Hoşgeldiniz!

içki

Zombi Avcısı 00:09
Zombi Avcısı 995.433 izlenme - 3 yıl önce Kısa ve öz bir video.Sekiz saniyelik dev yapım.
Gelin Adayı Naz'ın Alkol Alıp Kafayı Bulması 05:01
Gelin Adayı Naz'ın Alkol Alıp Kafayı Bulması 32.271 izlenme - 5 ay önce Hani şu Gelin adayı görünümlü Naz. Hani ağaoğlular ile takılan Naz. Azeri kızımız alkol alıp üstüne başına döküyor. Tatsız anları izliyoruz.
İçki Masasında Arayan Karısına Cenazedeyim Diyen Adam 00:36
İçki Masasında Arayan Karısına Cenazedeyim Diyen Adam 8.283 izlenme - 2 ay önce Ortam kurulmuş tam içkiler içilirken karısı arayan bu adam müthiş bir yöntem ile işin içinden sıyrılıvermiş.
Aleme Rezil Olan 10 Sarhoş Kız 02:30
Aleme Rezil Olan 10 Sarhoş Kız 144.998 izlenme - 3 yıl önce Alkolü fazla kaçıran kızların düştükleri komik haller. Şişede durduğu gibi durmuyor cümlesini kanıtlayan hareketler.
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi 00:29
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi 42.077 izlenme - 11 ay önce Yolda yürürken alkol alan adam bir anda durup namaz kılmaya başlıyor.Namazı bitiren adam kalkıp içmeye devam ediyor.
 Sarhoş Olmuş Yılan 02:03
Sarhoş Olmuş Yılan 97.512 izlenme - 4 yıl önce Yılanın bu yaptıkları normal kafayla yapılmaz.
Geline Konfeti Yerine Elindeki İçkiyi Atan Kadın 00:48
Geline Konfeti Yerine Elindeki İçkiyi Atan Kadın 137.726 izlenme - 4 yıl önce Geline Konfeti Yerine Elindeki İçkiyi Atan Kadın Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 00:53
Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 155.577 izlenme - 4 yıl önce Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek 14.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Sahibinin İçki İçmesine İzin Vermeyen Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde İçtikten Sonra Ölen Kadın 00:23
Düğünde İçtikten Sonra Ölen Kadın 27.709 izlenme - 1 yıl önce Oyun amaçlı içkiyi bitirmek için çabalayan kadın sonrasına ölmüş. Beyaz şarap içen kadının ölüm sebebinin içkiden sonra kusmasıyla solunum yollarında meydana gelen sorundan olduğu belirtilmiş.
Depreme Meyhanede Yakalananların İmana Gelmesi 00:40
Depreme Meyhanede Yakalananların İmana Gelmesi 9.627 izlenme - 6 ay önce Muğlada 6,2 şiddetinde deprem meydana geldi. 21 temmuz cuma saat 1.13 sıralarında yaşanan Depreme içki masasında yakalanan bir kadının ' Bismillahirahranirahim ' demesi de kayıtlara geçiyor efendim. İzleyelim.
Parkta İçki İçenlere Sataşan Genç 00:47
Parkta İçki İçenlere Sataşan Genç 13.611 izlenme - 11 ay önce Youtube'da gezinirken denk geldiğim ''Kadir Baba Taksimin Kemalistlerine HADDİNİ BİLDİRİYOR'' başlığıyla yüklenmiş olan bir video. Çekimi yapan şahıs haddi ve hakkı olmamasına rağmen kendi halinde takılan iki vatandaşa hakaret ve müdahalede bulunuyor. Münferit çapta gözükse de yobaz kimselerin dini argümanlar öne sürerek başkalarının özgürlüğüne nasıl pervasızca saldırdıklarının, belli bir siyasi anlayışa karşı nefret söyleminin ve toplumda gitgide kendilerinde nasıl güç bulduklarının küçük bir örneği.
3 Boyutlu Harika Resimler İstanbul’da 01:10
3 Boyutlu Harika Resimler İstanbul’da 99.101 izlenme - 8 yıl önce resmi müze ve galerilerden çıkaran tasarımcı julian beever kaldırıma taşıyacağı sanatını 31 mayıs-3 haziran tarihleri arasında istanbul astoria alışveriş merkezinde sergiliyor. gelin izleyin ve sanatın b planı ile tanışın çok şaşıracaksınız.
Karısından Son Bir Duble Rakı İsteyen Adam 00:51
Karısından Son Bir Duble Rakı İsteyen Adam 8.902 izlenme - 6 ay önce Dostları ile evinde rakı sofrası kuran dayı eşinden son duble rakısını iştemiş ancak son dubleyi de içerse ortamın tadı kaçacak gibi.
Sarhoş Kızların Komik Halleri 04:59
Sarhoş Kızların Komik Halleri 46.114 izlenme - 3 yıl önce Eğlence mekanlarında veya sosyal ortamlarda aşırı alkol alan genç kadınların çılgınlıkları kameralara yansıdı.
