Hoşgeldiniz!

içmek

Tek Seferde 2,5 Litrelik Kola İçmek 07:05
Tek Seferde 2,5 Litrelik Kola İçmek 191.195 izlenme - 3 yıl önce Tek Seferde 2,5 Litrelik Kola İçmek 11.11.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Tek Seferde 2,5 Litrelik Kola İçmek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 00:16
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 123.638 izlenme - 2 yıl önce "Bu Tarz Benim" isimli yarışma programının jüri üyelerinden Nur Yerlitaş, program esnasında sigara içmiş. Ünlü modacının sigara içerken çekilen bu görüntüleri çok konuşulur.
Susayan Kediye Şadırvanda Su İçiren Amca 01:23
Susayan Kediye Şadırvanda Su İçiren Amca 7.871 izlenme - 1 ay önce Bu amcamız abdest alırken yanına gelen kediciğe kendi elleriyle su ikram etmiş. Gelin birlikte izleyelim. Amcamızın ismi Emir Kaptan. Bu video Facebook sayfasından alınmıştır. https://www.facebook.com/emirkaptan Hakkını helal et Emir amca.
Bu Reklam Konuşulur 01:05
Bu Reklam Konuşulur 38.038 izlenme - 2 yıl önce Adamlar 1 dakikada olabilecek en pratik şekilde göze hitap edebilmiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şahane Duvel Reklamı 00:46
Şahane Duvel Reklamı 31.831 izlenme - 2 yıl önce İçimi için özel bardak tasarlanmış bir biradan bahsediyorsak, bardaktaki kimyasını filmleştirmek de kaçınılmaz oluyor. Harika görsellikle buluşmuş bir reklamcılık dehası.
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 01:10
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 3.746 izlenme - 2 ay önce HDP'lilerin Pkk elebaşı Öcalan'dan 'haber alamadıkları' iddiasıyla Diyarbakır'da başlattıkları 'açlık grevi' sürüyor. 'Açlık grevi'nde çay, sigara ve su içilmesi serbest.
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 00:29
Sigara İçmeme İcadını Bulan Dayı 802 izlenme - 2 hafta önce Gün geçmiyor ki yurdum insanı mükemmel icatlara imza atmasın. Sigaranın zararlarını bilmeyenimiz yoktur ama artık bu dayının yaptığı icat sayesinde artık sigara içmek yok.
Kendi Sütünü İçen İnek 00:32
Kendi Sütünü İçen İnek 29.398 izlenme - 2 yıl önce İnek kendi sütünü içti, durum diğer ineklerinde kulağına gider ve kendi sütünü içme inekler arasında moda olursa , dünyayı bir süt kıtlığı bekliyor demektir. İşte Kendi sütünü içen ineğin videosu
Sıcak Havalarda Bir Fırt Meme İyi Gider 00:42
Sıcak Havalarda Bir Fırt Meme İyi Gider 16.043 izlenme - 9 ay önce Hava aşırı sıcak ve aracın içerisi daha sıcak. Adamın dili damağı kurumuş içecek bir şeyler olsa'da serinlesem diyor. Doğal kaynağı hemen yanı başında buluyor.
Otomat Kullanan Maymun! 01:19
Otomat Kullanan Maymun! 24.612 izlenme - 3 yıl önce Zeki Maymun kendine verilen Jetonla İçeçek Alıp İçti.İşte o eğlenceli anlar...
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 02:22
Tapıyorum Sana - Okan Bayülgen & Müjde Ar 20.078 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın üstlendiği, başrollerini usta oyuncular Okan Bayülgen, Müjde Ar ve rahmetli Savaş Dinçel'in rol aldığı 1997 yapımı Ağır Roman filminden ilginç bir sahne daha. NOT: Bu videonun aynısı sitede mevcut fakat full değildir. Bir önceki sahneler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275597/insanin-kan-kardesi-tekerlek-olur-mu-okan-bayulgen http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30418/agir-roman-hastayim-sana
Süt İçtim Gıdıkla Beni - Japon Yarışması 03:05
Süt İçtim Gıdıkla Beni - Japon Yarışması 9.011 izlenme - 8 ay önce Japonlardan yine ilginç ve bir o kadar iğrenç bir yarışma daha. Yarışmacı kızlar ağızların içerisinde tuttukları bir miktar sütü, kucağına oturduğu adamın yüzüne püskürtmeden yarışmayı tamamlamaya çabalıyorlar.
Çay İçmek İçin Cristiano Ronaldo Dışarı Çıkarsa Ne Olur? 04:10
Çay İçmek İçin Cristiano Ronaldo Dışarı Çıkarsa Ne Olur? 8.225 izlenme - 7 ay önce Cristiano Ronaldo normal bir vatandaş gibi bir çay bahçesine gidip bir şeyler içmek istedi. Eee dünyanın en iyi futbolcularından birini sokakta gören halk fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı. Bir fincan çayı içene kadar 109 fotoğraf çektirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 02:01
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 16.616 izlenme - 1 yıl önce Eczaneden aldığı müshil ilacını kız arkadaşının kolasına atan genç, sevgilisinin acı çekmesini gülerek kameraya kaydetti.
bir şişe yağı bi dikişte içen adam 01:55
bir şişe yağı bi dikişte içen adam 65.481 izlenme - 10 yıl önce iddaa sonucunda kazanan fuat usta. hollanda - amsterdam
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 00:26
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 10.340 izlenme - 1 yıl önce Konser esnasında kendisine fırlatılan birayı havada yakalayarak içen şarkıcının müthiş karizması
Kola İçmek İsterken Acınası Hale Gelen Dayı 00:23
Kola İçmek İsterken Acınası Hale Gelen Dayı 13.297 izlenme - 2 yıl önce Abimiz ne güzel lukur lukur içecekti Kola'yı. Hatta güzelce bir de yudumluyor, ama 3 saniye sonrası tam bir felaket oluyor onun için. Adeta bir cenabetlik örneği.
