Hoşgeldiniz!

içki içmek

İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 15.320 izlenme - 2 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
3 saniyede bir şişe bira içmekk 00:07
3 saniyede bir şişe bira içmekk 10.046 izlenme - 7 yıl önce bu insan mı kardeşimm
Babayla İlk Defa İçki İçmek 00:06
Babayla İlk Defa İçki İçmek 2.259 izlenme - 3 yıl önce Babayla İlk Defa İçki İçmek
Eğlenceyi İçine Sığdıramayan Çocuk 00:40
Eğlenceyi İçine Sığdıramayan Çocuk 613 izlenme - 2 yıl önce Eğlencenin bokunu çıkarıp içkiyi fazla kaçıran bu genç bakın eğlenceye nasıl son noktayı koyuyor.
20 Saniyede Bir Şişe Votka 01:52
20 Saniyede Bir Şişe Votka 1.101 izlenme - 3 yıl önce 20 saniyede bir şişe votka nasıl içilir?Sonra da nasıl maymun olunur.Normal şartlarda fake lan bu denir fakat eleman jelatini açıp bi güzel dikiyor kafaya.Hayır o diil ben bir şişe suyu içemem boyle.
Yılmaz Özdil - Tayyip Erdoğan Bir Tane Bira İçseydi 04:56
Yılmaz Özdil - Tayyip Erdoğan Bir Tane Bira İçseydi 868 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Özdil, 27.12.2012 tarihinde Özyayın üniversitesinde canlı olarak yayınlanan Genç Bakış programında Tayyip Erdoğanı çok farklı bir bakış açısıyla eleştirdi.
İçki İçen Ahirette Nasıl Cezalandırılır 10:56
İçki İçen Ahirette Nasıl Cezalandırılır 508 izlenme - 4 yıl önce Gönül Sofrası (Rahmet Pınarı)
Rövaşata ile Bira Açmak 01:21
Rövaşata ile Bira Açmak 655 izlenme - 3 yıl önce Eveet arkadaşlar bugünlerde yapmış olduğunuz son rütuşlar ve son demlenmeleriniz de sizlere sahada yardımı olacak bir çok bira açma videosu paylaştım. Bu elemanın rövaşata ile açtığı bira da bu seriye bir ek olsun istedim. İyi seyirler
Aşırı Votkanın Yarattığı Kung-Fu Etkisi - Rusya 00:46
Aşırı Votkanın Yarattığı Kung-Fu Etkisi - Rusya 466 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerdeki rus votka şişesinin dibini gördükten sonra sokak direklerinde kung-fu yaparken görüntülenmektedir. Süper rol kesiyor kendini yerden yere vuruyor izleyip görelim.
Camii Bahçesinde İçki Alemi Yapan Gençler 01:15
Camii Bahçesinde İçki Alemi Yapan Gençler 267 izlenme - 2 yıl önce Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesi Osmangazi Mahallesi'nde bulunan 650 yıllık Şehadet Camii bahçesinde 9 kişi alkol almaya başladı. 1365 yılında 1. Murad Hüdavendigar tarafından kiliseden camiye çevrilen, şimdi ise restorasyona alınan 650 yıllık Şehadet Camii bahçesinde alkol alanları gören mahalle sakinleri, şahıslara tepki gösterdi. (İHA)
Tek Dikişte Bir Şişe Viski Bitirmek 00:53
Tek Dikişte Bir Şişe Viski Bitirmek 386 izlenme - 3 yıl önce Tek Dikişte Bir Şişe Viski Bitirmek
Tek Dikişte Yetmişlik Jack Daniel İçmek 00:53
Tek Dikişte Yetmişlik Jack Daniel İçmek 201 izlenme - 3 yıl önce Will Williams ismli abimiz tarafından tek dikişte bitirilen 70cl Jack yada cek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
namaz kılmayanın durumu 11:20
namaz kılmayanın durumu 489 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette namaz kılmamanın büyük günah olduğu ve namaz konusunda gevşek davranmanın dünya kabir ve ahirette ne gibi azaplara yol açacağı anlatılmaktadır.
Efes Sevdalısı Birasever Olmak - Trabzon 01:56
Efes Sevdalısı Birasever Olmak - Trabzon 81 izlenme - 3 yıl önce Trabzon'un Yomra ilçesinde kendince meşhur olan korsan lakaplı abimizin Efen Pilsen'den beklentilerini dinleyeceğiz efendim. İyi seyirler.
Şenay Düdek - Namaz Kıldıktan Sonra İçki İçerim 03:03
Şenay Düdek - Namaz Kıldıktan Sonra İçki İçerim 154 izlenme - 5 yıl önce senay dudek namaz kildiktan sonra icki icerim
namaz kılmayanın durumu 11:20
namaz kılmayanın durumu 266 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv
Genlerimizin Hayatımızı Kontrol Ettiğine Dair 10 Kanıt 02:53
Genlerimizin Hayatımızı Kontrol Ettiğine Dair 10 Kanıt 51 izlenme - 2 yıl önce Azıcık içseniz bile çakırkeyif mi oluyorsunuz? Fazladan birkaç kilonuz mu var? Tüm bunların nedeni genleriniz olabilir. Genlerin hayatımızda ne kadar büyük rol oynadığını öğrenmek için videoyu izleyin. Müzik: Parkside Amble -- Ray Davies beyler genlerimi sikiyim iki bira içince gidiyor lan kafam
Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder 11:52
Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder 55 izlenme - 4 yıl önce Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder
İçki İçmek Haraem Değil Hale-Eldır Diyen İhse-En Eliaçık Müslim Değildir Ke-Efir Ebedi Cehenemliktir 07:11
İçki İçmek Haraem Değil Hale-Eldır Diyen İhse-En Eliaçık Müslim Değildir Ke-Efir Ebedi Cehenemliktir 0 izlenme - 5 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY'LERE, RASÜWLE'RE SAWAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM WİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU WİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HAELDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.