Hoşgeldiniz!

İçki İçmek Videoları İzle

İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 14.360 izlenme - 1 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
3 saniyede bir şişe bira içmekk 00:07
3 saniyede bir şişe bira içmekk 10.040 izlenme - 7 yıl önce bu insan mı kardeşimm
Babayla İlk Defa İçki İçmek 00:06
Babayla İlk Defa İçki İçmek 2.212 izlenme - 3 yıl önce Babayla İlk Defa İçki İçmek
Eğlenceyi İçine Sığdıramayan Çocuk 00:40
Eğlenceyi İçine Sığdıramayan Çocuk 586 izlenme - 1 yıl önce Eğlencenin bokunu çıkarıp içkiyi fazla kaçıran bu genç bakın eğlenceye nasıl son noktayı koyuyor.
20 Saniyede Bir Şişe Votka 01:52
20 Saniyede Bir Şişe Votka 916 izlenme - 2 yıl önce 20 saniyede bir şişe votka nasıl içilir?Sonra da nasıl maymun olunur.Normal şartlarda fake lan bu denir fakat eleman jelatini açıp bi güzel dikiyor kafaya.Hayır o diil ben bir şişe suyu içemem boyle.
Yılmaz Özdil - Tayyip Erdoğan Bir Tane Bira İçseydi 04:56
Yılmaz Özdil - Tayyip Erdoğan Bir Tane Bira İçseydi 683 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz Özdil, 27.12.2012 tarihinde Özyayın üniversitesinde canlı olarak yayınlanan Genç Bakış programında Tayyip Erdoğanı çok farklı bir bakış açısıyla eleştirdi.
Rövaşata ile Bira Açmak 01:21
Rövaşata ile Bira Açmak 598 izlenme - 2 yıl önce Eveet arkadaşlar bugünlerde yapmış olduğunuz son rütuşlar ve son demlenmeleriniz de sizlere sahada yardımı olacak bir çok bira açma videosu paylaştım. Bu elemanın rövaşata ile açtığı bira da bu seriye bir ek olsun istedim. İyi seyirler
İçki İçen Ahirette Nasıl Cezalandırılır 10:56
İçki İçen Ahirette Nasıl Cezalandırılır 475 izlenme - 3 yıl önce Gönül Sofrası (Rahmet Pınarı)
Aşırı Votkanın Yarattığı Kung-Fu Etkisi - Rusya 00:46
Aşırı Votkanın Yarattığı Kung-Fu Etkisi - Rusya 432 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerdeki rus votka şişesinin dibini gördükten sonra sokak direklerinde kung-fu yaparken görüntülenmektedir. Süper rol kesiyor kendini yerden yere vuruyor izleyip görelim.
Camii Bahçesinde İçki Alemi Yapan Gençler 01:15
Camii Bahçesinde İçki Alemi Yapan Gençler 224 izlenme - 1 yıl önce Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesi Osmangazi Mahallesi'nde bulunan 650 yıllık Şehadet Camii bahçesinde 9 kişi alkol almaya başladı. 1365 yılında 1. Murad Hüdavendigar tarafından kiliseden camiye çevrilen, şimdi ise restorasyona alınan 650 yıllık Şehadet Camii bahçesinde alkol alanları gören mahalle sakinleri, şahıslara tepki gösterdi. (İHA)
Tek Dikişte Bir Şişe Viski Bitirmek 00:53
Tek Dikişte Bir Şişe Viski Bitirmek 369 izlenme - 3 yıl önce Tek Dikişte Bir Şişe Viski Bitirmek
Tek Dikişte Yetmişlik Jack Daniel İçmek 00:53
Tek Dikişte Yetmişlik Jack Daniel İçmek 197 izlenme - 3 yıl önce Will Williams ismli abimiz tarafından tek dikişte bitirilen 70cl Jack yada cek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
namaz kılmayanın durumu 11:20
namaz kılmayanın durumu 487 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette namaz kılmamanın büyük günah olduğu ve namaz konusunda gevşek davranmanın dünya kabir ve ahirette ne gibi azaplara yol açacağı anlatılmaktadır.
Efes Sevdalısı Birasever Olmak - Trabzon 01:56
Efes Sevdalısı Birasever Olmak - Trabzon 67 izlenme - 2 yıl önce Trabzon'un Yomra ilçesinde kendince meşhur olan korsan lakaplı abimizin Efen Pilsen'den beklentilerini dinleyeceğiz efendim. İyi seyirler.
Şenay Düdek - Namaz Kıldıktan Sonra İçki İçerim 03:03
Şenay Düdek - Namaz Kıldıktan Sonra İçki İçerim 147 izlenme - 4 yıl önce senay dudek namaz kildiktan sonra icki icerim
namaz kılmayanın durumu 11:20
namaz kılmayanın durumu 262 izlenme - 6 yıl önce www.huzuradogru.tv
Genlerimizin Hayatımızı Kontrol Ettiğine Dair 10 Kanıt 02:53
Genlerimizin Hayatımızı Kontrol Ettiğine Dair 10 Kanıt 46 izlenme - 2 yıl önce Azıcık içseniz bile çakırkeyif mi oluyorsunuz? Fazladan birkaç kilonuz mu var? Tüm bunların nedeni genleriniz olabilir. Genlerin hayatımızda ne kadar büyük rol oynadığını öğrenmek için videoyu izleyin. Müzik: Parkside Amble -- Ray Davies beyler genlerimi sikiyim iki bira içince gidiyor lan kafam
Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder 11:52
Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder 54 izlenme - 4 yıl önce Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder