Hoşgeldiniz!

idam kararı

Mısır'da 529 Kişinin İdam Kararına Dur De 01:46
Mısır'da 529 Kişinin İdam Kararına Dur De 1.605 izlenme - 3 yıl önce Mısır’da usulsüz bir mahkeme 529 kişiyi ölüme mahkum etti. Yüzyılın en büyük toplu idamı gerçekleşmek üzereyken sadece bir kişi ölümleri durdurabilir.
Deniz Gezmiş İdam Karar Anı - Saygı ve Sevgiyle Anıyoruz 06:12
Deniz Gezmiş İdam Karar Anı - Saygı ve Sevgiyle Anıyoruz 427 izlenme - 4 yıl önce Deniz Gezmiş İdam Karar Anı (Saygı ve Sevgiyle Anıyoruz)
Harun Budaklar - Mısır'daki İdam Kararları Eminönü'nde Protesto Edildi 04:34
Harun Budaklar - Mısır'daki İdam Kararları Eminönü'nde Protesto Edildi 123 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Hareket Derneği İle 23 Şubat Gençlik Hareketi Üyesi Bir Grup, Mısır'da 528 Kişinin İdama Mahkum Edilmesini Protesto Etti. "mısırlı Kardeşlerimizin Ahı Üzerine Olsun" "kardeşlerimize Sahip Çıkıyoruz"
Real Star Tarkan Erdoğan İdam Kararları 01:16
Real Star Tarkan Erdoğan İdam Kararları 40 izlenme - 3 yıl önce Ünü Dünya Ülkelerine Yayılmış Duyarlı Sanatçı Real Star Tarkan Erdoğan Mısırda Uygulanan İdam Kararlarına Tepki Gösterdi.recep Tayyip Erdoğanın Yanında Yer Alan,destekleyen Yakını Olduğu Düşünülen,ser Verip Sır Vermeyen Sanatçı,mısırdaki İdam Kararları İle İlgili Sert Tepkisi Koydu.başbakan Recep Tayyip Erdoğandan Sonra İlk Rabia İşareti Yapanlardan Olarak Literatüre Giren Tarkan Erdoğanın Tavırları Mısırda Umut Oldu.tarkan Erdoğan Dünya Ülkelerine 7 Farklı Dilde Seslendi.
Olaylı Maç Davasında 21 Kişi İçin İdam Kararı 00:39
Olaylı Maç Davasında 21 Kişi İçin İdam Kararı 24 izlenme - 4 yıl önce Olaylı Maç Davasında 21 Kişi İçin İdam Kararı
Mursi’nin idamını durdurmak için tüm dünyayı ayağa kaldırmak gerek 03:05
Mursi’nin idamını durdurmak için tüm dünyayı ayağa kaldırmak gerek 2 izlenme - 1 yıl önce Mursi’nin idamını durdurmak için tüm dünyayı ayağa kaldırmak gerek.