Derste İçki Alemi Yapan Liseliler 02:28
Derste İçki Alemi Yapan Liseliler 7.415 izlenme - 4 ay önce İstanbul'da bir lisede çekildiği öne sürülen görüntülerde, sınıfta öğretmenin de bulunduğu sırada öğrenciler, bira içip bunları kaydettiler, sonra da internette yayınladılar. Skandal görüntüleri, sansürleyerek yayınlıyoruz.
Sarhoşluğun Sonu 00:06
Sarhoşluğun Sonu 39.532 izlenme - 4 yıl önce Sarhoşluğun Sonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Markette İçki Reyonu Böyle Devrildi 01:02
Markette İçki Reyonu Böyle Devrildi 37.364 izlenme - 4 yıl önce Markette İçki Reyonu Böyle Devrildi 08.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Markette İçki Reyonu Böyle Devrildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bünyesi Alkolü Kaldırmayan Kızlar 03:27
Bünyesi Alkolü Kaldırmayan Kızlar 26.882 izlenme - 3 yıl önce Alkolü fazla kaçıran kızların düştüğü komik durumlar sizlerle. Şişede durduğu gibi durmuyor sözünün ispatı gibi bir video.
eşşek 00:08
eşşek 132.739 izlenme - 10 yıl önce eşşeğin yaptığına bakın.
Karaya Vuran Sarhoş Kadınlar 01:56
Karaya Vuran Sarhoş Kadınlar 21.253 izlenme - 3 yıl önce Alkolü fazla kaçıran kadınlar plajda komik hareketler sergilediler. Plajda garip hareketler yapan sarhoş kadınları izliyoruz.
Sarhoş Kızların Komik Halleri 06:36
Sarhoş Kızların Komik Halleri 17.332 izlenme - 3 yıl önce Eğlence mekanlarında veya sosyal ortamlarda aşırı alkol alan genç kadınların çılgınlıkları kameralara yansıdı.
Bir Daha Asla İçmeyeceğim 00:57
Bir Daha Asla İçmeyeceğim 1.535 izlenme - 2 ay önce Vietnam veya Doğu Asyalı olduğunu tahmin ettiğim insan kendi yöresine has olan içkiyi öyle bir seremoni ile içiyor ki böyle bir şey yok.
İbrahim Tatlıses-İçki Nedir Bilmezdim 04:39
İbrahim Tatlıses-İçki Nedir Bilmezdim 48.934 izlenme - 7 yıl önce ozo1/ibrahim tatlıses/içki nedir bilmezdim/yorum yap oy ver/ş.koçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
Kafası Güzel Adamların Güzel Kavgası 02:15
Kafası Güzel Adamların Güzel Kavgası 7.527 izlenme - 1 yıl önce Hem döverim hem severim, hem döverim ama düşeni elinden tutup yardım ederim. İki sarhoş adam ayakta dahi duramazken nedenini bilmediğimiz bir nedenden dolayı kavga eder.
Kadından İçki Saklama Yöntemi 00:14
Kadından İçki Saklama Yöntemi 21.901 izlenme - 7 yıl önce Kadınlar içkilerini nasıl saklar?
Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı 00:22
Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı 5.170 izlenme - 1 yıl önce Allahım neydi günahım şarkısını Eyfel Kulesinin altında piiz yaparak söyleyen dayı. Evet, yanlış duymadınız Eyfel Kulesi.
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 15.320 izlenme - 2 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi - Versiyon 2 00:28
Yolda İçen Adamın Bir Anlık İmana Gelmesi - Versiyon 2 5.298 izlenme - 11 ay önce Yolda yürürken alkol alan adam bir anda durup namaz kılmaya başlıyor.Namazı bitiren adam kalkıp içmeye devam ediyor.
Sarhoşken Yaptığınız En Saçma Şey Neydi? - Sokak Röportajları 02:08
Sarhoşken Yaptığınız En Saçma Şey Neydi? - Sokak Röportajları 6.139 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında gençlere sarhoşken yaptıkları en saçma şey ne olduğu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Yılbaşı Sepetlerindeki Alkol Yasağı Hakkında Fikriniz Nedir 05:42
Yılbaşı Sepetlerindeki Alkol Yasağı Hakkında Fikriniz Nedir 9.673 izlenme - 2 yıl önce Resmi Gazete’de bu sabah yayımlanan TAPDK kararına göre, Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 19. ve 20. maddeleri çerçevesinde, yılbaşı sepetlerinin içerisinde tütün mamullerinin ve alkollü içkilerin yer almaması kararı alındı. Buna göre, bundan böyle marketlerde satılacak yılbaşı sepetlerinde tütün mamulleri ve alkollü içecekler yer almayacak. İzmirli vatandaşlar, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (TAPDK) 'yılbaşı sepetlerinin içerisinde tütün mamullerinin ve alkollü içkilerin yer almaması' kararını değerlendirdi.