlığı Bilgilendirme Toplantısına Katıldı (2) 00:33
Davutoğlu, İçişleri Bakanlığı Bilgilendirme Toplantısına Katıldı (2) 16 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanlığı bilgilendirme toplantısına katıldı.
Barış Umudunu Kilime İşliyorlar 03:52
Barış Umudunu Kilime İşliyorlar 25 izlenme - 2 yıl önce Barış umudunu kilime işliyorlar- Şırnaklı kızlar, PKK'ya silah bırakma çağrısıyla daha da artan barış umudunu kilime güvercin figürü dokuyarak gösteriyorlar- Geleceğe Işık Saçan Kadın Derneği Başkanı Atan: "Daha önce kanların döküldüğü noktada bugün kadınlarımız 'barış ve silahlar sussun' diyor.
Jolie İçişleri Bakanlığında 00:31
Jolie İçişleri Bakanlığında 20 izlenme - 4 yıl önce Jolie İçişleri Bakanlığında
Bakan Eker: Türkiyede Çalışan 100 İnsanın Yaklaşık Dörtte Biri Tarımda Çalışıyor 05:08
Bakan Eker: Türkiyede Çalışan 100 İnsanın Yaklaşık Dörtte Biri Tarımda Çalışıyor 6 izlenme - 2 yıl önce Gıda-Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Türkiye'de çalışan 100 insanın yaklaşık dörtte biri tarımda çalışıyor"- "Sizin gideceğiniz ilçelerde insanların yüzde 24'ü tarımda çalışıyor.
Davutoğlu: 06:52
Davutoğlu: 3 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanlığında bilgilendirme toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (2)- "Biz ne varoluşsal alandan, ne onurdan fedakarlık etmeyen bir güvenlik ve özgürlük anlayışına sahibiz. Dolayısıyla son dönemde üzerinde çalıştığımız iç güvenlik reformu, aslında özgürlüklerimizi kullanmayı teminat altına alan içerikler barındırıyor.
Davutoğlu: 03:52
Davutoğlu: 3 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanlığında bilgilendirme toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (1)"İçişleri Bakanlığımız sadece güvenlik şartlarını iyileştirmekle yükümlü değil, vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmakla yükümlü. Bu anlamda bürokraside tam bir devrim yapacağız"- "İçişlerinde yürütülen prosedürler en kısa, en seri, en az vakit ve enerji kaybettiren nitelikleri barındıracak"- "Yeni kimlikler, elektronik, biyometrik özellikleri de taşıyan kimlikler, Aralık ayından itibaren verilmeye başlanacak"- "Birçok vatandaşımız için mahkemelere gidilmesi gereken uzun bir sürecin parçasıyken, yeni uygulamayladilekçeyle soyadı değişimi mümkün olabilecek"- "Doğum, ölüm, adres değişiklikleri elektronik ortamda yapılabilecek"ANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanlığının güvenlik şartlarını iyileştirmenin yanı sıra vatandaşların hayatını da kolaylaştırmakla yükümlü olduğunu belirterek, "Bu anlamda bürokraside tam bir devrim yapacağız. İçişlerinde yürütülen prosedürler en kısa, en seri, en az vakit ve enerji kaybettiren nitelikleri barındıracak" dedi.
Davutoğlu: 05:17
Davutoğlu: 2 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanlığında bilgilendirme toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (1)"İçişleri Bakanlığımız sadece güvenlik şartlarını iyileştirmekle yükümlü değil, vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmakla yükümlü. Bu anlamda bürokraside tam bir devrim yapacağız"- "İçişlerinde yürütülen prosedürler en kısa, en seri, en az vakit ve enerji kaybettiren nitelikleri barındıracak"- "Yeni kimlikler, elektronik, biyometrik özellikleri de taşıyan kimlikler, Aralık ayından itibaren verilmeye başlanacak"- "Birçok vatandaşımız için mahkemelere gidilmesi gereken uzun bir sürecin parçasıyken, yeni uygulamayladilekçeyle soyadı değişimi mümkün olabilecek"- "Doğum, ölüm, adres değişiklikleri elektronik ortamda yapılabilecek"ANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanlığının güvenlik şartlarını iyileştirmenin yanı sıra vatandaşların hayatını da kolaylaştırmakla yükümlü olduğunu belirterek, "Bu anlamda bürokraside tam bir devrim yapacağız. İçişlerinde yürütülen prosedürler en kısa, en seri, en az vakit ve enerji kaybettiren nitelikleri barındıracak" dedi.
Davutoğlu:Kimse Hukuk Dışında ve Hukuk Üstünde Değildir 05:19
Davutoğlu:Kimse Hukuk Dışında ve Hukuk Üstünde Değildir 2 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu: (1)- "3,5 senedir, 300 bin insanın ölümüne sessiz kalanlar, kimyasal silah kullanımına, scud füzelerine, varilbombalarına sessiz kalanlar, Kobani'de bir anda Türkiye'nin bu meseleyi çözmesi gerektiği gibi uluslararası biralgıyı oluşturmaya çalışıyorlar.
Davutoğlu: 07:19
Davutoğlu: 1 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanlığı bilgilendirme toplantısına katıldıktan sonra İçişleri Bakanı Efkan Ala ile birlikte basın toplantısı düzenledi.