Hoşgeldiniz!

İçmemek Videoları İzle

Neriman Kayserili - Karar Verdim İçmemeye 04:13
Neriman Kayserili - Karar Verdim İçmemeye 4.066 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Karar verdim içmemeye içmemeye bir daha Tutamadım sözümü ben yazıklar olsun bana Öldürecek biliyorum kahredecek biliyorum Bile bile içiyorum içiyor içiyorum Elden gelmiyor içmemek elden gelmiyor içmemek Gelmiyorki gelmiyorki gelmiyor Karar verdim sevmemeye sevmemeye bir daha Tutamadım sözümü ben tutuldum bir güzele Aldatacak biliyorum terk edecek biliyorum Bile bile seviyorum seviyor seviyorum Elden gelmiyor sevmemek gelmiyorki gelmiyor
Küçük Kızın Feryadı - Sigara İçme Baba 02:04
Küçük Kızın Feryadı - Sigara İçme Baba 607 izlenme - 2 yıl önce Küçük kızın babasının sigara içmemesi için feryadı. Küçük kız aslında yerden göğe kadar haklı fakat tepkisini biraz abartmış.Bir yandan da hamarat Türk kızının temellerinin de atıldığını görüyoruz.Kızcağız kendini parçalayıp feryat ederken bile elindeki işten geri kalmıyor. Küçük kızın haklı davasında yanındayız.
Cübbeli Ahmet Hoca: İçki İçmemek - Yalan Yemin Etmemek (53. ve 54. Farz) 01:18:36
Cübbeli Ahmet Hoca: İçki İçmemek - Yalan Yemin Etmemek (53. ve 54. Farz) 279 izlenme - 3 yıl önce 27 Haziran 2013 Tarihli Sohbetinden..
Yememiş İçmemiş Kas Çalışmış 00:39
Yememiş İçmemiş Kas Çalışmış 47 izlenme - 3 yıl önce Bodybuilder Bobby Church trains, poses quads
Elden Gelmiyor İçmemek 01:16
Elden Gelmiyor İçmemek 28 izlenme - 2 yıl önce Kahpe İnsan Arkadan Vurur,asil Poyraz Çöl Fırtınası Gibi Yüzüne Çarpar Yavşak Adamın... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sigara İçmemek İçin Kafaya Kafes Yaptıran Adam 04:33
Sigara İçmemek İçin Kafaya Kafes Yaptıran Adam 29 izlenme - 4 yıl önce Sigara İçmemek İçin Kafaya Kafes Yaptıran Adam