Bir Şişe Viskiyi Tek Dikişte İçen Adam 08:48
Bir Şişe Viskiyi Tek Dikişte İçen Adam 2.032 izlenme - 3 ay önce Jack Daniel's şişesini tek seferde yudumlayarak içen Ernest Acosta isimli adamı izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 12.737 izlenme - 1 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 04:59
Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı? 20.102 izlenme - 3 yıl önce Sigara Kas Gelişimini Engeller Mi? Sigara İçmek Kaslara Zararlı Mı?
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 00:36
Sigaramı Yakarım Ortalığı Birbirine Katarım 2.892 izlenme - 5 ay önce Bu sivri zekaya sahip çinli genç ilk önce sigarasını yakıyor sonra malum yerine gelen alevi söndürmek için ortalığı birbirine katıyor.
20 Çiğ Yumurtayı İçen Çinli 01:10
20 Çiğ Yumurtayı İçen Çinli 1.611 izlenme - 4 ay önce Çin'de meydana gelen olayda arkadaşları ile iddiaya giren adam 20 adet çiğ yumurtayı içmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 00:33
Balığa Sigara İçirmek (Brezilya) 6.243 izlenme - 1 yıl önce Yurtdışında olmasına şaşırdım açıkçası çünkü yurdum insanı sever böyle hayvanlara birşeyler içirip eğlenip gülmeyi. Ya da http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209616/pofur-pofur-sigara-icen-balik
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 02:42
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 3.872 izlenme - 1 yıl önce Dünya'da 1 milyar insan sigara içiyor. Sigaranın zararları da saymaklar bitmez. Bu videoda ise sigaranın cilt üzerindeki zararını göreceksiniz.
Süt İçmek İsteyen Bebek 00:14
Süt İçmek İsteyen Bebek 12.382 izlenme - 3 yıl önce Süt İçmek İsteyen Bebek
Bonzai İçmenin Bünyeye Etkisi 03:18
Bonzai İçmenin Bünyeye Etkisi 6.300 izlenme - 2 yıl önce Bonzai içen gençlerin hali içler acısı! arasında bu öne çıktı. 'Bonzai' sarhoşu gençler şoke etti! bonzai içen çocukların hali size tavsiyem bonzai uyuştucuyu içmeyin
Ayakta Su İçmenin Zararları 05:11
Ayakta Su İçmenin Zararları 3.523 izlenme - 2 yıl önce Mutlaka izleyip paylaşalım
Para İçin Taze Sıkılmış Sperm İçmek 01:22
Para İçin Taze Sıkılmış Sperm İçmek 4.795 izlenme - 1 yıl önce Olay tahmin edileceği üzzre Rusya'da geçiyormuş, yarasın Rus bacıma. Ben de bi kere sidik içmiştim lan, şişeye işeyip önüme koymuş amıklar, yutturmuşlardı bira diye.
Dünya'nın En Hızlı Su İçen Adamı 00:31
Dünya'nın En Hızlı Su İçen Adamı 3.743 izlenme - 11 ay önce Memleketimin güzide öğrenci yurtlarından birinden sıcak, sıcacık, bizden yani içimizden bir öğrenci anısı paylaşıyorum sizinle. Çocuğun biri bir gün ne kadar hızlı su içtiğinin farkına varmış ve bunu arkadaşlarıyla paylaşmış. Değerli bir anı olmalı ki onlar için, bir de bunu vidyoya almışlar. Bir hilesi, hurdası var mıdır bilemem ama gerçekten "wuayy ciğerini sikiyim" diyecek kadar var. Reha Muhtar'dan geliyor; Vay ayı vay!
Motor Yağını Su Gibi İçen Adam 01:00
Motor Yağını Su Gibi İçen Adam 3.540 izlenme - 1 yıl önce Suudi Arabistanlı adam, motor yağını su gibi içiyor. Bu adamı izleyince gözlerinize inanamayacaksınız Bu adamı izleyince gözlerinize inanamayacaksınızSuudi Arabistanlı adam, motor yağını su gibi içiyor. Bu adamı izleyince gözlerinize inanamayacaksınız motor yağı,suudi arabistan Bu adamı izleyince gözlerinize inanamayacaksınız - Web TV Suudi Arabistanlı adam, motor yağını su gibi içiyor. Kapağa döküp içtiği yağa doğmayan şahıs, daha sonra kutuyu kafasına dikiyor. Rahatsız olmadığı bariz şekilde görülen adam, hızını alamayınca katı yağa da el atıyor. Katı makine yağını da parmaklarıyla yemeye başlayan ilginç adam herkesi hayretler içerisinde bırakıyor. Genç adamın böyle bir işe neden giriştiği bilinmese de gaz istasyonunda çalışması konu hakkında fikir veriyor.