Hoşgeldiniz!

İçkili Videoları İzle

Azgın Mahmut Tuncer 01:13
Azgın Mahmut Tuncer 29.635 izlenme - 3 yıl önce Hep eşsiz yorumuyla bizi şenlendiren Mahmut Tuncer'in flörtöz sanheleri. Tuncer'in içindeki ince ruhu ve kibarlığı dışa vurduğu sahnede, doğaçlama tatlar var, sanki kendi yorumunu da katmış.
Hillary Clinton'ın İçkili Halde 11 Eylül Anma Törenine Gelmesi 00:56
Hillary Clinton'ın İçkili Halde 11 Eylül Anma Törenine Gelmesi 4.468 izlenme - 9 ay önce ABD'de 11 Eylül saldırılarının 15. yıldönümünde yapılan anma törenine Clinton'ın düşüşü damga vurdu. ABD'de başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton seçim kampanyalarından yorgun düşmüş görünüyor ve çareyi alkolde arıyor sanırım. Alkolün etkisi ile yorgun olması sebebiyle 11 Eylül anma töreninden erken ayrılmak zorunda kalan Clinton, özel aracına binerken ayağını burkarak yere düşerken çevresindekilerin yardımıyla güçlükle ayakta durabildi.
içki başına vurmuş 03:06
içki başına vurmuş 3.351 izlenme - 6 yıl önce güpe gündüz içersen olacağı bu
Mustafa Karadeniz Meyhane Şakası Özel Şakalar 11:22
Mustafa Karadeniz Meyhane Şakası Özel Şakalar 730 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Karadenizli aracılığı ile kocasını meyhanede ayartan kandın aynı zamanda eşi olursa. V-Pills Gold sporsorluğunda hazırlanan Mustafa Karadeniz çok özel şakalar. http://www.v-pillsgold.org
İçkili Toplantıda Kur'an-ı Kerim Okunması 03:45
İçkili Toplantıda Kur'an-ı Kerim Okunması 1.072 izlenme - 3 yıl önce Gülen Cemaatinin diyalog toplantısında Cemaatin önemli isimlerinden biri olan Beyazıt Camii imamı Suat Gözütok içkili bir toplantı olmasına rağmen Kur'an okudu. İşte bu kadarına da pes denilecek görüntüler.
yok böle  bişi 02:32
yok böle bişi 857 izlenme - 8 yıl önce ya kim yaptısa bu videoyu eline saglık:d
İçkili Piknikte Alem Yapmak 03:28
İçkili Piknikte Alem Yapmak 460 izlenme - 3 yıl önce Efendim yine bir çalgılı, müzikli, içkili, yemekli bir piknik ortamı videosu daha ve bu videolardan eksik olmayan o yanık sesli amca. Güzel türküsüyle, güzel sesiyle ve çalgısıyla piknikte hoş bir ortam yaratan amca, arkadaşlarını da söylediği türküyle mest ediyor. İyi seyirler..
Tarihin En Sarhoş Sarhoşları! 01:55
Tarihin En Sarhoş Sarhoşları! 359 izlenme - 3 yıl önce Adamlar ne içmişse gerçekten aynısından istiyorum, hatta içip eylemlere gitmek istiyorum, bu kafada bir gençliğin karşısında hangi güç durabilir ki?!
Cami Bahçesinde İçkili Lokanta Açmak 01:05
Cami Bahçesinde İçkili Lokanta Açmak 177 izlenme - 3 yıl önce Osmanlı camisinin bahçesinde içki servisi. Bulgaristan'ın Filibe şehrindeki tarihi Taşköprü Camisi'nin bahçesinde içkili lokanta işletiliyor.
İçkİlİ genç 00:27
İçkİlİ genç 227 izlenme - 8 yıl önce İzlemeden geçerseniz pİŞman olursunuz