Hoşgeldiniz!

İçişleri Bakanlığı

Murat Hazinedar'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür 01:56
Murat Hazinedar'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür 32 izlenme - 1 hafta önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın İçişleri Bakanlığı'nca görevinden uzaklaştırılması tartışıldı. Murat Hazinedar, programın konuklarından Hukukçu Uğur Poyraz'a mesaj göndererek görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Hazinedar, "Sayın Cumhurbaşkanı bugün talimat vermiş. Oğluma ve eşime pasaportları yarın iade edilecek. Her şeye rağmen kendisine teşekkür ederim. Bugün öğleden sonra aradılar" dedi.
Erdoğan'ın Sorumluları Bulması 00:30
Erdoğan'ın Sorumluları Bulması 390 izlenme - 2 yıl önce Ankara’da yaşanan kanlı saldırı sonrasında hükümetten tepki çeken açıklamalar geldi, İçişleri Bakanı Selami Altınok güvenlik zafiyeti olmadığını söyleyerek istifa etmeyeceğini açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan 9 ay önce, ABD’de üç Müslüman gencin öldürülmesinin ardından Obama’ya seslenmişti. Erdoğan konuşmasında “Ben, Sayın Obama’ya sesleniyorum, ‘Neredesin Başkan’ diyorum. Dışişleri Bakanına, Biden’e sesleniyorum, ‘Neredesiniz’ diyorum. Biz siyasiler, ülkemizde işlenen cinayetlerden sorumluyuz. Tavrımızı ortaya koymak zorundayız. Çünkü halk size oylarını verirken ‘Benim can güvenliğimi, mal güvenliğimi sağlayacaksın’ diye veriyor. Eğer siz, bu tür bir olay karşısında sessiz kalırsanız dünya da size her zaman sessiz kalacaktır.” demişti. Ankara’daki kalleş saldırı ardından Erdoğan’ın Obama’ya seslendiği video sosyal medyada en çok paylaşılan videolardan biri oldu.
  Danıştay’dan Şok Adli Kolluk Yönetmeliği Kararı 00:25
Danıştay’dan Şok Adli Kolluk Yönetmeliği Kararı 462 izlenme - 4 yıl önce Danıştay şok bir karar aldı. Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından Adlî Kolluk Yönetmeliğinde yapılan değişiklik, Danıştay 10. Dairesi tarafından iptal edildi. İptal edilen düzenleme, Emniyet ve Jandarma kolluk amirlerine adli olayları mülki idare amirine bildirme zorunluluğu getiriyordu.
Terör Operasyonlarına Diriliş Ertuğrul Jenerikli Klip  01:28
Terör Operasyonlarına Diriliş Ertuğrul Jenerikli Klip 155 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanlığı, bölücü terör örgütüne yönelik Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki operasyonları anlatan kısa film hazırlattı. Şırnak'ın Cizre ve Silopi ile Diyarbakır'ın Sur ilçelerinde operasyonlar sırasında çekilen fotoğrafları yansıtan film, "Diriliş Ertuğrul" dizisinin jenerik müziği eşliğinde sunuluyor. İçişleri Bakanlığı, Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde asker ve polisin "tek vücut" halinde yürüttüğü terör operasyonlarını anlatan kısa film hatırlattı. "Biz geldik" mesajıyla başlayan film, operasyonlar sırasında çekilen fotoğrafları yansıtıyor. Zor koşullarda görevini başarıyla sürdüren güvenlik güçlerinin fotoğraflarının yer aldığı 1.5 dakikalık film, "Diriliş Ertuğrul" dizisinin jenerik müziği eşliğinde sunuluyor. Çatışmalar nedeniyle adeta harabeyi andıran binaların fotoğraflara yansıdığı film, "Yeniden inşa etmeye..." mesajıyla son buluyor.
İçişleri'nden Terör Klibi: Biz Geldik 01:28
İçişleri'nden Terör Klibi: Biz Geldik 78 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanlığı; Sur ve Cizre'de terör örgütü PKK'ya yönelik başlatılan operasyonda kahramanca savaşan güvenlik güçleri için izleyen herkesi duygulandıran bir video klip hazırladı.
Aksaray Emniyetine Dragon Panzer Desteği 01:51
Aksaray Emniyetine Dragon Panzer Desteği 5 izlenme - 2 ay önce Aksaray Emniyetine dragon panzer desteğiAKSARAY - İçişleri Bakanlığı tarafından Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne terörle mücadelede ve toplumsal olaylarda kullanılmak üzere dragon panzer gönderildi.
Mecliste İntihar Girişimi 01:22
Mecliste İntihar Girişimi 72 izlenme - 5 yıl önce Mecliste İntihar Girişimi
Kırşehir'e Şehitlik Anıtı Yapılıyor 01:57
Kırşehir'e Şehitlik Anıtı Yapılıyor 4 izlenme - 10 ay önce Kırşehir'e Şehitlik Anıtı yapılıyorKIRŞEHİR - Kırşehir'e İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığının desteği ile Şehitlik Anıtı yapılıyor.
Davutoğlu, İçişleri Bakanlığı Bilgilendirme Toplantısına Katıldı (2) 00:33
Davutoğlu, İçişleri Bakanlığı Bilgilendirme Toplantısına Katıldı (2) 16 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanlığı bilgilendirme toplantısına katıldı.
Barış Umudunu Kilime İşliyorlar 03:52
Barış Umudunu Kilime İşliyorlar 25 izlenme - 3 yıl önce Barış umudunu kilime işliyorlar- Şırnaklı kızlar, PKK'ya silah bırakma çağrısıyla daha da artan barış umudunu kilime güvercin figürü dokuyarak gösteriyorlar- Geleceğe Işık Saçan Kadın Derneği Başkanı Atan: "Daha önce kanların döküldüğü noktada bugün kadınlarımız 'barış ve silahlar sussun' diyor.
Jolie İçişleri Bakanlığında 00:31
Jolie İçişleri Bakanlığında 23 izlenme - 5 yıl önce Jolie İçişleri Bakanlığında
Gürcistan Yangın Söndürme Helikopteri Düştü 00:50
Gürcistan Yangın Söndürme Helikopteri Düştü 2 izlenme - 5 ay önce - Gürcistan yangın söndürme helikopteri düştüTİFLİS - Gürcistan İçişleri Bakanlığı, yangın söndürme faaliyetinde bulunan Borjomi-Haragulsk Rezervi'ndeki Mi-8 helikopterinin göle düştüğünü bildirdi.
İçişleri Bakanlığı, Ülke Genelinde Son Bir Hafta İçinde Gerçekleştirilen Bin 285 Operasyonda 39... 00:43
İçişleri Bakanlığı, Ülke Genelinde Son Bir Hafta İçinde Gerçekleştirilen Bin 285 Operasyonda 39... 1 izlenme - 4 ay önce IHAAW102948-ASA/11-09-2017 - İçişleri Bakanlığı, ülke genelinde son bir hafta içinde gerçekleştirilen bin 285 operasyonda 39 ölü, 3 sağ, 15 teslim olmak üzere 57 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Çipli Kimliklerin Dağıtımına 2 Ocak'ta Başlanıyor 01:14
Çipli Kimliklerin Dağıtımına 2 Ocak'ta Başlanıyor 4 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü tarafından çipli kimlik kartlarının dağıtımına 02 Ocak 2017 tarihinde başlanacağı belirtildi.
İçişleri Bakanlığı Son Bir Haftada 21 Terörist Öldürüldü 01:55
İçişleri Bakanlığı Son Bir Haftada 21 Terörist Öldürüldü 2 izlenme - 12 ay önce İçişleri Bakanlığı- Son Bir Haftada 21 Terörist Öldürüldü
Bakan Eker: Türkiyede Çalışan 100 İnsanın Yaklaşık Dörtte Biri Tarımda Çalışıyor 05:08
Bakan Eker: Türkiyede Çalışan 100 İnsanın Yaklaşık Dörtte Biri Tarımda Çalışıyor 6 izlenme - 3 yıl önce Gıda-Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Türkiye'de çalışan 100 insanın yaklaşık dörtte biri tarımda çalışıyor"- "Sizin gideceğiniz ilçelerde insanların yüzde 24'ü tarımda çalışıyor.
İçişleri Bakanlığı Terörle Bağlantılı 94 Derneğin Faaliyetlerini Durdurdu 01:00
İçişleri Bakanlığı Terörle Bağlantılı 94 Derneğin Faaliyetlerini Durdurdu 1 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanlığı, Terörle Bağlantılı 94 Derneğin Faaliyetlerini Durdurdu!
Davutoğlu: 06:52
Davutoğlu: 3 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanlığında bilgilendirme toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (2)- "Biz ne varoluşsal alandan, ne onurdan fedakarlık etmeyen bir güvenlik ve özgürlük anlayışına sahibiz. Dolayısıyla son dönemde üzerinde çalıştığımız iç güvenlik reformu, aslında özgürlüklerimizi kullanmayı teminat altına alan içerikler barındırıyor.
Davutoğlu: 03:52
Davutoğlu: 3 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanlığında bilgilendirme toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (1)"İçişleri Bakanlığımız sadece güvenlik şartlarını iyileştirmekle yükümlü değil, vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmakla yükümlü. Bu anlamda bürokraside tam bir devrim yapacağız"- "İçişlerinde yürütülen prosedürler en kısa, en seri, en az vakit ve enerji kaybettiren nitelikleri barındıracak"- "Yeni kimlikler, elektronik, biyometrik özellikleri de taşıyan kimlikler, Aralık ayından itibaren verilmeye başlanacak"- "Birçok vatandaşımız için mahkemelere gidilmesi gereken uzun bir sürecin parçasıyken, yeni uygulamayladilekçeyle soyadı değişimi mümkün olabilecek"- "Doğum, ölüm, adres değişiklikleri elektronik ortamda yapılabilecek"ANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanlığının güvenlik şartlarını iyileştirmenin yanı sıra vatandaşların hayatını da kolaylaştırmakla yükümlü olduğunu belirterek, "Bu anlamda bürokraside tam bir devrim yapacağız. İçişlerinde yürütülen prosedürler en kısa, en seri, en az vakit ve enerji kaybettiren nitelikleri barındıracak" dedi.
Davutoğlu: 05:17
Davutoğlu: 2 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanlığında bilgilendirme toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (1)"İçişleri Bakanlığımız sadece güvenlik şartlarını iyileştirmekle yükümlü değil, vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmakla yükümlü. Bu anlamda bürokraside tam bir devrim yapacağız"- "İçişlerinde yürütülen prosedürler en kısa, en seri, en az vakit ve enerji kaybettiren nitelikleri barındıracak"- "Yeni kimlikler, elektronik, biyometrik özellikleri de taşıyan kimlikler, Aralık ayından itibaren verilmeye başlanacak"- "Birçok vatandaşımız için mahkemelere gidilmesi gereken uzun bir sürecin parçasıyken, yeni uygulamayladilekçeyle soyadı değişimi mümkün olabilecek"- "Doğum, ölüm, adres değişiklikleri elektronik ortamda yapılabilecek"ANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanlığının güvenlik şartlarını iyileştirmenin yanı sıra vatandaşların hayatını da kolaylaştırmakla yükümlü olduğunu belirterek, "Bu anlamda bürokraside tam bir devrim yapacağız. İçişlerinde yürütülen prosedürler en kısa, en seri, en az vakit ve enerji kaybettiren nitelikleri barındıracak" dedi.
Davutoğlu:Kimse Hukuk Dışında ve Hukuk Üstünde Değildir 05:19
Davutoğlu:Kimse Hukuk Dışında ve Hukuk Üstünde Değildir 2 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu: (1)- "3,5 senedir, 300 bin insanın ölümüne sessiz kalanlar, kimyasal silah kullanımına, scud füzelerine, varilbombalarına sessiz kalanlar, Kobani'de bir anda Türkiye'nin bu meseleyi çözmesi gerektiği gibi uluslararası biralgıyı oluşturmaya çalışıyorlar.
Davutoğlu: 07:19
Davutoğlu: 1 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanlığı bilgilendirme toplantısına katıldıktan sonra İçişleri Bakanı Efkan Ala ile birlikte basın toplantısı düzenledi.